Palermo #41 - Gotta catch 'em all!

Ψηφοφορία 29/7
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Sorry, αλλά ποιος είναι ο Danny;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Ιορδάνης (JKaradakov)

Πάω θάλασσα και όταν επιστρέψω θα κάτσω να δω τα ποστ και να κάνω το δεύτερο βίντεο. :D

Καλημέρα. ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Καλημέρα κι από μενα :),
Έρχεται προσεχώς και το μεγάλο ποστ που έχω τάξει εδώ και καιρό, γιατί σήμερα είναι η τελευταία μέρα που θα μπορώ να λάβω μέρος στις συζητήσεις...

Και τα 2 ισχύουν....Ναι περίπου στην τύχη ήταν αλλά στην τύχη επειδή δεν μπορώ να καταλάβω ποιος μπορεί να είναι ο ΑΜ δεν έχει δείξει ούτε ένα στοιχείο.Ωραία;

Καλά ντε μην με φας :|.
:P

Η σωστή ερώτηση που πρέπει να κάνει όποιος πάρει όνειρο είναι το γένος του ΑΜ. Έτσι αμέσως αμέσως περιορίζει την αναζήτηση σε 7-5.

Γίνεται αυτό;;;; Αν γίνεται θα είναι πολύ καλό, αλλά με ποιον τρόπο θα μοιραστεί αυτός ο κάποιος την πληροφορία μαζί μας;

Επίσης κάτι άλλο. Φανταστείτε κάρτα όνειρο στα χέρια του ΑΜ. :| Ή νεκροφάνεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,060 μηνύματα.
Έχω προτείνει ήδη να μη μοιραστούν καν νεκροφάνειες αλλιώς θα είμαστε εδώ τα Χριστούγεννα ακόμα να παίζουμε το 41.

Ο κανόνας λέει:

Χρησμός της Πυθίας: Σας επιτρέπει να ρωτήσετε μυστικά τη ΣΕ για την πραγματική ταυτότητα ενός παίκτη ή φαντάσματος. Η απάντηση στην ερώτηση που θα θέσει θα πρέπει να είναι «ναι» ή «όχι». Μέσω της κάρτας αυτής αποκαλύπτεται η ομάδα στην οποία ανήκει τυπικά ο παίκτης κι όχι η ομάδα με την οποία είναι συνασπισμένος.

Το φύλο κι αυτό ταυτότητα δεν είναι; Δημήτρη και Χάρη θα δεχτείτε ερώτηση τύπου: είναι ο ΑΜ κοπέλα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Έχω προτείνει ήδη να μη μοιραστούν καν νεκροφάνειες αλλιώς θα είμαστε εδώ τα Χριστούγεννα ακόμα να παίζουμε το 41.
Όλες θα μοιραστούν, όπως γράφουν οι κανόνες.
Εμένα δε με χαλάει μέχρι τα Χριστούγεννα να παίζουμε το 41...

Το φύλο κι αυτό ταυτότητα δεν είναι; Δημήτρη και Χάρη θα δεχτείτε ερώτηση τύπου: είναι ο ΑΜ κοπέλα;
Όχι...
Δεχόμαστε μόνο ερωτήσεις για την ομάδα που μπορεί να ανήκει ένας παίχτης ή για τον ακριβή ρόλο του... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Έχω προτείνει ήδη να μη μοιραστούν καν νεκροφάνειες αλλιώς θα είμαστε εδώ τα Χριστούγεννα ακόμα να παίζουμε το 41.

Ο κανόνας λέει:


Το φύλο κι αυτό ταυτότητα δεν είναι; Δημήτρη και Χάρη θα δεχτείτε ερώτηση τύπου: είναι ο ΑΜ κοπέλα;
Μία νεκροφάνεια θα δοθεί, η οποία υπό άλλες συνθήκες ίσως θα ήταν μεγαλύτερης σημασίας σε ποιο στρατόπεδο θα δοθεί.

