Survivor #2 Tribe - Φλεγόμενες σκιές

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
Καταρχήν, μπράβο στο Βάιο. :)

Για την ψηφοφορία τώρα: Επειδή πρακτικά δεν έχω πολύ χρόνο, το καλύτερο θα ήταν να ψηφίσετε εμένα. Μη βγάλετε δηλαδή άλλους που ενδεχομένως θα μπορούν να παίξουν στις άλλες δοκιμασίες.

Όποιος ενδιαφέρεται για immunity idol, ας μου στείλει pm. Θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας. :hypno:


Αυτά. Καλή συνέχεια.



Ps: Beat those noobies. :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Βάιε συγχαρητήρια! Είδες για να έχουμε κάνει μαζί συνδολοφόνια; Έχεις γίνει ατσίδα! :P

Εγώ έλεγα ότι θα προλάβαινα, αλλά δεν τα κατάφερα τελικά! Κρίμα! :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Εγώ το παιχνίδι ακόμα δεν το έχω καταλάβει! :redface:

Δεν πειράζει, υγεία. Ψόφ- εμμμμμ ψήφισε τώρα:P

Άννα, μήπως θα μπορούσες να γίνεις πιο συγκεκριμένη με το hint??? Λέμε τώρα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Είναι πάρα πολύ συγκεκριμένο. Hints δίνουμε, όχι ακριβές σημείο και ποστ. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Ενημερώνω κι εδώ:

Αλλαγή στην ώρα λοιπόν. Τα συμβούλια θα γίνουν πάλι αύριο το μεσημέρι 15:00-17:00. Αν δεν ψηφίσουν τουλάχιστον τρία μέλη της φυλής και υποχρεωτικά αυτός που έχει την ασυλία (γιατί δε γίνεται να αυτοψηφιστεί) θα γίνει κλήρωση για το ποιος θα φύγει και δε θα μετράνε οι ασυλίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Ενημερώνω κι εδώ:

Αλλαγή στην ώρα λοιπόν. Τα συμβούλια θα γίνουν πάλι αύριο το μεσημέρι 15:00-17:00. Αν δεν ψηφίσουν τουλάχιστον τρία μέλη της φυλής και υποχρεωτικά αυτός που έχει την ασυλία (γιατί δε γίνεται να αυτοψηφιστεί) θα γίνει κλήρωση για το ποιος θα φύγει και δε θα μετράνε οι ασυλίες.

Περικαλώ?:confused:
Στο τέλος της αποστολής αναφέρεται ότι αυτός που πήρε την ασυλία δεν μπορεί να ψηφιστεί. Δεν αναφέρει πουθενά ότι δεν γίνεται να αυτοψηφιστεί:/: Εξάλλου αν πάρω μία ψήφο, αυτή θα είναι και μοναδική και σε οποιαδήποτε ισοψηφία λογικά θα προστατεύομαι. Αυτό μου ακούγεται πιο fair από το να χάσουμε εγώ και ο wild boy την ασυλία...think it:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Αυτό μου ακούγεται πιο fair από το να χάσουμε εγώ και ο wild boy την ασυλία...think it:/:
Γι' αυτό ακριβώς προστίθεται αυτό, το λες και μόνος σου: και να αυτοψηφιστείτε δεν έγινε και κάτι γιατί προστατεύεστε.

Η ασυλία είναι για να προστατέψει εσάς από τις ψήφους των άλλων. Κατά τα άλλα η ψήφος είναι υποχρεωτική και η "αυτο-ψήφος" προστίθεται για να έχετε ένα κίνητρο να ψηφίσετε. Αυτό (το τι θα κάνουμε αν κάποιος με ασυλία επιθυμεί να μην ψηφίσει) δεν το 'χαμε προβλέψει, οπότε το διευκρινίζουμε τώρα.

Το να ψηφίσεις κάποιον για αποχώρηση είναι βασικότατο συστατικό της ίδιας της φιλοσοφίας του Game. Δεν γίνεται να αλλάξει, θα παραμένει υποχρεωτικό για όλους. Και εφόσον όσοι έχουν ασυλία προστατεύονται από τον ... αυτοψηφισμό τους, πρέπει να βρούμε κάποιον άλλον τρόπο.

