5 πράγματα που θα άλλαζες στην ζωή σου

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder :
Μπράβο σου που το παραδέχεσαι έστω και μετά απο 6 χρόνια όπως λες! Υπόδειγμα ας είναι αυτή η φράση σου! Απλά υποκλίνομαι!  :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Υγ: 6 χρόνια είναι ΠΟΛΥ πάντως... Μαζόχας ο τύπος  :hehe: (συγγνώμη αλλά δεν άντεξα. Καλοπροαίρετα το λεω ε! ) Τέσπα, κάθε ευτυχία να χετε!  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Δεν τον βασάνιζα με την εννοια να του ψηνω το ψαρι στα χείλη απλα΄δε ήθελα,κάναμε παρέα μετά απο κάποιο διάστημα και απλα ΄΄ετυχε περυσι το καλοκαίρι και τα φτιάξαμε :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sky+sea

Νεοφερμένος

Ο sky+sea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
ένα jocker να μου δώσει 96.000.000 δρχ (ή έστω 90, τα 6 τα βρίσκω και με αποταμίευση) ή να μου χτυπήσει η τρέλα την πόρτα και να τα κλέψω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

actaestfaboula

Νεοφερμένος

Η actaestfaboula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
αυτή τη περίοδο,τα 5 πράγματα που θα ήθελα να αλλάξω είναι:
1. να σταματήσω τις κραιπάλες κ τις καταχρήσεις :whistle:
2. να κάνω πιο συχνά σεξ :clapup:
3. να μειώσω το άγχος ;)
4. να αρχίσω πάλι να ζωγραφίζω :D
5. να κάνω ένα μεγάλο ταξίδι με ένα σάκο στη πλάτη,όπως συνήθιζα παλιότερα :clapup: :clapup: :clapup:

αυτά,επειδή υπάρχει το όριο των 5...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
1. Να ξαναρχίσω τις παλιές καλές κρεπάλες & καταχρήσεις...:P
2. Την δουλειά μου
3. Την πόλη που μένω (δεν μπορώ άλλο Αθήνα μπούχτισα!)
4. Το αμάξι μου (θέλω καινούργιοοοοο):D
5. .....και άλλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
αυτό απαιτεί μπόλικη σκέψη..:) :hmm: λοιπόν:
1)δεν θα είχα περάσει εξαρχής στην θεολογία και δεν θα'χανα 3χρόνια μέχρι να καταλήξω τι θέλω να κάνω πραγματικά.. :(
2)θα με ενδιέφερε από ελάχιστα έως καθόλου η γνώμη των άλλων...:worry:
3)θα είχα χειριστεί λίγο διαφορετικά ορισμένες καταστάσεις...:whistle:
4)θα ήθελα να έχω πάρα πολλά λεφτά για να πηγαίνω διαρκώς ταξίδια και να παίρνω πολλά δώρα στους ανθρώπους που αγαπάω+εντάξει,θα'κανα και καμια σπατάλη παραπάνω για'μένα..:P:clapup: ..αλλά πού τέτοια τύχη...:'(
5)θα ήθελα να μπορώ να παίζω τέλεια κιθάρα,ντραμς και πιάνο...:clapup::clapping::thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannisvitara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giannisvitara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται CAD/CAM Designer και μας γράφει απο Λυκόβρυση (Αττική). Έχει γράψει 227 μηνύματα.
:redface:να είχα βρει την γυναίκα των ονείρων μου:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
1. Θα ταξίδευα παντού.ΠΑΝΤΟΥ όμως!
2. Θα έπαυα να ήμουν τόσο αγχώδες άτομο :redface:
3. Θα μάθαινα χορό
4. Θα μάθαινα ισπανικά και άλλες πολλές γλώσσες
5. εεεε....δεν μου έρχεται κάτι τώρα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
1) να γύριζα το χρόνο 10 χρόνια πίσω
2) να κόψω το κάπνισμα
3) να διάβαζα περισσότερο
4) να ταξίδευα περισσότερο
5) και φυσικά να είχα περισσότερα χρήματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Αν μπορούσα να αλλάζω κάτι στη ζωή μου? Δεν θα άλλαζα τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
1. Να είχα στο χέρι μου το ρημαδομεταπτυχιακό.
2. Να ήμουν πιο σοβαρή στα ερωτικά μου η ίδια.
3. Αλλά και πιο τυχερή και να έβρισκα έναν όμορφο, έξυπνο, ρομαντικό που να μην είναι Γάλλος και λίγο μεγαλύτερος από 21.:(
4. Κάτι προσωπικό.
5. Μην είμαστε και αχάριστοι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neraidoula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Πεγκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
1.να ταξιδευα σε ολες τις σκανδιναβικες χωρες
2.να μαθαινα αλλες δυο γλωσσες
3.να ημουν λιγοτερο αγχωτικη
4.να ημουν παντα καλα με τον ερωτα της ζωης μου...
5.σε ενα τελειο φοβερο σπιτι ...στην Α μερικη!

