Palermo #41 - Gotta catch 'em all!

Ψηφοφορία 29/7
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Καλημέρα κι από μένα! :happy:
Και καλό μήνα να έχουμε!! :flowers: Τελευταίος μήνας του καλοκαιριού, μακάρι και να μας μείνει αξέχαστος!


Καλημέρα σας. Τελικά -όπως όλοι είχαν καταλαβει ΚΑΙ ελπίζω να πείστηκε και ο γουάιλντ- ο τσαφ ήταν μαφιόζος. Με τη σειρά μου κι εγώ λοιπόν θα ψηφίσω Totaled. Για τον ΑΜ ιδέα κανείς;;

Totaled και από εμένα. Το κακό λοιπόν στην υπόθεση μας,αγαπητέ Τάσο, είναι το ότι η ντετέκτιβ είναι εκτός παιχνιδιού (λογικά :whistle:) και δεν έχουμε πλέον κάποιον βοηθητικό ρόλο να μας καθοδηγήσει. Συνεπώς,κινούμαστε εντελώς τυφλά. Όσοι έχουν κάρτες παρακαλούνται να τις χρησιμοποιήσουν συνετά, ο ένας μαφιόζος δεν έχει αφήσει καθόλου στοιχεία!:/: Λόγω της πρόωρης αποχώρησης της _fairygirl_, ο ΑΜ έχει ''κρυφτεί'' καλά. Στο μόνο που μπορούμε να ελπίζουμε για μια ''εύκολη νίκη'' θα είναι στην δολοφονία σήμερα να πέσει ο μαφιόζος στον ΑΜ ;).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Πέμπτη 1/8

  1. aegloswen
  2. Akis_Megara --> Wild_Boy
  3. CiNeFiL --> Totaled
  4. Drama Prinzessin --> Πατρεύς
  5. espeonfan
  6. Himela --> Totaled
  7. JKaradakov
  8. Johnnaousa --> Wild_Boy
  9. Nefeli Graf
  10. Guest 278211
  11. Totaled
  12. Wild_Boy --> Totaled
  13. ~Melania~ --> Totaled
  14. Πατρεύς
  15. Τάσος97 --> Totaled
Ψήφοι
5 Totaled
2 Wild_Boy
1 Πατρεύς

Η Χώρα των Φαντασμάτων
Σπυρακος (^^) - Ψηφοφορία 29/7
blue_butterfly - Ποινή 31/7

Οριστικές Αποχωρήσεις
Gate4 (Πολίτης Β) - Ποινή 28/7
_fairygirl_ (Φανερός Μαφιόζος Β) - Ποινή 28/7
Alma Libre (Πόρνη) - Ποινή 29/7
Deutsch... Lover (Κρυφός Μαφιόζος Δ) - Ποινή 29/7
thomas l. (Φανερός Μαφιόζος Α) - Τυμβωρυχία
tsarachaf (Αρχιμαφιόζος) - Τυμβωρυχία

Απουσίες
espeonfan #1
tsarachaf #1
Wild_Boy #1
~Melania~ #1
Τάσος97 #1

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από Himela
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από Σπυρακος (^^)
Ενεργοποίηση κάρτας: Ηχώ από το Υπερπέραν από Himela
Ενεργοποίηση κάρτας: Νεκροφάνεια από Akis_Megara
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Wild_Boy
Ενεργοποίηση κάρτας: Άμεση Προφυλάκιση από Totaled
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Nefeli Graf
Ενεργοποίηση κάρτας: Ηχώ από το Υπερπέραν από Wild_Boy
Ενεργοποίηση κάρτας: Νεκροφάνεια από JKaradakov
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από ~Melania~
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,006 μηνύματα.
καλημέρα Καμάρια είμαι απο κινητό μετα απο ταξίδι, αναμενόμενο ο τσαφ να είναι μαφιόζος - εγώ προλαβα το ποστ της ριρικας - και ψηφίζω τοταλεδ αφού αυτήν υπέδειξε η ντετέκτιβ. τα λέμε πιο μετα αναλυτικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη dimijim : Σήμερα στις 10:35. Αιτία: Προσθήκη ψήφου Himela. Δες επόμενο post.

:hehe:
Τρολολολολολο :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ψήφος και από εμένα στην Totaled

Ο ΔΑ έχει βγει από το παιχνίδι, δε χρειάζεται να τον ψάχνετε ανάμεσά μας, γιατί είναι ο Σπυράκος.
Πώς αποδεικνύεται αυτό:
1) Το είπε και μόνος του ο tsarachaf, αιτιολογώντας γιατί τον ψήφισε.
2) Αν ο ΔΑ ήταν μέσα στο παιχνίδι, θα άλλαζε τις ψήφους του Ακριβού με κάποιον άλλο, έτσι ώστε να κερδίσει έναν ακόμα γύρο στο παιχνίδι. Αυτό όμως δεν έγινε, ακριβώς επειδή ο ΔΑ είναι στον κόσμο των φαντασμάτων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Ψήφος και από εμένα στην Totaled

Ο ΔΑ έχει βγει από το παιχνίδι, δε χρειάζεται να τον ψάχνετε ανάμεσά μας, γιατί είναι ο Σπυράκος.
Πώς αποδεικνύεται αυτό:
1) Το είπε και μόνος του ο tsarachaf, αιτιολογώντας γιατί τον ψήφισε.
2) Αν ο ΔΑ ήταν μέσα στο παιχνίδι, θα άλλαζε τις ψήφους του Ακριβού με κάποιον άλλο, έτσι ώστε να κερδίσει έναν ακόμα γύρο στο παιχνίδι. Αυτό όμως δεν έγινε, ακριβώς επειδή ο ΔΑ είναι στον κόσμο των φαντασμάτων.

