Palermo #48 ~ We are back!

Ποιος επιθυμείτε να αποχωρήσει; (26/8)
Multiple votes are allowed. Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 22)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ουριήλ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ουριήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,411 μηνύματα.
Παιδιά ας ψηφίσουμε κάποιον αλλον πέρα από την βασίλισσα. Δεν είναι ενεργό μέλος και θα βγει όπως και να έχει αύριο αν δεν συμμετάσχει
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 7,940 μηνύματα.
Παιδιά ας ψηφίσουμε κάποιον αλλον πέρα από την βασίλισσα. Δεν είναι ενεργό μέλος και θα βγει όπως και να έχει αύριο αν δεν συμμετάσχει
Αυτό. Μπράβο. Καλύτερα να φύγει κάποιος που έχουμε παραπάνω αποδείξεις ότι πρόκειται για μαφιόζος.
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 3,910 μηνύματα.
Θα σου απάντησω αναλυτικά μόλις φτάσω σπίτι φίλε.
Οκ , το ιδανικο ειναι πριν τη ληξη της πληροφοριας μηπως διαφωτισεις την κατασταση . Χθες αλλωστε ησουν ο πρωταγωνιστης
καθώς κι για τον Γιάννη σε ενα πολύ μεγάλο ποσοστό
Για τον γιαννη τι σε καθιστα τοσο σιγουρο ; Το οτι επελεξε ο ΔΑ να τον βγαλει σεντρα ;
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 7,940 μηνύματα.
Επίσης ρε παιδιά, πολύ ελλιπής συμμετοχή σήμερα. Μη κρεμάτε την ομάδα σας έτσι.
 

Reader

Δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Αλλάζω ψήφο και ψηφίζω rafaela11. Δεν την θεωρώ ιδιαίτερα ύποπτη ούτε εκείνη ούτε την Kate, αλλά η Queenara όπως το πάει θα φύγει μόνη της.
 

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,657 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Τρίτη 27/8
  1. American Economist --> Queenara
  2. BeatrixKiddo --> Kate1914
  3. Chem2000 --> Reader
  4. giannhs2001 --> Kate1914
  5. Hased Babis --> Micro
  6. Joji --> rafaela11
  7. juanium --> Queenara
  8. Kate1914--> Queenara
  9. Memetchi --> rafaela11
  10. Micro --> Kate1914
  11. nearos --> Queenara
  12. Pak --> Kate1914
  13. Queenara
  14. rafaela11 --> Reader
  15. Reader --> rafaela11
  16. ultraviolence --> rafaela11
  17. Ουριήλ --> Micro

Ψήφοι
4 Kate1914
4 Queenara
4 rafaela11
2 Micro
2 Reader


Η χώρα των φαντασμάτων
---

Οριστικές αποχωρήσεις
Poirot - Ψηφοφορία & Παράταση [Αρχιμαφιόζος]


Απουσίες
---

Λοιπές ενέργειες παικτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από American Economist
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από American Economist
Ενεργοποίηση ιδιότητας: Αλλαγή ψήφων από διεφθαρμένο αστυνομικό
Ενεργοποίηση κάρτας: Νεκροφάνεια από Hased Babis
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Joji
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 7,940 μηνύματα.
@Kate1914
@Queenara
@rafaela11

Θέλετε να υποστηρίξετε την αθωότητά σας; Γιατί και ο Poirot εχθές λιγομίλητος ήταν και του στυλ «Εγώ αθώος είμαι και ας χτυπιέστε για το αντίθετο» και αποδείχθηκε αρχιμαφιόζος.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 20,318 μηνύματα.
Αυτό θα ήταν το ιδανικό για σήμερα. Να έχουμε σέντρα rafaela11- Kate1914. Εκτός αν ο ΔΑ κάνει και σήμερα τα μαγικά του (δεν νομίζω να υπάρχει περιορισμός σε αυτήν του την ιδιότητα έτσι δεν είναι; ).

Η Queenara δεν έχει νόημα να ψηφιστεί. Δεν νομίζω να βολεύει τους πολίτες. Off game: θα έχει καραμπερδευτεί τελείως μάλλον και ίσως μας χαιρέτησε.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 7,940 μηνύματα.
Η Queenara δεν έχει νόημα να ψηφιστεί. Δεν νομίζω να βολεύει τους πολίτες. Off game: θα έχει καραμπερδευτεί τελείως μάλλον και ίσως μας χαιρέτησε.
Δεν πειράζει. Κερδίζουμε χρόνο κρατώντας της στο παιχνίδι όπως και να έχει. Θα δούμε και πως θα κινηθούν οι μαφιόζοι με τις δολοφονίες.
 

