5 Πράγματα που δεν ξέρετε για μένα…

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Μμμμμ... άλλα 5 :P

1. Φωνάζω την αδελφή μου με παρατσούκλι και το έχω κολλήσει σε όλο τον κόσμο- ναι και τους γονείς μας :D
2. Βλέπω καρτούν άνετα
3. Δεν τρώω γιαούρτι και ψαρικά και σιχαίνομαι επίσης το σκέτο γάλα
4. Λατρεύω παξιμάδια :slourp:
5. Έχω κάνει καταρρίχηση από γέφυρα-λολ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Για να δώσω άλλα 5:

  1. Όταν ήμουν μικρός, έπασχα από επιληψία, πράγμα που αντιμετώπισα με φαρμακευτική θεραπεία (Trileptal 300mg για 3 χρόνια περίπου), για αυτή την ασθένεια έχω κάνει ένα σωρό εγκεγαλογραφήματα, αξονικές, μαγνητικές, έχω χάσει τις αισθήσεις μου για ώρες και νοσηλεύτηκα συνολικά 1 μήνα στο παίδων Κυριακού.:(
  2. Είμαι μέγιστος τεμπέλης και ακόμη θεωρώ πως δεν έχω ασχοληθεί ποτέ σοβαρά με τη σχολή.
  3. Οι φίλοι μου λένε πως είμαι πολύ σνομπ άνθρωπος.
  4. Έχω τρυπήσει τις θηλές μου στη δευτέρα λυκείου, και το αυτί μου σε δύο σημεία στη τρίτη γυμνασίου.
  5. Δεν ασχολούμαι καθόλου με ποδόσφαιρο, μπάσκετ και τα λοιπά αθλήματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Άλλα 5:

1) Μέχρι πριν από μερικά χρόνια, εμπιστεύομουν σχετικά εύκολα κόσμο, επειδή νόμιζα ότι δεν μπορεί να με βλάψει κανείς (τέρας αυτοπεποίθησης). Μια μέρα έπεσα θύμα κλοπής από κάποιον που θεωρούσα κολλητό μου (του άφησα το κινητό μου για λίγη ώρα και αυτός το πήρε και έφυγε και όταν τον ξαναβρήκα μου είπε ότι γύρισε για λίγο το κεφάλι και κάποιος άλλος το πήρε και έφυγε για να τον ψάξει - "οκ, ότι πεις..."). Δεν περίμενα ποτέ από τον συγκεκριμένο ότι θα έκανε κάτι που θα πρόδιδε την εμπιστοσύνη που του έδειχνα τόσο καιρό. Από τότε, εμπιστεύομαι μόνο όσους έχουν καταφέρει με τις πράξεις τους να κερδίσουν την εμπιστοσύνη μου - και αυτοί είναι μετρημένοι στα δάχτυλα των χεριών μου...
2) Είχα κάνει τρύπα αλλά δε φοράω piercing τον 1.5 τελευταίο χρόνο.
3) Δεν έχω πρόβλημα να φάω οποιοδήποτε φαγητό, αρκεί να είναι καλά μαγειρεμένο.
4) Λατρεύω και εγώ τα παξιμάδια.
5) Ειδικά αν συνοδεύονται με ντομάτα και τυρί φέτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
1) Eίμαι στη δουλειά
2) Μόνη
3) Βαριεμαι
4) Πεινάω
5) Παώ να πάρω ένα καφέ μήπως περάσει η ώρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Obscura

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,515 μηνύματα.
1o Σε ένα μήνα κλείνουμε με το έτερον ήμισυ 2 χρόνια.
2ο Είμαι αγοραφοβική (Κοινωνική φοβία).
3ο Ώρες-ώρες γίνομαι φοβερά τεμπέλα.
4ο Φοράω συνέχεια μαύρα (όχι λόγο πένθους αλλά μουσικής).
5ο Λατρεύω την μουσική που ακούω (Metal) και τον φραπέ (γλυκό με γάλα).
:clapup:

https://www.e-steki.gr/showpost.php?p=513271&postcount=2511
:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Πάμε άλλα 5.


