The 'or' game

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Το μισό, για να αποκαλούμαι στρουμφάκι. :D

Να έχετε ένα κουμπί επαναφοράς ή ένα κουμπί παύσης στη ζωή σας;
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,570 μηνύματα.
Επαναφοράς, ασφαλώς.
Τα διλήμματά σου, πρωτότυπα, εμπνευσμένα. Εύγε! :thumbup:!



Αν ήταν να ακολουθήσες κάποιον από τους 2 αυτούς τους κλάδους της ιατρικής, θα προτιμούσες ψυχολόγος ή κτηνίατρος;
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,136 μηνύματα.
(Μαλλον εννοεις ψυχιατρος γιατι η ψυχολογια απ'όσο ξερω δεν ειναι κλάδος της ιατρικής)
Διαλέγω κτηνιατρος

Θα προτιμούσες να γεννιόμαστε γέροι και με το πέρασμα των χρόνων να γινόμαστε νεότεροι, μεχρι που όντας νεογνά θα εξαφανιζομαστε ή το ανάποδο(δλδ αυτο που γινεται τωρα)
 

Isida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Isida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 327 μηνύματα.
Νομίζω όπως συμβαίνει...δεν μπορώ να το φανταστώ ανάποδα.. :hmm:



Αν είχατε μία υπερφυσική ικανότητα θα θέλατε να μπορείτε να διαβάζετε όλες τις σκέψεις των ανθρώπων γύρω σας ή να μπορείτε να είστε αόρατοι ;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Αόρατη, το 1ο δεν είναι υπερδύναμη, είναι η απόλυτη δυστυχία.



Να έχεις ένα μόνιμο αίσθημα πείνας ή ένα μόνιμο αίσθημα κορεσμού, ακόμη κι όταν πρέπει να φας;
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,012 μηνύματα.
Τώρα έχω μια αίσθηση κορεσμού αλλά θα έτρωγα φρούτα, γλυκά και θα πω τον κορεσμό .

Ευθύτητα ή διπλωματία ;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ευθύτητα


Θα προτιμούσες να αποκτήσεις τα γεννητικά όργανα του αντίθετου φύλου αλλά να μείνει το σώμα σου ως έχει, ή να αλλάξει όλο το σώμα σου στου αντίθετου φύλου αλλά να κρατήσεις τα γεννητικά σου όργανα ως έχουν;
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,136 μηνύματα.
Το πρωτο(πολύ πρωτότυπα βαζεις, μου αρεσουν)


Να μη ξανα χρησιμοποιήσεις κινητο, τάμπλετ, λαπτοπ, σταθερό υπολογιστή ή να μη ξανακάνεις ερωτα;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,424 μηνύματα.
ΜΑΣ ΣΚΟΤΩΝΕΙΣ ΒΑΝΑΥΣΑ ΤΩΡΑ.-

Να μην ξαναχρησιμοποιήσω τάμπλετ (τα άλλα δεν μπορώ να τα διαβάσω, άγνωστη γλώσσα ξαφνικά) αλλά να ξανακάνω έρωτα.



Σεξ σε τζακούζι για ένα ολόκληρο βράδυ ή δωρεάν πιτόγυρα για μια βδομάδα;
 

Isida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Isida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 327 μηνύματα.
Νταξ...ευκολάκι...δωρεάν πιτόγυρα για μια βδομάδα :smoke:



Να σας βρίζουν δημόσια ή να μην σας απευθύνει το λόγο ποτέ κανένας για κανένα λόγο;
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,570 μηνύματα.
Αυτό με τα πιτόγυρα (το πρώτο, το ολονύχτιο, μου μοιάζει σαν τιμωρία :hehe: ).

Θυμήθηκα και αυτό το μιμίδιο:
18312379024.jpg



Να γράφεις ή να διαβάζεις;
 
Τελευταία επεξεργασία:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,424 μηνύματα.
Νταξ...ευκολάκι...δωρεάν πιτόγυρα για μια βδομάδα :smoke:



Να σας βρίζουν δημόσια ή να μην σας απευθύνει το λόγο ποτέ κανένας για κανένα λόγο;

Το πρώτο γιατί θα έχω την ευκαιρία να τους αντι-βρίσω κι εγω πίσω μετά και θα γίνει μιας ωραίας πουτάνας το κάγκελο.


Να διαβάζω

Μουσική ή στίχοι ;
Μουσική




Να φας μισό κιλό σκατά ή να σου κόψουν ένα δάχτυλο;
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,136 μηνύματα.
Θα πω το δευτερο, το πρωτο μονο που το σκέφτομαι με πιάνει αηδία 🤢


Θα προτιμούσες να έχεις τρια μάτια(και τα τρια θα ειναι στο πρόσωπο και θα φαινονται) ή μονο τρια δόντια;
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,570 μηνύματα.
Τρία δόντια (καθότι υπάρχουν και οι εμφυτεύσεις).



Καναρίνι ή παπαγάλος;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,424 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,136 μηνύματα.
Οντως τωρα😂
Ροζ θα πω


Να ειναι μόνιμα βουλωμένο το ενα ρουθούνι ή το ενα αυτί σου;
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,570 μηνύματα.
Το ένα αφτί μου (=να ακούω λιγότερες λαμακίες).



Μαγειρική ή ζαχαροπλαστική;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Μαγειρική by far



Να μυρίζει πολύ άσχημα ο ιδρώτας σου ή το στόμα σου;
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Το στόμα μου. Αλλά πώς αντιμετωπίζεται η κακοσμία; Με φυλλαράκια μέντας, που προσφέρουν δροσερή αναπνοή και ευχάριστη γεύση και διαρκούν για ώρες.

Να επικοινωνείτε σε όλες τις ανθρώπινες γλώσσες ή να μιλάτε με ζώα;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top