I know you Game

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Έχει τόσα πολλά να δώσει, τόσα πολλά να κατακτήσει, που δεν ξέρει από που ν' αρχίσει.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,377 μηνύματα.
Εχει μακριά μαλλια, δινει πολυ ωραίες συμβουλές και ειναι καλος χαρακτήρας.
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Έχει τραβήξει τον δικό του δρόμο, στον οποίο δεν κινδυνεύει να τον προσπεράσει κανείς.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Του αρέσει να μιλάει αγγλικά 🤣
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Είναι τόσο μπερδεμένη μέσα της. Ποιό ένστικτο να εμπιστευτεί; Ποιά λογική ν' ακολουθήσει;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,077 μηνύματα.
Είναι ο τυπος με το ποτάκι στα πάρτυ που χορευει με ολα τα καλα τα κομενάκια και μένουμε οι υπόλοιποι να ξερνάμε τους πασατέμπους στο μπανάκι φορέβερ αλόουν.
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Δεν φοβάται όσους τον μισούν. Αυτοί δεν μπορούν να περάσουν την ασπίδα του. Φοβάται αυτούς στους οποίους έχει βγάλει την πανοπλία του. Αυτοί αν τον χτυπησουν, μπορούν και να τον θανατώσουν.
 
Τελευταία επεξεργασία:

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Ψαγμενος και του αρέσει να γράφει με italics
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,077 μηνύματα.
Δεν φοβάται όσους τον μισούν. Αυτοί δεν μπορούν να περάσουν την ασπίδα του. Φοβάται αυτούς στους οποίους έχει βγάλει την πανοπλία του. Αυτοί αν τον χτυπησουν, μπορούν και να τον θανατώσουν.
Μεγας είσαι Θρασύμβουλε και θαυμαστά τα λόγια σου.

Ψαγμενος και του αρέσει να γράφει με italics
She's fun τυπάκι.
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Καχύποπτος

Ε πήξατε στα κομπλιμέντα πια :P
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Τη γνωρίζεις, όσο σου επιτρέπει αυτή να την μάθεις.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,502 μηνύματα.
Παθαίνει συχνά Harry Styles :P
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Nascentes morimur

Διάσημο μέλος

Η Nascentes morimur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,521 μηνύματα.
Το νόημα των λέξεων του διαβάζεται πίσω απο αυτές...εκεί καταλαβαίνεις την κρυψώνα του ήλιου του..
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Είναι ένας ζωντανός γρίφος. Αν δεν μπορεί η ίδια να τον λύσει, φαντάσου πόσο δύσκολο θα 'ναι για κάποιον άλλο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Nascentes morimur

Διάσημο μέλος

Η Nascentes morimur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,521 μηνύματα.
οι λέξεις χορεύουν
στο κάλεσμα της γραφής του..
κολλάνε μαζί του
αφού έχουν γίνει ένα πρωτα στην καρδιά του..
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,502 μηνύματα.
Ενα αρκετά μυστήριο μέλος του φόρουμ, δε νομίζω οτι ξέρω κάτι το ιδιαίτερο για αυτήν. Οπότε θα πω οτι εχει μαύρα μαλλιά(τουλάχιστον αυτό βλέπω :P ,βέβαια θα μου πείτε ολη η φωτο μαύρη ειναι...)
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Τα ένστικτά της δε παίρνουν από λόγια. Κι όταν είναι να ξυπνήσουν, με πολλή λαχτάρα θα σ' ορμήξουν.
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ενα αρκετά μυστήριο μέλος του φόρουμ, δε νομίζω οτι ξέρω κάτι το ιδιαίτερο για αυτήν. Οπότε θα πω οτι εχει μαύρα μαλλιά(τουλάχιστον αυτό βλέπω :P ,βέβαια θα μου πείτε ολη η φωτο μαύρη ειναι...)
Ζουζούνι, μεγάλο...Ησυχία δεν έχει...:devil:

Βρε, καλό μου, εμένα που είμαι μέσα στο μπλε και βλέπεις και μια στάμνα, με νερό...για την Γκόλφω με περνάς, που πήγε τις κουβέρτες για πλύσιμο στο ποτάμι ; :P

Τα ένστικτά της δε παίρνουν από λόγια. Κι όταν είναι να ξυπνήσουν, με πολλή λαχτάρα θα σ' ορμήξουν.
Τον θες, βρε παιδί μου, τον θες στην καθημερινότητά σου. Τον επιζητάς...Δεν σου χαλάει τη μέρα. Στη φτιάχνει. Και δεν είναι οι καλές κουβέντες του...η υπέροχη πρόθεσή του να σου φτιάξει τη μέρα είναι...
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Ζουζούνι, μεγάλο...Ησυχία δεν έχει...:devil:

Βρε, καλό μου, εμένα που είμαι μέσα στο μπλε και βλέπεις και μια στάμνα, με νερό...για την Γκόλφω με περνάς, που πήγε τις κουβέρτες για πλύσιμο στο ποτάμι ; :P


Τον θες, βρε παιδί μου, τον θες στην καθημερινότητά σου. Τον επιζητάς...Δεν σου χαλάει τη μέρα. Στη φτιάχνει. Και δεν είναι οι καλές κουβέντες του...η υπέροχη πρόθεσή του να σου φτιάχνει τη μέρα είναι...

Πρεπει να της αρεσει πολυ η θαλασσα η βροχη δεν ξερω βεβαια,παντως μια σχεση με το υγρο στοιχειο θα εχει δεν υπαρχει περιπτωση :bigarmhug
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top