Palermo #41 - Gotta catch 'em all!

Ψηφοφορία 29/7
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
γκερλ μα το θεο και την παναγια σου ορκιζομαι το ειδα τελειως τυχαια οτι αρχισαμε
δεν προλαβα να διαβασω τιποτα
και ψηφισα οποιον με ψηφισε
γουατ δε φακ να εκανα at dat moment
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Χιμελα τι προσπαθεις να κανεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,015 μηνύματα.
γκερλ μα το θεο και την παναγια σου ορκιζομαι το ειδα τελειως τυχαια οτι αρχισαμε
δεν προλαβα να διαβασω τιποτα
και ψηφισα οποιον με ψηφισε
γουατ δε φακ να εκανα at dat moment

Και τώρα που δεν ξέρεις τι έχει γίνει και ποιος είναι πιο ύποπτος (γιατί να διάβασες τόσες σελίδες σε 20 λεπτά αποκλείεται) γιατί ψηφίζεις Σπυράκο; Καλύτερα να μην ψήφιζες καν ή να αιτιολογούσες λίγο.

Έλα καρφωθήκατε άντε. Αύριο θα βρεθώ δολοφονημένη, το ξέρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Και το τελευταιο σου ποστ που ΠΑΛΙ προσπαθεις να πεισεις τους παντες οτι εισαι αθωος. ΑΥΤΑ.
Θες και τα λες ή απλώς σου βγαίνουν.
Είτε είναι ένοχος είτε αθώος είναι μαι απόλυτα φυσιολογική συμπεριφορά και μάλιστα στον πρώτο γύρο.
Και δεν θυμάμαι ούτε ένα ποστ που να είπες κάτι ενάντια στον Σπύρο μέσα στην μέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,015 μηνύματα.
Χιμελα τι προσπαθεις να κανεις;

Προσπαθώ να σας βάλω να σκεφτείτε. Αυτά που είχα να πω τα είπα. Αν ήμουν δολοφόνος που πάει ξέρω γω να σώσει το συνδολοφόνο της δε θα φώναζα ούτε θα επέμενα τόσο. Σκεφτείτε, δε λέω τίποτα άλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Και τώρα που δεν ξέρεις τι έχει γίνει και ποιος είναι πιο ύποπτος (γιατί να διάβασες τόσες σελίδες σε 20 λεπτά αποκλείεται) γιατί ψηφίζεις Σπυράκο; Καλύτερα να μην ψήφιζες καν ή να αιτιολογούσες λίγο.

Έλα καρφωθήκατε άντε. Αύριο θα βρεθώ δολοφονημένη, το ξέρω.

τα ψιλοδιαβασα ειπα οτι δεν θεωρω κανεναν απο τους 2 υποπτους ακομα
οπως και κανενα γενικα γιατι απο την 1η ψηφοφορια δεν μπορεις να καταλαβεις
ψηφισα σπυρακο και εξηγησα γιατι, μονο και μονο επδ ο θωμας ειναι νεος παικτης και η συμπεριφορα του για δολοφονο δεν με κολλαει για καθοδηγημενη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Οπως επιθυμεις :)
Δεν μου αρεσει ο τροπος που παιζεις... Και το τελευταιο σου ποστ που ΠΑΛΙ προσπαθεις να πεισεις τους παντες οτι εισαι αθωος. ΑΥΤΑ.
Και τι θέλεις να κάνω;; Καλύτερα ο Θωμάς που δεν βγάζει κιχ;; Και ούτε εμένα μου αρέσουν τα άκυρα που πετάς..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Βλέπω άναψαν τα αίματα εδώ. Λοιπόν εγώ άλλαξα την ψήφο μου στον Σπυράκο γιατί είδα τη Χιμέλα που ψήφισε τον Θωμά πράγμα όχι και τόσο τυχαίο κατά τη γνώμη μου, γιατί ο συγκεκριμένος παίχτης δεν έχει κάνει και κάτι μεμπτό. Επίσης αυτά τα "ο Άκης ψήφισε τον Σπυράκο μαζί με το Θωμά και χτυπάνε τρελά καμπανάκια" τα ακούμε βερεσέ. Αλήθεια πόσο επικίνδυνος (ακόμα και μαφιόζος) να είναι ο Θωμάς ο οποίος είναι πρωτάρης και έχει ποστάρει 2-3 φορές μόνο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Βλέπω άναψαν τα αίματα εδώ. Λοιπόν εγώ άλλαξα την ψήφο μου στον Σπυράκο γιατί είδα τη Χιμέλα που ψήφισε τον Θωμά πράγμα όχι και τόσο τυχαίο κατά τη γνώμη μου, γιατί ο συγκεκριμένος παίχτης δεν έχει κάνει και κάτι μεμπτό. Επίσης αυτά τα "ο Άκης ψήφισε τον Σπυράκο μαζί με το Θωμά και χτυπάνε τρελά καμπανάκια" τα ακούμε βερεσέ. Αλήθεια πόσι επικίνδυνος (ακόμα και μαφιόζος) να είναι ο Θωμάς ο οποίος είναι πρωτάρης και έχει ποστάρει 2-3 φορές μόμο;
Το οτι εχει ποσταρει μονο 2 φορες και το οτι ειναι αρχαριος δεν παει να πει πως ειναι πολιτης και αν ειναι μαφιοζος δεν παυει να ειναι επικινδυνος.Η λογικη σου ειναι οτι μπορει να ειναι μαφιοζος αλλα αν δεν αποτελει κινδυνο ας μεινει,επισης ουτε εγω εκανα κατι το μεμπτο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Τα ίδια λέγαμε και για τον μιντιν στο προηγούμενο όμως μια χαρά συνέβαλε στην νίκη τους με την παρουσία του και μόνο. Οπότε τα πόσο επικίνδυνος να είναι ακόμα και μαφιόζος εγώ τα ακούω βερεσέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Τα ίδια λέγαμε και για τον μιντιν στο προηγούμενο όμως μια χαρά συνέβαλε στην νίκη τους με την παρουσία του και μόνο. Οπότε τα πόσο επικίνδυνος να είναι ακόμα και μαφιόζος εγώ τα ακούω βερεσέ.