Μπορείτε να ρωτήσετε για την τυπική παράταξη ενός παίκτη (μαφιόζος/πολίτης) ή να συγκεκριμενοποιήσετε την ερώτησή σας ρωτώντας εάν ένας παίκτης/φάντασμα έχει τον τάδε ρόλο. Κατ' ουσίαν αυτές οι ερωτήσεις γίνονται δεκτές. Το φύλο του ΑΜ και άλλες γενικές πληροφορίες δεν μπορείτε να ρωτήσετε. Ο λόγος:
Σας επιτρέπει να ρωτήσετε μυστικά τη ΣΕ για την πραγματική ταυτότητα ενός παίκτη ή φαντάσματος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Πάμε λοιπόν πάλι από την αρχή.

  • aegloswen=> Στους πρώτους γύρους ψήφιζε πάντα δολοφόνους (Θωμά, Τσαφ, Τσαφ και πάλι, Τόταλντ). Γενικά από τις 31/07 μας υπενθυμίζει συνεχώς την παρουσία του ΑΜ. Επειδή είδα ότι κι εμένα μου καταλογίσατε ότι ήθελα ''μανιωδώς'' να βγάλω εκτός τους μαφιόζους, δεν ξέρω που να κατασταλάξω. Αλλά τείνω να πιστέψω στην αθωότητα της.
  • Akis_Megara=> Με αυτόν εδώ τι παίζει; Πολλοί είχατε υποψίες από την αρχή του παιχνιδιού, σιγά σιγά ξεχάστηκε. Δεν ξέρω αν θα έπρεπε, αλλά έχω στο βάθος του μυαλού μου μια υπόδειξη του Πατρέα για τον Άκη, (πρόσφατη) αν και ξεκάθαρα μίλησε για προαίσθημα. Έκανε πολλές κινήσεις υπέρ των πολιτών, πολλοί είπατε ότι παρ'όλα αυτά δεν τον έχετε αθωώσει εντελώς. Λοιπόν...;
  • blue_butterfly=> Εδώ τι να πω; Όλοι ξέρουμε πολύ καλά πως μας έχει προσφέρει πολύτιμη βοήθεια στο παιχνίδι. Δεν αμφιβάλλω ούτε στο ελάχιστο για το ποιον της -όπως και πολλοί από εδώ μέσα άλλωστε.
  • CiNeFiL=> Την είχα ψηφίσει λίγο στην ''τύχη'', γιατί δεν ήθελα να ψηφίσω την Σπυριδούλα. Όπως και να'χει, με έχει πείσει στο έπακρον με την επαναφορά της Ριρίκας.
  • Drama Prinzessin=> Έμπειρη παίκτρια, με ιδιαίτερα χαμηλό προφίλ, λόγω της έλλειψης χρόνου που είχε. Ελπίζω να την δούμε πιο ενεργή αυτή την εβδομάδα. Δεν πιστεύω ότι αυτή είναι ο ΑΜ.
  • espeonfan=> Ύποπτος ιδιαιτέρως. Εμφανίστηκε ξαφνικά, συμπίπτουν οι χρόνοι εμφάνισης του με την εμφάνιση του ΑΜ. Τυχαίο; Κάνει ''δήθεν'' ερωτήσεις για τον ΑΜ, μήπως πραγματικά προσπαθεί να μας παραπλανήσει; Ας μην ξεχνάμε ότι τώρα υπάρχει μόνο ένας κακός ανάμεσα μας :hmm:... Κάπου η Νεφέλη Γκραφ είπε ότι δεν θα καρφωνόταν τόσο αν ήταν ο ΑΜ... Μήπως όμως σκέφτηκε ότι με το χαμηλό προφίλ του το μόνο που θα κατάφερνε, θα ήταν να τραβήξει τα βλέμματα πάνω του; Μήπως είπε ''Ήρθε η ώρα να το παίξω πολίτης;''. Παιδιά, είναι τυχαία η συγκεκριμένη αφύπνιση;
  • Himela=> Πώς έχω την Ριρίκα; Κάπως έτσι έχω και την Χιμέλα -παρ'όλο που με έχει ψηφίσει, και δεν την καλοπιάνω, ειλικρινά :P.
  • JKaradakov=>Χμμμ... :hmm:
    Λοιπόν,τον είχαμε ξαναδεί σαν ΑΜ, και έπαιζε υπερβολικά για τον εαυτό του, κι αυτή τη φορά κάτι έχει κάνει για τους πολίτες, οπότε τον αποκλείω.
  • Nefeli Graf=> Ακόμα δεν έχω σιγουρευτεί για κάτι. Έχουμε κάνει κάποια συζήτηση με την Νεφέλη, έδειχνε κάπως επιφυλακτική, ίσως απλά να κάνω λάθος...
  • Πατρεύς=> Ξενερωμένος πολίτης; Ποιος έχει άποψη για τον Πέτρο; :P
  • Τάσος97=> Ένας άλλος σίγουρα αθώος.
Ο Γιατρός να προσπαθήσει να καταλάβει ποιος θα πεθάνει αύριο έτσι; (αν είναι μέσα) Ή η μάγισσα να σώσει, να προσέχουμε να μην έχουμε απώλειες όσο γίνεται... Κάνω άλλη μια επισήμανση πάνω σε αυτό το θέμα...
Δεν έχω κάτι άλλο να πω, προς το παρόν :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
  • espeonfan=> Ύποπτος ιδιαιτέρως. Εμφανίστηκε ξαφνικά, συμπίπτουν οι χρόνοι εμφάνισης του με την εμφάνιση του ΑΜ. Τυχαίο; Κάνει ''δήθεν'' ερωτήσεις για τον ΑΜ, μήπως πραγματικά προσπαθεί να μας παραπλανήσει; Ας μην ξεχνάμε ότι τώρα υπάρχει μόνο ένας κακός ανάμεσα μας :hmm:... Κάπου η Νεφέλη Γκραφ είπε ότι δεν θα καρφωνόταν τόσο αν ήταν ο ΑΜ... Μήπως όμως σκέφτηκε ότι με το χαμηλό προφίλ του το μόνο που θα κατάφερνε, θα ήταν να τραβήξει τα βλέμματα πάνω του; Μήπως είπε ''Ήρθε η ώρα να το παίξω πολίτης;''. Παιδιά, είναι τυχαία η συγκεκριμένη αφύπνιση;

