Thread για νέα μέλη

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Γεία σας, και εγω είμαι καινούρια. Θα ήθελα να μάθω για τις κατευθήνσεις μετά το γυμνάσιο. Απο που μπορώ να δω;

Check this: https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=39179
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fia

Νεοφερμένος

Η fia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
ωραια. σας ευχαριστω πολυ!:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Καλωσήρθες Φία:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Deatheater*

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Καλωσηρθες και απο εμενα Φια:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fia

Νεοφερμένος

Η fia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
ευχαριστω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Savior

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Καλησπέρα και από μένα παιδιά πολύ ευχάριστη φαίνεται η παρέα καλώς σας βρήκα λοιπόν:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fanula

Νεοφερμένος

Η Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γεια σας!! Είμαι η Φανή και πάω στην 1η γυμνασίου φέτος... Έρχονται και οι εξετάσεις... Μπρρρ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantina!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Constantina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Καλώς ήρθατε παιδιά!!:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Καλώς ήρθατε όλοι!
Φανούλα και εγώ πέρσι είχα πάρα πολύ άγχος. Όμως πίστεψέ με μόνο ιστορία διάβασα πολύ....Σε όλα τα άλλα χαλαραα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Deatheater*

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Όμως πίστεψέ με μόνο ιστορία διάβασα πολύ....Σε όλα τα άλλα χαλαραα!
Ναι ρε οι εξετάσεις είναι πανευκολες έγω μόλις έγραψα Ιστορία και είδα τι εύκολα που ήταν μου έφυγε κατευθειαν το αγχος:P Δεν είναι τπτ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Καλοσωριζω ολα τα νεα μελη του σαιτ.Επισης,θελω να τονισω μην φοβασται τις εξετασεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JeyTsav

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Έχει 2-3 μέρες που είμαι κι εγώ μέλος.. αλλά τώρα θυμήθηκα να πώ ΓΕΙΑ!!!

ΓΕΙΑ λοιπόν...!

Καλή επιτυχία και καλή τύχη σε όλους του υποψηφίους φέτος!!
Θα την χρειαστούμε!!

Και για όλα τα πιτσιρίκια του γυμνασίου ένα έχω να πω!!
"Μην αγχώνεστε ρε μάγκες!! Λίγο διάβασμα θέλει για να βάλετε τις βάσεις και μετά στο λύκειο θα είσται gg ( με λίγη προσπάθεια πάντα ) :P "

Καλώς σας βρήκα όλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

desolator_X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο desolator_X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Καλώς ήρθατε όλοι παιδιά!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

personGR

Νεοφερμένος

Ο Χριστόφορος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Τύρναβος (Λάρισα). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
personGR εδώ (ξέρω ακούγεται χαζό, αλλά μ'αρέσει), για τους φίλους Χριστόφορος και όντας 16 χρονών στη ζωή πάω Α'Λυκείου.
Δεν είμαι σίγουρος ότι το σχολείο σαν ενασχόληση μου αρέσει, γι'αυτό με βλέπω να γίνω Μηχανολόγος/Μηχανικός..
Είμαι μανιώδης gamer και δε θέλω σχόλια για το άθλημα μου, τύπου "το καμμένο" κλπ.(όχι τπτ άλλο, αλλά τσάμπα θα τα γράψετε - είμαι ζαμαν φου σε αυτά τα θέματα). Επίσης οι απόψεις μου σε αρκετά θέματα είναι αρκετά διαφορετικές από αυτές των συνομίληκων μου (των συμμαθητών μου τουλάχιστον) π.χ. τους σιχαίνομαι τους Linkin' Park.
Μ'αρέσουν οι ταινίες φαντασίας και κυρίως αυτές οι περιπέτειας. Όμως όχι τα blockbusters του Hollywood, αλλά πιο ψαγμένα πράγματα. Όπως είπα σιχαίνομαι τους Linkin' Park. Και γενικά σιχαίνομαι συγκροτήματα, που , παρόλο έχουν δείγματα ταλέντου, βγάζουν δίσκους, μόνο και μόνο για να γίνουν διάσημοι και αναγνωρίσημοι. Ακούω πολλά είδη μουσικής, αλλά αυτή που με συγκινεί περισσότερο είναι η darkwave / futurepop (μουσικό προφίλ εδώ)
Αυτήν την κοινότητα σήμερα την έμαθα, εντελώς τυχαία καθώς χάζευα στο in.gr. Ποτέ μου δεν ήλπιζα ότι θα υπήρχε ανάλογο site - είχα την εντύπωση πως sites που απευθύνονται είναι μερικά από αυτά τα ερασιτεχνικά blogs (και μιας και που το έφερε η κουβέντα δεν έχω ακόμα το δικό μου...).

