Palermo #41 - Gotta catch 'em all!

Ψηφοφορία 29/7
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Μελανία στα δυο ποστ σου απλά τον ενοχοποιείς λόγω της "σιγουριάς" του για τον Σπυράκο...
Εσύ αυτό το λες λογικό;...
Πρώτος γύρος ήταν. Άμα εσύ στηρίζεσαι σε κάτι που είπε κάποιος στον πρώτο γύρο για να τον βγάλεις εδώ και 2 γύρους, είσαι αξιολύπητη και αρκετά ύποπτη..

EDIT:
Υ.Γ.: ΣΕ κοιμάσαι; Πρέπει να φτιάξεις την ψηφοφορία..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Και παρακαλώ μη με συνδέετε με τον Wild Boy. Δε φταίω εγώ αν συμφωνεί μαζί μου.

Εμένα πάντως αυτό με έκαψε όταν ήμουν μαφιόζος... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Μελανία στα δυο ποστ σου απλά τον ενοχοποιείς λόγω της "σιγουριάς" του για τον Σπυράκο...
Εσύ αυτό το λες λογικό;...
Πρώτος γύρος ήταν. Άμα εσύ στηρίζεσαι σε κάτι που είπε κάποιος στον πρώτο γύρο για να τον βγάλεις εδώ και 2 γύρους, είσαι αξιολύπητη και αρκετά ύποπτη..

Έχεις ξαναδεί τον Τσαφ να παίζει; Κάτι έχει να κρύψει, εμένα γιατί μου είναι τόσο εμφανές; Δεν θα υποπέσω σε χαρακτηρισμούς προς το πρόσωπο σου, ό,τι νομίζεις πιστεύεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Ρε πάτε καλά; Έγινα η αιτία να φύγει ένας δολοφόνος αν θυμάστε πόσο χτυπιόμουν, έπαιξα ηχώ για να γυρίσουν 2 σίγουροι πολίτες και να ψηφίσουν και με λέτε ΔΑ;

Εντάξει ο κόσμος μάτια έχει και βλέπει. Και η μαλακία είναι οτι κόντευα να πειστώ από τα λόγια της Μελανίας.

Και παρακαλώ μη με συνδέετε με τον Wild Boy. Δε φταίω εγώ αν συμφωνεί μαζί μου.
Hey hey hey. Δεν είπα ότι είσαι απλά θεωρώ σωστό να πω τις σκέψεις μου. Και Χιμέλα μήπως μπορείς να μου πεις γιατί δεν μπορείς να πειστείς από τη Μελανία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,060 μηνύματα.
Hey hey hey. Δεν είπα ότι είσαι απλά θεωρώ σωστό να πω τις σκέψεις μου. Και Χιμέλα μήπως μπορείς να μου πεις γιατί δεν μπορείς να πειστείς από τη Μελανία;

Ήμουν έτοιμη να πειστώ βασικά αλλά αρχίζετε και κατηγορείτε εμένα που θεωρώ οτι έχω αποδείξει πολλάκις σε αυτό το παιχνίδι οτι δεν είμαι με τους κακούς.

Όταν χτες λέει οτι της φαίνομαι αθώα και ξαφνικά επειδή την υποπτεύθηκα έγινα ξαφνικά μαφιόζα "Σύλβια,Στράτος και Ακριβός για μένα." ε σόρρυ αυτό δεν είναι η λογική Μελανία που ξέρω.... Όταν εγραφα όλα τα κατεβατά εναντίον του Θωμά (που είναι μαφιόζος έτσι;;;;; ) πίστευα οτι τουλάχιστον η Μελανία θα καταλάβαινε τη λογική μου, παρ' όλα αυτά εκείνη απέφυγε να μου απαντήσει με επιχειρήματα και το μόνο που έλεγε ήταν οτι έχει προαίσθημα για τον Ακριβό. Οκ ακόμα κι αν ο Ακριβός είναι μαφιόζος (που χτες τον είχα και αυτόν στους υπόπτους μου, απλά θεώρησα οτι αν ήταν δολοφόνος δε θα έπαιζε έτσι) δε σημαίνει οτι είμαι κι εγώ μαφιόζα ή ΔΑ, έλεος δηλαδή. Δε με πειράζει καθόλου να φύγει ο τσαφ (εξάλλου και πολίτης να είναι διόλου δε μας βοηθάει).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Η ΣΕ πήγε για 1 ώρα ύπνο.
Επέστρεψα...
Αν βρείτε λάθος, στείλτε πιμι...