Αρχικά,για τον Πέτρο αν και στοιχεία δεν έχει δώσει εγώ νομίζω ότι αν δεν είναι ο ΑΜ απλά έχει ξενερώσει και δεν θέλει να παίξει με τον ίδιο ρυθμό και τρόπο όπως σε άλλα παιχνίδια.

Τώρα για τον espeonfan,γιατί πρόσεξα ότι ήταν ο μεγαλύτερος σου σχολιασμός και είπα να σχολιάσω και εγώ:redface:.
Εγώ δεν τον θεωρώ τόσο ύποπτο όπως εσείς ρε παιδιά.Μιλάει και σχολιάζει περισσότερα στα λιγοστά ποστ του απ'ότι ο Θωμάς(ή ο Mintin στο #40) μοιάζει λίγο σαν την elenamusic στο προηγούμενο.Απαντά λίγο δικαιολογεί ελάχιστα αλλά δικαιολογεί έστω και ας δεν είναι οι αιτιολογήσεις καλές.
Επίσης αν ήταν στην "μαφία" και καλά ο οποιοσδήποτε ως ΑΜ δεν νομίζω να έκανε τέτοιες δήθεν ερωτήσεις για ρόλους και σχετικά με τον ΑΜ γιατί πολλοί σίγουρα θα τον υποψιάζονταν.Αν κάνω λάθος πες το μου.Εγώ αυτό πιστεύω.
Πιθανότατα και δεν θα καρφωνόταν σε μεγάλο βαθμό μιας και θα βρίσκονταν άλλοι που θα μας φαίνονταν πιο ένοχοι απ'αυτόν και εμείς θα ασχολούμασταν μαζί τους ενώ αυτός θα δρούσε ανενόχλητος.Εν αντιθέσει τώρα αρχίζει να μιλάει κάτι που αν ήταν ΑΜ δεν νομίζω να το έκανε εάν εξαρχής δεν μιλούσε τόσο,γιατί οι υποψίες όπως βλέπω τώρα είναι μεγαλύτερες από τότε που ήταν πιο σιωπηλός.Κατά 70%(ναι βρε 70% έχετε πρόβλημα;:hehe:) είμαι πεπεισμένη ότι η "αφύπνιση" είναι τυχαία.
  • Nefeli Graf=> Ακόμα δεν έχω σιγουρευτεί για κάτι. Έχουμε κάνει κάποια συζήτηση με την Νεφέλη, έδειχνε κάπως επιφυλακτική, ίσως απλά να κάνω λάθος...
Από αθώα θα βρεθώ ένοχη;:cold:
Επιφυλακτική έδειχνα γιατί ΔΕΝ θέλω να αποκαλύψω τον ρόλο μου:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Αρχικά,για τον Πέτρο αν και στοιχεία δεν έχει δώσει εγώ νομίζω ότι αν δεν είναι ο ΑΜ απλά έχει ξενερώσει και δεν θέλει να παίξει με τον ίδιο ρυθμό και τρόπο όπως σε άλλα παιχνίδια.

