Survivor #2 Tribe - Φλεγόμενες σκιές

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Νικήσαμε!:clapup:
Οι σκιές άρχισαν την αντεπίθεση:D
Μπράβο στον koum!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Συγχαρητήριαααααααααααααα Κουυυυυυυυυυυμ!!!!!!!!!! :clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:

Και η αυριανή δοκιμασία να έχει το ίδιο αποτέλεσμα!!!! :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
:look:


Να 'μαι καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Μπραβο ρε koum, αστερι εισαι!!
Το βρηκα κι εγω, αλλα δεν ησουν κι εσυ θα μας ειχε προλαβει ο Στρατος!! Αξιο μελος της ομαδας μας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Συγχαρητήρια koum!!!!!!! :clapup:

Μας έκανες όλους υπερήφανους! (συγκίνηση, υπερηφάνεια, δάκρυ κλπ κλπ) :'(

Μπράβο Φλεγόμενες Σκιές (θα το λέω συχνά μπας και το συνηθίσω και μ'αρέσει! :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Άννα, στο γράφω εδώ για να το δεις!

Πολύ καλή αυτή η αποστολή, αλλά πραγματικά η ερώτηση με την επεξεργασία πρέπει τουλάχιστον να ακυρωθεί!

Δεν είχαμε ενημερωθεί καν ότι επιτρέπεται η επεξεργασία και είναι πραγματικά άδικο! Ελπίζω να το σκεφτείς, για να μην προκληθούν πάλι φασαρίες! Φιλικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Επίσης,όσον αφορά στη Λεμεσό, είχες δώσει προθεσμία 3' και η Λουλού απάντησε μετά από 4',άρα είναι άκυρο:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Επίσης,μας χρωστάτε μία νίκη από την πρώτη αποστολή. :pfff:



:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ενδιαφέρουσα δοκιμασία, αν και αρκετά κουραστική! :P

Όσον αφορά τη Λεμεσό και εγώ συμφωνώ οτι πρέπει να ακυρωθεί καθώς ήταν εκτός χρόνου!
Για την επεξεργασία δεν ξέρω...! Στο αρχικό ποστ δεν αναφέρεται ούτε οτι απαγορεύεται ούτε οτι επιτρέπεται η επεξεργασία, οπότε είναι πως το καταλαβαίνει ο καθένας! Για εμένα έπρεπε να είχε διευκρινιστεί το συγκεκριμένο σημείο από την αρχή και να απαγορευόταν η οποιαδήποτε επεξεργασία για αποφυγή παρεξηγήσεων, τώρα όμως μπερδεύει το πράγμα... Καλύτερα να πάρει την απόφαση η ΣουΕ και να μην εξαρτηθεί από τους παίχτες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Όλες τις πόλεις είπα, άνοιξα όλους τους χάρτες,
μα τι κι αν κοράκιασα,δεν βρήκα ούτε τις πάπιες:look:

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Λοιπόν επειδή έχω σκυλοβαρεθεί αυτήν την κατάσταση,σας ζητώ να ψηφήσετε εμένα στην ψηφοφορία.Δεν φεύγω μόνη για να μην έχουμε -2 άτομα με την μία. :P
Καλή συνέχεια. :hello:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Λοιπόν επειδή έχω σκυλοβαρεθεί αυτήν την κατάσταση,σας ζητώ να ψηφήσετε εμένα στην ψηφοφορία.Δεν φεύγω μόνη για να μην έχουμε -2 άτομα με την μία. :P
Καλή συνέχεια. :hello:

...
:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Εντάξει παιδιά! Ήρεμα! Δεν πειράζει!

Είμαστε καλύτεροι και θα το αποδείξουμε στις επόμενες αποστολές...

Τι να κάνει κι η καημένη η Άννα μόνη της; Θα τα καταφέρουμε καλύτερα στη συνέχεια!

Αρχηγε, μην ακούω τέτοια! Ο καπετάνιος αφήνει τελευταίος το καράβι! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Παιδάκια χάσατε. Η Λεμεσός ακυρώθηκε επειδή το άφησα σε εσάς το αν θα το δεχτείτε. Αν θέλετε να βάλετε τις φωνές, να ξέρετε πως το Μινσκ θα ήταν άδικο να το ακυρώσω, γιατί είχα ξεχάσει να συμπεριλάβω την επεξεργασία στους κανόνες.

Put the blame on me λοιπόν. :( Στείλτε με πι μι μέχρι αύριο στις 12 το όνομα του παίκτη που θέλετε να αποχωρήσει από το παιχνίδι. Δεν έχω κουράγιο να μείνω άλλο και δε νομίζω ότι θα είναι και πολλοί μέσα ακόμη.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Νταξ,χάνουμε δεύτερη φορά για τον ίδιο ανούσιο λόγο.
Εμένα προσωπικά τώρα ούτε κρύο,ούτε ζέστη που παραδέχεστε το λάθος.Η ουσία είναι ίδια,οι άλλοι νίκησαν,και από την ομάδα μου θα φύγει παίκτης. :/:
Την επόμενη αποστολή θέλω να δω,και τον τρόπο που θα την χειριστείτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Παιδάκια χάσατε. Η Λεμεσός ακυρώθηκε επειδή το άφησα σε εσάς το αν θα το δεχτείτε. Αν θέλετε να βάλετε τις φωνές, να ξέρετε πως το Μινσκ θα ήταν άδικο να το ακυρώσω, γιατί είχα ξεχάσει να συμπεριλάβω την επεξεργασία στους κανόνες.

