Palermo #44 - Lord of the Rings

Ψηφοφορία Τρίτη 3/8 - Ποιός θέλετε να αποχωρήσει;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 7)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ikarionas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ikarionas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 891 μηνύματα.
Ικαρίωνα, θα ερχόμουν να σας παρακολουθήσω μόνο και μόνο για να δω πώς οργανώνεται ο διάλογος ανάμεσα σε τόσα άτομα, εντυπωσιακοί οι συμμετέχοντες που το κάνουν αυτό, ειλικρινά πολλά συγχαρητήρια!


Η οργάνωση του διαλόγου ήταν όντως απ' τα πιο δύσκολα κομμάτια αλλά καταφέραμε να μιλάμε τελικά όλοι με τη σειρά χωρίς να γίνεται χαμός. Κρατάει αρκετά ένα τέτοιο παιχνίδι αλλά έχει ενδιαφέρον γιατί όλοι λένε τις απόψεις τους και εξασκείσαι και στη μνήμη προσπαθώντας να θυμηθείς τι είπε ο καθένας στους προηγούμενους γύρους. Το werewolf είναι πολύ ωραία επέκταση με παραπάνω από μια ομάδες κακών ρόλων και με αρκετούς ρόλους που κερδίζουν μόνοι. Έλα όποτε θες. Θα σου στέλνω σε pm πότε θα βρισκόμαστε. Από τον Σεπτέμβρη και μετά κάθε Παρασκευή υπάρχει σίγουρη συνάντηση στο πανεπιστήμιο, στα γρασίδια μπροστά στη Θεολογική και τη Νομική σχολή του ΑΠΘ. Μερικές φορές αν ο καιρός είναι άσχημος πηγαίνουμε στο υπόστεγο της νομικής σχολής ακριβώς απέναντι από το κυλικείο της Νομικής ή και μέσα στη σχολή Θετικών Επιστημών, στην είσοδο μπροστά, έχουμε πάρει άδεια απ' τον Κοσμήτορα. Μαζευόμαστε από τις 18.30 το απόγευμα και παίζουμε μέχρι τις 5.00 το πρωί που ξεκινούν ξανά τα λεωφορεία. Τώρα μέσα στο καλοκαίρι παίζουμε όποτε μαζευτούμε και δεν γίνονται παιχνίδια κάθε Παρασκευή επειδή λείπουν αρκετοί. Αν ενδιαφέρεσαι και για τώρα το καλοκαίρι και είσαι εδώ πες μου να σου στέλνω κάθε πότε μαζευόμαστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,090 μηνύματα.
11-0-0 ο ikarionas :P

Άντε, περιμένουμε βραβεία :popcorn: :smoke: :popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
11-0-0 ο ikarionas :P

Άντε, περιμένουμε βραβεία :popcorn: :smoke: :popcorn:

*0-0-11 :D Σε λίγο θα κατεβάσει προπονήτη και φιλάθλους στο γήπεδο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Καλημέρα!

Τα βραβεία θα δωθούν σύντομα μαζί και με το βραβείο του MVP, λίγη υπομονή! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Επίσης δεν υπήρξα ποτέ μου μετριόφρων, far from it. ;)
Γράφεις πολύ χαδιάρικα και η φωτογραφία σου με παρέπεμψε σε ένα πολύ νεαρό άτομο. Γι' αυτό και το κήρυγμα! Περισσεύει προφανώς, επομένως ευχαριστούμε πολύ που έπαιξες μαζί μας και θα μας άρεσε να το κάνεις πάλι στο μέλλον! :D:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Claire Rentfield