Ίσως.

Τώρα για τον espeonfan,γιατί πρόσεξα ότι ήταν ο μεγαλύτερος σου σχολιασμός

Σύμπτωση :|. Απλά δεν είχα ξαναμιλήσει για αυτόν.

Επίσης αν ήταν στην "μαφία" και καλά ο οποιοσδήποτε ως ΑΜ δεν νομίζω να έκανε τέτοιες δήθεν ερωτήσεις για ρόλους και σχετικά με τον ΑΜ γιατί πολλοί σίγουρα θα τον υποψιάζονταν.Αν κάνω λάθος πες το μου.Εγώ αυτό πιστεύω.
Πιθανότατα και δεν θα καρφωνόταν σε μεγάλο βαθμό μιας και θα βρίσκονταν άλλοι που θα μας φαίνονταν πιο ένοχοι απ'αυτόν και εμείς θα ασχολούμασταν μαζί τους ενώ αυτός θα δρούσε ανενόχλητος.Εν αντιθέσει τώρα αρχίζει να μιλάει κάτι που αν ήταν ΑΜ δεν νομίζω να το έκανε εάν εξαρχής δεν μιλούσε τόσο,γιατί οι υποψίες όπως βλέπω τώρα είναι μεγαλύτερες από τότε που ήταν πιο σιωπηλός.Κατά 70%(ναι βρε 70% έχετε πρόβλημα;:hehe:) είμαι πεπεισμένη ότι η "αφύπνιση" είναι τυχαία.
Και ο Στράτος ήταν 100% σίγουρος για την Τόταλντ και για τον Ακριβό :P.
Eντάξει πάντως, δεκτή η γνώμη σου, εγώ απλά υποθέσεις κάνω :).

Από αθώα θα βρεθώ ένοχη;:cold:
Επιφυλακτική έδειχνα γιατί ΔΕΝ θέλω να αποκαλύψω τον ρόλο μου:redface:
Εσύ πού τόσο υπερασπίζεσαι γενικά -δεν το λέω για κακό ;)-, ποιον θεωρείς ύποπτο;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Πιθανότατα,μπορεί,υπάρχει περίπτωση να..,Κατά πάσα πιθανότητα και πολλά άλλα υποθετικά :hehe:
Σύμπτωση :|. Απλά δεν είχα ξαναμιλήσει για αυτόν.
Ίσως ναι.Δεν στην είπα,don't worry be happy :P
Και ο Στράτος ήταν 100% σίγουρος για την Τόταλντ και για τον Ακριβό :P.
Eντάξει πάντως, δεκτή η γνώμη σου, εγώ απλά υποθέσεις κάνω :).
Δεν είπα για κανέναν ούτε για αυτόν που σχολίασες και σου απάντησα ότι είμαι 100% σίγουρη.Πότε δεν το είπα σε κανένα παιχνίδι και αν το είπα μπορεί να ήταν στο #40 από τα νεύρα μου προς τον Χαρούλη:redface: μας το καμάρι μου:mad::P.
Εγώ προσθέτω απλά και άλλες υποθέσεις για να μην σκεφτόμαστε μόνο με όσες υποθέσεις μπορεί να παραθέτεις εσύ ή ο οποιοσδήποτε άλλος. :worry::P

