Palermo #48 ~ We are back!

Ποιος επιθυμείτε να αποχωρήσει; (26/8)
Multiple votes are allowed. Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 22)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,338 μηνύματα.
Ψήφο στη Kate γιατί το παίζει ανήξερη. Ύποπτο

:skull:
Βρε άι από 'κει 🤣🤣🤣, δε φτάνει που έκανα την αρχή σας φαίνομαι και ύποπτη
Εγώ ψηφίσω την Kate1914 γτ είναι λιγότερο ομιλητική απ ο,τι συνήθως.
(Το ήξερα ότι θα ειπωθεί αυτό.)
Ναι, ΣΟΡΙ κιόλας που έλειπα γιατί πήγα στο πανηγύρι 😂😂 (θα σας βάλω φωτό για να δείτε ότι είμαι ειλικρινής), ακούς εκεί να με υποψιάζεστε εμένα.
Περιμένω να δω τις κινήσεις του καθενός. Άλλωστε ένας αθώος γιατί να βιαστεί να ψηφίσει από το πρώτο γύρο που δεν έχουμε στοιχεία; Τι θα κερδίσει; Μήπως η Πακ είναι ύποπτη που βιάζεται; :ropalo:
Συμφωνώ Γιάννη, ύποπτη είναι, κάτι κρύβει
 

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,338 μηνύματα.

Reader

Δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Λοιπόν, ψηφίζω ultraviolence επειδή θεωρώ ύποπτο το γεγονός ότι ψήφισε τόσο γρήγορα.
 

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,277 μηνύματα.
αλλάζω γνώμη και ψηφίζω nearos γιατί τέτοια ομορφία είναιπαση φυσης αδυνατον να υπαρξει ανθρωπινα

Πλακα.. παραμενει Μικρο η ψηφος μου
 

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30,453 μηνύματα.

juanium

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Χολαργός (Αττική). Έχει γράψει 278 μηνύματα.
αλλάζω γνώμη και ψηφίζω nearos γιατί τέτοια ομορφία είναιπαση φυσης αδυνατον να υπαρξει ανθρωπινα
σκέφτηκα να το κανω λογω ελειψης στοιχείων

αυτο το ακουσα μέσα απο το ακουστικά μου
 

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,277 μηνύματα.

juanium

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Χολαργός (Αττική). Έχει γράψει 278 μηνύματα.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,653 μηνύματα.
Λοιπόν, ψηφίζω ultraviolence επειδή θεωρώ ύποπτο το γεγονός ότι ψήφισε τόσο γρήγορα.
Αν δεν ψηφίσουμε/μιλήσουμε για να κόψουμε αντιδράσεις, πώς θα γίνει παιχνίδι; Δε με ενοχλεί η ψήφος σου, αλλά πιστεύω ότι είναι λογικό στάδιο για την εξέλιξη του παιχνιδιού το να ψηφίσουμε σε οποιοδήποτε χρόνο.

Παιδιά σας παρακαλώ, λιγο πιο ήρεμα με το σπαμ. Χάνονται μηνύματα έτσι.
 

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,657 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Δευτέρα 26/8
  1. American Economist --> Queenara
  2. BeatrixKiddo
  3. Chem2000
  4. giannhs2001 --> Kate1914
  5. Hased Babis
  6. Joji
  7. juanium --> Poirot
  8. Kate1914
  9. Memetchi
  10. Micro
  11. nearos --> Micro
  12. Pak --> Kate1914
  13. Poirot
  14. Queenara
  15. rafaela11
  16. Reader --> ultraviolence
  17. ultraviolence --> Queenara
  18. Ουριήλ

Ψήφοι
2 Kate1914
2 Queenara
1 Micro
1 Poirot
1 ultraviolence


Η χώρα των φαντασμάτων
---

Οριστικές αποχωρήσεις
---

Απουσίες
---

Λοιπές ενέργειες παικτών
---
 

Reader

Δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Αν δεν ψηφίσουμε/μιλήσουμε για να κόψουμε αντιδράσεις, πώς θα γίνει παιχνίδι; Δε με ενοχλεί η ψήφος σου, αλλά πιστεύω ότι είναι λογικό στάδιο για την εξέλιξη του παιχνιδιού το να ψηφίσουμε σε οποιοδήποτε χρόνο.
Η αλήθεια είναι ότι δίκιο έχεις, αν περίμενες από μας οι περισσότεροι θα ψηφίζαμε θεωρώ 10 λεπτά πριν κλείσει η ψηφοφορία.
 