Period.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Με την νέα ώρα του συμβουλίου ακυρώνονται και όσοι ψήφοι έχουν δοθεί;

Αν καποιος δεν είναι εκείνη την ώρα μέσα τι γίνεται; Μπορεί να ψηφίσει πιο πριν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Θα ξαναψηφίσετε. Πιο πριν, ναι, είναι έγκυρες οι ψήφοι. Πιο μετά δεν δεχόμαστε τίποτα. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
:worry:Tελικά αυτοί που έχουν ασυλία προστατεύονται αν δεν ψηφίσουν?:angelnot:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
:worry:Tελικά αυτοί που έχουν ασυλία προστατεύονται αν δεν ψηφίσουν?:angelnot:

Βάιε ψήφισε! Είναι και αυτό ένα μέρος από το παιχνίδι, όπως συμμετέχεις στις αποστολές έτσι πρέπει να συμμετέχεις και στις ψηφοφορίες!
Και εγώ δεν θέλω και δεν ξέρω ποιον να ψηφίσω, γιατί πιστεύω οτι είμαστε όλοι καλοί παίχτες και όποιος φύγει θα είναι αρνητικό για την ομάδα μου, αλλά είναι κανόνας του παιχνιδιού και πρέπει να ψηφίσω.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Παιδιά λυπούμαστε για την καθυστέρηση στις ανακοινώσεις, αλλά η ΣΕ σήμερα πνιγόταν. :worry:

Δεν ψήφισαν και αυτοψηφίζονται οι εξής παίκτες:

foreverfreak
JaneWin
koum

Κι έχουμε δύο ψήφους για τον koum και μία για την JaneWin.

koum η φυλή σου μίλησε. Μπορείς να πεις τα τελευταία σου λόγια και να επιλέξεις νέο αρχηγό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Kαλησπερα στην ομαδαρα!! Καταρχας να ζητησω χιλια συγνωμη για την απουσια μου την Κυριακη, αλλα ηταν αδυνατο να συμμετεχω... Επισης τις τελευταιες μερες εχω τρελαθει με τη σχολη, γι αυτο δε μπορω να μπαινω πολυ συχνα!! Στη σημερινη δοκιμασια ποιοι θα μπορεσετε να παιξετε?? Εγω θα ειμαι εδω, αλλα κατα τις 9 παρα 15 πρεπει να φυγω, γιατι εχουμε συναντηση με εναν καθηγητη!!
Τελος, ειναι δυνατον η αυριανη δοκιμασια να παει μιση με μια ωρα αργοτερα?? Εχω μαθημα μεχρι τις 9 και 15...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Είναι μεγάλη δοκιμασία η αυριανή. Θα το ξημερώσουμε πάλι αν πάει πιο αργά. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Τα καταφέραμε και πάλι!!!:clapup::clapup::clapup:

Προσωπικά με δυσκόλεψε πολύ η αποστολή λόγω...τεχνικών προβλημάτων:mpinelik:
Σε κάποιο σημείο νόμιζα ότι δεν θα προλάβαινα ούτε την φωτογραφία να ανεβάσω...
Αλλά ευτυχώς, τέλος καλό, όλα καλά!:D

Μπράβο μας και πάλι και πάντα τέτοια!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Συγχαρητήριααααααα παιδιάαααα!!!!!!!!! :clapup::clapup::clapup:

Αυριο ποιοι θα μπορούν να παίξουν;
Γενικότερα πιστεύω οτι είναι καλό να ενημερώνει ο κάθε παίχτης, αν γίνεται, αν θα μπορεί να παίξει ή όχι για να ξέρουν και οι υπόλοιποι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Μπραβο μας ρε παιδιααααααααααααααααα!! Σκισαμε!! Συγχαρητηρια σε ολους μας, αλλα κυριως στο vaio και την Phoebe, που βοηθησαν ιδιαιτερα την κατασταση... Πλεον εχουμε την αριθμητικη υπεροχη!!

Εγω εχω μαθημα μεχρι τις 9 και 15, οποτε δεν ξερω αν και ποσο θα μπορεσω να παιξω αυριο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Παιδιά μπράβο και στους 3 σας! Ήταν πολύ σημαντική αυτή μας η νίκη! Συγχαρητήρια!!!!

Όσο για την αυριανή αποστολή, υπολογίζω να είμαι μέσα, αλλά θα με βόλευε να πάει κάνα μισάωρο έστω αργότερα. Κατά τις 10 παρά ξεμπερδεύω με τα μαθήματα! :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Και εγώ έχω ένα θέμα με την σημερινή μέρα... θα προσπαθήσω, όμως, να είμαι μέσα!
Με βλέπω να ακυρώνω καφέ ή να παρατάω την παρέα για να πάω σε ίντερνετ καφέ σαν το καμμένο! :redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Η ώρα άλλαξε από 21:00 σε 21:15. Ένα τέταρτο μπορεί να κάνει τη διαφορά, δε θέλω σχόλια. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top