5 Πράγματα που δεν ξέρετε για μένα…

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
1. Έχω τη τάση να μιλάω γρήγορα
2. αν και τα τελευταία χρόνια το έχω περιορισει λίγο γιατί δε με καταλάβαινε κανείς!:redface::P
3. επίσης μου αρέσει να κουνάω τα χέρια καθώς μιλάω
4. αγχώνομαι πάρα πολύ εύκολα
5. μέχρι φέτος δεν μου άρεσαν καθόλου τα μακαρόνια με κιμά!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
5. μέχρι φέτος δεν μου άρεσαν καθόλου τα μακαρόνια με κιμά!:P

:eek:

Είσαι 19 και δεν έχεις αυτή την εμπειρία στο ιστορικό σου;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
έχασα 7 κιλά σε μερικούς μήνες

πήρα τα 4 σε ένα

μου αρέσει πολύ το ελληνικό φαΐ

και το υπερτίμησα

τι να κάνουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ξύπνησα με όρεξη να αντιγράψω την εδάδ

αλλά δε θα το κάνω

πολύ

γιατί κατα βάθος είμαι καλός άνθρωπος

κι ας μη μου φαίνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
μου τη σπάει ο bill

μου τη σπάει ο bill

μου τη σπάει ο bill

μου τη σπάει ο bill

μου τη σπάει ο bill
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Έχω αρχίσει και ξεχνάω τραγικά


από γιορτές μέχρι υποχρεώσεις


και κάτι πρέπει να κάνω


γι αυτό ξαναντιγράφω την εδάδ


κι ας της την σπάω. (οταν στη σπάω σκέψου το μίνι μπαρ :p)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
μου τη σπάει όταν με μιμούνται

κοκκινίζουν τα αυτάκια μου

τρέμουν τα χερια μου

η μύτη μου ρουθουνίζει

ο bill μου τη σπάει

ένα mojito τώρα και τι στον κόσμο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
1. Αν και λάτρης της ιαπωνικής κουλτούρας ποτε δε συμπάθησα ιδαίτερα τα στιχάκια haiku

2. Ως εκ τούτου μου τη δίνουν αυτά τα χαϊκοειδή posts που τεινουν να γίνουν της μόδας τελευταία.

3. Ο κύριος λόγος που μου τη δίνουν είναι διότι τα λάνσαρε η εδαδ βεβαίως βεβαίως.

4. Και η εδαδ μου τη δίνει.

5. Όχι, δεν είμαι στρουμφάκι. Κι αν ήμουν δε θα ήμουν ο Γκριναρης! (ο Χουζούρης θα ήμουν...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
  1. Είμαι σακατεμένη. Έχω σπάσει, ραγίσει από 2-3 φορές το δεξί μου αστράγαλο και καρπό.
  2. Έχω νοσηλευτεί σε νοσοκομείο για 1.5 μήνα στην τρίτη δημοτικού, λόγω μιας περίεργης πνευμονίας
  3. Μέχρι τα 11 μου, πιπιλούσα το δάχτυλό μου κατά τη διάρκεια του ύπνου μου. Για να το κόψω πριν πέσω, τύλιγα το δάχτυλό μου με κολλητική ταινία. :P
  4. Είχα καταφέρει να πείσω την αδερφή μου, ότι την έχουμε πάρει από ένα καταυλισμό τσιγγάνων.
  5. Ξέρω να αναγνωρίζω όλα σχεδόν τα είδη ψαριών, ας είναι καλά ο daddy
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Αυτη τη στιγμη το φαι μου ριχνει γυροβολιες μες στον φουρνο μικροκυματων

