Palermo #48 ~ We are back!

Ποιος επιθυμείτε να αποχωρήσει; (26/8)
Multiple votes are allowed. Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 22)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,653 μηνύματα.
Που είσαι βρε Ικαριωνα που έμπαινες αμέσως κι έριχνες ψήφο αέρα πατερα;

Μπείτε καλέ και ψηφιστε, τι περιμένετε; Πώς θα αρχίσει το παιχνίδι;

Ψηφίζω Queenara γιατί δεν δέχομαι καμία άλλη πέρα της Kate Bush ως Queenara. :pfff:

Let the game begin....
Άραγε σε αυτή τη πόλη που δεν κοιμάται ποτέ.....τι θα μας ξημερώσει....Η μαφία φαίνεται να διψάει για εκδίκηση..... Πρέπει εμείς ως πολίτες να βάλουμε τα δυνατά μας να φυλάξουμε τη πόλη μας και το μέλλον από νύχια της μαφίας.
Πολύ δακρυβρεχτη μου είσαι Beatrix.

Ο λαός βέβαια λέει και ένα ρητό...

Τα σιγανα τα ποταμάκια να φοβάσαι....
Έχεις κάποιο λόγο που το λες αυτό ; Μου φαίνεται κάπως περίεργο να το λες αυτό στο πρώτο ποστ σου κιόλας. Ποια είναι τα σιγανά ποταμάκια;
Καλη αρχη και καλο μας διαβασμα στους τελευταιοστιγμιακηδες
Διαβάζουμε όλοι πολύ καλά τους κανόνες παρακαλώ! Κι για απορίες, στη ΣΕ.
 

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,657 μηνύματα.
Έπεσε η πρώτη ψήφος. :popcorn:

Ψηφοφορία για Δευτέρα 26/8
  1. American Economist
  2. BeatrixKiddo
  3. Chem2000
  4. giannhs2001
  5. Hased Babis
  6. Joji
  7. juanium
  8. Kate1914
  9. Memetchi
  10. Micro
  11. nearos
  12. Pak
  13. Poirot
  14. Queenara
  15. rafaela11
  16. Reader
  17. ultraviolence --> Queenara
  18. Ουριήλ

Ψήφοι
1 Queenara

Η χώρα των φαντασμάτων
---

Οριστικές αποχωρήσεις
---

Απουσίες
---

Λοιπές ενέργειες παικτών
---
 

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,277 μηνύματα.
Εγω ψηφιζω Micro γιατι ο ιδιος με συμβουλεψε να μην εμπιστευομαι τους γιατρούς, ποσο μαλλον τους πατρινους :mastigio
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 11,275 μηνύματα.
Εγώ ψηφίσω την Kate1914 γτ είναι λιγότερο ομιλητική απ ο,τι συνήθως.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 20,318 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 20,318 μηνύματα.
Με την ψηφοφορία βλέπω να χαλάνε φιλίες τελικά :lol:
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 11,275 μηνύματα.

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30,453 μηνύματα.

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,277 μηνύματα.
θα ψηφισει 7:59:59 να το δεις
 

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30,453 μηνύματα.
Αν και είναι νωρίς θα ψηφίσω τώρα ώστε να φεύγει ένα βάρος. Θα ψηφίσω και εγώ Queenara καθώς τα υπόλοιπα παιδιά πάνω κάτω τα ξέρω περισσότερο και δεν θέλω να τα ψηφίσω από τώρα.✌️✌️
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,291 μηνύματα.
Που είσαι βρε Ικαριωνα που έμπαινες αμέσως κι έριχνες ψήφο αέρα πατερα;

Μπείτε καλέ και ψηφιστε, τι περιμένετε; Πώς θα αρχίσει το παιχνίδι;

Ψηφίζω Queenara γιατί δεν δέχομαι καμία άλλη πέρα της Kate Bush ως Queenara. :pfff:


Πολύ δακρυβρεχτη μου είσαι Beatrix.


Έχεις κάποιο λόγο που το λες αυτό ; Μου φαίνεται κάπως περίεργο να το λες αυτό στο πρώτο ποστ σου κιόλας. Ποια είναι τα σιγανά ποταμάκια;

Διαβάζουμε όλοι πολύ καλά τους κανόνες παρακαλώ! Κι για απορίες, στη ΣΕ.
Λέων είμαι καλέ στο ζώδιο....αν δεν είμαι εγώ η ντραμα κουιν ποια θα είναι;;

Κάποιος πρέπει να πάρει τη πρωτοβουλία, και μονο μια λεονταρινα μπορεί. :queen:
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 20,318 μηνύματα.
Μπορούμε να τα διαχωρίσουμε. Επίσης πού είναι η ψήφος σου; Εσύ δεν ανυπομονούσες να ξεκινήσουμε; :hmm:
Περιμένω να δω τις κινήσεις του καθενός. Άλλωστε ένας αθώος γιατί να βιαστεί να ψηφίσει από το πρώτο γύρο που δεν έχουμε στοιχεία; Τι θα κερδίσει; Μήπως η Πακ είναι ύποπτη που βιάζεται; :ropalo:
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,653 μηνύματα.
Περιμένω να δω τις κινήσεις του καθενός. Άλλωστε ένας αθώος γιατί να βιαστεί να ψηφίσει από το πρώτο γύρο που δεν έχουμε στοιχεία; Τι θα κερδίσει; Μήπως η Πακ είναι ύποπτη που βιάζεται; :ropalo:
Αντίστοιχα ένας μαφιόζος περιμένει να δει προς τα που πάει το κύμα για να ακολουθήσει.
Αν δεν μιλήσουμε/ψηφίσουμε βρε παιδιά, πως θα γίνει παιχνίδι ; Εμένα πάντως οι απουσίες/σιωπη με υποψιάζουν.
 

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30,453 μηνύματα.
Πότε θα αρχίσουν οι τσακωμοι για τις ψήφους??:clapup:
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 11,275 μηνύματα.
Περιμένω να δω τις κινήσεις του καθενός. Άλλωστε ένας αθώος γιατί να βιαστεί να ψηφίσει από το πρώτο γύρο που δεν έχουμε στοιχεία; Τι θα κερδίσει; Μήπως η Πακ είναι ύποπτη που βιάζεται; :ropalo:
Αν δε μιλάμε και δεν ψηφίζουμε δε θα δεις καμία κίνηση. Εξάλλου μπορούμε να αλλάξουμε την ψήφο μας.
 

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,277 μηνύματα.
Περιμένω να δω τις κινήσεις του καθενός. Άλλωστε ένας αθώος γιατί να βιαστεί να ψηφίσει από το πρώτο γύρο που δεν έχουμε στοιχεία; Τι θα κερδίσει; Μήπως η Πακ είναι ύποπτη που βιάζεται; :ropalo:
Στον πρώτο γύρο ουτως η αλλως στοιχεια δεν εχεις, τι μπορεί να εκδηλώσει κάποιος; Μηπως κατι κρυβεις γιαννουλη;
 

juanium

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Χολαργός (Αττική). Έχει γράψει 278 μηνύματα.
Εγώ ψηφίζω Poirot , γιατί θεωρώ παραπλανητικό το όνομά του.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 20,318 μηνύματα.
Εγώ ψηφίζω για τώρα Kate1914 γιατί ισχύει πως το περίμενε πολύ και περίμενα πιο έντονη συμμετοχή.
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top