(σταματηστε με γιατι θα γραφω και αλλα!)
:clapup: :jumpy: :alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μιας και τα παραπάνω που είχα απαντήσει πριν απο 1 χρόνο και βάλε πλέον είναι άκυρα απαντώ ξανά:
1. Θα με έκανα σούπερ επιτυχημένη επαγγελματικά με δική μου εταιρεία, με μπόλικους υπαλλήλους, με παγκόσμια φήμη και με πελάτες τις μεγαλύτερες εταιρείες του κόσμου που θα πήγαινε αστεράτα.
2. Θα έκανα τον Πάνο να περάσει πρώτος στη σχολή που θέλει, να την τελειώσει με 10 και να ανοίξουμε μαζί εταιρεία.
3. Θα μου έδινα ένα πτυχίο αρχιτεκτονικής με καλό βαθμό, για το κύρος.
4. Θα μου έδινα εκπληκτικό ταλέντο στη ζωγραφική (αν και δεν θέλω να γίνω ζωγράφος θα με βοηθούσε στη δουλειά μου)
5. Θα μου έδινα όσο περισσότερο IQ μπορούσα (όσο και να χεις ποτέ δεν είναι αρκετό, σαν τα λεφτά ένα πράγμα :P)

:P :P (αφού δεν υπάρχει φραγμός γιατί να μην ζητήσω τα μέγιστα; :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Άλλο τι θα άλλαζα κι άλλο τι θα ευχόμουν, ε;

1. Τα φοιτητικά μου χρόνια: μπορούσα να είχα κάνει πολλάαα παραπάνω...
2. Τις συγκατοίκους μου: βρωμιάρες και ψυχρές...
3. Θα είχα κάνει πιο πολλά μασάζ στην Κίνα!!
4. Πιο πολύ και καλό Kung fu στην καθημερινότητά μου!!
5. Το διδακτορικό που ονειρεύομαι με τα λεφτά που θέλω τώρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
μόνο 5 βρε παιδιά;;; χμμμ...

1. το άγχος μου
2. να ζούσα πληρέστερα τα φοιτητικά τα χρόνια
3. (χμμ... άρχισα να ζορίζομαι, τι άλλο;) να είχα τους φίλους μου εδώ
4. να γινόταν το σούπερ θαύμα να μην έκλεινε το αγαπημένο μου σχολείο :( (τραγική ιστορία)
5. να είχα πάρει πτυχίο στο εξωτερικό

να πω κ κάτι που δεν θα άλλαζα με τίποτα;;; τα μαθητικά μου χρόνια κ την κολλητή μου!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimidola

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dimidola αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 140 μηνύματα.
Γενικά είμαι της φιλοσοφίας ότι όλα για καλό γίνονται και δεν μετανιώνω αλλά ίσως να ήμουν καλύτερα αν:

1)είχα αλλάξει όταν ήθελα σχολείο
2)είχα πάει κατασκήνωση
3)δεν προσπαθούσα πάντα να ελέγχω και να προβλέπω τις καταστάσεις
4)είχα κάνει κάποια πράγματα νωρίτερα
5)είχα κάνει κάποια πράγματα αργότερα

καταλάβατε τίποτα; σημασία έχει ότι κατάλαβα εγώ... λολ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
1.Τη ντροπή μου
2.Το άγχος μου
Τπτ άλλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
5 πράγματα και μπορούν να είνα ό,τι θέλω;
ΟΥΑΟΥ!!

1. Θα είχα δικό μου αυτό το σπίτι, κατά προτίμηση σε κάποιο παραθαλάσσιο μέρος.

2. Θα είχα δουλειά σχετική με τη φωτογραφία και τη ζωγραφική.

3. Θα εξασφάλιζα ότι θα ζω μέχρι να μεγαλώσει η κόρη μου και να μου κάνει εγγονάκι ώστε να μπορώ να είμαι πάντα στο πλευρό της.

4. Θα είχα τόσα χρήματα ώστε να μην αγχώνομαι με τα οικονομικά μου.

5. Θα έβρισκα τον άντρα των ονείρων μου ακριβώς όπως τον έχω φανταστεί και θα ήμουν η γυναίκα των ονείρων του...(οκ dream on! :P )

BONUS WISH: Θα πήγαινα ένα ταξίδι στη Νέα Ζηλανδία στον τόπο που γυρίστηκε ταινία το αγαπημένο μου παραμύθι....αχχχ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
BONUS WISH: Θα πήγαινα ένα ταξίδι στη Νέα Ζηλανδία στον τόπο που γυρίστηκε ταινία το αγαπημένο μου παραμύθι....αχχχ...
Το Lord of the Rings;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Αυτό το θέμα το σκεφτόμουν πολύ έντονα τελευταία... Πιστεύω οτι η ζωή μου θα ήταν καλύτερη αν....
1. Αντιμετώπιζα διαφορετικά όλες τις καταστάσεις...
2. Δεν ήμουν τόσο ανασφαλής...
3. Ήμουν ανεξάρτητη...
4. Είχα καλύτερο βαθμό απολυτηρίου λυκείου...
5. Αν είχα τελειώσει αγγλικά κ ισπανικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Δεν θα είχα κάνει μεταπτυχιακό στην Ελλάδα. Θα το είχα κάνει έξω σε ένα χρόνο, και ευελπιστώ ότι θα είχα βρει δουλειά στο καπάκι, σιγά μην γύρναγα για φαντάρος και γενικά θα είχα ξεκολήσει από Ελλάδα με όλα τα καλά και κακά της. Αλλά τότε δεν ήξερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top