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,338 μηνύματα.
Αυτό θα ήταν το ιδανικό για σήμερα. Να έχουμε σέντρα rafaela11- Kate1914. Εκτός αν ο ΔΑ κάνει και σήμερα τα μαγικά του (δεν νομίζω να υπάρχει περιορισμός σε αυτήν του την ιδιότητα έτσι δεν είναι; ).
Αφού είπαμε μία φορά μπορεί να χρησιμοποιήσει την ιδιότητά του, έτσι λένε οι κανόνες, έτσι είπαμε και εδώ μέσα εκατό φορές
 

Ουριήλ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ουριήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,411 μηνύματα.
Αντε ψηφίζω κι εγώ την αγαπητή RAPHAELA11

(Να σε ξεκουράσω κιόλας καταλαβαίνω τη περνάς πάνω στο χειρουργείο, καλό κουράγιο 🥲💚)
 

Ουριήλ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ουριήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,411 μηνύματα.
Συνάδελφε Micro παραμένεις ως αλ καπονε μπροστά στα μάτια μου :hehe:
 

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,657 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Τρίτη 27/8
  1. American Economist --> Queenara
  2. BeatrixKiddo --> Kate1914
  3. Chem2000 --> Reader
  4. giannhs2001 --> Kate1914
  5. Hased Babis --> Micro
  6. Joji --> rafaela11
  7. juanium --> Queenara
  8. Kate1914--> Queenara
  9. Memetchi --> rafaela11
  10. Micro --> Kate1914
  11. nearos --> Queenara
  12. Pak --> Kate1914
  13. Queenara
  14. rafaela11 --> Reader
  15. Reader --> rafaela11
  16. ultraviolence --> rafaela11
  17. Ουριήλ --> rafaela11

Ψήφοι
5 rafaela11
4 Kate1914
4 Queenara
2 Reader
1 Micro

Η χώρα των φαντασμάτων
---

Οριστικές αποχωρήσεις
Poirot - Ψηφοφορία & Παράταση [Αρχιμαφιόζος]


Απουσίες
---

Λοιπές ενέργειες παικτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από American Economist
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από American Economist
Ενεργοποίηση ιδιότητας: Αλλαγή ψήφων από διεφθαρμένο αστυνομικό
Ενεργοποίηση κάρτας: Νεκροφάνεια από Hased Babis
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Joji
 

Ουριήλ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ουριήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,411 μηνύματα.
Αν κάποιος θέλει να ψηφίσει την Kate (με συγχωρείς 💚😭) για να έχουμε να επιλέξουμε. Να έχουμε δεδομένα και για αύριο αν και οι μαφιόζοι θα είναι περισσότερο προσεκτικοί cough cough
 

Reader

Δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Αλλάζω ψήφο και ψηφίζω Ουριήλ για να ξαναφερω ισοψηφία
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 20,318 μηνύματα.
Αφού είπαμε μία φορά μπορεί να χρησιμοποιήσει την ιδιότητά του, έτσι λένε οι κανόνες, έτσι είπαμε και εδώ μέσα εκατό φορές
Τώρα που ξαναδιάβασα τους κανόνες όντως λέει μια φορά μόνο.

Δεν ξέρω γιατί να το έκανε αυτό και να κάηκε από τόσο νωρίς. Τόσο σίγουρος ήταν πως ο Φώτης έδωσε σινιάλο για την σωτηρία του;
 

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,657 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Τρίτη 27/8
  1. American Economist --> Queenara
  2. BeatrixKiddo --> Kate1914
  3. Chem2000 --> Reader
  4. giannhs2001 --> Kate1914
  5. Hased Babis --> Micro
  6. Joji --> rafaela11
  7. juanium --> Queenara
  8. Kate1914--> Queenara
  9. Memetchi --> rafaela11
  10. Micro --> Kate1914
  11. nearos --> Queenara
  12. Pak --> Kate1914
  13. Queenara
  14. rafaela11 --> Reader
  15. Reader --> Ουριήλ
  16. ultraviolence --> rafaela11
  17. Ουριήλ --> rafaela11

Ψήφοι
4 Kate1914
4 Queenara
4 rafaela11
2 Reader
1 Micro
1 Ουριήλ

Η χώρα των φαντασμάτων
---

Οριστικές αποχωρήσεις
Poirot - Ψηφοφορία & Παράταση [Αρχιμαφιόζος]


Απουσίες
---

Λοιπές ενέργειες παικτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από American Economist
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από American Economist
Ενεργοποίηση ιδιότητας: Αλλαγή ψήφων από διεφθαρμένο αστυνομικό
Ενεργοποίηση κάρτας: Νεκροφάνεια από Hased Babis
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Joji
 

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,338 μηνύματα.
@Kate1914
@Queenara
@rafaela11

Θέλετε να υποστηρίξετε την αθωότητά σας; Γιατί και ο Poirot εχθές λιγομίλητος ήταν και του στυλ «Εγώ αθώος είμαι και ας χτυπιέστε για το αντίθετο» και αποδείχθηκε αρχιμαφιόζος.
Όλη μέρα γράφω αλλά δεν πείθω κανέναν. Εδώ αρχίζω να πιστεύω εγώ ότι είμαι ένοχη :laugh:, πώς να πείσω εσάς; Και δεν έχω να πω κάτι παραπάνω, για να είμαι ειλικρινής.

Και δεν έχουν μείνει ούτε πέντε λεπτά, αν δεν πειστήκατε όλη μέρα και σας βγάζω τόσο ένοχα vibes, δε νομίζω ότι θα καταφέρω κάτι τώρα.
 

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,338 μηνύματα.

Reader

Δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Ευχαριστώ παιδιά, ήθελα να κόψω αντιδράσεις.
Αλλάζω ψήφο και ψηφίζω Queenara. Χρησιμοποιώ την κάρτα επιπλέον ψήφου μου.
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top