Palermo #41 - Gotta catch 'em all!

Ψηφοφορία 29/7
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Εγώ σοβαρεύομαι. Με την Νεφέλη Γκραφ τι παίζει; Με έχει ψηφίσει πόσες φορές και ενώ την πρώτη είχε πειστεί για μενα, ξαφνικά με ψηφίζει δεύτερη φορά και λέει ''Με την αιτιολογία της προηγούμενης φοράς''.

:hmm:

Kι αυτό πέρασε απαρατήρητο...

Τι προσπαθείς τώρα Μελανία μου να ρίξεις τα φώτα πάνω μου;

2 φορές σε ψήφισα γλυκιά μου.

Ναι δεν ήξερα ποιον να ψηφίσω γιατί κανείς δεν είχε δείξει σημάδια ότι είναι ένοχος γι'αυτό επέλεξα εσένα συγγνώμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Τι προσπαθείς τώρα Μελανία μου να ρίξεις τα φώτα πάνω μου;

2 φορές σε ψήφισα γλυκιά μου.

Ναι δεν ήξερα ποιον να ψηφίσω γιατί κανείς δεν είχε δείξει σημάδια ότι είναι ένοχος γι'αυτό επέλεξα εσένα συγγνώμη.

Ακριβώς επειδή τα φώτα δεν έχουν πέσει ποτέ πάνω σου ;). Εγώ υποθέσεις κάνω. Και υποτίθεται εσύ πείστηκες για μενα, μου ζήτησες και συγνώμη, και ξαφνικά με υποπτεύθηκες πάλι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Ακριβώς επειδή τα φώτα δεν έχουν πέσει ποτέ πάνω σου ;). Εγώ υποθέσεις κάνω. Και υποτίθεται εσύ πείστηκες για μενα, μου ζήτησες και συγνώμη, και ξαφνικά με υποπτεύθηκες πάλι;

Και εγώ απαντώ στις υποθέσεις σου;).
Δεν αρνήθηκα ότι έχω πειστεί αλλά όχι και 100% μιας και στο Παλέρμο είμαστε μέχρι το τέλος αν δεν ξέρεις αμφιβάλλεις για τα πάντα.Σωστά ή κάνω λάθος;
Επίσης σου εξήγησα δεν ήταν ακριβώς υποψίες προς εσένα αλλά δεν έχει δείξει κάποιος άλλος τίποτα και δεν είχα σκεφτεί να ψηφίσω κάποιον άλλον εκείνη την ώρα.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Και εγώ απαντώ στις υποθέσεις σου;).
Δεν αρνήθηκα ότι έχω πειστεί αλλά όχι και 100% μιας και στο Παλέρμο είμαστε μέχρι το τέλος αν δεν ξέρεις αμφιβάλλεις για τα πάντα.Σωστά ή κάνω λάθος;

Διαφωνώ. Σε αυτή τη φάση μπορείς να έχεις πειστεί από διάφορους παράγοντες.

Επίσης σου εξήγησα δεν ήταν ακριβώς υποψίες προς εσένα αλλά δεν έχει δείξει κάποιος άλλος τίποτα και δεν είχα σκεφτεί να ψηφίσω κάποιον άλλον εκείνη την ώρα.:worry:

Κατ'αρχάς μην ζητάς συγνώμη :P. Σε παιχνίδι είμαστε!! Και για εσένα εγώ είμαι η πιο ύποπτη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Διαφωνώ. Σε αυτή τη φάση μπορείς να έχεις πειστεί από διάφορους παράγοντες.
Για ποιους ρε Μελανία;Αφού ο ΑΜ που θέλουμε να βγάλουμε δεν έχει δείξει ούτε ένα δείγμα για το ποιος μπορεί να είναι.Όλη η μαφία έχει βγει.

Κατ'αρχάς μην ζητάς συγνώμη :P. Σε παιχνίδι είμαστε!! Και για εσένα εγώ είμαι η πιο ύποπτη;
Καλά ρε θα το κόψω μου βγαίνει αυθόρμητα:hehe:.
Δεν μπορούσα για τους άλλους να βρω κάποιο στοιχείο για να τους ψηφίσω εκείνη την στιγμή.Ήταν και λιγάκι αργά όταν μπήκα αν θυμάμαι καλά.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
ρε νεφελη γιατι ψηφιζεις την μελανια που λες οτι εν μερει εχεις πειστει για αυτην και δεν ψαχνεις για καποιον αλλον; ας μην κανουμε βλακειες τωρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
ρε νεφελη γιατι ψηφιζεις την μελανια που λες οτι εν μερει εχεις πειστει για αυτην και δεν ψαχνεις για καποιον αλλον; ας μην κανουμε βλακειες τωρα.