Εσύ πού τόσο υπερασπίζεσαι γενικά -δεν το λέω για κακό ;)-, ποιον θεωρείς ύποπτο;;
Από την στιγμή που βγήκε όλη η κανονική (και καλά:redface:) Μαφία να σου πω την αλήθεια δεν θεωρώ κανέναν αρκετά ύποπτο,γι'αυτό και όταν ψηφίζω δυσκολεύομαι αρκετά να βρω άτομο να ψηφίσω.Κανείς δεν έχει δείξει κανένα σημάδι ότι μπορεί να είναι ο ΑΜ και αυτό με δυσκολεύει αφάνταστα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Μιας και πλέον η Ριρίκα δίνει posts με τη μορφή video και προκειμένου να μη δημιουργηθεί κάποια παρεξήγηση, θα παρακαλέσω να μη δοθούν άλλες θετικές ή αρνητικές ψήφοι στα video της, ειδικά από παίχτες που βρίσκονται στη χώρα των φαντασμάτων ή έχουν αποχωρήσει οριστικά.
Όλοι ξέρουμε πόσο ωραία είναι τα video της και σίγουρα θέλουμε να δώσουμε τη θετική γι αυτό, ωστόσο, αφού συνδέονται άμεσα με το παιχνίδι, καλύτερα σε αυτό το σημείο να μη γίνει κάτι τέτοιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Πιθανότατα,μπορεί,υπάρχει περίπτωση να..,Κατά πάσα πιθανότητα και πολλά άλλα υποθετικά :hehe:

:P

Ίσως ναι.Δεν στην είπα,don't worry be happy :P
Απλά υπερασπίζεσαι αρκετά τον Φαν... μήπως ξέρεις κάτι; :hmm:

Δεν είπα για κανέναν ούτε για αυτόν που σχολίασες και σου απάντησα ότι είμαι 100% σίγουρη.Πότε δεν το είπα σε κανένα παιχνίδι και αν το είπα μπορεί να ήταν στο #40 από τα νεύρα μου προς τον Χαρούλη:redface: μας το καμάρι μου:mad::P.
Εγώ προσθέτω απλά και άλλες υποθέσεις για να μην σκεφτόμαστε μόνο με όσες υποθέσεις μπορεί να παραθέτεις εσύ ή ο οποιοσδήποτε άλλος. :worry::P

Ασφαλώς.:) Αλλά κι εγώ αντιπαραθέτω :P. Έτσι γίνεται η συζήτηση!

Από την στιγμή που βγήκε όλη η κανονική (και καλά:redface:) Μαφία να σου πω την αλήθεια δεν θεωρώ κανέναν αρκετά ύποπτο,γι'αυτό και όταν ψηφίζω δυσκολεύομαι αρκετά να βρω άτομο να ψηφίσω.Κανείς δεν έχει δείξει κανένα σημάδι ότι μπορεί να είναι ο ΑΜ και αυτό με δυσκολεύει αφάνταστα.

Για αυτό ζητάμε υποψίες :P.

*Θετική στο βίντεο της Ριρίκας για την προσπάθεια :D*
edit: Καλά την βγάζω :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
:bleh:
Απλά υπερασπίζεσαι αρκετά τον Φαν... μήπως ξέρεις κάτι; :hmm:
Δεν τον υπερασπίζομαι προσπαθώ μιας και δεν είναι τόσο ενεργός να "καταθέσω"και καλά διάφορες σκέψεις για τον ρόλο του μιας και δεν έχει δώσει ούτε αυτός πολλά στοιχεία για το τι μπορεί να είναι.
Ασφαλώς.:) Αλλά κι εγώ αντιπαραθέτω :P. Έτσι γίνεται η συζήτηση!
Ναι ρε το ξέρω:hehe:
Για αυτό ζητάμε υποψίες :P.

*Θετική στο βίντεο της Ριρίκας για την προσπάθεια :D*
edit: Καλά την βγάζω :P.
Γι'αυτό και παραθέτω διάφορα:P και σχολιάζω.

