Palermo #41 - Gotta catch 'em all!

Ψηφοφορία 29/7
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Πολύ ωραίο θέμα :) Άντε καλό μας παιχνίδι!!Η αγαπητή ΣΕ να παραθέτει σε κάθε σελίδα την κατάσταση των παιχτών γιατί βαριόμαστε να ψαχνόμαστε .. Φιλικά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Πετροοο που εισαι;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
Πετροοο που εισαι;;

θες να μας ψυχολογίσει όλους;

θέλω να δω τι θα πει για μένα που παίζω πρώτη φορά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Ωω καλό παιχνίδι και από εμένα. :happy:

Καλέ ο Σπυράκος-Φάντασμα παίζει! :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
θες να μας ψυχολογίσει όλους;

θέλω να δω τι θα πει για μένα που παίζω πρώτη φορά :P

Θα πει οτι δεν σε ξερει ΑΠΛΟ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλή αρχή παίδες και ωραίο το θέμα με τα πόκεμον :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πάντως, με την τροπή που είχαν τα πράγματα, ο πιο αδικημένος είναι ο αντίπαλος μαφιόζος, που τώρα δεν μπορεί να παίξει όπως θα μπορούσε να παίξει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,872 μηνύματα.
Ας κρατήσουμε το καλό από αυτό το γεγονός: το 1/5 των μαφιόζων είναι ήδη έξω. Είναι μια μικρή νίκη για τους πολίτες. Ας αρκεστούμε σε αυτό κι ας επικεντρωθούμε στο να εξαλείψουμε τους κακούς. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Καλησπέρα κι από μένα παιδιά. Καλό παιχνίδι να έχουμε :).

Ουάου, παίζει να έχουμε την πιο γρήγορη αποχώρηση δολοφόνου από ποτέ :D. Περίεργη αρχή. Περιμένω το τέλος να δούμε τι έγινε, αλλά μάλλον καλώς συνέβη. Απλώς έλεος.

Όπως είπα και στο θέμα των συμμετοχών, λόγω δουλειάς θα έχω μια σχετικά λάιτ παρουσία, αλλά θα προσπαθήσω να βοηθήσω όσο περισσότερο μπορώ. :)

Περιμένω να πάρει λίγο μπρος το παιχνίδι να ζεσταθούμε λίγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Καλησπέρα κι από μένα παιδιά. Καλό παιχνίδι να έχουμε :).

Ουάου, παίζει να έχουμε την πιο γρήγορη αποχώρηση δολοφόνου από ποτέ :D. Περίεργη αρχή. Περιμένω το τέλος να δούμε τι έγινε, αλλά μάλλον καλώς συνέβη. Απλώς έλεος.

Όπως είπα και στο θέμα των συμμετοχών, λόγω δουλειάς θα έχω μια σχετικά λάιτ παρουσία, αλλά θα προσπαθήσω να βοηθήσω όσο περισσότερο μπορώ. :)

Περιμένω να πάρει λίγο μπρος το παιχνίδι να ζεσταθούμε λίγο.
Ο αγαπητός tsarachaf μου :redface::whistle:
Και εμείς το ίδιο περιμένουμε:clapup:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αν δε μπει ο Πέτρος το παλέρμο δεν ξεκινάει επίσημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Αλόχες :)
Σας στέλνω φιλάκια με άμμο και γεύση αλμύρας καθώς μόλις γύρισα απο την παραλία και μόλις το είδα αυτό απογοητεύτηκα. :|
Έχουμε ήδη δύο αποχωρήσεις και αυτό με στεναχώρησε λίγο αλλά.. Καλό μας παιχνίδι. :)

Παρεπιπτόντως πολύ ωραίο το θέμα-έχω και αδυναμία στα πόκεμον :happy:- αλλά επιμένω οτι το επόμενο παλέρμο πρέπει να έχει κακούς του Ντέξτερ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Γειααααααααααα. Καλό μας παιχνίδι. :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Ωω καλό παιχνίδι και από εμένα. :happy:

Καλέ ο Σπυράκος-Φάντασμα παίζει! :confused:
Για ανάλυσέ το λίγο αυτό :P
Ας κρατήσουμε το καλό από αυτό το γεγονός: το 1/5 των μαφιόζων είναι ήδη έξω. Είναι μια μικρή νίκη για τους πολίτες. Ας αρκεστούμε σε αυτό κι ας επικεντρωθούμε στο να εξαλείψουμε τους κακούς. :)
Μακάρι να μην μπλοφάρεις και θα τα πάμε καλά αγαπητή :) Πωπω μου λείψατε όλοι!! Μπορεί αυτή η αποχώρηση να ωφελεί τους πολίτες,ωστόσο δεν πάυει να με ξενερώνει,λόγω του τρόπου αποχώρησης.Θα ήταν καλύτερα να παίρναμε το παιχνίδι στηριζόμενοι απόλυτα στις δυνάμεις μας από την αρχή μέχρι το τέλος!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Καλό παιχνίδι να έχουμε κι από μένα. :)
Βρε καλώς τη μου. Πού σαι εσύ μωρέεεε; :redface:
Πολλή ησυχία... :(
Τραγουδάκι κανείς;
*.*
Ε αν δεν μπει ο Πέτρος να κάνει το ψυχογράφημα των παικτών πώς θα πάρουμε μπρος; :P
Φοβάσαι κάτι και δεν κάνεις την πρώτη κίνηση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ωχ, η ζέστη θα μας κάνει πολύ νωθρούς το βλέπω. Ακόμη δεν βρίζεστε ρε; Τι φλωριές είναι αυτές;;; :P

Ούτε μία κατηγορία μεχρί τώρα;

Αλλά ναι, ο Σπυράκος, μάλλον μεγάλωσε επιτέλους, πολύ ήσυχος μου φαίνεται :P. Αναρωτιέμαι ποιο ρολάκι καταστρέφει σ'αυτό το παιχνίδι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Ωχ, η ζέστη θα μας κάνει πολύ νωθρούς το βλέπω. Ακόμη δεν βρίζεστε ρε; Τι φλωριές είναι αυτές;;; :P

Ούτε μία κατηγορία μεχρί τώρα;

Αλλά ναι, ο Σπυράκος, μάλλον μεγάλωσε επιτέλους, πολύ ήσυχος μου φαίνεται :P. Αναρωτιέμαι ποιο ρολάκι καταστρέφει σ'αυτό το παιχνίδι...
μπορει επισης να ξερεις ήδη το ρολακι του (οπως λες), ή κανω λάθος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top