Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

gazaki voutaniou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η 2-προπανόλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 114 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 168 μηνύματα.
νιώθω οτι εισαι εγώ γιατι και γω φετος ντυθηκα κουτσαβάκι

View attachment 137220
ΤΙ ΛΕΕΙ ΡΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ
οκ το δικο σου ειναι πιο αυθεντικο. μπαγλαμαδακι και lore accurate μυστακιο.
εφετος επελεξα patrick bateman αλλα αφου πλεον εχω το μπουζουκι νομιζω θα κανω sequel
 

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,146 μηνύματα.
ΤΙ ΛΕΕΙ ΡΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ
οκ το δικο σου ειναι πιο αυθεντικο. μπαγλαμαδακι και lore accurate μυστακιο.
εφετος επελεξα patrick bateman αλλα αφου πλεον εχω το μπουζουκι νομιζω θα κανω sequel
Εγω φέτος δε ξερω. Εχει μανια η κοπέλα μου να ντυθουμε κατι matching. Φέτος ντυθηκε ρεμπετισσα και εγω μαγκας παλαιάς αθήνας, τώρα δε ξερω τι θέλει.

Ισως το πάω για: Τσε γκεβάρα, Λεον τρότσκι, Μιλτος πασχαλίδης, Μάνος Λοΐζος, αλλαδε ξερω ειλικρινά, οτι της καυλωσει εκεινη τη στιγμή.

Πάντως απο τότε μου έμεινε η συνήθεια και οποτε βγαίνω έξω εχω μαζι μου κομπολόι.. Μου αρέσει τρελά
 

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30,309 μηνύματα.
Η φάση που 2 εβδομάδες μετά την ανάρρωση μου από τον Covid μου προκάλεσε ιγμοριτιδα και τώρα είμαι εδώ και ημέρες με βήχα και συνάχι. Αύριο έκλεισα να πάω σε γιατρό να με εξετάσει αν και πίνω Xozal ώστε να μου ηρεμεί τον βήχα.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,701 μηνύματα.
Η φάση που 2 εβδομάδες μετά την ανάρρωση μου από τον Covid μου προκάλεσε ιγμοριτιδα και τώρα είμαι εδώ και ημέρες με βήχα και συνάχι. Αύριο έκλεισα να πάω σε γιατρό να με εξετάσει αν και πίνω Xozal ώστε να μου ηρεμεί τον βήχα.
Περαστικά αδερφέ!


Τι κανεις ρε βαλντερ; καιρο εχω να σε δω απο την αλλη μεριά. Απολαμβάνεις ησυχία εδώ; πως παει η ζωη
Ρε συ συγγνώμη, δε σου απαντησα χθες. Ειμαι ηρεμα εδω, μου αρεσει η ηρεμία, το παρειστικο στυλ. Το χρειάζομαι γιατι τραβαω άγχη και δε γουσταρω μαμουνιές.
 

Υδροχόος

Περιβόητο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,007 μηνύματα.
Τι ωραίες αυτές οι τελευταίες μέρες, ε ;

Νιώθω ότι το Παλέρμο ένωσε ανθρώπους. Που στην άλλη μεριά, υπό άλλες συνθήκες, θα ψιλοσφάζονταν...

Τελικά έχει μια ηρεμία και γαλήνη, ετούτη η μεριά. 'Χαλαρά", που λένε και οι βόρειοι...
Η φάση που 2 εβδομάδες μετά την ανάρρωση μου από τον Covid μου προκάλεσε ιγμοριτιδα και τώρα είμαι εδώ και ημέρες με βήχα και συνάχι. Αύριο έκλεισα να πάω σε γιατρό να με εξετάσει αν και πίνω Xozal ώστε να μου ηρεμεί τον βήχα.
Περαστικά, Φώτη !! Καλή ανάρρωση...
 
Τελευταία επεξεργασία:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,701 μηνύματα.
Τι ωραίες αυτές οι τελευταίες μέρες, ε ;

Νιώθω ότι το Παλέρμο ένωσε ανθρώπους. Που στην άλλη μεριά, υπό άλλες συνθήκες, θα ψιλοσφάζονταν...

Τελικά έχει μια ηρεμία και γαλήνη, ετούτη η μεριά. 'Χαλαρά", που λένε και οι βόρειοι...

Περαστικά, Φώτη !! Καλή ανάρρωση...
Εαν σχολιάσω αυτό το ποστ δημόσια, θα γίνω δυσάρεστος. Οχι για σένα.

Μην είσαι σίγουρη για τίποτα. Απλώς είναι η γνωστή σου "χαιδεμενάκι" προσδοκία ότι η αγάπη υπερισχύει στο τέλος.
 

Υδροχόος

Περιβόητο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,007 μηνύματα.
Εαν σχολιάσω αυτό το ποστ δημόσια, θα γίνω δυσάρεστος. Οχι για σένα.

Μην είσαι σίγουρη για τίποτα. Απλώς είναι η γνωστή σου "χαιδεμενάκι" προσδοκία ότι η αγάπη υπερισχύει στο τέλος.
Ναι, καταλαβαίνω τί λες. Κι έχεις δίκιο.

Δυστυχώς είμαι η ανόητη εκείνη ρομαντικιά που πιστεύει ότι στο τέλος πάντα νικάει η αγάπη...

Τα ξέρεις...μυαλό δεν βάζω...
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,701 μηνύματα.
Ναι, καταλαβαίνω τί λες. Κι έχεις δίκιο.

Δυστυχώς είμαι η ανόητη εκείνη ρομαντικιά που πιστεύει ότι στο τέλος πάντα νικάει η αγάπη...

Τα ξέρεις...μυαλό δεν βάζω...
Δεν φταις εσυ αν ο κόσμος ειναι γεμάτος αρχίδηδες και αρχίδισσες. Και δεν ειναι μπηχτη για κανεναν αυτό απο το Παλέρμο ή αυτα που λεγαμε πιο πάνω, γενικα αναφέρομαι στην ψυχολογία τη δική σου εναντια στην ψυχολογια του κόσμου.

Δε θα κατσουμε να αυτομαστιγωθούμε γιατι το δικό μας το ρολόι δειχνει σωστά.
 

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,280 μηνύματα.
Πάντως παιδιά να ξέρετε οι εξελίξεις είναι πράγματι καταιγιστικές όσον αφορά την αναβίωση του Παλέρμο, με κάποιους να κάνουν υπεράνθρωπες προσπάθειες να το φέρουν εις πέρας. Λυπάμαι που θα λείπω αύριο και δε θα δω τις αντιδράσεις σας, αλλά να ξέρετε πως έχουν γίνει πολλά πράγματα.

Εγώ πρέπει να φύγω, οπότε σας αποχαιρετώ και επιστρέφω αύριο, οπότε και θα έχω να διαβάσω τουλάχιστον 10 σελίδες στο αντίστοιχο θρεντ απ' ό,τι υποψιάζομαι.
Εύχομαι όλα να πάνω καλά πάντως. Είμαστε αρκετά κοντά, να ξέρετε.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 20,170 μηνύματα.

Reader

Δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 500 μηνύματα.

ultraviolence

Palermo Moderator

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,529 μηνύματα.
Εγώ το κόβω με τόσες αλλαγές να χάνουν στο τέλος το hype τους και να μας φύγουν όλοι χδ.
Ρε απαισιοδοξία προσωποποιημένη!! :hehe: Ολόκληρο ΠΣΚ μπροστά μας, ο,τι απορίες πέσουν επί τάπητος θα τις λύσουμε.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 20,170 μηνύματα.
Ρε απαισιοδοξία προσωποποιημένη!! :hehe: Ολόκληρο ΠΣΚ μπροστά μας, ο,τι απορίες πέσουν επί τάπητος θα τις λύσουμε.
Από παλιά το είχα αυτό! Ρε συ είναι απλά το ότι έγινε λίγο άτσαλα όλο αυτό, βάλαμε και τον κόσμο ως τώρα να διαβάσει δύο διαφορετικούς κανόνες ε τώρα του ρίχνεις και τρίτη γροθιά και τι γροθιά (δυναμίτης το extreme). Τους είπαμε Πέμπτη, μετά Παρασκευή, τώρα θα πάει Δευτέρα. Ε δεν θα με κάνει εντύπωση εάν κάποιος λοξοδρομήσει. Αυτά παθαίνεις όταν τα θυμάσαι τελευταία στιγμή όλα και τρέχεις να τους προλάβεις όλους σε ένα 24ωρο χδ.
 

