5 Πράγματα που δεν ξέρετε για μένα…

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
  1. Πίνω κυρίως εμφιαλωμένο νερό, Ζαρός κατά προτίμηση :P
  2. Αγαπημένο αναψυκτικό είναι η fanta λεμόνι σε κουτάκι (έχει σημασία), την οποία πίνω χωρίς καλαμάκι. Στο σχολείο τις έπαιρνα δύο-δύο (τις λεμονάδες)
  3. Μπορώ να πιω μονορουφιξιά ένα μισόλιτρο milko σε σωστή θερμοκρασία
  4. Αγαπημένη σοκολάτα η Lacta τετράγωνη, της οποίας την προσφορά (3+1 δώρο) αν δει κάποιος σε κάποιο supermarket να μου το πει :D
  5. Να το πω; Δεν το λέω... ξέρετε :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
1. Δε μπορώ να ζήσω χωρίς τυρί φέτα :confused:
2. Έχω έναν ροζ χάρακα με αυτοκόλλητα λαγουδάκια και αυτόν παίρνω στη σχολη- ρόμπααα :D:D
3. Όταν οδηγώ αλλάζω παπούτσια :angel:
4. Φοβάμαι το απόλυτο σκοτάδι
5. Η αγαπημένη μου σοκολάτα είναι η lila pause- λατρεία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Obscura

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,515 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kalypso:
3. Όταν οδηγώ αλλάζω παπούτσια

Γιατί;!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.

3. Όταν οδηγώ αλλάζω παπούτσια


Γιατί?

Για να πατήσει φρένο, ανοίγει την πόρτα και κατεβάζει τα πόδια στην άσφαλτο.


:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
1. Μαζεύω πορσελάνινα κουκλιά.
2. Το αγαπημένο μου junk food είναι η πίτσα, αλλά συνήθως φτιάχνω μόνη.
3. Κοκκινίζω εύκολα.
4. Είμαι addicted στο χαζό φλερτ με άγνωστους στο δρόμο.:P
5. Το πολυτιμότερο υλικά απόκτημά μου είναι 1 φωτογραφική επαγγελματική που μου χάρισε ο πατέρας μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
  1. Aν κάποιος ενώ είμαι πεζή, επιχειρήσει να στρίψει στο δρόμο που θέλω να περάσω απέναντι χωρίς να ανάψει φλας, ή παραβιάσει stop ενώ οδηγάω, είναι η μοναδική φορά που θα με δεις να βρίζω σαν νταλικέρης.
  2. Ψέμματα. Βρίζω ελεεινά και στο γήπεδο.
  3. Με ξενερώνουν οι άντρες που ενδιαφέρονται λιγότερο για το ποδόσφαιρο από μένα
  4. Έχω φάει αμέτρητες ωριαίες αποβολές, αλλά οι ίδιοι καθηγητές με βαθμολογούσαν με άριστα:worry:
  5. Έχω εθιστεί στα σουβλάκια του Θώδη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stratos7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Stratos7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 144 μηνύματα.
1. Μικρός ήθελα να γίνω σεφ :redface:
2. Έχω ξοδέψει μιά περιουσία σε βιβλία αλλά δέν έχω διαβάσει ούτε το 1/3 :P
3. Μου την δίνουν όσοι δίνουν υπερβολική σημασία σε υλικά αγαθά
4. Βρίζω σαν π%@στης!
5. Έχω φάει 8 κλήσεις για ταχύτητα και συνεχίζω ακάθεκτος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Γύρος δεύτερος... :D
1. Δεν έχω σπάσει ποτέ κάποιο κόκκαλο...Μόλις έκλεψα λίγη από τη δόξα του Θοδωρή!!! :P
Κάτσε να χτυπήσω και ξύλο!!!
2. Τρώω σχεδόν πάντα στο κρεβάτι βλέποντας τηλεόραση...
3. Έχω ύψος 1,83...
4. Είμαι καλοπερασάκιας...Θέλω την άνεσή μου...Υπάρχουνε φορές που θα πάρω ταξί για να πάω κάπου επειδή βαριέμαι να ανεβοκατεβαίνω τις σκάλες στο μετρό... :redface:
5. Συνηθίζω να πειράζω (μερικές φορές παραπάνω από το όριο) τα άτομα που τους έχω θάρρος...Κοινώς είμαι πειραχτήρι!!! (Μου το είπε πρόσφατα κάποιος... :redface: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BeyondTheInvisible

Νεοφερμένος

Η fuku αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
1. ενώ είμαι αρκετά κοινωνική αποφεύγω να βρίσκομαι σε παρέες με πολλά άγνωστα άτομα...

