Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
α, επεσήμανε λάθος η πάτυ, δεν ήθελε να παίξει από ότι κατάλαβα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
dooo από εμένα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Ε, μίστερ, γνωριζόμαστε?:bleh::bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thodoris28

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
επειδή πλησιάζει η ώρα των δολοφόνων ψηφίζω zanin
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
λοιπόν.. ώρα να παραθέσω τους δικούς μου τοπ4 υπόπτους.. (με τυχαία σειρά..)

-Vkey: μου κάνει πολλή ύποπτη η όλη της παρουσία σ'αυτό το παιχνίδι (τα λεγόμενά της, ο τρόπος της,κλπ) :hmm:

-Founes: έγκλημα μεγάλο μυρίζομαι εδώ πέρα..! :P

-XRZ : απ'τις αρχικές μου υποψήφιες..με κάθε ποστ της, μου επιβεβαιώνει τις υποψίες.. εμείς κάτι τέτοια δεν τα μασάμε κυρά-XRZ..!!:closed: :P:P:P:P

-dooo : για τον λόγο που έχω αναλύσει 2-3 φορές πιο πάνω.. ;)

Για τη σημερινή ψηφοφορία, θα ψηφίσω τη dooo που μου'χει κάτσει στραβά εδώ και καιρό και κάτι δεν μου πολυκολλάει... :/:
:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Σούμα για Δευτέρα:
  1. adespoto: dooo
  2. burbuja: dooo
  3. Corpse Bride: suspiria
  4. dooo: suspiria
  5. faithplus1: dooo
  6. insomiac: dooo
  7. io-io: zanin
  8. misslittledevil: dooo
  9. Molka: dooo
  10. suspiria: dooo
  11. The Stand: dooo
  12. Thodoris28: zanin
  13. Underwater: dooo
  14. zanin: dooo
  15. XRZ: suspiria
  16. Αρκτούρος: suspiria
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας θα μετράει.


-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
α, επεσήμανε λάθος η πάτυ, δεν ήθελε να παίξει από ότι κατάλαβα...

Όχι όχι..δεν ήθελε..ένα λαθάκι βρήκε και το είπε...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.


Για τη σημερινή ψηφοφορία, θα ψηφίσω τη dooo που μου'χει κάτσει στραβά εδώ και καιρό και κάτι δεν μου πολυκολλάει... :/:
:hmm:
:'(

παίζει και να είμαι το πιο συγκροτημένο άτομο εδώ μέσα, ΝΤΑΤΣ?



:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
εγώ είμαι ανάμεσα σε Αρκτούρο και Θοδωρή...

Δεν έχω αποφασίσει ακόμα ομως...

ps. Γιατι γελάς ρε διαολάκι ??? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
Συγγνώμη dooo μου, αλλά σε ψηφάω (προσέχτε ελληνικόν) κι εγώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
1ο θύμα: kakerlak
2o θύμα: Palladin
3o θύμα: Insomniac

Ενθάδε κείτεται το 3ο θύμα των άγριων δολοφονικών μας ενστίκτων. ΔΕΝ μας αρέσει Insomniac που γράφεις με το δεξί, πάρτο χαμπάρι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
1ο θύμα: kakerlak
2o θύμα: Palladin
3o θύμα: Insomniac

Ενθάδε κείτεται το 3ο θύμα των άγριων δολοφονικών μας ενστίκτων. ΔΕΝ μας αρέσει Insomniac που γράφεις με το δεξί, πάρτο χαμπάρι!!


Απλά θεϊκή προκύρηξη, απλά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Insoooooo.....Περίμενέ με.................

μη τρέχεις μωρέ στις σκάλες του Άδη, είμαι κι έγκυος, δε σε προλαβαίνω:P:P:P:P


έχετε μια τελευταία ευκαιρία να με γλυτώσετε, αλλιώς θα σας καταραστούμε με τον Inso, και θα στοιχειώσουμε τα όνειρά σας:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
ps. Γιατι γελάς ρε διαολάκι ??? :P

Μα πιστευεις οτι μπορεις να περασεις για αγγελουδι? Οχι δα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bugs Bunny

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bugs Bunny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
Η Doooo, από τα λίγα που κατάλαβα αυτές τις μέρες, θα ήταν αναμενόμενο να είναι δολοφόνος, άρα μάλλον γι αυτό δεν την επέλεξε η Συντονιστική γι αυτόν το ρόλο.
Θα επιμείνω στην ψήφο μου για την suspiria, εκτός του ότι για εμένα είναι ακόμα η Νο 1 ύποπτη, το χιούμορ της μέλλουσας μανούλας θα μου λείψει και θέλω να μείνει. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
το χιούμορ της μέλλουσας μανούλας θα μου λείψει και θέλω να μείνει. :D
νάτο βρε το παιδί μάλαμα.
Παραδειγματιστείτε:P:P:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
το χιούμορ της μέλλουσας μανούλας θα μου λείψει και θέλω να μείνει. :D

Την ίδια άποψη θα έχεις όταν σου τινάξει τα μυαλά στον αέρα?:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Την ίδια άποψη θα έχεις όταν σου τινάξει τα μυαλά στον αέρα?:P:P
βέβαια!!! η bugs είναι στάθερος χαρακτήρας:hehe::hehe::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Αν δεν είναι η dooo δολοφόνος τότε σίγουρα είναι η suspiria.
Για τη molka έχω προβληματιστεί λίγο. Δε βαριέσαι...Δολοφόνος και η molka! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
-Vkey: μου κάνει πολλή ύποπτη η όλη της παρουσία σ'αυτό το παιχνίδι (τα λεγόμενά της, ο τρόπος της,κλπ) :hmm:

Τι έκανα πάλι η γυναίκα; :worry: :P
Λείπω λίγο και αμέσως να με κατηγορήσετε :P

Βρε παιδιά γιατί δεν είχε πάπυρο αυτή η προκήρυξη; :hmm:

Και μιας και την γλίτωσα! :P Θα μελετήσω τι έχασα και θα ξανάρθω.... προσοχή...ψηφίζω!:P

(δωροδοκίες δεκτές :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top