Palermo #49 - The Κωνσταντίνου και Ελένης show!

Ποιος επιθυμείτε να αποχωρήσει; (13/9)
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 10)

Υδροχόος

Περιβόητο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,213 μηνύματα.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,653 μηνύματα.
Ανακοίνωση:

Ξαφνικά νιώθω μια ζαλάδα, πάω να ξαπλώσω λιγάκι μέχρι να λήξει η δημοσκόπηση. Αν τύχει κάτι σοβαρό, στείλτε μου πμ κι θα ακούσω την ειδοποίηση στο κινητό. Θα το κοιτάω που και που το θρεντ ωστόσο.
 

Reader

Δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Ανακοίνωση:

Ξαφνικά νιώθω μια ζαλάδα, πάω να ξαπλώσω λιγάκι μέχρι να λήξει η δημοσκόπηση. Αν τύχει κάτι σοβαρό, στείλτε μου πμ κι θα ακούσω την ειδοποίηση στο κινητό. Θα το κοιτάω που και που το θρεντ ωστόσο.
Περαστικά Ούλτρα.
 

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,338 μηνύματα.
Ανακοίνωση:

Ξαφνικά νιώθω μια ζαλάδα, πάω να ξαπλώσω λιγάκι μέχρι να λήξει η δημοσκόπηση. Αν τύχει κάτι σοβαρό, στείλτε μου πμ κι θα ακούσω την ειδοποίηση στο κινητό. Θα το κοιτάω που και που το θρεντ ωστόσο.
Περαστικά σου!
 

Υδροχόος

Περιβόητο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,213 μηνύματα.
Ανακοίνωση:

Ξαφνικά νιώθω μια ζαλάδα, πάω να ξαπλώσω λιγάκι μέχρι να λήξει η δημοσκόπηση. Αν τύχει κάτι σοβαρό, στείλτε μου πμ κι θα ακούσω την ειδοποίηση στο κινητό. Θα το κοιτάω που και που το θρεντ ωστόσο.
Περαστικά !!!

Θα σε ξεκάνουμε, πάει...:upside:
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,621 μηνύματα.
Περαστικά βρε Ουλτρα! Ένας είσαι κι εσύ, τι να κάνεις...

Τώρα κι εμένα μου κλωτσάει που είναι άφαντη η Βάσω ενώ είναι υποψήφια προς αποχώρηση. Τέλος πάντων, δεν θα κάνω κωλοτούμπα τώρα με την ψήφο μου, ούτως ή άλλως το αποτέλεσμα μάλλον έχει κριθεί.
 

Reader

Δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Η @BaSO4 έχει καταλάβει ότι ψηφίζουμε ή δεν το έχει δει;
 

Υδροχόος

Περιβόητο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,213 μηνύματα.
Ναι. Είναι μόνος. Ένας για όλα !!! Και μόνο στη σκέψη ότι είναι επιφορτισμένος με τόσα, τρελαίνομαι...

Ναι. Το αποτέλεσμα έχει, μάλλον, κριθεί. Και η ψήφος της δε θα άλλαζε κάτι...
 

Υδροχόος

Περιβόητο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,213 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 20,318 μηνύματα.
Η @BaSO4 έχει καταλάβει ότι ψηφίζουμε ή δεν το έχει δει;
Είναι η απορία μου. Ούτε στην παράταση μπήκε να αλλάξει ψήφο σε εμένα (όπως περίμενα).

Μάλλον έχασε πολλά.

Ναι. Το αποτέλεσμα έχει, μάλλον, κριθεί. Και η ψήφος της δε θα άλλαζε κάτι...
Τίποτα δεν έχει κριθεί αν δεν τελειώσει. Η ψήφος της απλά θα την βοηθούσε σε αυτήν την φάση να ελπίζει σε ισοψηφία στη χειρότερη.
 

Υδροχόος

Περιβόητο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,213 μηνύματα.
Τίποτα δεν έχει κριθεί αν δεν τελειώσει. Η ψήφος της απλά θα την βοηθούσε σε αυτήν την φάση να ελπίζει σε ισοψηφία στη χειρότερη.
Αυτή η αισιοδοξία σου...Την έχω παρατηρήσει και άλλοτε...