Περιβόητο μέλος

Η Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 6,051 μηνύματα.
Γράφεις πολύ χαδιάρικα και η φωτογραφία σου με παρέπεμψε σε ένα πολύ νεαρό άτομο. Γι' αυτό και το κήρυγμα! Περισσεύει προφανώς, επομένως ευχαριστούμε πολύ που έπαιξες μαζί μας και θα μας άρεσε να το κάνεις πάλι στο μέλλον! :D:)
Δεν είχα καταλάβει πως γράφω έτσι, σοβαρά;:redface:
Η φωτογραφία είναι αντιπροσωπευτική της πραγματικότητας, μικροδείχνω αρκετά κι ας πρόκειται να γίνω γιαγιά σε λίγους μήνες.;)
Εγώ σας ευχαριστώ που με δεχτήκατε στην παρέα σας και ίσως το επόμενο καλοκαίρι ξαναπαίξω πάλι μαζί σας, Χριστούγεννα και Πάσχα που παίζετε συνήθως για μένα είναι άσχημες εποχές. Σαν νοικοκυρά έχω ένα ολόκληρο σόι να τους μαγειρεύω και να τους νταντεύω, επομένως δύσκολα για μένα.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Ναι, σίγουρα ναι! Για κανένα λόγο δεν μου ταιριάζεις για γιαγιά, τι είπες τώρα! Χαχαχα, σπουδαία! Είναι πολύ μακριά τα Χριστούγεννα, πιστεύω κάτι να οργανωθεί στο μεσοδιάστημα. Θα δούμε. Χαίρομαι που αφήνεις ανοιχτό το ενδεχόμενο πάντως. :hug:

Εσείς με τα βραβεία πού είστε; Θέλω να πάω για μπάνιο και ήθελα και να σας προλάβω πριν φύγω. Όλα δικά μου τα θέλω μάλλον. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Δεν είχα καταλάβει πως γράφω έτσι, σοβαρά;:redface:
Η φωτογραφία είναι αντιπροσωπευτική της πραγματικότητας, μικροδείχνω αρκετά κι ας πρόκειται να γίνω γιαγιά σε λίγους μήνες.;)
Εγώ σας ευχαριστώ που με δεχτήκατε στην παρέα σας και ίσως το επόμενο καλοκαίρι ξαναπαίξω πάλι μαζί σας, Χριστούγεννα και Πάσχα που παίζετε συνήθως για μένα είναι άσχημες εποχές. Σαν νοικοκυρά έχω ένα ολόκληρο σόι να τους μαγειρεύω και να τους νταντεύω, επομένως δύσκολα για μένα.:/:

Με το καλό Βάσω μου! :clapup:
Από το τόσο που σε ξέρω είσαι γεμάτη ζωή;) να συνεχίσεις έτσι
Εμείς θα τα λέμε και σε άλλα τοπικ αλλά στο παλέρμο θα ήθελα να σε ξαναδώ! :hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Bump
Περιμένω ακόμα το βραβείο καλύτερου Stealth... :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Ήταν ένα καλό παιχνίδι, που λόγω δολοφονίας όμως δεν κατάφερα να βοηθήσω αρκετά. Δεν ήθελα να καρφωθώ από την πρώτη μέρα και το είπα στον tsarachaf, ότι δεν πρόκειται τις πρώτες (δηλαδή 1η που πάει στα τυφλά το παιχνίδι για τους περισσότερους και τη δεύτερη) μέρες να μπω και να την λέω στη Μάιρα, ή έστω να δώσω την παραμικρή υποψία σε κάποιον για τον ρόλο και τον δικό μου και τον δικό της. Ωστόσο, με πρόλαβε η δολοφονία και δεν μπορούσα να πω όσα ήθελα και να παίξω περισσότερο από το προηγούμενο παιχνίδι. Έτσι κατέληξα να λέω μαλακίες την πρώτη μέρα και την δεύτερη απλά να σταματήσω να μιλάω ως φάντασμα.
Το έσωσε ο Wild_Boy με την ηχώ και μίλησα αν και οριακά χρονικά, γιατί όταν το είδα ήμουν έξω, αλλά τέλος πάντων. :P

Καλό βράδυ και καλά να περάσετε το υπόλοιπο δεκαπενθήμερο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,874 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Έχε χάρη που σας αγαπάω και το ζητήσατε όλοι πολύ ευγενικά, μετά από ένα ρεσιτάλ αναξιοπιστίας, τα βραβεία σας είναι εδώ!!
"Καλώς ήρθατε στην τελετη λήξης του Palermo #44! Να ευχαριστήσουμε εδώ τον Sauron και τον Witch King που μας παραχώρησαν την κεντρική αίθουσα της Minas Morgul(σσ. Πύργος της Μαγείας) για την παρουσίαση τον βραβείων(το λέω επειδή με βάλανε, ένα αχούρι ήταν και ψάχνανε μαλάκες να το καθαρίσουν, αλλά έχε χάρη που πέσαμε στην ανάγκη τους...). Η κατήφεια και ο φόβος είναι έκδηλοι στην Μέση-Γη αλλά σήμερα έβαλαν όλοι τα καλά τους και ταξίδεψαν ως την Morgul Bridge για να γιορτάσουμε την λήξη και αυτού του Palermo. Μέχρι και ο Sauron δεχτηκε να αφήσει τον ήλιο και το φεγγάρι να λάμψουν πάνω από την πάλαι ποτέ Minas Isil(σσ. Πύργος της Σελήνης) για αυτή την μεγαλόπρεπη τελετή. Πάμε λοιπόν, χωρίς άλλη καθυστέρηση στην απονομή των βραβείων του Παλέρμο #44..."