1. Ώστε ο Τσαφ προτίμησε να σώσει τον Θωμά και να θυσιάσει τον ΔΑ;:hmm: Και μας κάρφωσε τον Σπύρο; Και γιατί ο ΔΑ δεν άλλαξε τις ψήφους του να σωθεί; Ή δεν γίνεται αυτό;:redface: Ίσως για αυτό να μας έλεγε ότι είναι σίγουρος για τον κακό του ρόλο. :hmm:
2. Θα καρφωνόταν όμως πολύ ο Τσαφ. Αλλά και πάλι, τείνω να πιστέψω το σενάριο σου, έχει λογική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
καλημέρα Καμάρια είμαι απο κινητό μετα απο ταξίδι, αναμενόμενο ο τσαφ να είναι μαφιόζος - εγώ προλαβα το ποστ της ριρικας - και ψηφίζω τοταλεδ αφού αυτήν υπέδειξε η ντετέκτιβ. τα λέμε πιο μετα αναλυτικά.

Η Μπλου ήταν ντετέκτιβ; :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Επέστρεψα.
Ξύπνησα, έφαγα, πήγα έκανα δουλειές στο κέντρο, γύρισα κι ο Χάρης ακόμη ροχαλίζει... :P

Ψηφοφορία για Πέμπτη 1/8

  1. aegloswen
  2. Akis_Megara --> Wild_Boy
  3. CiNeFiL --> Totaled
  4. Drama Prinzessin --> Πατρεύς
  5. espeonfan
  6. Himela --> Totaled
  7. JKaradakov
  8. Johnnaousa --> Wild_Boy
  9. Nefeli Graf
  10. Guest 278211 --> Totaled
  11. Totaled
  12. Wild_Boy --> Totaled
  13. ~Melania~ --> Totaled
  14. Πατρεύς
  15. Τάσος97 --> Totaled
Ψήφοι
6 Totaled
2 Wild_Boy
1 Πατρεύς

Η Χώρα των Φαντασμάτων
Σπυρακος (^^) - Ψηφοφορία 29/7
blue_butterfly - Ποινή 31/7

Οριστικές Αποχωρήσεις
Gate4 (Πολίτης Β) - Ποινή 28/7
_fairygirl_ (Φανερός Μαφιόζος Β) - Ποινή 28/7
Alma Libre (Πόρνη) - Ποινή 29/7
Deutsch... Lover (Κρυφός Μαφιόζος Δ) - Ποινή 29/7
thomas l. (Φανερός Μαφιόζος Α) - Τυμβωρυχία
tsarachaf (Αρχιμαφιόζος) - Τυμβωρυχία

Απουσίες
espeonfan #1
tsarachaf #1
Wild_Boy #1
~Melania~ #1
Τάσος97 #1

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από Himela
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από Σπυρακος (^^)
Ενεργοποίηση κάρτας: Ηχώ από το Υπερπέραν από Himela
Ενεργοποίηση κάρτας: Νεκροφάνεια από Akis_Megara
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Wild_Boy
Ενεργοποίηση κάρτας: Άμεση Προφυλάκιση από Totaled
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Nefeli Graf
Ενεργοποίηση κάρτας: Ηχώ από το Υπερπέραν από Wild_Boy
Ενεργοποίηση κάρτας: Νεκροφάνεια από JKaradakov
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από ~Melania~
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Η Μπλου ήταν ντετέκτιβ; :eek:

Wake up Άκη :|.

Επέστρεψα.
Ξύπνησα, έφαγα, πήγα έκανα δουλειές στο κέντρο, γύρισα κι ο Χάρης ακόμη ροχαλίζει... :P

Εδώ είναι ο Χάρης :sly:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Btw ο επόμενος που θα αναφερθεί στη Ριρίκα και συγκεκριμένα στο post της, θα την ακολουθήσει στη χώρα των φαντασμάτων.
Το post αυτό ΔΕΝ υπάρχει κι όποιος το διάβασε, ΚΑΚΩΣ το διάβασε και το συζητάει ακόμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Δεν πρόλαβα τίποτα απο τα τελευταία της Ριρίκας οπότε δεν ξέρω τι μας έχει πει οπότε ρωτάω:
1. Απορρίπτουμε η Totaled να είναι πολίτης, που είχε πειστεί για τον Θωμά και όχι για τον Ακριβό;

Για εμένα η ψήφος μου πάει στον Πατρεύς για τώρα, λόγου του τρόπου παιχνιδιού του. Υπάρχει μεγάλη περίπτωση αργότερα να αλλάξω.