Άλλος ένας κανόνας που τον μαθαίνουμε κατόπιν εορτής, με αποτέλεσμα να φεύγει ένας παίκτης από την ομάδα μας...
Μερικές φορές αισθάνομαι μ@λ@κας που κάθομαι και διαβάζω προσεκτικά τους κανόνες του κάθε παιχνιδιού και της κάθε αποστολής και τελικά...:|


edit: Κι εγώ βαρέθηκα.Πάω να δώ πόκερ:closed:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Παιδια, ας μην ειμαστε υπερβολικοι...
Και το επεξεργασμενο μηνυμα να μη μετρουσε, δυστυχως παλι θα χαναμε!! Ετσι ειναι αυτα...
Οπως ειπε και η Myrtle ομως, ειμαστε οι καλυτεροι και ειναι στο χερι μας να το αποδειξουμε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Άλλος ένας κανόνας που τον μαθαίνουμε κατόπιν εορτής, με αποτέλεσμα να φεύγει ένας παίκτης από την ομάδα μας...
Μερικές φορές αισθάνομαι μ@λ@κας που κάθομαι και διαβάζω προσεκτικά τους κανόνες του κάθε παιχνιδιού και της κάθε αποστολής και τελικά...:|


edit: Κι εγώ βαρέθηκα.Πάω να δώ πόκερ:closed:

Δεν υπήρχε τέτοιος κανόνας Βάιε. Δεν είπα πουθενά ότι υπήρχε και τον ξέχασα. Είδες όμως ότι προέκυψε πρόβλημα και έπρεπε να υπάρχει. Αυτό λέω. Δεν το σκέφτηκα. Τόσο απλά. Ο προηγούμενος που ξεχάσαμε δεν ξέρω ποιος ήταν, αλλά λίγη σημασία έχει. Κι εγώ αυτή τη στιμή μ@λ@κας αισθάνομαι, γιατί μια παράληψη πετάει τόση δουλειά και τόσες ώρες προετοιμασίας στα σκουπίδια.

Anyway, υπενθυμίζω ότι στέλνετε μέχρι τις 12. Όποιος δεν ψηφίσει αυτοψηφίζεται. Αν κάποιος έχει βρει hidden immunity idol και θέλει να το χρησιμοποιήσει ή να το χαρίσει σε κάποιον παρακαλώ να το γράψει στο μήνυμα με την ψήφο του. Καλημέρα σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Δεν υπήρχε τέτοιος κανόνας Βάιε. Δεν είπα πουθενά ότι υπήρχε και τον ξέχασα. Είδες όμως ότι προέκυψε πρόβλημα και έπρεπε να υπάρχει. Αυτό λέω. Δεν το σκέφτηκα. Τόσο απλά. Ο προηγούμενος που ξεχάσαμε δεν ξέρω ποιος ήταν, αλλά λίγη σημασία έχει. Κι εγώ αυτή τη στιμή μ@λ@κας αισθάνομαι, γιατί μια παράληψη πετάει τόση δουλειά και τόσες ώρες προετοιμασίας στα σκουπίδια.

Anyway, υπενθυμίζω ότι στέλνετε μέχρι τις 12. Όποιος δεν ψηφίσει αυτοψηφίζεται. Αν κάποιος έχει βρει hidden immunity idol και θέλει να το χρησιμοποιήσει ή να το χαρίσει σε κάποιον παρακαλώ να το γράψει στο μήνυμα με την ψήφο του. Καλημέρα σας.

1) Ok, νόμιζα ότι ο κανόνας αυτός προ-υπήρχε και ότι απλά δεν τον πρόσθεσες στην αναγγελία της αποστολής.
Αυτό, όμως, δεν παύει τις διαμαρτυρίες μου για ελλιπή παρουσίαση της συγκεκριμένης αποστολής.
Σκοπός μου δεν ήταν να σας κάνω κήρυγμα, αλλά να υποστηρίξω την ομάδα μου από τη στιγμή που ένοιωσα ότι αδικούμαστε...
Κατά τ' άλλα ήταν μια αποστολή που την διασκέδασα αρκετά;)

2) Το θέμα με τον άλλο ''κανόνα''-όχι ακριβώς κανόνα, αλλά είχε τεθεί από την ΣΕ ως απαραίτητη προυπόθεση-
το εξηγεί η janewin @ #91

3) ''Αν κάποιος υπερ-τυχερός έχει βρει hidden immunity idol'' θες να πεις... Έχω φάει τον κόσμο να τα βρω κι ακόμα τίποτα:mpinelik:
Δώστε κανα hint βρε παιδιά, σαν να ψάχνουμε ψύλλους στ' άχυρα είναι:(


Καλημέρααααα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Έχει ήδη δοθεί ένα hint. Remember? Απλώς είναι στην κρίση του καθενός αν θα το μοιραστεί ή θα το κρατήσει για τον εαυτό του. Το επόμενο hint θα δοθεί στην αποστολή της Κυριακής.

Επόμενες αποστολές:

Σάββατο 12 Μαρτίου 2011 στις 13:00
Κυριακή 13 Μαρτίου 2011 στις 20:30

Παρακαλείστε στην αποστολή της Κυριακής να είστε όλοι παρόντες.​

Αν επιθυμείτε κάποια αλλαγή στην ώρα της Κυριακής, επειδή δε μπορείτε να παραβρίσκεστε, πείτε το πλιζ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top