The 'or' game

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,570 μηνύματα.
Ρύζι.


Χρυσός ή ασήμι;
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Ασήμι


λουλούδια ή κόσμημα ;
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,570 μηνύματα.
Κόσμημα (τα λουλούδια αν και όμορφα, με θλίβουν υπενθυμίζοντάς μου το πρόσκαιρο της ανθρώπινης ύπαρξης).



σε μια μελωδία: μόνο φωνή ή μόνο μουσικά όργανα;
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
«Ένα πίτα γύρο απ' όλα».

Online αγορές ή αγορές σε κατάστημα;
 

Isida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Isida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 327 μηνύματα.
Online καθότι αναποφάσιστη. Σκέψου να σπάω τα ήδη σπασμένα νεύρα του κάθε πωλητή :redface:


Ποτό στο σπίτι με δίσκο στο πικάπ ή αγαπημένη μπάρα;
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,570 μηνύματα.
Δεν ξέρω τι εννοείς μπάρα (δημητριακών; )
Ποτό στο σπίτι με μουσική και τον αγαπημένο μου (αν έχω).



Ποδήλατο ή ηλεκτρικό πατίνι;
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,134 μηνύματα.
Ποδήλατο

Να μην ακους ή να μην βλέπεις;
 

Isida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Isida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 327 μηνύματα.
Να μην ακούω σίίίγουρα!!! (φωτογράφος γαρ, να μπορώ να τους λέω "εδώ, κοιτάξτε το πουλάκι" ) :teasing:


Βιβλία ή ταινίες;
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Λολ, θα προτιμούσα να χάσω την όρασή μου παρά την ακοή μου. Θέλω από τ' αυτιά μου να μπαινοβγαίνουν μελωδίες! :music2:

Όσο για το παραπάνω, Θα παραβιάσω τον κανονισμό και θα πω και τα δύο. :shifty: :D

Ποιο είναι η χειρότερο: να βιώσετε μια αποτυχία ή να μην τολμήσετε ποτέ τίποτα;
 
Τελευταία επεξεργασία:

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Το να μην τολμήσω ( προϋπόθεση να το θέλω πολύ) είναι ασυζητητί χειρότερο


Αιώνιο δίλημμα: burger ή pizza ; :worry:
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,134 μηνύματα.
Ξεκάθαρα pizza


Να μην πιείς ποτε ξανα καφε ή αλκοόλ;
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,736 μηνύματα.
καφέ


φακές ή φασολάδα;;;; :hmm:
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,570 μηνύματα.
φασολάδα (φακές έφαγα πρόσφατα :P)



βελούδο ή μετάξι;
 

Isida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Isida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 327 μηνύματα.
Βελούδο!!!! :give_rose:

Διακοπές με παρέα ή μόνος/η ;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Με παρέα, νιώθω άβολα να βγω μόνη μου για ποτό, και διακοπές χωρίς ποτό δεεεν...

Θα προτιμούσες να φιληθεις με κάποιον που ξέρεις ότι έχει κορωνοϊό ή να φας κάτι που έχει παρέλθει η ημερομηνία λήξης του και να ρισκάρεις τροφική δηλητηρίαση;
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,134 μηνύματα.
Δυσκολο.. Αλλα θα διαλέξω το δεύτερο μιας και εχω γερο στομάχι😁.

Βεβαια δεν είσαι πολύ συγκεκριμένη, θα ηθελα να ξερω ποσο καιρο εχει λήξει, αλλο ειναι μια μερα αλλο 1 μήνα κ.ο. κ

Θα προτιμούσες να βρεις τον ερωτα της ζωης σου αλλα να πεθάνεις νεος/α ή να ζήσεις μέχρι τα βαριά γεράματα χωρις ομως να βρεις το "αλλο σου μισο";
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,570 μηνύματα.
Το δεύτερο. Κι ας μη βρω το "άλλο μου μισό" (μια χαρά βολεύομαι και με το να βρω το άλλο μου "ολόκληρο":P)



Πάμπλουτος/η και άσχημος/η, ή φτωχός/η και κούκλαρος/άρα; :happy:
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,134 μηνύματα.
Πάμπλουτος και κούκλος, δεν ειπε κανενας οτι πρεπει να ειμαι πιστή 😂
(Περα απο την πλακα δεν ειμαι υπερ της απιστίας ειναι οτι χειρότερο μπορείς να κανεις )


Καρπούζι ή πεπόνι ;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top