Thread για νέα μέλη

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Καλώς ήρθατε παιδιά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gsova

Δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 782 μηνύματα.
welcome :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Welcome παιδιάκια. :group:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mpouuu

Νεοφερμένος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Καλησπέρα απο την όμορφη αλλα βροχερή Ρόδο, Πραγματικά εχετε κανει πάρα πολυ καλη προσπαθεια. θα μπορουσα να πω οτι ειναι πολυ λεπτομερως δουλεμενο το forum... Το εχω κανει και ροζακι και ειναι μια γλύκα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Κιαλλη Ροδιτισα! Καλωσηρθες Δεσποινα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
καλώς τα καινούργια κορίτσια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sarah_Fest

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Καλημέρα σε όλους!
Είμαι πολύ "φρέσκια" στο φόρουμ και ακόμη δεν έχω εξοικειωθεί με τη χρήση του... Πολλές απορίες, ελπίζω να βρω εδώ την απάντηση!
1. Υπάρχουν θέματα για τα οποία θέλω να ενημερώνομαι με μέιλ για τα νέα μηνύματα και άλλα που δεν επιθυμώ κάτι τέτοιο. Πώς μπορώ να το ρυθμίσω; Δοκίμασα κατ' αρχήν να χωρίσω τα θέματα σε δυο φακέλους, και να αλλάξω από κάτω τις επιλογές αλλά δεν υπάρχει πουθενά κουμπί "αποθήκευση". Φαινομενικά αλλάζει, αλλά όταν ξαναμπαίνω στο φάκελο είναι πάλι τσεκαρισμένο το "ειδοποίηση άμεσα" κάτω από τον τίτλο! Το να αλλάξω την προεπιλεγμένη ρύθμιση πάλι δε με εξυπηρετεί εφόσον θέλω διπλό τρόπο παρακολούθησης...
2. Όταν βρίσκομαι στη σελίδα ενός θέματος, με ποιο τρόπο μπορώ να κάνω ανανέωση άμεσα (χωρίς να ξαναμπω στα θέματα που παρακολουθώ) ώστε να δω τα τυχόντα νέα μηνύματα που εστάλησαν την ώρα που εγώ διάβαζα;
3. Στη λίστα φίλων, (από πίνακα ελέγχου) μπορώ να δω αν κάποιος φίλος είναι online ή όχι; Με ποιο τρόπο; Κι αν όχι από πού μπορώ να το δω;
4. Όταν δίνω απάντηση σε κάποιο θέμα (καλή ώρα εδώ) κάτω από την απάντησή μου βλέπω όλα τα προηγούμενα μηνύματα σε περίληψη. Υπάρχει τρόπος να το κάνω αυτό όταν είμαι κανονικά στο θέμα χωρίς να δίνω απάντηση;


Αυτά τα ολίγα για αρχή... Ομολογώ πως πριν στείλω αυτό το μήνυμα δοκίμασα και τη βοήθεια αλλά δεν βρήκα συγκεκριμένες απαντήσεις σε αυτά που θέλω... οπότε σκέφτηκα να ρωτήσω εδώ! Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για την υπομονή σας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Καλώς ήρθες :)
------------------------------

1. Όταν είσαι στον φάκελο θα επιλέξεις όσα θέματα σε ενδιαφέρουν και έπειτα εκεί που λέει Επιλεγμένα θέματα: θα διαλέξεις αυτό που θες έπειτα θα πατήσεις το κουμπάκι αυτό


2. Refresh από τον browser

3. Στον πίνακα ελέγχου θα βρεις ρυθμίσεις για την λίστα. Για χρησιμοποιήσεις την λίστα φίλων πας
και έπειτα εμφάνιση λίστας φίλων.

4. Δεν γίνεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tofugirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η tofugirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
:baby: Μόλις γράφτηκα κι εγώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Γουελκαμ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Καλως ηρθες! Μου θυμισες και το Angel of Death..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tofugirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η tofugirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
θενκ γιου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
καλωσηρθες τοφουκοριτσο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tofugirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η tofugirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
χαχα τοφουκόριτσο! Τέλειο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
καλώς την ακτιβίστρια ;)
εύχομαι να έχεις τη διάθεση να γράφεις θέματα που αφορούν τη φύση και τον πλανήτη μας και να μας βοηθήσεις να ζωηρέψουμε αυτόν τον τομέα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tofugirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η tofugirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Πολύ ευχαρίστως!!! Ευχαριστώ για τα καλωσορίσματα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Καλώς το!
Είσαι extreme τύπος tofuκόριτσο; Μας χρειάζεται ένα τέτοιο τυπάκι στο forum:P
Και μιλάω για τον τρόπο ζωής, γιατί από τα άλλα "extreme" τυπάκια είμαστε πολλά...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tofugirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η tofugirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
:redface: extreme? δεν θα το λεγα...εξαρτάται πως σε βλέπουν οι άλλοι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThanosAlonso

Νεοφερμένος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
:bye:Γεία σας παίδες! Θάνος απο Κατερίνη! Πολύ καλό το foroum:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Καλως μας ηρθες φιλε! Θα μας φατε οι βορειοελλαδιτες εδω μεσα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top