  1. Στη ζωή μου γνώρισα μία κοπέλα πριν 6 χρόνια που θυμάμαι να είναι η τελευταία που ερωτεύτηκα ποτέ, έκτοτε κάθε δύο χρόνια περίπου είμαστε μαζί και περνάμε καλά.
  2. Σκέφτομαι πολύ σοβαρά να αγοράσω ένα smart.
  3. Παλιά κάπνιζα Σαντέ.
  4. Φέτος έκανα τα γενέθλια μου στο ίδιο μαγαζί με τον Βασίλη Παπακωνσταντίνου, έχουμε ίδια μέρα γενέθλια.
  5. Έχω φτάσει και τα 70 κιλά σε βάρος ενώ είμαι περίπου 1,90 μέτρα στο ύψος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
1. Τρωω τα πετσακια γυρω απο τα νυχια μου, μπλιαχ, αθλια συνηθεια.
2. Ειμαι τοσο τεμπελα/καμμενη, που καθε φορα που εχω μερικα πραγματα να κανω (π.χ. να βαλω νερο, να μαζεψω ενα πλυντηριο, να κλεισω την τηλεοραση) προσπαθω να κανω optimise ωστε να κανω τη μικροτερη διαδρομη.
3. Με ενοχλει παρα πολυ να μετακινει καποιος επιπλα στον χωρο που ειμαι, αγχωνομαι. Επισης δεν μπορω να διαβασω με ακαταστασια.
4. Μισω τις πτησεις, φοβαμαι πολυ. Αλλα πεταω πολυ συχνα, την πρηγουμενη βδομαδα πεταξα τρεις φορες.
5. Θελω να ζησω στην Αθηνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aequitas

Νεοφερμένος

Η aequitas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
1.Κι εγώ υπέρτατη τεμπέλα και τελειομανής ταυτόχρονα(ο συνδυασμός που σκοτώνει), θέλω να πετυχαίνω το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα με την ελάχιστη δυνατή προσπάθεια.(τραγικό ελάττωμα)

2.Όσο κι αν αναγκάζομαι να είμαι τακτική για πρακτικούς λόγους, είμαι κατά βάση παιδί του χάους! :verymad:
Γενικά έχω ταλέντο στο να δημιουργώ τον απόλυτο χαμό στον ελάχιστο δυνατό χρόνο και με την ελάχιστη δυνατή προσπάθεια(κατ' εφαρμογή της αρχής που επιτάσσει το χούι Νο1)

3. Έχω αντιπαρατεθεί επιτυχώς χωρίς καμία δεύτερη σκέψη, χωρίς φόβο και με επίγνωση των πιθανών συνεπειών σε σπείρα κλεφτών σε άδειο λεωφορείο μεταμεσονύχτια αλλά κολλάω ρε γμτ να βάλω στη θέση της την κάθε κυράτσα που μου παίρνει τη σειρά στο σούπερ μάρκετ. :redface:

4. Μετά από μια σειρά από ατυχή γεγονότα σαν εκείνα που όταν τα βλέπουμε στις ταινίες λέμε "έλα τώρα! δεν συμβαίνουν αυτά!" κατάφερα να χάσω αεροπλάνο σε ξένη χώρα, μόνη, με 35 ευρώ στην τσέπη και ένα κάρο βαλίτσες!:clapup:

5.Έχω κάνει σκρίπτ γκέρλ σε μικρού μήκους(καμία σχέση με κόλ γκερλ:P)​
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
1. Μ'αρέσει να τρώω με τα χέρια. Ακόμα πιο πολύ μ'αρέσει να "σκουπίζω" με το δάχτυλο την κατσαρόλα όπου μόλις έφτιαξε η μαμά μου μπεσαμέλ, κρέμα για γλυκό κλπ. Καφρίλα, το ξέρω αλλά δε μπορώ να αντισταθώ!

2. Όταν κλαίω τα μούτρα μου κοκκινίζουν υπερβολικά πολύ, ειλικρινά δεν έχω δει άλλο άνθρωπο να κοκκινίζει τόσο! Ειδικά η μύτη μου γίνεται κατακόκκινη με το παραμικρό δάκρυ που θα μου βγει και παραμένει κόκκινη για ώωωωρες μετά κάνοντας με να μοιάζω σαν ένας πολύ δυστυχισμένος κλόουν! (ρόμπα τελείως, πάλι καλά που είμαι γαϊδάρα δηλαδή και δεν κλαίω συχνά!)

3. Ένα (πολύ) παλιό μου αμόρε που ήταν εραστιτέχνης συνθέτης έμαθα αργότερα ότι συνεργάστηκε με τους REM (!) Πλάκα πλάκα είχε γράψει προ αμνημονεύτων χρόνων κι ένα κομμμάτι για μενα, λέτε να το ακούσω καμιά μέρα ερμηνευμένο από τη φωνή του Stipe? Το χειρότερο βέβαια είναι ότι κανείς δε θα με πιστεύει αν το πω!

4. Επι μια πενταετία τουλάχιστον φορούσα κάθε μέρα, χειμώνα καλοκαίρι ένα ζευγάρι τέτοια μποτάκια. Ακόμα δεν έχω ξεπεράσει την απογοήτευσή μου που δεν είναι πια στη μόδα. Τα λα-τρευ-α!


