Palermo #48 ~ We are back!

Ποιος επιθυμείτε να αποχωρήσει; (26/8)
Multiple votes are allowed. Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 22)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,667 μηνύματα.
Τώρα θα σου έλεγα καμιά κουβέντα αλλά άιντε.
Μα την αλήθεια αν σε είχα μπροστά μου θα σε έδερνα, το ξαναλέω. 10 δευτερόλεπτα για να βγάλω τον άλλον και εσύ μου το διέλυσες

Πες τα ρε Ούλτρα. Φώτη σοβαρά τώρα ήταν λάθος αυτό που έκανες, πρέπει να το παραδεχτείς. Ομαδικά παίζαμε ρε πόρνε.
Εσένα μαντάμ ήρθα πρώτο γύρο και σου έστειλα σήμα..σου είπα "Είμαστε εδώ για'σενα". Συνολικά σου έστειλα 4-5 σήματα. :pfff:
 

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,349 μηνύματα.
Ειχα καταλαβει οτι θα στεναχωριοσουν , αλλα επρεπε να ακολουθησουμε τη ροη των γεγονοτων . Η μαφια δεν εχει χωρο για συναισθηματισμους !!
Σιγά ρε, δεν το πήρα και τόσο κατάκαρδα αυτό. Όταν κατάλαβα ότι θα με βγάζατε είδες που το ψιλοκατάλαβα και έκανα ότι μπορούσα για να με υποψιαστούν και να μη σκεφτούν εσένα και τους υπόλοιπους ως πιθανούς μαφιόζους. Δε με ένοιαζε αν βγω, αρκεί να κερδίζατε.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 20,323 μηνύματα.
Μα πως να ήξερα ότι η Chem ανήκε στην μαφία??😅😅
Άντε έκανες λάθος, να το δεχθούμε. Την τυμβωρυχία στο τέλος στον μεμέτσι που αποκάλυψε τα πάντα τι την ήθελες ρε άνθρωπε του Θεού; Μέχρι και εγώ το έγραφα ξεκάθαρα πως αν αυτή η κάρτα είναι στα χέρια παίκτη της μαφίας δεν πρόκειται να παιχτεί γιατί δεν την συμφέρουν οι αποκαλύψεις σε εκείνη τη φάση.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 11,280 μηνύματα.

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 3,921 μηνύματα.

Reader

Δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 626 μηνύματα.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,667 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 11,280 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,645 μηνύματα.
Η κοροϊδία μας ενοχλεί και η ασέβεια του προς τη μαφία του, που έχυσε ιδρώτα για να σώσουμε τα λάθη που συνέβησαν.
Αυτό ακριβώς. Εντάξει, εγώ έφυγα την πρώτη μέρα, δεν έγινε και κάτι. Άλλωστε σαν να παίζω ήταν, όλα τα έβλεπα και είχα διαρκή επικοινωνία με τη μαφία (για να σου λυθεί η απορία φίλε @nearos ναι, μιλούσαμε). Απλά είναι αντιδεοντολογικό.
Άντε έκανες λάθος, να το δεχθούμε. Την τυμβωρυχία στο τέλος στον μεμέτσι που αποκάλυψε τα πάντα τι την ήθελες ρε άνθρωπε του Θεού; Μέχρι και εγώ το έγραφα ξεκάθαρα πως αν αυτή η κάρτα είναι στα χέρια παίκτη της μαφίας δεν πρόκειται να παιχτεί γιατί δεν την συμφέρουν οι αποκαλύψεις σε εκείνη τη φάση.
Καλά, τη μία λέει ότι έκανε λάθος και δεν μπορούσε να ξέρει και την άλλη ότι το έκανε επίτηδες. Εγώ δεν δίνω συνέχεια στη συζήτηση τώρα, δεν έχει νόημα και δεν βγάζω άκρη. Ας τα πει η Αμαλία για μένα.

