Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,728 μέλη και 2,437,721 μηνύματα σε 76,541 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 315 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι επάγγελμα θέλατε να ακολουθήσετε όταν ήσαστε μικροί;

methexys

Τιμώμενο Μέλος

H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πολωνία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,998 μηνύματα.

H methexys έγραψε: στις 19:48, 18-07-14:

Aρχικά ήθελα να γίνω ζωγράφος Mετά σχεδιάστρια μόδας, μετά αρχιτέκτονας. Στο γυμνάσιο έλεγα ότι ήθελα να σπουδάσω αγγλική φιλολογία,αλλά η θεωρητική κατεύθυνση δεν με κέρδισε, οπότε επικράτησαν τα παιδικά όνειρα πάω για αρχιτεκτονική (και όσοι με ξέρουν από πολύ μικρή δεν απορούν!) με την ελπίδα να έχω την ευκαιρία να ασχοληθώ με τον σχεδιασμό ρούχων κάποια στιγμή και με τη ζωγραφική σίγουρα ως χόμπι.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη methexys : 18-07-14 στις 20:03.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

sparkling (Γεωργια)

Δραστήριο Μέλος

H Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 217 μηνύματα.

H sparkling 3-4-1994 έγραψε: στις 20:36, 18-07-14:

μικρη ηθελα να γινω δικηγορος και στο γυμνασιο που εβλεπα το greys anatomy ηθελα να γινω καδιορχειρουγος.τελικα στο λυκειο πηγα θεωρητικη ,για δικηγορος δεν το εχω και πολυ με το λεγειν και την πειθω, δεν εβγαλα και τα προαπαιτουμενα μορια οποτε..
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Blue Rose

Νεοφερμένος

H Blue Rose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 26 μηνύματα.

H Blue Rose έγραψε: στις 18:17, 26-08-14:

Δασκάλα. 8)
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

x_xChristine (Χριστίνα)

Δραστήριο Μέλος

H Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 156 μηνύματα.

H x_xChristine έγραψε: στις 21:18, 28-08-14:

πυροσβέστης αλλά δεν πήρα το απαραίτητο μπόι : P
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Μύριαμ4 (Μύριαμ)

Νεοφερμένος

H Μύριαμ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 58 μηνύματα.

H Μύριαμ4 ♥Neverland♥ έγραψε: στις 13:59, 29-08-14:

Μικρή ήθελα να γίνω αστροναύτης
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Μύριαμ4 : 29-08-14 στις 14:10.
Παράθεση

DimitraKapa

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H DimitraKapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 76 μηνύματα.

H DimitraKapa i έγραψε: στις 21:16, 14-09-14:

Γιατρός
Παράθεση

Αγάπη01 (Αγάπη)

Νεοφερμένος

H Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H Αγάπη01 Unicorn! έγραψε: στις 16:01, 23-10-14:

Όταν ήμουνα μικρή ήθελα να γίνω ή ψυχολόγος ή αρχιτέκτονας!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Αγάπη01 : 23-10-14 στις 16:04.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 14:45, 26-10-14:

Αρχική Δημοσίευση από Αγάπη01
Όταν ήμουνα μικρή ήθελα να γίνω ή ψυχολόγος ή αρχιτέκτονας!
Και από ότι βλέπω στο προφίλ σου μάλλον το πέτυχες!
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,341 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 11:00, 28-10-14:

Ένα κουλό επάγγελμα που δεν έχω αναφέρει, είναι το οτι ήθελα να γίνω μπασκετμπολίστας.

Είχα μανία με το μπάσκετ μικρή, tho, δε με κέρδισε ούτε αυτό ούτε ο αθλητισμός γενικότερα.

Σε 10 χρόνια θα βλέπω αυτό το θρεντ και θα γελάω με τις επιλογές μου, μα το θεό.
Παράθεση

Zilda

Διάσημο Μέλος

H Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 639 μηνύματα.

H Zilda έγραψε: στις 10:19, 03-04-18:

Αρχιτέκτονας, δασκάλα, μοντέλο, τραγουδίστρια, αστυνόμος, υπάλληλος σε γραφείο (μη με ρωτήσετε τι δεν θυμάμαι αλλά μικρή έπαιζα γραφεία και έπαιρνα και λάμβανα τηλεφωνικές παραγγελίες), πωλήτρια σε σούπερ μάρκετ, ιδιοκτήτρια ταβέρνας, υπεύθυνη σε ζωολογικό κήπο, παιδιατρος, αυτά τα λίγα!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια