Survivor #2 Tribe - Φλεγόμενες σκιές

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Έχει ήδη δοθεί ένα hint. Remember? Απλώς είναι στην κρίση του καθενός αν θα το μοιραστεί ή θα το κρατήσει για τον εαυτό του. Το επόμενο hint θα δοθεί στην αποστολή της Κυριακής.



Αν επιθυμείτε κάποια αλλαγή στην ώρα της Κυριακής, επειδή δε μπορείτε να παραβρίσκεστε, πείτε το πλιζ. :)

Το Σάββατο δεν μπορούμε να κάνουμε αλλαγή; :angelnot:
Δεν μπορώ να ξυπνήσω τόσο νωρίς...

Μπορείτε να μας πείτε τουλάχιστον αν οι δοκιμασίες θα είναι μεγάλης διάρκειας για να κανονίσουμε τις δουλειές μας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Νωρίς στη μία; :P :lol:

Το Σάββατο η δοκιμασία θα μείνει ανοιχτή μέχρι κάποια ώρα, αλλά δε χρειάζεται να είστε παρόντες, απλώς να βάλετε το λιθαράκι σας. Της Κυριακής εξαρτάται από εσάς ατομικά το πόσο θα τραβήξει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Νωρίς στη μία; :P :lol:

Το Σάββατο η δοκιμασία θα μείνει ανοιχτή μέχρι κάποια ώρα, αλλά δε χρειάζεται να είστε παρόντες, απλώς να βάλετε το λιθαράκι σας. Της Κυριακής εξαρτάται από εσάς ατομικά το πόσο θα τραβήξει.

Είναι νωρίς για άνθρωπο που καθημερινά αναγκάζεται να ξυπνήσει νωρίς, του αρέσει ο ύπνος και του μένουν μόνο 2 μέρες, στην καλύτερη των περιπτώσεων, για να το απολαύσει! :'(

Μέχρι ποια ώρα θα μείνει ανοιχτή; Θα είναι για 2 ώρες; Για να ξέρω, να υπολογίσω άμα είναι το χρόνο μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Και παραπάνω, εκτός κι αν εμφανιστείτε όλοι βέβαια, ή συμπληρώσει μια ομάδα αυτό που ζητάμε. Αχ κοντεύω να βγάλω στη φόρα όλη τη δοκιμασία, φτάνει. :redface:

Σε λιγάκι ανακοινώνονται τα αποτελέσματα της ψηφοφορίας, η οποία έχει λήξει.

Δεν ψήφισαν, επομένως αυτοψηφίζονται τα ακόλουθα μέλη της φυλής:

foreverfreak
JaneWin
koum
Phoebe
lucky sunray

Δύο επιπλέον ψήφοι πάνε στη lucky sunray.

Λάκι η φυλή σου μίλησε. Με 3 ψήφους αποχωρείς από το survivor. Μπορείς να πεις τα τελευταία σου λόγια και να επιλέξεις αρχηγό, αν το θες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lucky sunray

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lucky sunray αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,441 μηνύματα.
:cry_x:

Το παιχνιδι τελειωσε για μενα.Απο την μια το ηξερα γιατι απο ο,τι ειδα εγω εκανα το λαθος που κοστισε την ηττα στην ομαδα.:( Απτην αλλη ελλειψα την ωρα της ψηφοφοριας κ ψηφιστηκα απο μονη μου:wacko: αυτο μου κοστισε επιπλεον την αποχωρηση γατι μπορουσε να ημουν ισσοπαλια με καποιον αυτην τη στιγμη.
Τεσπα,Φλεγομενες Σκιες μπορει να εχασε η ομαδα κι αλλον παιχτη αλλα η φλογα δεν σβηνει..απο καμια ντουλαπα!!:P:D
Εξαλλου εχουμε πολυ καλους παιχτες :redface: Ανασκουμπωθειτε και νικηστε στην επομενη δοκιμασια λοιπον:D:D


Καλη επιτυχια παιδια
,απο την Σκια σας!!:hello:

υγ Εφυγε η Ιωαννα τελικα;;:confused:
υγ Αν ναι [:(] ψηφιζω τον foreverfreak για αρχηγο!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Εγώ Σάββατο μπορώ για λίγο. Κυριακή δεν μπορώ με τίποτα εκείνη την ώρα... Πολύ αργότερα θα μπορώ!

