Thread για νέα μέλη

chazlp1989

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
καλως ηρθες, πιστευω κατι θα βρεις :) εαν εχεις ομως κατι ενδιαφερον και θες να το μοιραστεις feel free να ανοιξεις θεμα στην αναλογη κατηγορια

Μπορείς να μου πεις ακριβώς σε παρακαλώ πια είναι αυτή η κατηγορία;:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.

chazlp1989

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
καλως με δεχτηκατε:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Καλως μας ηρθες!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Έχεις το ίδιο όνομα με τη μητέρα μου :P . Βέβαια την φωνάζουν Heidi γιατί είναι γερμανίδα, οχι Χάιδω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
χα σοβαρα?κι εμενα ετσι με φωναζουν αλλα με νευριαζει.στη γερμανια που θα παω ομως το καλοκαιρι θα το συνηθισω:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Το καλοκαιρι θα πας βρε? Τι να πας να κανεις...Δεν πηγαινες τωρα Χριστουγεννα που λεω να παω κι εγω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
το ξερω,σλλσ δεν γινεται χριστουγεννα!θα παω με την καθηγητρια των γερμανικων και τη συμμαθητρια μου και ετσι....αλλωστε πρεπει να μαζεψω 1000 ευρω μεχρι τοτε και τωρα εχω το 1/5!!!!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Ομολογώ βέβαια οτι με παραξενεύει λίγο που σε ονόμασαν έτσι, δεν εέχω ξαναπετύχει ελληνίδα Χάιδω, υπάρχει κάποιος συγκεκριμένος λόγος; Αν επιτρέπεται βέβαια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aliki_s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η aliki_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Γεία σας κ από μενα!
Αλίκη με λένε κ είμαι μαθήτρια Γ λυκ ... από Ρόδο!

Καλώς σας βρήκα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The President

Νεοφερμένος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Χολαργός (Αττική). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Καλώς ήρθες συνονόματη!:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
Ομολογώ βέβαια οτι με παραξενεύει λίγο που σε ονόμασαν έτσι, δεν εέχω ξαναπετύχει ελληνίδα Χάιδω, υπάρχει κάποιος συγκεκριμένος λόγος; Αν επιτρέπεται βέβαια.

ναι οντως ειναι λιγο σπανιο...δεν πειραζει,εχω την αποκλειστικοτητα!:Dτη γιαγια μου την λενε Χαρικλεια,αλλα τη φωναζουν Χάιδω.Εγω Χάιδω βαφτιστηκα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εφιάλτης

Νεοφερμένος

Ο Εφιάλτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Είναι το πρώτο μου μήνυμα στο φόρουμ. Είμαι ο Εφιάλτης και καλώς με βρήκατε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Μας απειλείς;;;;;;;



Καλώς ήρθες! :P :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Οταν λες Εφιαλτης, μη μου πεις οτι ειναι το ονομα σου το πραγματικο??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Semina

Νεοφερμένος

Η Σεμίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
καλώς μας ήρθες!!!!:bye:...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εφιάλτης

Νεοφερμένος

Ο Εφιάλτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Κρου εγώ :fss:

Miv εννοείται πως όχι, αυτό είναι το ψευδωνυμό μου :lol:

Σεμίνα καλώς σας βρήκα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jenny

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τζένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 960 μηνύματα.
Γεια σας! Το forum σας είναι πολύ ενδιαφέρον και σας συγχαίρω για αυτό :no1:
Είμαι η Τζένη και είμαι καθηγήτρια Γερμανικών. Απευθύνομαι σε όλους και θέλω να σας πω πως οτιδήποτε χρειαστείτε πάνω στα γερμανικά (ασκήσεις πάνω σε συγκεκριμένα γραμματικά ή συντακτικά φαινόμενα για να κάνετε εξάσκηση είτε είστε σε πτυχίο είτε όχι) και γενικότερα αν έχετε κάποιες απορίες μπορώ να σας βοηθήσω!Κατά καιρούς θα παραθέτω κάποιες ασκήσεις...:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mostel

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,203 μηνύματα.
Γεια σας! Το forum σας είναι πολύ ενδιαφέρον και σας συγχαίρω για αυτό :no1:
Είμαι η Τζένη και είμαι καθηγήτρια Γερμανικών. Απευθύνομαι σε όλους και θέλω να σας πω πως οτιδήποτε χρειαστείτε πάνω στα γερμανικά (ασκήσεις πάνω σε συγκεκριμένα γραμματικά ή συντακτικά φαινόμενα για να κάνετε εξάσκηση είτε είστε σε πτυχίο είτε όχι) και γενικότερα αν έχετε κάποιες απορίες μπορώ να σας βοηθήσω!Κατά καιρούς θα παραθέτω κάποιες ασκήσεις...:bye:

Καλώς ήλθες Τζένη :)

Είμαι σίγουρος ότι θα βοηθήσεις κατάλληλα τα μαθητούδια των γερμανικών. Εγώ ευτυχώς έχω τελειώσει με δαύτα, άσχετα που δε θυμάμαι τίποτα :lol:

Καλή συνέχεια!

:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top