Υδροχόος

Περιβόητο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,007 μηνύματα.
Από παλιά το είχα αυτό! Ρε συ είναι απλά το ότι έγινε λίγο άτσαλα όλο αυτό, βάλαμε και τον κόσμο ως τώρα να διαβάσει δύο διαφορετικούς κανόνες ε τώρα του ρίχνεις και τρίτη γροθιά και τι γροθιά (δυναμίτης το extreme). Τους είπαμε Πέμπτη, μετά Παρασκευή, τώρα θα πάει Δευτέρα. Ε δεν θα με κάνει εντύπωση εάν κάποιος λοξοδρομήσει. Αυτά παθαίνεις όταν τα θυμάσαι τελευταία στιγμή όλα και τρέχεις να τους προλάβεις όλους σε ένα 24ωρο χδ.
Μα όλες/οι καταλαβαίνουν πόσο δύσκολο είναι όλο αυτό και ότι στήθηκε από τη μια στιγμή στην άλλη με πολύ πολύ κόπο.

Καταλαβαίνω ότι θες να πηγαίνεις βάσει χρονοδιαγράμματος και σκοπός σου είναι να μην πολυκουράσεις τους συμμετέχοντες, αλλά υπάρχουν και τα απρόοπτα, τί να κάνουμε ; Δε γράφεις τους κανόνες της μπιρίμπας...

Κανείς δε θα λοξοδρομήσει.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 20,170 μηνύματα.
Πάμε στο Plan B. Επιστρατεύουμε κομάντος εκτός φόρουμ για τον ιερό σκοπό του Παλέρμο :hehe:
 

Υδροχόος

Περιβόητο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,007 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 20,170 μηνύματα.

Υδροχόος

Περιβόητο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,007 μηνύματα.
Το αν θα δεχτούν θα δείξει. Πάντως δυστυχώς extreme version θα παίξουμε ξανά δύσκολα. Δεν μαζεύονται τόσα άτομα εύκολα στις μέρες μας.
Δεν είναι αυτό. Προσωπικά "κάνω πίσω" γιατί δεν ξέρω πόσος χρόνος απαιτείται καθημερινά και φοβάμαι μη σας πάρω στο λαιμό μου. Τα είπαμε. Κάτι τέτοιους ενδοιασμούς θα έχουν όλοι...

Νομίζω ότι πολύ καλά θα πάει. Ήδη κοίτα πόσοι μαζεύτηκαν, απ' τους παλιούς, να συνδράμουν με τον τρόπο τους...
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 20,170 μηνύματα.
Επίσης μια φίλη δέχθηκε. Λολ. Βέβαια δεν είναι σίγουρο. Μπορεί στο μυαλό της να το έχει για μια μέρα παιχνίδι και μόλις ακούσει τι παίζεται να σοκαριστεί και να φύγει τρέχοντας.

Δεν είναι αυτό. Προσωπικά "κάνω πίσω" γιατί δεν ξέρω πόσος χρόνος απαιτείται καθημερινά και φοβάμαι μη σας πάρω στο λαιμό μου. Τα είπαμε. Κάτι τέτοιους ενδοιασμούς θα έχουν όλοι...

Νομίζω ότι πολύ καλά θα πάει. Ήδη κοίτα πόσοι μαζεύτηκαν, απ' τους παλιούς, να συνδράμουν με τον τρόπο τους...
Άντε να δούμε.. χδ
 

Υδροχόος

Περιβόητο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,007 μηνύματα.
Επίσης μια φίλη δέχθηκε. Λολ. Βέβαια δεν είναι σίγουρο. Μπορεί στο μυαλό της να το έχει για μια μέρα παιχνίδι και μόλις ακούσει τι παίζεται να σοκαριστεί και να φύγει τρέχοντας.
Είδες ; Βοηθάει και ο Θεός...:P

Απ' τα ανέλπιστα που λένε...

Βρε Γιάννη μου, σίγουρα δεν το θεωρεί μιας μέρας παιχνίδι...

Άσε που εσείς που θα συμμετάσχετε θα γίνετε "τα πρόσωπα της ημέρας". Μπορείς να φανταστείς/διανοηθείς πόσοι θα σας παρακολουθούμε ;

"Θα σκίσει". Θα δεις...
 
Top