Αυτό σκέφτηκα και είπα και εγώ χωρίς να αναφέρω όνομα.
Σχεδόν ίδια συμπεριφορά.Ίσως και τώρα είναι λάθος αλλά ποτέ δεν ξέρεις;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Είχα ένα μικρό λαθάκι στο αρχικό post.
Η δημοσκόπηση άνοιξε στις 20:20 άρα ψηφίζετε κι ως τις 21:20.
Ευχαριστώ τον danny για την παρατήρηση.
Ο Χάρης λείπει, λυπηθείτε με! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Αυτό σκέφτηκα και είπα και εγώ χωρίς να αναφέρω όνομα.
Σχεδόν ίδια συμπεριφορά.Ίσως και τώρα είναι λάθος αλλά ποτέ δεν ξέρεις;)
Δεν θα ψηφισεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,015 μηνύματα.
Ψηφίζουμε στη δημοσκόπηση πάνω κι όχι μέσω ποστ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Κι όμως κι από αυτό μπορείς να καταλάβεις πράγματα, όπως το ποιος θα τρέξει να εκμεταλλευτεί κάποια τυχαία ψήφο ή ποιος θα σώσει ή θα υποστηρίξει κάποιον.
ναι το χω κάνει πολλές φορές σε προηγούμενα παιχνίδια γιατί δε θέλω να πάρω κάποιον στο λαιμό μου που ίσως έχει ρόλο που μπορεί να βοηθήσει
ψηφίζω την blue_butterfly γιατί ξεκίνησε το κύμα "ψηφίζω όποιον να 'ναι"
ο ένας
Δεν προλαβαίνω με τίποτα να διαβάσω όσα γράψατε,έχω σε λίγο μάθημα .Γενικά αυτή την εβδομάδα δεν θα συμμετέχω πολύ γιατί έχω μάθημα κάθε μέρα από 3 μαθήματα και πολλά διαγωνίσματα .Ψηφίζω στην τύχη την Blue butterfly ^^
και η 2η. Και τα μηνύματα το ένα μετά το άλλο; Τυχαίο;;
Δεν δύναμαι να βγάλω κάποιο ασφαλές συμπέρασμα, όμως δε βρίσκω και τη στάσου του Τάσου ορθή, να επιλέξει δηλαδή κάποιος συνειδητά να μην ψηφίσει.[...]
Εξηγώ ότι για μένα είναι ορθή εξήγησα παραπάνω το γιατί.
αν σας πω οτι δεν ειχα παρει χαμπαρι οτι ξεκινησαμε?:P
ναι τεσπα καλο παιχνιδι
ειμαι καθυστερι μπραβο μου
και θα ψηφισω για να μην παρω απουσια την Μπλου
για αντιποινα οχι για κανεναν αλλο λογο
και άλλη μία που ψηφίζει τη Ριρίκα..
Οπως επιθυμεις :)
Δεν μου αρεσει ο τροπος που παιζεις... Και το τελευταιο σου ποστ που ΠΑΛΙ προσπαθεις να πεισεις τους παντες οτι εισαι αθωος. ΑΥΤΑ.
κλασσικος σπυράκος. Θα μου έκανε εντύπωση αν ενεργούσε κάπως αλλιώς. Αλλά τώρα μήπως το κάνει εσκεμμένα;
Νομίζω οτι είναι πια πασιφανής η οργανωμένη αλλαγή ψήφου σε Σπυράκο (τον οποίο δεν είχαν ως τότε κατηγορήσει) από Άκη και Θωμά. Ο Θωμάς όπως προείπα προηγείτο σε ψήφους για πολλές ώρες και δεν προσπάθησε να δικαιολογήσει τον εαυτό του. Μέχρι αυτό το σημείο θα έλεγα οτι ίσως είναι νέος παίκτης κι απλά παραδόθηκε στη μοίρα του. Αλλά το να βγει και να αλλάξει την ψήφο μαζί με τον Άκη προς το Σπυράκο τελευταία στιγμή εμένα μου χτυπάει τρελά καμπανάκια. Εκτός των άλλων ο Σπυράκος μιλούσε χτες και σήμερα τόσο πολύ, εκτέθηκε τόσο πολύ, που το θεωρώ σχεδόν αδύνατο να είναι δολοφόνος. Όπως κι αν έχει, ακόμα και στην μικρή περίπτωση να είναι κι οι δύο πολίτες που παγιδεύτηκαν (πολύ απίθανο έτσι όπως εξελίχθηκαν τα πράγματα) εγώ προτιμώ να σώσω το Σπυράκο που ως τώρα ήταν αν μη τι άλλο πιο λογικός από το Θωμά.