Απορώ γιατί δεν γίνονται πιο αργά οι αποστολές... Αφού στην χθεσινή που ήταν σχετικά αργά υπήρχε πολύ μεγάλη συμμετοχή!

Γιατί δεν την αφήνουμε έτσι την ώρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Όχι λάκι μου,δεν έφυγα. :)

Εγώ σάββατο μπορώ μετά τις 19 : 00 μόνο ή 8 : 00 το πρωί. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Αν μπορείς μετά τις 7 θα παίξεις μετά τις 7. Η αποστολή αυτή πρέπει να ξεκινήσει νωρίς. :)

Για την Κυριακή θα μιλήσω με το Ζωρζ και θα σας πω. Εγώ δε μπορώ να μείνω μετά από κάποια ώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Με την αποστολη της Κυριακης εχω ενα θεματακι εγω... Δε γινεται να γινει και αυτη νωρις το μεσημερι??? Ε, φανταστικη ΣΕ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Θα δούμε. Πρέπει να μιλήσω με την άλλη μισή ΣΕ πρώτα. :P Όποια αλλαγή στην ώρα θα ανακοινωθεί αύριο, τέτοια ώρα περίπου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Δυστυχώς,θα λείπω σήμερα στην αποστολή. Δεν με βολεύει καθόλου η ώρα. =/
Καλή επιτυχία. :flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ελπίζω να είναι εύκολη δοκιμασία και να μπορείς να συμμετέχεις και μέσω κινητού για να μπορέσω εγώ σήμερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Συγγνώμη που απαντάω εδώ,απλώς,εγώ διατίθεμαι να συμφωνήσω στην αλλαγή της ώρας της δοκιμασίας,διότι,από ότι βλέπω οι περισσότεροι από σας δεν μπορείτε να συμμετέχετε και θα είναι άδικο(θα είμαστε περισσότεροι)για σας!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Αχου, τι καλός. Παιδιά όπως είπα δε γίνεται να πάει πιο μετά από τις 20:30, γιατί θα αργήσουμε πάρα πολύ. Ωστόσο αν θέλετε το αλλάζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Άννα πρέπει να συμμετέχουμε όλοι στις 8μιση ή μπορούμε και αργότερα όπως στη χθεσινή δοκιμασία;

Αν ναι, εγώ προτείνω να πάει στις 8μιση! Όλο και κάτι μπορεί να προλάβω... Ίσως δλδ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Βασικά θα καταλάβετε το λόγο. Είναι θέμα ταχύτητας. Όσο νωρίτερα το δειτε τόσο το καλύτερο. Το βάζω 20:30.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Να σας ρωτήσω και εσάς αντιπαλόνια,19.30 μπορείτε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Συγχαρητήρια στον Βάιο !!! :clapping:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Πολλά, πολλά συγχαρητήρια Βάιε!!! :clapup::clapup::clapup:

Εγώ το παιχνίδι ακόμα δεν το έχω καταλάβει! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Και τώρα στα δικά μας. Μιας που η δοκιμασία τελείωσε νωρίτερα χάρη στα λαμπρά μυαλά που κυκλοφορούν ανάμεσά μας ξεκινάει σιγά σιγά και η διαδικασία του συμβουλίου. Μέχρι τις 23:30 σας παρακαλώ να στείλετε με προσωπικό μήνυμα το όνομα του ατόμου που θέλετε να αποχωρήσει από την ομάδα σας. Δε μπορείτε να ψηφίσετε το Βάιο.

Σε περίπτωση που κάποιος έχει βρει hidden immunity idol να δηλώσει μαζί με την ψήφο του αν επιθυμεί να το χρησιμοποιήσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top