ΥΓ: [psonio mode] Ξέρω καλωσήρθα! [/psonio mode]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Είμαι μανιώδης gamer και δε θέλω σχόλια για το άθλημα μου, τύπου "το καμμένο" κλπ.(όχι τπτ άλλο, αλλά τσάμπα θα τα γράψετε - είμαι ζαμαν φου σε αυτά τα θέματα). Επίσης οι απόψεις μου σε αρκετά θέματα είναι αρκετά διαφορετικές από αυτές των συνομίληκων μου (των συμμαθητών μου τουλάχιστον) π.χ. τους σιχαίνομαι τους Linkin' Park.

Μ'αρέσουν οι ταινίες φαντασίας και κυρίως αυτές οι περιπέτειας. Όμως όχι τα blockbusters του Hollywood, αλλά πιο ψαγμένα πράγματα. Όπως είπα σιχαίνομαι τους Linkin' Park. Και γενικά σιχαίνομαι συγκροτήματα, που , παρόλο έχουν δείγματα ταλέντου, βγάζουν δίσκους, μόνο και μόνο για να γίνουν διάσημοι και αναγνωρίσημοι. Ακούω πολλά είδη μουσικής, αλλά αυτή που με συγκινεί περισσότερο είναι η darkwave / futurepop (μουσικό προφίλ εδώ)

Καλωσηρθες, ναι!:D

Καλα κανεις και εισαι gamer :P Βλεπω και final fantasy στο προφιλ σου, ευγε ευγε :P
Τι σχεση εχουν οι αποψεις με το γουστο στη μουσικη ομως;
Τι ειδους ταινιες σ'αρεσουν;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
π.χ. τους σιχαίνομαι τους Linkin' Park.


ΥΓ: [psonio mode] [/psonio mode]


hehe μπες youtube και γραψε linkin park parody
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vitruve

Νεοφερμένος

Ο vitruve αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Γεια σας και απο εμένα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent Walker

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Silent Walker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Γεια σας παίδες κ ό,τι άλλο παίζει εδώ γύρω!Νιώθω πολύ τυχερή που βρήκα ένα τέτοιο φόρουμ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

personGR

Νεοφερμένος

Ο Χριστόφορος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Τύρναβος (Λάρισα). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Τι σχεση εχουν οι αποψεις με το γουστο στη μουσικη ομως;
Τι ειδους ταινιες σ'αρεσουν;:)

Βασικά καμία, αλλά έφερα ένα παράδειγμα, που πιστεύω πως όλοι, λιγο πολύ, ξέρουμε..
Δυό ταινίες που είδα πρόσφατα και τρελάθηκα ήταν τα OldBoy, και Dark city (recommended και τα δύο..)..
Γενικά μ'αρέσουν οι πιο "σκοτείνές" ταινίες...
Και φυσικά όχι οι σαχλοαμερικανιές ;);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Βασικά καμία, αλλά έφερα ένα παράδειγμα, που πιστεύω πως όλοι, λιγο πολύ, ξέρουμε..
Δυό ταινίες που είδα πρόσφατα και τρελάθηκα ήταν τα OldBoy, και Dark city (recommended και τα δύο..)..
Γενικά μ'αρέσουν οι πιο "σκοτείνές" ταινίες...
Και φυσικά όχι οι σαχλοαμερικανιές ;);)

OLDBOY

προσκυνούμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top