2.όταν ήμουν μικρή ένω όλα τα κοριτσάκια ήθελαν να γίνουν χορευτριες ή τραγουδίστριες εγώ ήθελα να γίνω αστυνομικός στην δίωξη ναρκωτικών χαχαχα :P

3. όταν κοιμάμαι βάζω το δάχτυλο στο στόμα :redface: από μικρή δεν την ήθελα την πιπίλα :redface::redface::redface::redface: (κάποιος φίλος μου πε πως μάλλον δεν ξεπέρασα το oral stage σύμφωνα με τον freud :P)

4. Μιλάω πάντα πολύ δυνάτα και γρήγορα :P

5. Ειμαι αλλεργική αλλά δεν ξέρω σε τι... χιχιχιχιχι μάλλον στα πάντα γιατι το έχω όλο τον χρόνο :P

πωπω τελικά είμαι πολύ ανώμαλη προσωπικότητα... πρέπει να επισκεφθώ
έναν ψυχολόγο asap :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
1. Έχω μεγάλο κόλλημα με το να φωτογραφίζω το φθινόπωρο κίτρινα φύλλα.
2. Όταν έμενα Γλασκώβη είχα προγραμματίσει να φτιάξω συλλογή φωτογραφιών με σπασμένες ομπρέλες στον δρόμο. Εμμονή είχε γίνει.:P
3. Μου αρέσει η πεζοπορία σε ποτάμια, είναι από τα αγαπημένα μου πράγματα. Στην ανάγκη και κοντά σε ρυάκι.
4. Μου αρέσουν οι βόλτες με αμάξι στο αεροδρόμιο. Ονειρεύομαι, ξεφεύγω και ΧΑΛΑΡΩΝΩ!
5. Είμαι μάλλον ξενέρωτη (βλέποντας ως τρίτος αυτά που έγραψα).:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
1. Έχω απαίσια άρθρωση. Ειδικά το "ρ" μου...
2. Στα γερμανικά όχι τόσο, όμως.
3. Βάζω το κινητό μου 2 λεπτά μπροστά, το ρολόι 3-4.
4. Παρ' όλα αυτά όλο τρέχω πίσω από το τραμ.
5. Όταν αλλάζει ο καιρός με πονάνε τα πλευρά μου αριστερά, εξ' αιτίας ενός χτυπήματος παλιά στο kung fu.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
1. Δεν είμαι και πολύ κοινωνικό άτομο, αν δεν μου μιλήσουν , δεν βγάζω άχνα! Πάντα με 2-3 φίλες στενές και πολλούς γνωστούς, από μακριά και αγαπημένοι.

2.Κουρέυομαι μόνη μου και κουρέυω την κολλητή μου και τους φίλους μου (μαλλιάδες αλήτες όλοι χαχαχ) και το αποτέλεσμα όλως παραδόξως πάντα είναι καλό! Γι αυτό και το μαλλί μου είναι κάτω απ τη μέση, χαχα.

3.Λατρεύω τη σοκολάτα υγείας και τον φρέσκο χυμό πορτοκάλι (μιαμ)

4.Προτιμώ να μείνω νηστική απ το να φάω βρωμιές, έχω πρόβλημα με το στομαχί (αουτς)