Ψηφίζω thomas l.
Ένα από τα ποστ που θα κρατήσω και να σκεφτώ πολύ καλά στη συνέχεια του παιχνιδιού.
Ξυπνήστε και σκεφτείτε αυτά που σας είπα. Δεν ήταν τυχαία η ξαφνική εμφάνιση του Θωμά, του Άκη και της Σινεφίλ (που ξαφνικά 8 παρά 10 θυμήθηκε οτι άρχισε το παιχνίδι yeah right).

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ναι αυτό^ μου έκανε εντύπωση
Και τώρα που δεν ξέρεις τι έχει γίνει και ποιος είναι πιο ύποπτος (γιατί να διάβασες τόσες σελίδες σε 20 λεπτά αποκλείεται) γιατί ψηφίζεις Σπυράκο; Καλύτερα να μην ψήφιζες καν ή να αιτιολογούσες λίγο.

Έλα καρφωθήκατε άντε. Αύριο θα βρεθώ δολοφονημένη, το ξέρω.
Δε νομίζω ότι θα δολοφονηθείς απλά και μόνο για να μην κινηθούν υποψίες ΕΑΝ ΙΣΧΥΕΙ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ οτι όσοι αναφέρεις είναι δολοφόνοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Δε νομίζω ότι θα δολοφονηθείς απλά και μόνο για να μην κινηθούν υποψίες ΕΑΝ ΙΣΧΥΕΙ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ οτι όσοι αναφέρεις είναι δολοφόνοι

ντιζαγκρι.
και να ισχυαν αυτα που λεει
αν την δολοφονουσαν δεν σημαινει στανταρ οτι θα υποπτευονταν μετα αυτους που ανεφερε, ισα ισα μπορει να φαινοταν πολυ επιπολαια κινηση για να κανει μαφιοζος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
ντιζαγκρι.
και να ισχυαν αυτα που λεει
αν την δολοφονουσαν δεν σημαινει στανταρ οτι θα υποπτευονταν μετα αυτους που ανεφερε, ισα ισα μπορει να φαινοταν πολυ επιπολαια κινηση για να κανει μαφιοζος
Συνήθως αυτό που λέω ισχύει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,015 μηνύματα.
Τσαρα γιατί δεν αιτιολογείς την ψήφο σου; Δεν προλαβαίνεις ε;:whistle:

Εντάξει δε θα μιλήσω άλλο. Ο νοών νοείτω. Σκεφτείτε μόνο αν θα χτυπιόμουν τόσο για να σώσω πιθανό συνδολοφόνο μου. Σκεφτείτε οτι ο Θωμάς ούτε καν δικαιολόγησε τον εαυτό του, την ψήφο του, τίποτα. Δεν το κάνει γιατί έχει ανθρώπους που τον υποστηρίζουν, την ομάδα του...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
Τσαρα γιατί δεν αιτιολογείς την ψήφο σου; Δεν προλαβαίνεις ε;:whistle:

Εντάξει δε θα μιλήσω άλλο. Ο νοών νοείτω. Σκεφτείτε μόνο αν θα χτυπιόμουν τόσο για να σώσω πιθανό συνδολοφόνο μου. Σκεφτείτε οτι ο Θωμάς ούτε καν δικαιολόγησε τον εαυτό του, την ψήφο του, τίποτα. Δεν το κάνει γιατί έχει ανθρώπους που τον υποστηρίζουν, την ομάδα του...
η απλα με πιστευουν οτι ειμαι αθωος

και πεφτουν στην παγιδα που εστησες με την ομαδα σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top