Ψηφοφορία για Τετάρτη 31/7
  1. aegloswen
  2. Akis_Megara --> tsarachaf
  3. blue_butterfly --> tsarachaf
  4. CiNeFiL
  5. [COLOR=#g3d31e]Drama Prinzessin --> Πατρεύς[/COLOR]
  6. espeonfan
  7. [COLOR=#g3d31e]Himela --> Πατρεύς[/COLOR]
  8. JKaradakov --> tsarachaf
  9. Johnnaousa
  10. Nefeli Graf
  11. Guest 278211
  12. Totaled
  13. tsarachaf
  14. Wild_Boy --> ~Melania~
  15. ~Melania~ --> tsarachaf
  16. Πατρεύς
  17. Τάσος97 --> tsarachaf

Ψήφοι
5 tsarachaf
[COLOR=#g3d31e]2 Πατρεύς[/COLOR]
1 ~Melania~

Η Χώρα των Φαντασμάτων
Σπυρακος (^^) - Ψηφοφορία 29/7

Οριστικές Αποχωρήσεις
Gate4 (Πολίτης Β) - Ποινή 28/7
_fairygirl_ (Φανερός Μαφιόζος Β) - Ποινή 28/7
Alma Libre (Πόρνη) - Ποινή 29/7
Deutsch... Lover (Κρυφός Μαφιόζος Δ) - Ποινή 29/7
thomas l. (Φανερός Μαφιόζος Α) - Τυμβωρυχία

Απουσίες
espeonfan #1
Wild_Boy #1
~Melania~ #1
Τάσος97 #1

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από Himela
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από Σπυρακος (^^)
Ενεργοποίηση κάρτας: Ηχώ από το Υπερπέραν από Himela
Ενεργοποίηση κάρτας: Νεκροφάνεια από Akis_Megara
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Wild_Boy
Ενεργοποίηση κάρτας: Άμεση Προφυλάκιση από Totaled
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Nefeli Graf
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Και η δικιά μου ψήφος πάει στον tsarachaf, για τους εξής λόγους:
1. Ο παράξενος τρόπος παιχνιδιού του. Στον πρώτο γύρω αρχικά ψηφίζει κάποιον άσχετο και μετά αλλάζει ψήφο έτσι ώστε να έρθει ισοψηφία με τον Σπυράκο ψηφίζοντας τον και στην δημοσκόπηση.
2. Αυτό + το ότι ο Wild Boy οδύρεται για της αθωότητά του, συμπαιρένω πως έχει παίξει κάρτα που τον δείχνει πολίτη ή έχει τον αντίστοιχο ρόλο, με συνέπεια να καταλήγω στο συμπέρασμα πως είναι ΔΑ ο Τσάρας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ έχω ψηφίσει Τσαρα από χθες το βράδυ Δημήτρη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Και για να απαντήσω κάτι στον Στράτο:

Λες ότι είμαι αξιολύπητη που στηρίζω τα στοιχεία μου στον πρώτο γύρο; Έχει παίξει στους άλλους ο Τσάρα για να στηριχτώ αλλού;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Μπορείς απλά να ψηφίσεις κάποιον άλλο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Καλός πόλεμος Ριρίκα.
Λοιπόν, μετά τα χθεσινά γεγονότα η Ριρίκα έχει μια μανία να βγάλουμε και τον τσαφ.
Όμως να τα πάρουμε λίγο από την αρχή:
Πώς είχε αρχίσει το "κίνημα" κατά του τσαρατσαφ;
Είχε ο τσαφ κατηγορήσει το Σπυράκο αν θυμάμαι καλά, και άλλαξε τελευταία στιγμή για να σωθεί ο Θωμάς, ο οποίος τελικά αποδείχτηκε δολοφόνος.
Παρ' όλα αυτά, αυτά έγιναν στον πρώτο γύρο οπότε είναι πολύ πιθανόν απλά να μπερδεύτηκε (γι' αυτό και περιμένω ποστ του, για να ξεκαθαρίσω εντελώς τι πιστεύω για τον τσαφ).
Όμως το να βγαίνουν σε ΜΕΓΑΛΗ ψηφοφορία δύο άτομα και να λέτε ότι και οι δύο είναι στους κακούς, ε αυτό παραπάει.
Από την άλλη δεν καταλαβαίνω γιατί τέτοια εμμονή με τον τσαφ. Γιατί ντε και καλά θέλετε να βγει. Με πιο επιχείρημα; Αν μου παρουσιάσετε ΑΠΟΔΕΙΚΤΙΚΑ την ενοχή του, με χαρά να τον ψηφίσω. Αλλά όχι να μου λέτε βλακείες για τον πρώτο γύρο. Γιατί εκεί όλα στα τυφλά γίνονται.
Επίσης Ριρίκα, μη βάζεις λόγια στο στόμα μου. Μόνο 4 άτομα έβαλα στους υπόπτους. Τη Μελανία, την Έλενα, τον Πατρέα και τη Σπυριδούλα, αν και τώρα πιο ένοχη μου φαίνεσαι εσύ παρά η Σπυριδούλα