ΥΓ. Να πούμε ένα μεγάλο Χρόνια Πολλά στην Μελανία που έχει γενέθλια. :hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
ΥΓ. Να πούμε ένα μεγάλο Χρόνια Πολλά στην Μελανία που έχει γενέθλια. :hug:

Αχχχχχχουυυυ :redface::redface:.
:hug:

Για αυτό τον έχω στην καρδιά μου:redface:. Ευχαριστώ πολύ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
off
Χρόνια πολλά Μελανία να τα εκατοστήσεις,εγώ πάει έχω πεθάνειιι με πήρε ο χάρος
!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,241 μηνύματα.
Καλό μήνα! :flowers:
Χρόνια πολλά στη Μελανία. :D

Ψηφοφορία για Πέμπτη 1/8

  1. aegloswen
  2. Akis_Megara --> Wild_Boy
  3. CiNeFiL --> Totaled
  4. Drama Prinzessin --> Πατρεύς
  5. espeonfan
  6. Himela --> Totaled
  7. JKaradakov --> Πατρεύς
  8. Johnnaousa --> Wild_Boy
  9. Nefeli Graf
  10. Guest 278211 --> Totaled
  11. Totaled
  12. Wild_Boy --> Totaled
  13. ~Melania~ --> Totaled
  14. Πατρεύς
  15. Τάσος97 --> Totaled
Ψήφοι
6 Totaled
2 Wild_Boy
2 Πατρεύς

Η Χώρα των Φαντασμάτων
Σπυρακος (^^) - Ψηφοφορία 29/7
blue_butterfly - Ποινή 31/7

Οριστικές Αποχωρήσεις
Gate4 (Πολίτης Β) - Ποινή 28/7
_fairygirl_ (Φανερός Μαφιόζος Β) - Ποινή 28/7
Alma Libre (Πόρνη) - Ποινή 29/7
Deutsch... Lover (Κρυφός Μαφιόζος Δ) - Ποινή 29/7
thomas l. (Φανερός Μαφιόζος Α) - Τυμβωρυχία
tsarachaf (Αρχιμαφιόζος) - Τυμβωρυχία

Απουσίες
espeonfan #1
tsarachaf #1
Wild_Boy #1
~Melania~ #1
Τάσος97 #1

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από Himela
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από Σπυρακος (^^)
Ενεργοποίηση κάρτας: Ηχώ από το Υπερπέραν από Himela
Ενεργοποίηση κάρτας: Νεκροφάνεια από Akis_Megara
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Wild_Boy
Ενεργοποίηση κάρτας: Άμεση Προφυλάκιση από Totaled
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Nefeli Graf
Ενεργοποίηση κάρτας: Ηχώ από το Υπερπέραν από Wild_Boy
Ενεργοποίηση κάρτας: Νεκροφάνεια από JKaradakov
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από ~Melania~
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
off
Χρόνια πολλά Μελανία να τα εκατοστήσεις,εγώ πάει έχω πεθάνειιι με πήρε ο χάρος
!!

Φαντάσου να με πεθάνουν το μεσημέρι :redface:
Ευχαριστώ φαντασματάκι :flowers:.

Καλό μήνα! :flowers:
Χρόνια πολλά στη Μελανία. :D

Ευχαριστώ και από εδώ :hug:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Καλησπεροκαλημέρες:hehe:
Ψηφίζω και εγώ Totaled:redface:για τους ίδιους λόγους με τα παιδιά μην επαναλαμβάνομαι αν και το σενάριο να είναι αθώα στέκει.

Μαμάκα στο ευχήθηκα χθες αλλά ας ευχηθώ και από εδώ.
Χρόνια πολλά :flowers:!!!!!!!!
Χρόνια πολλάααααααα μαμάκαααααααααα:clapup::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Καλησπεροκαλημέρες:hehe:
Ψηφίζω και εγώ Totaled:redface:για τους ίδιους λόγους με τα παιδιά μην επαναλαμβάνομαι αν και το σενάριο να είναι αθώα στέκει.

Μαμάκα στο ευχήθηκα χθες αλλά ας ευχηθώ και από εδώ.
Χρόνια πολλά :flowers:!!!!!!!!
Χρόνια πολλάααααααα μαμάκαααααααααα:clapup::redface:

Κόρη μου με συγκινείς :redface:.
Να 'σαι καλά γλυκιά μου :hug:.

ΥΓ. Η ΣΕ να συγχωρήσει τις θετικές μου σήμερα, δεν πάνε στα σχόλια των παικτών, αλλά στα χρόνια πολλά των φίλων!!! :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Στοίχημα ότι η Τοταλ έφαγε εμένα :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,241 μηνύματα.
Συνεχίζετε όπως είστε. :popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αχαχαχαχαχαχα αστόχησε :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top