Εδιτ:Ριρίκα σ'ευχαριστώ για το χαμένο:redface::-*:hehe:
Εντάξει κομμένη η πλάκα.Απλά από τότε που βγήκε η μαφία έχω μπερδευτεί και δεν ξέρω που να πατήσω ποιον να ενοχοποιήσω πλέον.Απλά αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αγαπητή ΣΕ από πότε μπορούμε να παίξουμε κάρτες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Αγαπητή ΣΕ από πότε μπορούμε να παίξουμε κάρτες;
Υπομονή λίγο ακόμη να τις μοιράσω όλες για να είναι δίκαιο...

Edit: Σφαχτείτε! :popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Αφού δεν έχουμε και πολλές ιδέες στο τι να κάνουμε, ας ακούσουμε τι έχουν να μας πουν τα φαντασματάκια μας.


ΥΓ. Μια περίληψη πάλι το βίντεο της Ριρίκας. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Τα φαντάσματα μπορούν να εκφέρουν γνώμη και να ψηφίσουν μέχρι και τις 20.00
Ψηφοφορία για Δευτέρα 5/8
  1. aegloswen
  2. Akis_Megara --> espeonfan
  3. blue_butterfly
  4. CiNeFiL
  5. Drama Prinzessin
  6. espeonfan
  7. Himela --> ~Melania~
  8. JKaradakov
  9. Nefeli Graf
  10. ~Melania~
  11. Πατρεύς
  12. Τάσος97
Ψήφοι
1 espeonfan
1 ~Melania~

Η Χώρα των Φαντασμάτων
Σπυρακος (^^) - Ψηφοφορία 29/7
Johnnaousa - Δολοφονία 2/8
Guest 278211 - Ψηφοφορία 2/8

Οριστικές Αποχωρήσεις
Gate4 (Πολίτης Β) - Ποινή 28/7
_fairygirl_ (Φανερός Μαφιόζος Β) - Ποινή 28/7
Alma Libre (Πόρνη) - Ποινή 29/7
Deutsch... Lover (Κρυφός Μαφιόζος Γ) - Ποινή 29/7
thomas l. (Φανερός Μαφιόζος Α) - Τυμβωρυχία
tsarachaf (Αρχιμαφιόζος) - Τυμβωρυχία
Wild_Boy (???) - Οικειοθελής αποχώρηση
Totaled (Κρυφός Μαφιόζος Δ) - Τυμβωρυχία

Απουσίες
espeonfan #1
tsarachaf #1
Totaled #1
Wild_Boy #1
~Melania~ #1
Τάσος97 #1

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από Himela
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από Σπυρακος (^^)
Ενεργοποίηση κάρτας: Ηχώ από το Υπερπέραν από Himela
Ενεργοποίηση κάρτας: Νεκροφάνεια από Akis_Megara
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Wild_Boy
Ενεργοποίηση κάρτας: Άμεση Προφυλάκιση από Totaled
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Nefeli Graf
Ενεργοποίηση κάρτας: Ηχώ από το Υπερπέραν από Wild_Boy
Ενεργοποίηση κάρτας: Νεκροφάνεια από JKaradakov
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από ~Melania~
Ενεργοποίηση κάρτας: Ηχώ από το Υπερπέραν από Akis_Megara
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Τάσος97
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Guest 278211
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από Guest 278211
Ενεργοποίηση κάρτας: Νεκροφάνεια από CiNeFiL
Ενεργοποίηση κάρτας: Ηχώ από το Υπερπέραν από JKaradakov
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Καλησπέρα στο Παλέρμο :P Τα πράγματα είναι πολύ μπερδεμένα και ψάχνουμε ψύλους στα άχυρα :/ Ας φευγουν σιγα σιγα αυτοι οι οποιοι δεν βοηθουν καθολου στην εξελιξη του παιχνιδου.Μπορει η Drama να εχει φροντιστηρια αλλα θα μπορουσε να συμμετεχει εστω και λιγο..Θα φηφισω DRAMA λοιπον και ο Θεος βοηθος :P Καλη επιτυχια στους εναπομειναντες πολιτες και θελω να γυρισω πισωωωωω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 0 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top