Όσο για το ότι είμαι ο ΔΑ, απλά γελείο. Προσπάθησα να βάλω την ταφόπλακα στο Θωμά που ήταν δολοφόνος, και κατά τ' άλλα δεν έχω αρχίσει να λέω για πολλούς ότι αυτοί είναι αθώοι. Μόνο για τον τσαφ. Αυτό μόνο το ενδεχόμενο να είμαστε συγκάτοικοι αφήνει, που ούτε κι αυτό ισχύει...

Επειδή έχω βαρεθεί ειλικρινά και δε θα κάτσω να λέω 500 φορές τα ίδια πράγματα θα απαντήσω στο ότι είπες μόνο 4 να σου πω ότι είπες 5 (~Melania~ Guest 278211 Johnnaousa aegloswen Πατρεύς) και μέσα σε λίγα ποστ σου έλεγες όχι για τον ένα είμαι πιο σίγουρος, όχι για τον άλλον.

Αλλά όχι όχι θα κάτσω να απαντήσω κανονικά. Ναι έχω μανία να τον βγάλω, ναι το παραδέχομαι αλλά έχω και τους λόγους μου για αυτό αλλιώς δε θα είχα λυσσάξει έτσι.
Αν δεν είσαι ΔΑ κάτσε το κέρατό μου και δες όλα τα μηνύματα του Τσαφ, κάτσε και δες τα, συνδύασε τις ώρες που μπήκε, συνδύασε τα όλα και θα καταλάβεις.
Και ναι, γίνεται να είναι και οι δύο μαφιόζοι στη χθεσινή ψηφοφορία. ΓΙΝΕΤΑΙ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τόση σύγχιση που προκαλείς Γουάιλντ και ΔΑ να μην είσαι δεν βοηθάς καθόλου τους πολίτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Λοιπόν καλή μου Ριρίκα, Μελανία και λοιποί μανιακοί με τον Τσαφ. Επειδή έτσι κι αλλιώς μόνο 2 δολοφόνοι έχουν μείνει, έχουμε περιθώριο να κάνουμε και μια βλακεία σε ένα γύρο.
Ψηφίζω λοιπόν tsarachaf
Όταν βγει, και κάποια στιγμή μαθευτεί ο ρόλος του, ΑΝ είναι αθώος, βρείτε πέτρα να κρυφτείτε. Μόνο αυτό έχω να πω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Τόση σύγχιση που προκαλείς Γουάιλντ και ΔΑ να μην είσαι δεν βοηθάς καθόλου τους πολίτες.

Σταθεροί στη γνώμη τους είναι μόνο οι δολοφόνοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Τετάρτη 31/7
  1. aegloswen
  2. Akis_Megara --> tsarachaf
  3. blue_butterfly --> tsarachaf
  4. CiNeFiL
  5. [COLOR=#g3d31e]Drama Prinzessin --> Πατρεύς[/COLOR]
  6. espeonfan
  7. [COLOR=#g3d31e]Himela --> Πατρεύς[/COLOR]
  8. JKaradakov --> tsarachaf
  9. Johnnaousa
  10. Nefeli Graf
  11. Guest 278211
  12. Totaled
  13. tsarachaf
  14. Wild_Boy --> tsarachaf
  15. ~Melania~ --> tsarachaf
  16. Πατρεύς
  17. Τάσος97 --> tsarachaf

