Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,781 μηνύματα.
Α γι αυτό με αποθάρρυνες απο το κατερινιώ, για να τη σπρώξεις αλλού. Αρκίντι. :bleh:
Για τέτοια μαλακω με έχεις μωρε;

Το είχα προλάβει από πριν, αλλά κάνετε λες και θα ρη παντρεψω αύριο 😝

Ελεύθεροι είστε 🫶🏼
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,701 μηνύματα.
Καλά εντάξει περισσότερο inside joke είναι αυτό, δεν πρόκειται να γίνει τίποτα καλώς ή κακώς, αλλά ότι είναι καλή προξενήτρα η Ραφαέλα είναι, ισχύει
Το ξέρω ότι ειναι καλή προξενήτρα επειδή ξέρω το στυλάκι της.

Αιχμηρή πόντια πραγματίστρια. :devil:

Αυτού του στυλ οι άνθρωποι μπορούν να γινουν οι καλύτεροι φίλοι αμα κάνεις navigate carefully στις αξίες που σέβονται (ρομαντισμός, εργατικότητα, οικογένεια) ή οι πιο ενοχλητικοί αντίλογοι σε τσακωμό.

Οποιος την υποτιμησει οτι δεν ξερει να ταιριαξει ανθρωπους, θα βρεθει προ εκπληξεως.

Για τέτοια μαλακω με έχεις μωρε;
Ναι.

Οχι
 

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,781 μηνύματα.
Και εγώ σε αγαπώ
The Sandlot Kiss GIF by 20th Century Fox Home Entertainment
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,701 μηνύματα.

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,781 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,701 μηνύματα.

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,280 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,701 μηνύματα.

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,146 μηνύματα.
Γειά σας παίδες μου
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,701 μηνύματα.

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,146 μηνύματα.
Τι κανεις ρε βαλντερ; καιρο εχω να σε δω απο την αλλη μεριά. Απολαμβάνεις ησυχία εδώ; πως παει η ζωη
 

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,280 μηνύματα.
Γειά σας παίδες μου
Γεια σου και σένα νεαρέ
Να, πάρε και αυτό το ηχητικό από την βροχή που επικρατεί εδώ να ευφρανθεί λιγάκι η καρδιά σου:



Εντάξει, με έβγαλε λίγο την πίστη μέχρι να το βάλω αλλά ορίστε, αφιερωμένο σε σένα και σε όσους αγαπάνε την βροχή (ελπίζω να ακούγεται)
 

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,146 μηνύματα.
Γεια σου και σένα νεαρέ
Να, πάρε και αυτό το ηχητικό από την βροχή που επικρατεί εδώ να ευφρανθεί λιγάκι η καρδιά σου:

View attachment 137216

Εντάξει, με έβγαλε λίγο την πίστη μέχρι να το βάλω αλλά ορίστε, αφιερωμένο σε σένα και σε όσους αγαπάνε την βροχή (ελπίζω να ακούγεται)
Πως το έβαλες; Σκέφτομαι εδω περα να βαλω κανα τραγουδάκι της κιθαρας που παίζω αλλα ειναι μακρα η διαδικασια.. Το'χα κανει καποτε αλλα φλόπαρε στη κουβεντούλα..


Ευχαριστώ πολυ κατερινα μου που με εχεις στο μυαλο σου, ευρφρανθηκε η καρδια μου
 

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,280 μηνύματα.
Πως το έβαλες;
Το ηχογράφησα αλλά επειδή δεν τα έσωζε σαν αρχεία mp3, ακόμη και μετά που επέλεξα αυτό, ηχογράφησα για λίγο και ανέβασα το αρχείο σε online corverter που μου το έκανε mp3 (αν και το αναγνώριζε ήδη έτσι αλλά τέλος πάντων). Αλλιώς τρόπο δεν έβρισκα, ηχογραφήσεις απευθείας δε με άφηνε να βάλω.
Γενικά δεν είναι και τόσο χρονοβόρο, απλό είναι. Από υπολογιστή ειδικά φαντάζομαι θα είναι ακόμη πιο εύκολο
 

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,146 μηνύματα.
ειχα προσπαθησει και γω με τη κιθαρα καποια στιγμη στη κουβεντουλα (το ειχες κανει λαικ)
αλλα μου εμφανιζονταν ως αρχεια απο κατω και οχι μεσα στο μηνυμα
 

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,280 μηνύματα.
ειχα προσπαθησει και γω με τη κιθαρα καποια στιγμη στη κουβεντουλα (το ειχες κανει λαικ)
αλλα μου εμφανιζονταν ως αρχεια απο κατω και οχι μεσα στο μηνυμα
Σαν συνημμένο θα εννοείς μάλλον.
Στην αρχή που δε μου το αναγνώριζε και εμένα έτσι μου το έβγαζε αλλά μετά το διέγραφε απευθείας. Μετά που το έβαλα με τον τρόπο που σου είπα, αφού το είχα μετατρέψει δηλαδή, είχε πάνω δεξιά στο αρχείο την επιλογή "εισαγωγή". Έτσι δεν παραμένει απλώς συνημμένο αλλά το εμφανίζει μέσα στο μήνυμα.
Τουλάχιστον εγώ αυτό έκανα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

(το ειχες κανει λαικ)
Σώωωωωωπα ρε, έκανα εγώ τέτοιο πράγμα; :laugh:
 

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,146 μηνύματα.
Θελω να χτισω μια μικρη καλυβίτσα και να ζω εκεί... Μου αρέσει η ησυχία της επαρχίας, θελω να βλεπω τον καθαρο ουρανο και τα αστέρια.. Του χρονου πο υ θα παω στο νησι θελω να καθησω μια νυχτα απο το βραδυ ως το πρωι να τα αγναντευω
Σώωωωωωπα ρε, έκανα εγώ τέτοιο πράγμα; :laugh:
Ε, αυτο να μου πείς :rofl:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

@gazaki voutaniou μας εγινες κουτσαβάκι εσύ;;;;
 
Τελευταία επεξεργασία:

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,280 μηνύματα.
Παίδες ούτε που το κατάλαβα πως η ώρα πήγε δυόμισι, θαρρώ πως είναι ώρα να πηγαίνω και εγώ.
Καληνύχτααα
 

gazaki voutaniou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η 2-προπανόλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 114 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Θελω να χτισω μια μικρη καλυβίτσα και να ζω εκεί... Μου αρέσει η ησυχία της επαρχίας, θελω να βλεπω τον καθαρο ουρανο και τα αστέρια.. Του χρονου πο υ θα παω στο νησι θελω να καθησω μια νυχτα απο το βραδυ ως το πρωι να τα αγναντευω

Ε, αυτο να μου πείς :rofl:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

@gazaki voutaniou μας εγινες κουτσαβάκι εσύ;;;;
απο γεννησιμιου μ.. πωω θα ανεβαζα στο αλλο θρεντ φωτο απο τις περσινες αποκριες που ντυθηκα μαγκας της παλαιας αθηνας αλλα εχω τις ντροπες μου εμποδιο
Καληνύχτααα
καλο ξημερωμα :^))
 

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,146 μηνύματα.
απο γεννησιμιου μ.. πωω θα ανεβαζα στο αλλο θρεντ φωτο απο τις περσινες αποκριες που ντυθηκα μαγκας της παλαιας αθηνας αλλα εχω τις ντροπες μου εμποδιο
νιώθω οτι εισαι εγώ γιατι και γω φετος ντυθηκα κουτσαβάκι

1724196733054.png
 
Top