Εξήγησα έλεος δηλαδή.
Ποιον άλλον να ψάξω;;Έχεις δει εσύ κάποιον να κινείται ύποπτα;Εγώ όχι!Γι'αυτό και η ψήφος προτίμησα να ψηφίσω κάποιον που είχα ξαναψηφίσει και ας με έπεισε,επειδή κυρίως έπρεπε να ψηφίσω.
(και όχι δεν λέω ότι η Μελανία κινείται ύποπτα μην βάζετε λέξεις στο στόμα μου που δεν είπα!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Για ποιους ρε Μελανία;Αφού ο ΑΜ που θέλουμε να βγάλουμε δεν έχει δείξει ούτε ένα δείγμα για το ποιος μπορεί να είναι.Όλη η μαφία έχει βγει.

Θα σου πω εγώ ένα παράδειγμα. Άμα κάποιος πχ. είχε όνειρο (κάρτα) και την έπαιξε σε πολίτη, και φάνηκε ο ρόλος του πολίτη, τώρα ειδικά που ο ΔΑ είναι απλός πολίτης, δεν σιγουρεύεται για κάποιον; Για αυτό ψάχνουμε γύρω γύρω για στοιχεία :).

Καλά ρε θα το κόψω μου βγαίνει αυθόρμητα:hehe:.
Δεν μπορούσα για τους άλλους να βρω κάποιο στοιχείο για να τους ψηφίσω εκείνη την στιγμή.Ήταν και λιγάκι αργά όταν μπήκα αν θυμάμαι καλά.:P

Και με καμιά αιτιολογία ψήφισες εμένα όμως :|. Αφού στην ουσία τις προηγούμενες δικές σου τις είχα καταρρίψει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Προσπάθησε να βαλεις τα πραγματα κατω νεφελη, να σχολιασεις παικτες, να επιτεθεις, ισως κατι βγει ετσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Θα σου πω εγώ ένα παράδειγμα. Άμα κάποιος πχ. είχε όνειρο (κάρτα) και την έπαιξε σε πολίτη, και φάνηκε ο ρόλος του πολίτη, τώρα ειδικά που ο ΔΑ είναι απλός πολίτης, δεν σιγουρεύεται για κάποιον; Για αυτό ψάχνουμε γύρω γύρω για στοιχεία :).

Και με καμιά αιτιολογία ψήφισες εμένα όμως :|. Αφού στην ουσία τις προηγούμενες δικές σου τις είχα καταρρίψει.
Είπα γιατί ψήφισα εσένα δεν θα το συνεχίσω.Αν θέλεις με ακούς αν δεν θέλεις όχι.Δεν το δικαιολογώ περαιτέρω θα φανώ βαρετή όπως και στο #40.
Τις ίδιες πιθανότητες είχε ο καθένας να τον ψηφίσω απλά έτυχε να ψηφίσω εσένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Είπα γιατί ψήφισα εσένα δεν θα το συνεχίσω.Αν θέλεις με ακούς αν δεν θέλεις όχι.Δεν το δικαιολογώ περαιτέρω θα φανώ βαρετή όπως και στο #40.
Τις ίδιες πιθανότητες είχε ο καθένας να τον ψηφίσω απλά έτυχε να ψηφίσω εσένα.

Εδώ είναι η αιτιολόγηση σου. Δηλαδή μου λες ότι με ψήφισες στην τύχη; Γιατί εδώ λες:

Επίσης σου εξήγησα δεν ήταν ακριβώς υποψίες προς εσένα αλλά δεν έχει δείξει κάποιος άλλος τίποτα και δεν είχα σκεφτεί να ψηφίσω κάποιον άλλον εκείνη την ώρα.

κι εδώ

Τις ίδιες πιθανότητες είχε ο καθένας να τον ψηφίσω απλά έτυχε να ψηφίσω εσένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Παιδάκια με συγχωρείτε αλλά είμαι μαζί με ένα φίλο μου στο εξοχικό και δε θα πολυμπαίνω. Όταν βρω λίγο χρόνο θα μπω να τα διαβάσω ΌΛΑ εξ αρχής. Με συγχωρείτε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Εδώ είναι η αιτιολόγηση σου. Δηλαδή μου λες ότι με ψήφισες στην τύχη; Γιατί εδώ λες:



κι εδώ
Και τα 2 ισχύουν....Ναι περίπου στην τύχη ήταν αλλά στην τύχη επειδή δεν μπορώ να καταλάβω ποιος μπορεί να είναι ο ΑΜ δεν έχει δείξει ούτε ένα στοιχείο.Ωραία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ψηφίζω espeonfan για τους λόγους που εξήγησα σε προηγούμενα ποστ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Ψηφίζω espeonfan για τους λόγους που εξήγησα σε προηγούμενα ποστ.
Μπορείς να μου τους ξαναπείς γιατί δεν πρόσεχα;:no:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Δευτέρα 5/8
  1. aegloswen
  2. Akis_Megara --> espeonfan
  3. blue_butterfly
  4. CiNeFiL
  5. Drama Prinzessin
  6. espeonfan
  7. Himela --> ~Melania~
  8. JKaradakov
  9. Nefeli Graf
  10. ~Melania~
  11. Πατρεύς
  12. Τάσος97
Ψήφοι
1 espeonfan
1 ~Melania~

Η Χώρα των Φαντασμάτων
Σπυρακος (^^) - Ψηφοφορία 29/7
Johnnaousa - Δολοφονία 2/8
Guest 278211 - Ψηφοφορία 2/8

Οριστικές Αποχωρήσεις
Gate4 (Πολίτης Β) - Ποινή 28/7
_fairygirl_ (Φανερός Μαφιόζος Β) - Ποινή 28/7
Alma Libre (Πόρνη) - Ποινή 29/7
Deutsch... Lover (Κρυφός Μαφιόζος Γ) - Ποινή 29/7
thomas l. (Φανερός Μαφιόζος Α) - Τυμβωρυχία
tsarachaf (Αρχιμαφιόζος) - Τυμβωρυχία
Wild_Boy (???) - Οικειοθελής αποχώρηση
Totaled (Κρυφός Μαφιόζος Δ) - Τυμβωρυχία

Απουσίες
espeonfan #1
tsarachaf #1
Totaled #1
Wild_Boy #1
~Melania~ #1
Τάσος97 #1

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από Himela
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από Σπυρακος (^^)
Ενεργοποίηση κάρτας: Ηχώ από το Υπερπέραν από Himela
Ενεργοποίηση κάρτας: Νεκροφάνεια από Akis_Megara
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Wild_Boy
Ενεργοποίηση κάρτας: Άμεση Προφυλάκιση από Totaled
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Nefeli Graf
Ενεργοποίηση κάρτας: Ηχώ από το Υπερπέραν από Wild_Boy
Ενεργοποίηση κάρτας: Νεκροφάνεια από JKaradakov
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από ~Melania~
Ενεργοποίηση κάρτας: Ηχώ από το Υπερπέραν από Akis_Megara
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Τάσος97
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Guest 278211
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από Guest 278211
Ενεργοποίηση κάρτας: Νεκροφάνεια από CiNeFiL
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,057 μηνύματα.
Δημήτρη ερωτευμένος είσαι; 5/8 έχουμε τη Δευτέρα. Έχεις πάει 2 μήνες πίσω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μπορείς να μου τους ξαναπείς γιατί δεν πρόσεχα;:no:
Να τους ξαναπώ. Τις προηγούμενες μέρες ήταν άφαντος και εμφανίστηκε τώρα που κυνηγάμε τον ΑΜ. Δεν είναι σπουδαίοι οι λόγοι, κανένας δεν ψηφίζει στην παρούσα φάση με τρανταχτές αποδείξεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Να τους ξαναπώ. Τις προηγούμενες μέρες ήταν άφαντος και εμφανίστηκε τώρα που κυνηγάμε τον ΑΜ. Δεν είναι σπουδαίοι οι λόγοι, κανένας δεν ψηφίζει στην παρούσα φάση με τρανταχτές αποδείξεις.

Αν ήταν ΑΜ σιγά μην έβγαινε τώρα που τον βόλευε να μην τον πάρει χαμπάρι κανείς.Κάνω λάθος;Ήξερε ότι θα τον υποψιαζόσασταν οπότε θα συνέχιζε την σιωπή για να συνεχίσει τις δολοφονίες του.Αντιθέτως όμως βγήκε και μίλησε:).
Δεν θέλω να υπερασπιστώ κανέναν αλλά δεν θέλω να είμαστε απόλυτοι για κάποιον γιατί όπως λες κανείς δεν ψηφίζει με τρανταχτές αποδείξεις....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,057 μηνύματα.
Η σωστή ερώτηση που πρέπει να κάνει όποιος πάρει όνειρο είναι το γένος του ΑΜ. Έτσι αμέσως αμέσως περιορίζει την αναζήτηση σε 7-5.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top