Ψήφοι
6 tsarachaf
[COLOR=#g3d31e]2 Πατρεύς[/COLOR]

Η Χώρα των Φαντασμάτων
Σπυρακος (^^) - Ψηφοφορία 29/7

Οριστικές Αποχωρήσεις
Gate4 (Πολίτης Β) - Ποινή 28/7
_fairygirl_ (Φανερός Μαφιόζος Β) - Ποινή 28/7
Alma Libre (Πόρνη) - Ποινή 29/7
Deutsch... Lover (Κρυφός Μαφιόζος Δ) - Ποινή 29/7
thomas l. (Φανερός Μαφιόζος Α) - Τυμβωρυχία

Απουσίες
espeonfan #1
Wild_Boy #1
~Melania~ #1
Τάσος97 #1

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από Himela
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από Σπυρακος (^^)
Ενεργοποίηση κάρτας: Ηχώ από το Υπερπέραν από Himela
Ενεργοποίηση κάρτας: Νεκροφάνεια από Akis_Megara
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Wild_Boy
Ενεργοποίηση κάρτας: Άμεση Προφυλάκιση από Totaled
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Nefeli Graf
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,060 μηνύματα.
Μελανία σε αυτά που λέω εγώ για σένα γιατί δεν απαντάς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Λοιπόν καλή μου Ριρίκα, Μελανία και λοιποί μανιακοί με τον Τσαφ. Επειδή έτσι κι αλλιώς μόνο 2 δολοφόνοι έχουν μείνει, έχουμε περιθώριο να κάνουμε και μια βλακεία σε ένα γύρο.
Ψηφίζω λοιπόν tsarachaf
Όταν βγει, και κάποια στιγμή μαθευτεί ο ρόλος του, ΑΝ είναι αθώος, βρείτε πέτρα να κρυφτείτε. Μόνο αυτό έχω να πω..

WHAT THE HELL??? :confused: Προσπαθείς τόση ώρα να μας τον βγάλεις αθώο και τώρα τον ψηφίζεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Λοιπόν καλή μου Ριρίκα, Μελανία και λοιποί μανιακοί με τον Τσαφ. Επειδή έτσι κι αλλιώς μόνο 2 δολοφόνοι έχουν μείνει, έχουμε περιθώριο να κάνουμε και μια βλακεία σε ένα γύρο.
Ψηφίζω λοιπόν tsarachaf
Όταν βγει, και κάποια στιγμή μαθευτεί ο ρόλος του, ΑΝ είναι αθώος, βρείτε πέτρα να κρυφτείτε. Μόνο αυτό έχω να πω..

Τον ψηφίζεις για να βγει με την ελπίδα να αποδείξεις τι;
Ότι κάναμε λάθος; Και αν βγει ότι είναι ένοχος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,060 μηνύματα.
Για να δούμε, αν ο τσαφ είναι δολοφόνος, ποιοι θα πάνε να τον σώσουν... Βασικά μαλακία, αν είναι δολοφόνος μόνο ένας θα πάει να τον σώσει.

Σκέφτηκα τώρα οτι αν ο τσαφ είναι δολοφόνος, μήπως δεν ασχολείται με το παιχνίδι με αυτά που έγιναν; Μήπως ξενέρωσε και παραιτήθηκε απλά; Δεν ξέρω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
WHAT THE HELL??? :confused: Προσπαθείς τόση ώρα να μας τον βγάλεις αθώο και τώρα τον ψηφίζεις;

Μόνο και μόνο για να τελειώνει αυτή η υπόθεση. Να κάνετε και τυμβωρυχία όμως μετά..
Δεν αντέχεται άλλο. Έτσι κι αλλιώς μπήκε στο στόχαστρο πολλών.
2 σενάρια υπάρχουν, και τα δύο θετικά για μας τους πολίτες:
  1. Να αποδειχτεί αθώος και να έχω δίκιο οπότε θα ξέρουμε προς τα πού να στραφούμε.
  2. Να αποδειχτεί ένοχος, να έχω άδικο, οπότε θα βγάλετε και εμένα, αλλά θα έχει μείνει μόνο 1 δολοφόνος και θα έχετε χάσει έναν πολίτη με σημαντικό ρόλο.
Και τα δύο βοηθητικά για τους πολίτες είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top