Θα φαω μπιφτεκι με πατατες

Ξεχασα να κανω σαλατα ρε γμτ

Αλλα τι να γινει

Οι υπολοιποι τρωνε ηδη

Παωωωω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
1)Καμιά φορά είμαι λίγο γκρινιάρης
2)Είμαι και λίγο πεισματάρης
3)Μου αρέσουν τα σκυλιά
4)Από ότι φαίνεται η βροχή με ακολουθεί
5)Μου αρέσει να λέω την τελευταία λέξη,αλλά μερικές φορές δε τα καταφέρνω. Γειά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
1. Τρελαίνομαι για τα σκυλια! Όσο μεγαλόσωμα και να είναι πάντα όταν αναφέρομαι σε αυτά χρησιμοποιώ υποκοριστικά!
2. Έβαλα γυαλιά στην 5η δημοτικού.
3. Με πονάει το χέρι μου χωρίς λόγο.
4. Είμαι ισχυρογνώμων!
5. Θέλω να έχω πάντα τον τελευταίο λόγο και πάντα το πετυχαίνω με ένα συγκεκριμένο άτομο! :p Γειά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
3)Μου αρέσουν τα σκυλιά
Και μένα.
4)Από ότι φαίνεται η βροχή με ακολουθεί
Και μένα.
Μου αρέσει να λέω την τελευταία λέξη,αλλά μερικές φορές δε τα καταφέρνω.
Και μένα.
3. Με πονάει το χέρι μου χωρίς λόγο.
Και μένα αλλά με λόγο. Πληκτρολογώ τουλάχιστον 4 ώρες τη μέρα, ευτυχώς δεν έχω πάθει ακόμα τενοντίτιδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
1. Το αγαπημένο μου στρουμφάκι είναι ο γκρινιάρης
2. Δεύτερος έρχεται ο Χουζούρης :redface:
3. Η στρουμφίτα μου την έδινε λίγο στα νεύρα επειδή είναι χαζοβιόλα
4. Μα πιο πολύ μου την έδινε η γυναίκα του Ποπάυ με την τσιρίδα της :whistle:
5. Παρόλα αυτά το αγαπημένο μου καρτούν είναι το Dexter's Lab
:D

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
1. Οταν συζηταω μιλαω εντονα, δυνατα και κινω τα χερια μου...πολλοι νομιζουν οτι τσακωνομαι..:)
2. To καλοκαιρι δε φοραω ποτε τζιν παντελονι και κλειστα παπουτσια, ακομα και αν αυτα ειναι αθλητικα...
3. Τρωω καθε μερα γλυκα...
4. Ολοι νομιζουν οτι με την κολλητη μου ειμαστε αδερφες, ενω με την αδερφη μου απλα φιλες..

5. Τον πρωτο και παιδικο μου ερωτα (ας πουμε) τον ειχα δει για πρωτη φορα στην εκκλησια...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
1. Σιχαίνομαι το τσιγάρο, είμαι ικανή να συνέλθω από κεραυνοβόλο έρωτα αν δω ότι ο άλλος καπνίζει.
2. Ένα κουβανικό πούρο που έφερα μαζί μου κατέληξε στα σκουπίδια, δε μ' άρεσε.
3. Δεν έχω κάνει ποτέ επαγγελματικό μανικιούρ.
4. ...ούτε πεντικιούρ.
5. πολλές φορές δουλεύω καλύτερα όταν είμαι υπερκινητική και κινούμαι γρήγορα από το e-steki στο γραπτό μου και πίσω στο λάπτοπ και α, να μία ιδέα ακόμα για το κείμενο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
1. Θέλω να βγω έξω και δε μπορώ
2. Φταίει ο πυρετός (τώρα δεν έχω)
3. Αλλά και ο γείτονας
4. που τον περιμένω να μου φέρει καπνό
5. Τελικά θα φτιάξω καφέ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
1. δεν μπορώ να μάθω labview
2. πρέπει να μάθω μέχρι την Παρασκευή
3. γιατί αλλιώς θα με κρεμάσουν ανάποδα
4. αφού την παρασκευή θα έρθουν τα laser που υποτίθεται αυτά περιμένουμε μόνο
5. δεν δίνω δεκάρα για τίποτα από τα παραπάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roza6658

Νεοφερμένος

Η roza6658 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
1. όταν κοιμαμαι έχω παντα αγκαλια ένα λούτρινο γατάκι
2. Τρελαίνομαι για τα μακρινά ταξίδια
3. όταν ημουν μικρή ηθελα να γίνω ηθοποιός
4. Τα σαββατοκύριακα μου αρεσει να βλέπω mikey moyse
5. έχω μια ιδιαίτερη αδυναμια στα γλυκά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Obscura

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,515 μηνύματα.
1. Πίνω μόνο εμφιαλωμένο από έκτη δημοτικού, Κορπή ή Αύρα κατά προτίμηση.
2. Χρησιμοποιώ το ίντερνετ από 10 χρονών.
3. Έχω μία εμμονή με τη στοματική υγιεινή (3 φορές την ημέρα βούρτσισμα, δύο στοματικό διάλυμμα και νήμα τουλάχιστον μία φορά).
4. Έκανα συστηματικές προσπάθειες για να ξεκινήσω κάπνισμα αλλά δεν τα κατάφερα.
5. Ζαλίζομαι στις στροφές με αυτοκίνητο, όταν κάθομαι ανάποδα στο λεωφορείο και όταν ΔΕΝ παίρνω δραμαμίνες στο πλοίο ή το τρένο. Ζαλάδα μου φέρνουν επίσης τα μοντέρνα 3D παιχνίδια, ειδικά τα fps.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top