5 πράγματα που θα άλλαζες στην ζωή σου

Drymenia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Drymenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
1)Η μητέρα μου να ήταν εδώ
2)Να υποστηρίζω περισσότερο τα πιστεύω μου και να μην επηρεάζομαι από απόψεις άλλων
3)Να είχαμε καλύτερη οικονομική κατάσταση(εντάξει καλή είναι και τώρα...αλλά...)
4)Να περάσω στη σχολη που θέλω πραγματικά
5)Να ζήσω ευτυχισμένη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
1)Η μητέρα μου να ήταν εδώ
2)Να υποστηρίζω περισσότερο τα πιστεύω μου και να μην επηρεάζομαι από απόψεις άλλων
3)Να είχαμε καλύτερη οικονομική κατάσταση(εντάξει καλή είναι και τώρα...αλλά...)
4)Να περάσω στη σχολη που θέλω πραγματικά
5)Να ζήσω ευτυχισμένη

πολυ ομορφα πραγματα..... σου ευχομαι και να ζησεις μια ομορφη ζωη και να περασεις στην σχολη που θες! οσο για την οικονομικη ανεση.... δεν σου λεω τιποτα γιατι ετσι πως παμε.... αν και τα χρηματα ερχονται τελευταια πρωτηα η οικογεινεια, μετα η αγαπη, μετα η καριερα και μετα τα χρηματα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drymenia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Drymenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
Σ'ευχαριστώ πολύ sweetymt:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
1) να ηταν εδω η αδελφη μου....
2) να μπορουσα να ξεφυγω για λιγο απο την πραγματικοτητα!
3) να ημουν μια εκδρομη με τους κολλητους μου.... Εκει στο Βερολινο που αγαπαμε!
4) να μπορουσα να παω το Σαββατο στην δωρεα- βιβλιων στο εμπορικο κεντρο! ( αν και ειναι μεσα στα Τρικαλα δεν το βλεπω να πηγαινω!)
5) να σταματουσαν ολοι οι ξενοι να μας σνομπαρουν γι αυτη την κατασταση που ζουμε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouz93

Νεοφερμένος

Η annouz93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
1) Θα έκανα τα αδύνατα δυνατά και θα πήγαινα για ΠΑΝΤΑ Λαμία<3
2) Θα έπηζα τους γονείς μου να με αφήναν να πάω Μύκονο με την παρέα μου<3
3) Θα γύριζα πίσω το χρόνο και δεν θα έκανα όλες αυτές τις τρομερές βλακείες που έκανα!!!<3
4) Θα πήγαινα Αθήνα και θα έκανα καλλιτεχνικό γυμνάσιο!<3
5) Θα ήθελα να έχω διάσημους γονείς!<3
6) Δεν θα εγκατέλειπα ποτέ τον κολλητό μου <3 γιατί τον αγαπώ πολύ και είναι το άλλο μου μισό!<3
7) Θα έφευγα από αυτό το κωλόνησο! (Αίγινα)<3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Καταρχάς, μιλάμε για απτές αλλαγές ή ιδεατές αλλαγές?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
1) Να ημουν σε μια παραλια τωρα...
2) δεν αντεχω αλλο ΕΔΩ!!!
3) να μαθαινα γιατι με χτυπησες πισωπλατα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Barista. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
1) χώρα! ή μάλλον όχι... θα έδιωχνα όλους τους στενόμυαλους out of my damned country!
2) θα έδιωχνα όλους τους διεφθαρμένους out of my damned country!
3) oι δήθεν, οι υποκριτές, οι ανήθικοι, θα είχαν βέβαια την ίδια τύχη.
4) ;
5)

ENJOY THE UTOPIA!


αλλά επειδή δεν παίζει (βέβαια στοχεύουμε στο τέλειο αλλά να είμαστε και ρεαλιστές) ας γίνουμε η καλύτερη "version" του εαυτού μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Μάλλον το μόνο που θα ήθελα να αλλάξω, είναι να μην ζούσα στην Ελλάδα. Αλλά που θα πάει, σε λίγα χρόνια πιστεύω να το καταφέρω και αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Μάλλον το μόνο που θα ήθελα να αλλάξω, είναι να μην ζούσα στην Ελλάδα. Αλλά που θα πάει, σε λίγα χρόνια πιστεύω να το καταφέρω και αυτό.
Μαζι σου! Σου το ευχομαι μεσα απο τα βαθυ της καρδιας μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Μαζι σου! Σου το ευχομαι μεσα απο τα βαθυ της καρδιας μου!

Ευχαριστώ πολύ! Εύχομαι να το καταφέρεις και εσύ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ! Εύχομαι να το καταφέρεις και εσύ! :)

σε χιλιοευχαριστω Ιωαννα! Μακαρι το ονειρο και των δυο να γινει πραγματικοτητα αργα ή γρηγορα....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
1. δεν θα γεννιόμουν
2,3,4,5 δεν θα χρειαζόταν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BeingDead

Νεοφερμένος

Η Κλεοπάτρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
1. Θα ηθελα να ειχα μακρυ μαλλι
2. Θα ηθελα να ειχα λιγοτερο αγχος
3. Θα ηθελα να ειχα λεφτα πολλαααααααααα
4. Θα ηθελα να ειχα πιο πολυ στηθος
5. Δν βρισκω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
1. Θα ηθελα να ειχα μακρυ μαλλι
2. Θα ηθελα να ειχα λιγοτερο αγχος
3. Θα ηθελα να ειχα λεφτα πολλαααααααααα
4. Θα ηθελα να ειχα πιο πολυ στηθος
5. Δν βρισκω :P

Κλεοπατρα! για το 1) Υπαρχει λυση μεγαλωσε το για το 2) στο ευχομαι! γισα το 3) αμφιβαλω αν εχει και κανεις ( - τους υπουργους κλπ) και για το 4) δεν ειναι αναγκαστικο! αλλες εχουν αλλες δεν εχουν εσυ μπορει να εχεις κατι αλλο που αλλοι δεν εχουν δεν ειναι τα παντα η εξωτερικη εμφανιση και ιδικα το στηθος κοιτα και τον ψυχικο κοσμο!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
1.Φιλους
2.Συνηθειες
3.Σπιτι
4.Καθηγητες
5.Επιλογες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
1. το screenshot στο κινητό
2. το χρώμα των νυχιών μου
3. το μάκρος των μαλλιών μου
4. μερικούς από τους following στο twitter
5. το χρώμα του δέρματός μου σε λίγο πιο μαυρισμένο

αλλά τέσπα, life goes on
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avisitor

Νεοφερμένος

Η Avisitor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
1. θα ηθελα να ειχα διαφορετικους συγγενεις
2. θα ηθελα να ζω αλλου
3. θα ηθελα να ειχα μερικα διαφορετικα χαρακτηριστικα εμφανισιακα
4. θα ηθελα να ειχα σπουδασει κατι αλλο
5. θα ηθελα να ειχα κανει διαφορετικες επιλογες σε καποια θεματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
5 πραγματα που θα αλλαζες στη ζωη σου

1) θα αλλαζα το 2)
2) θα αλλαζα το 3)
3) θα αλλαζα το 4)
4) θα αλλαζα το 5)
5) θα αλλαζα το 1)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top