1725302942117.png
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 7,946 μηνύματα.
Κι εγώ πίστευα πως είσαι αθώα και πέταξα διπλή ψήφο στην Queenara...
Καλά αυτό πια... Λέω δεν παίζει να πάει να το μπαλώσει τώρα έτσι όπως τα 'κανε. Θα έβαζα το χέρι μου στη φωτιά ότι είσαι με τους μαφιόζους.
 

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,349 μηνύματα.
Εσένα μαντάμ ήρθα πρώτο γύρο και σου έστειλα σήμα..σου είπα "Είμαστε εδώ για'σενα". Συνολικά σου έστειλα 4-5 σήματα. :pfff:
Το κατάλαβα πολύ αργά συγγνώμη 😭😭
Ναι αλλά μετά δεν μπορείς να πεις, αφού έκαψα την ιδιότητα έκανα ότι πατάτα μπορούσα μπας και σώσω τίποτα (ναι τίποτα δεν έσωσα, άλλο αυτό).
Πάντως πειράχτηκα πολύ που δεν μπόρεσα να σας βοηθήσω, ήσασταν τέλεια μαφία. Απλώς ήμασταν και κουτσοί ρε παιδιά, να τα λέμε και αυτά. Πρώτα που βγήκε ο Πουαρό, η Κεμ δεν ήταν ενεργή... Ε πόσα να κάνετε οι εναπομείναντες;
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 11,280 μηνύματα.

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30,506 μηνύματα.
Αυτό ακριβώς. Εντάξει, εγώ έφυγα την πρώτη μέρα, δεν έγινε και κάτι. Άλλωστε σαν να παίζω ήταν, όλα τα έβλεπα και είχα διαρκή επικοινωνία με τη μαφία (για να σου λυθεί η απορία φίλε @nearos ναι, μιλούσαμε). Απλά είναι αντιδεοντολογικό.

Καλά, τη μία λέει ότι έκανε λάθος και δεν μπορούσε να ξέρει και την άλλη ότι το έκανε επίτηδες. Εγώ δεν δίνω συνέχεια στη συζήτηση τώρα, δεν έχει νόημα και δεν βγάζω άκρη. Ας τα πει η Αμαλία για μένα.

View attachment 137933

Ρε φιλαράκο πως είναι δυνατόν να ήξερα οτι είσαι μαφία από την πρώτη ημέρα?? Νομίζω ότι κοινή λογική είναι.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 7,946 μηνύματα.

Reader

Δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 626 μηνύματα.
Καλά αυτό πια... Λέω δεν παίζει να πάει να το μπαλώσει τώρα έτσι όπως τα 'κανε. Θα έβαζα το χέρι μου στη φωτιά ότι είσαι με τους μαφιόζους.
Πραγματικά με την κίνησή μου παραλίγο να μας χαντακώσω. Δεν έμεινε άνθρωπος που να μην με υποψιαστεί, μέχρι και η μαφία σάστισε
:laugh:
 

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,349 μηνύματα.
Ρε φιλαράκο πως είναι δυνατόν να ήξερα οτι είσαι μαφία από την πρώτη ημέρα?? Νομίζω ότι κοινή λογική είναι.
Άστην την πρώτη μέρα, τα ίδια σου είπε και αυτός, δεν μπορούσες να ξέρεις.
Αλλά ζήτα μια συγγνώμη, πες κάτι έστω. Αφού ξέρεις ότι έπαιξες λάθος, γιατί επιμένεις; Δεν είναι προς τιμήν σου αυτό. Πιο τίμιο είναι να πεις έκανα λάθος, τι να κάνουμε συμβαίνουν και αυτά και τέλος.
Δηλαδή έκανα που έκανα τα παλαβά μου εγώ, είχε και εσένα η μαφία... Ε μετά τι να κάνει η έρμη, θέμα χρόνου ήταν να χάσουμε.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 7,946 μηνύματα.

Reader

Δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 626 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top