5.Έχω έναν γατούλη 4 μηνών που νομίζει ότι είμαι η μαμά του, γιατί το έχω από νινί.Κάθε μέρα που γυρνάω απ τη σχολή με τρελαίνει στα φιλάκια:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
  1. Κάθε μέρα σκέφτομαι ένα συγκεκριμένο πράγμα ό,τι κι αν κάνω
  2. Ό,τι έχω κοροϊδέψει μέχρι σήμερα το έχω "λουστεί"
  3. Τον τελευταίο χρόνο περνάω πολύ δύσκολα και δεν το δείχνω σε κανέναν σχεδόν
  4. Πρόσφατα συνειδητοποίησα ότι είμαι πολύ περισσότερο εγωίστρια από όσο νόμιζα
  5. Είμαι απίστευτα ντροπαλή... Σε μία μεγάλη παρέα πάντα περνάω απαρατήρητη
:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
1. Μου αρέσουν πολύ τα σκυλιά και ειδικότερα τα λυκόσκυλα.
2. Οταν είμαι με αγνώστους ή νιώθω άβολα δεν μιλάω καθόλου.
3. Δεν εξωτερικεύω ποτέ τα συναισθήματα μου.Πρέπει να έρθει ο κόσμος τούμπα για να το κάνω αυτό :P
4. Τελευταία έχω ρημάξει τους φίλους μου στις πλάκες.Κοινώς όταν έχω πολύ φορτωμένο πρόγραμμα περνάω φάσεις παλιμπαιδισμού.:P
5. Μου τη σπάει να έχω συνάχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
1. Τρελαίνομαι για τσουρέκι βουτηγμένο σε σοκολατούχο γάλα :redface:
2. Έχω ανταύγειες στα μαλλιά, μα κανείς δεν το προσέχει επειδή είναι ελάχιστα πιο ανοιχτές από το φυσικό μου σκούρο καστανό- είναι όμως αισθητή η διαφορά αν για κάποιο λόγο δεν τα ξαναβάψω
3. Σπάνια φοράω κοσμήματα, αν και έχω ιδιαιτέρως πολλά- με νευριάζουν μετά από λίγο :angel:
4. Μα αν αγοράσω κάποιο που μου αρέσει πολύ, θα το φοράω συνεχώς μέχρι να το βαρεθώ
5. Θέλω να κάνω interrailing
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
1) σκέφτομαι να γυρίσω στην ελλάδα
2) δεν ξέρω αν πρέπει
3) δεν ξέρω αν θέλω
4) σήμερα εδώ βρέχει πολύ
5) και μου τη σπάει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
  1. Έχω μέρες να κοιμηθώ σωστά.
  2. Κάνω τα πάντα για νακαπνίζω λιγότερο.
  3. Εύχομαι μία μέρα να τα παρατήσω και να πάω να γίνω ψαράς.
  4. Αγόρασα νέο κινητό εχθές.
  5. Έμεινα πάλι χωρίς λεφτά.
:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
1. Τρώω πάντα στο σαλόνι, πολύ σπάνια θα φάω στο τραπέζι της κουζίνας και ακόμα και η μαμά μου το έχει αποδεχθεί πλέον και δε λέει τίποτα :angel:
2. Νομίζω ότι έχω ένα είδος υψοφοβίας... Φοβάμαι τα μικρά ύψη- ας πούμε αν ανέβω πάνω στην άκρη του πεζοδρομίου ή πάνω σε ένα πεζούλι σκέφτομαι συνέχεια ότι θα πέσω :worry:
3. Για κάποιο λόγο όποιος βρίζει μπροστά μου αισθάνεται την ανάκη να μου ζητήσει συγγνώμη... Δεν ξέρω γιατί! :confused:
4. Μου είναι πολύ δύσκολο να μιλήσω σε κάποια ξένη γλώσσα- νιώθω εντελώς έξω από τα νερά μου, όσο καλά κι αν ξέρω να τη χειρίζομαι :redface:
5. Αύριο έχω εργαστήριο στη δεξαμενή της σχολής- και σκέφτομαι ποιονα να ρίξω μέσα :shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
1. Λατρευω τα οστρακοειδη...γυαλιστερες, κυδωνια, πετροσωληνες, χτενια...μιαμ μιαμ...:devil:
2. Εχω ενα θεμα με τις κοκκινες γοβες...:redface:
3. Δεν υπαρχει μερα που να μη φαω κατι σοκολατοειδες..
4. Δεν μπορω να βλεπω τιβι με μοναδικο φως αυτο της τηελεορασης...θελω καποιο φως αναμμενο ή κερια αναμμενα σιγουρα!
5. Λατρευω το φως των κεριων...τα αρωματικα και τα περιεργα ειναι τα αγαπημενα μου....:)
(οκ, και τα ρεσω σε περιπτωση αναγκης, καλα ειναι!:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top