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30,453 μηνύματα.
Η Kate ακόμα να χωνέψει την προδοσία του Γιάννη λογικά.😅😅
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,621 μηνύματα.
Εγώ ψηφίζω Poirot , γιατί θεωρώ παραπλανητικό το όνομά του.
Έχω διαβάσει αρκετή Agatha Christie, αλλα ποτε στο τέλος δεν ήταν ένοχος ο Πουαρώ :lol: Τέλος πάντων, δεν θα προσβληθώ για την ώρα :pfff:
στο πανηγύρι
Ε κι εσυ πανηγύρι τώρα. Τέλος πάντων, γενικά ας δίνουμε κι ένα χρονικό περιθωριο. Κι εγώ απουσιάζω αλλα είναι επειδή μου έχει φορέσει αυτάκια της Μίνι η εξάχρονη ξαδέλφη μου :lol:
 

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30,453 μηνύματα.
Έχω διαβάσει αρκετή Agatha Christie, αλλα ποτε στο τέλος δεν ήταν ένοχος ο Πουαρώ :lol: Τέλος πάντων, δεν θα προσβληθώ για την ώρα :pfff:

Ε κι εσυ πανηγύρι τώρα. Τέλος πάντων, γενικά ας δίνουμε κι ένα χρονικό περιθωριο. Κι εγώ απουσιάζω αλλα είναι επειδή μου έχει φορέσει αυτάκια της Μίνι η εξάχρονη ξαδέλφη μου :lol:

Στείλε φώτο φορώντας τα αυτάκια της Μίνι. :clapup: :clapup:
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,653 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι ότι δίκιο έχεις, αν περίμενες από μας οι περισσότεροι θα ψηφίζαμε θεωρώ 10 λεπτά πριν κλείσει η ψηφοφορία.
Μωρέ δίκαιο έχω, αλλά που να το βρω; :P Ελπίζω αύριο το πρωί να έχουν εμφανιστεί και οι υπόλοιποι. Αλίμονο, έχουμε όλοι μας και μια κοινωνική ζωή, πόσο μάλλον βράδυ Κυριακής.

Το καλό στον πρώτο γύρο είναι ότι σε περίπτωση ισοψηφιων, αρχίζουν να ταράζονται τα νερά. Βλέπεις ποιος πάει να σώσει ποιον. Εγώ τουλάχιστον, πάντα τις προτιμώ.
 

juanium

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Χολαργός (Αττική). Έχει γράψει 278 μηνύματα.
Έχω διαβάσει αρκετή Agatha Christie, αλλα ποτε στο τέλος δεν ήταν ένοχος ο Πουαρώ :lol: Τέλος πάντων, δεν θα προσβληθώ για την ώρα :pfff:
Α οχι, είσαι εξυπνο παιδί. Εσυ επιτηδες οταν εφτιαξες τον λογιαριασμο έβαλες πουαρώ να έχεις το άλωθι του ντετέκτιβ, τα ξέρω εγώ αυτά. ΕΓΩ λοιπόν δεν θα προσβληθώ για την ώρα :pfff: (πλακίτσα, μην τσακωνόμαστε, κρίμα είναι)
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 3,910 μηνύματα.
Εγω ψηφιζω Micro γιατι ο ιδιος με συμβουλεψε να μην εμπιστευομαι τους γιατρούς, ποσο μαλλον τους πατρινους :mastigio
Πατρινος εισαι και φαινεσαι :beee: Και γνησιος μαλιστα , εμενα το αιμα μου ειναι καθαρο :pfff: Θες να γινεις και ιατρος , οποτε θα μεινω πιστος στην συμβουλη μου και ψηφιζω nearos

Masterchef GIF by Star Channel TV
 

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,277 μηνύματα.
Πατρινος εισαι και φαινεσαι :beee: Και γνησιος μαλιστα , εμενα το αιμα μου ειναι καθαρο :pfff: Θες να γινεις και ιατρος , οποτε θα μεινω πιστος στην συμβουλη μου και ψηφιζω nearos

Masterchef GIF by Star Channel TV
f125a3436864970e-600x338.jpg

Επρεπε να σκεφτω το ενδεχομενο οτι ειμαι ενας πατρινος που θελει να γινει ιατρος πριν πονταρω στο να οστρακισουμε τομ πατρινο ιατρο
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top