Ξεκινάμε με τα βραβεία της μαφίας:

  • Βραβείο του πιο sexy δολοφόνου
    στον ultraviolence, και νομίζω ότι τα σχόλια είναι περιττά.
  • Βραβείο "Don't feed the troll"
    στην Μάιρα, εσύ κανέναν δεν ήθελες να πειράξεις, αλλά σε προκαλούσαν... Δικό τους πρόβλημα :P.
  • Βραβείο Σουρβάιβορ
    στην μία και μοναδική bilire, ήσουν από την αρχή στην σέντρα κι όμως άντεξες ως το τέλος και χάρισες την νίκη στην μαφία. Συγχατήρια!
  • Βραβείο "ΜΑ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ;;"
    αυτό έλαβα στο skype μετά την ανακοίνωση της δολοφονίας της Δευτέρας από τον dimijim. Σε καλή μεριά...
  • Βραβείο Διεστραμένης Αστυνομικού
    στην methexys. Προσπάθησε πολύ αλλά μια βοηθούσε την μαφία, μια όχι. Μια διαστροφή γενικά!
  • Βραβείο "Μα γιατί να με βγάλουν;"
    στην kleop, που δεν κατάλαβε ότι την θυσιάζει η μαφία της και έκανε ό,τι μπορούσε για να μείνει μέσα.
Βραβεία πολιτών:

  • Βράβειο Αντικείμενου του Πόθου
    στην Himela, μια ο Δημήτρης, μία ο ουλτρα, η ερωτική σου ζωή είναι εξαιρετικά πολυποίλικη :P
  • Βραβείο "Δε γίνεται!"
    στον JKaradakov, που αρνιόταν πεισματικά να πιστέψει ότι ο dimijim και η bilire ήταν μαζί στην μαφία.
  • Βραβείο Lost in Space
    στον Libertus, είχες καλές ιδέες και σχέδια, αλλά δυστυχώς δεν πρόλαβαν να αποδώσουν.
  • Βραβείο "Πότε θα παιχτεί Ηχώ;;"
    στην Nefeli Graf, που είχε πολλά να πει, αλλά δεν πρόλαβε και περίμενε την Ηχώ για να σας τα πει.
  • Βραβείο Stealth
    στον DumeNuke, που κάλυψε τέλεια τα ίχνη του ως Ντετέκτιβ. Τόσο τέλεια που δεν τον πήρε χαμπάρι κανείς.
  • Βραβείο "Μήπως φταίω εγώ;;"
    στην Claire Rentfield, που πάλι είχε δυνατό ρόλο, αλλά βγήκε πάλι νωρίς... Δεν φταις εσύ Claire, οι άλλοι είναι γαιδούρια! :P
  • Βραβείο Ελβετία
    στον Wild_Boy, που απέφευγε με κάθε τρόπο να κρίνει ισοψηφία μέχρι την τελευταία στιγμή.
  • Βραβείο "Είμαι έξω, δεν προλαβαίνω"
    στον Σπυρακος(^^), που δεν πρόλαβε να βοηθήσειτην συγκάτοικό του :/:
  • Βραβείο "Δεν μου πάει η συγκατοίκηση"
    στην Deutsch... Lover, που δεν της βγαίνει σε καλό και φεύγει νωρίς.
  • Βραβείο Κόλλησε η Βελόνα
    στην Totaled, που όλη την δεύτερη εβδομάδα προστάτευε άγρυπνα την μάγισσά της.
  • Βραβείο Άσπονδου φίλου
    στην Guest 278211, που βρέθηκε σε βεντέτα με την φίλη της που έφερε για να παίξει μαζί μας πρώτη φορά.
  • Βραβείο Die Hard/Πολύ Σκληρός για να πεθάνει
    στον Τάσος97, που δεν του έφτασε μία ΑΔ, ούτε η προστασία του γιατρού κάθε μέρα, αλλά πήρε και την δεύτερη ΑΔ του παιχνιδιού. Ήταν πιο αλεξίσφαιρος κι από τον αλεξίσφαιρο.
    Bonus Βραβείο Πρωτότυπης Επικοινωνίας με ΣΕ, για τα εξαιρετικά vlogs του.
Ειδικό Βραβείο:

  • Βραβείο Most Valuable Player
    για δεύτερη φορά, από την δική σας ψήφο, το βραβείο πηγαίνει στον...
    dimijim. Συγχαρητήρια!
    Αποτελέσματα:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Screenshot from 2016-08-15 20:56:00.png
    Screenshot from 2016-08-15 20:56:00.png
    43.6 KB · Εμφανίσεις: 346

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,874 μηνύματα.

  • Βράβειο Αντικείμενου του Πόθου
    στην Himela, μια ο Δημήτρης, μία ο ουλτρα, η ερωτική σου ζωή είναι εξαιρετικά πολυποίλικη :P



Ευχαριστούμε! :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Ευχαριστουμε πολυ για τα βραβεια και για την συντροφια που μας κρατησατε ολο το καλοκαιρι!Ευχομαι και την επομενη φορα να μαζευτουμε και να παιξουμε με την ιδια ορεξη.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bilire

Νεοφερμένος

Η bilire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Μπράβο παιδιά πολύ ωραία τα βραβεία. Καλύπτουν τους πάντες :-)

Ξέχασα να σας πω χρόνια πολλά ελπίζω να τα περάσατε όμορφα σήμερα. Επίσης να προτείνω στους επόμενους της ΣΕ. Μπορείτε να έχετε θέμα Κωνσταντίνου και Ελένης και οι φανεροι να λέγονται γκαρσονα α και γκαρσονα β :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Claire Rentfield

Περιβόητο μέλος

Η Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 6,051 μηνύματα.
Βραβείο "Μήπως φταίω εγώ;;"



στην Claire Rentfield, που πάλι είχε δυνατό ρόλο, αλλά βγήκε πάλι νωρίς... Δεν φταις εσύ Claire, οι άλλοι είναι γαιδούρια! :P
Ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ, για άλλη μια φορά βρίσκω πως μου ταιριάζει γάντι.:P

Μια απορία μόνο, στην φωτό που έχετε με τις ψήφους, οι δικοί μου δεν φαίνονται. Γιατί όμως, αφού ψήφισα;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ, για άλλη μια φορά βρίσκω πως μου ταιριάζει γάντι.:P

Μια απορία μόνο, στην φωτό που έχετε με τις ψήφους, οι δικοί μου δεν φαίνονται. Γιατί όμως, αφού ψήφισα;:confused:

Δεν ξέρω τι έγινε αλλά εγώ δεν ελαβα πιμι με ψήφους από σένα.:/: Και όλα καταχωρουνταν την στιγμή που ερχοντουσαν για να αποφευχθούν λάθη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από tsarachaf;4285754 [*:
Βραβείο "Δεν μου πάει η συγκατοίκηση"
στην Deutsch... Lover, που δεν της βγαίνει σε καλό και φεύγει νωρίς.
:redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface:
Ευχαριστώ!! Όπως είπα και σε προηγούμενο ποστ, δεν φεύγω από την πόλη του Παλέρμο μέχρι να απαλλαχθώ από την κατάρα αυτή:P:(

Και εγώ ψήφισα για mvp:eek: . Όπως και να έχει, το αξίζεις Δημητράκη!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
  • Βραβείο του πιο sexy δολοφόνου
    στον ultraviolence, και νομίζω ότι τα σχόλια είναι περιττά.
Δημήτρη συγχαρητήρια, το βραβείο σου άξιζε πραγματικά!

Καλά μου παιδιά, ευχαριστούμε για το γκειμ :flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Επειδή βλέπω κάποιοι να λέτε ότι ψηφίσατε και δεν υπάρχουν οι ψήφοι σας. Θεωρούσαμε αυτονόητο ότι μας απαντάτε στα πιμι βάζοντας όλα τα μέλη της ΣΕ. Επειδή καταλήγαμε και στο ίδιο αποτέλεσμα στις καταμετρήσεις μας δεν περιμέναμε ότι κάποιοι μπορεί να μην στείλατε σε όλους μας. Η λίστα που δημοσιεύθηκε περιλαμβάνει τα άτομα που έστειλαν πιμι ΚΑΙ σε μένα οπότε είδα και καταχώρησα τις ψήφους τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top