Σε 12΄τελειώνει, έστω...
 

Reader

Δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Δεν είναι δική μας δουλειά αυτό...

Συγγνώμη...
Μην ζητάς συγγνώμη, καταλαβαίνω πως το λες. Εξάλλου έχεις δίκιο, δεν νομίζω κάποιος να αλλάξει τώρα την ψήφο του και έτσι κι αλλιώς έχει δικαίωμα για τελευταία λόγια από τη στιγμή που θα φύγει σε ψηφοφορία.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 20,318 μηνύματα.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,653 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ παιδιά. Οι πολλές ώρες μπροστά από την οθόνη φταίνε, νιώθω ήδη καλύτερα που πήγα στο κρεβάτι μου, μακριά από το λάπτοπ κι κοντά στην γατούλα μου.

Έχετε ακόμη 10 λεπτά για την δημοσκόπηση!
 

BaSO4

Δραστήριο μέλος

Η BaSO4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Αγαπητοί συμπολίτες και μαφιόζοι,
Καταλαβαίνω ότι η απουσία μου τις τελευταίες ώρες είναι πολύ ύποπτη, αλλά αυτό συνέβη μονάχα γιατί δεν είχα χρόνο και δεν ήμουν σπίτι. Μπορεί να θεωρηθεί δικαιολογία, απόλυτα κατανοητό, αλλά αυτή πραγματικά είναι η αλήθεια. Πιστεύω ότι ο ρόλος μου σε αυτό το παιχνίδι θα μπορούσε να αποβεί ιδιαίτερα χρήσιμος στους πολίτες, οπότε θα ήταν άδικο να φύγω από την πρώτη κιόλας ψηφοφορία. Λυπάμαι για ό,τι συνέβη, γιατί είχα αρχίσει να εγκληματίζομαι στη νοοτροπία του παιχνιδιού. Αλλά δε φεύγω τελείως. Θα είμαι δίπλα σας, έστω και νοερά, βλέποντάς σας από τη χώρα των φαντασμάτων, αν τελικά πάω εκεί!
Καλή τύχη πολίτες! :sorry:<3
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 20,318 μηνύματα.
Τι να πω, αν δεν είστε τόσο σίγουροι βάλτε το ισοψηφία και όποιον πάρει ο Χάρος. I accept the challenge.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 11,275 μηνύματα.
Ψηφίζω Γιάννη επειδή είδα το όνομά του στη δημοσκόπηση
 

Υδροχόος

Περιβόητο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,213 μηνύματα.

Reader

Δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Αγαπητοί συμπολίτες και μαφιόζοι,
Καταλαβαίνω ότι η απουσία μου τις τελευταίες ώρες είναι πολύ ύποπτη, αλλά αυτό συνέβη μονάχα γιατί δεν είχα χρόνο και δεν ήμουν σπίτι. Μπορεί να θεωρηθεί δικαιολογία, απόλυτα κατανοητό, αλλά αυτή πραγματικά είναι η αλήθεια. Πιστεύω ότι ο ρόλος μου σε αυτό το παιχνίδι θα μπορούσε να αποβεί ιδιαίτερα χρήσιμος στους πολίτες, οπότε θα ήταν άδικο να φύγω από την πρώτη κιόλας ψηφοφορία. Λυπάμαι για ό,τι συνέβη, γιατί είχα αρχίσει να εγκληματίζομαι στη νοοτροπία του παιχνιδιού. Αλλά δε φεύγω τελείως. Θα είμαι δίπλα σας, έστω και νοερά, βλέποντάς σας από τη χώρα των φαντασμάτων, αν τελικά πάω εκεί!
Καλή τύχη πολίτες! :sorry:<3
Βάσω, επειδή δεν έχει κλείσει το poll αφού ψηφιστείς έχεις δικαίωμα για τελευταία λόγια μέχρι αύριο το βράδυ. Στο τελευταίο σου μήνυμα, δώσε κάποιο στοιχείο.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top