5. Ο μόνος τρόπος να θυμηθώ κάτι είναι να το γράψω στο χέρι μου. Καμία άλλη μέθοδος υπενθύμισης δεν πιάνει κι έτσι υπάρχει πάντα κάτι γραμμένο στο πάνω μέρος της παλάμης μου. Φυσικά με τα χρόνια έχω αναπτύξει ολόκληρο σύστημα κωδικοποίησης/κρυπτογράφησης για να μην καταλαβαίνουν οι άλλοι ακριβώς είναι αυτό που γράφει πάνω το χέρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
  1. Έχω μία μικρή ελιά στα πάνω χείλη μου ακριβώς ανάμεσα στο δέρμα και στο χείλος, με τα γένια δε φαίνεται αλλά άμα ξουρίζομαι ξάφνου γίνομαι πολύ γοητευτικός.:P
  2. Δε μπορώ με τίποτε να φορέσω παπούτσια χωρίς κάλτσες.
  3. Καμία φορά από βλακεία και αφηρημάδα καταπίνω το λίστεριν (τσούζει)!
  4. Πιστεύω πως δε θα περάσω ποτέ τη Πραγματική Ανάλυση.:redface:
  5. Αυτό το καιρό πληρώνω όλα τα έξοδα του αδελφού μου που είναι φαντάρος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
είμαι σε ταξίδι για δουλειά

μου αρέσει

τρελαίνομαι να μένω σε ξενοδοχεία


και να μην πληρώνω τίποτα

και να σφάζω το mini bar χωρίς ενοχες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
το Σάββατο γράφω

δε μου αρέσει

πρέπει να διαβάσω

δε μου αρέσει

μπορώ να σφάξω τον καθηγητή χωρίς ενοχές:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Κατουριέμαι.


Πολύ.


Πεινάω.


Δεν είναι κατούρημα αυτό που νιώθω, είναι το κάτι άλλο.



Δεν είχα σκοπό σήμερα να γράψω σε αυτό το θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
γράφω με τρόπο ιδιαίτερο

δεν έγραφα πάντοτε έτσι

αλλα πλέον το συνήθισα

οι αποπάνω με μιμούνται

τους μισώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
1. Σπρωχνω τους διπλα οταν γελαω
2. Μου αρεσει να βλεπω τηλεοραση απο πρωιναδικα, μεσημεριανα μεχρι ειδησεις και ντοκυμαντερ
3. Συνεχιζω να κανω κατι που κανουν μονο τα μωρα, οταν ειμαι στενοχωρημενη, νευριασμενη ή κλαιω, για να ηρεμησω..
(αλλα δε σας λεω τι ειναι:redface:....ισως στο επομενο επεισοδιο!:P)
4. Μεχρι πριν 3-4 χρονια σπανια φορουσα ρουχα σε μαυρο χρωμα...λατρευω το λευκο και την πολυχρωμια γενικοτερα..
5. Απο τα 4 μου μεχρι τα 16 μου δεν ειχα αφησει τεχνη για τεχνη που να μην ειχα ασχοληθει απο λιγο εως πολυ και να ειχα παρει μαθηματα..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Βλέπω

τους από πάνω (εκτός της Νεράιδας που γράφει σοβαρά)

που έχουν στόχο

να καταστρέψουν αυτό το τόσο ωραίο (:P) τόπικ

ΑΙΣΧΟΣ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Σκεψου Τσιπ μου οτι οι δυο εκ των τριων παιδιων κουμπιων ειναι και μοδερατορες!!!:P
Ντροπη τους:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.

3. Συνεχιζω να κανω κατι που κανουν μονο τα μωρα, οταν ειμαι στενοχωρημενη, νευριασμενη ή κλαιω, για να ηρεμησω..
(αλλα δε σας λεω τι ειναι:redface:....ισως στο επομενο επεισοδιο!:P)
κι εγώ...:redface: ... ελπίζω να μην λέμε το ίδιο :redface::redface::redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
1. Τρώω τα νύχια μου με μανία όταν έχω άγχος...Από όταν ξεκίνησα να πηγαίνω στο νηπιαγωγείο δεν έχω κόψει ποτέ τα νύχια μου (από τα χέρια εννοείται... :P ) με νυχοκόπτη...
2. Έχω χάσει εξέταση μαθήματος επειδή έκανα λάθος στην ώρα...Νόμιζα ότι το δίναμε στις 18.00 ενώ ήτανε στις 15.00...Και το κορυφαίο;;;Την προηγούμενη ακριβώς μέρα κορόϊδευα μία κοπέλα που είχε πάθει ακριβώς το ίδιο... :redface:
3. Ο άνθρωπος που εμπιστεύομαι περισσότερο από όλους είναι ο αδερφός μου...
4. Δε μου αρέσει καθόλου να ταξιδεύω με πλοίο...Φοβάμαι λιγάκι στην ιδέα ότι για αρκετές ώρες βρίσκομαι στη θάλασσα...Ωστόσο δε φοβάμαι το αεροπλάνο... :worry:
5. Δεν παίζω ποτέ παιχνίδια στον υπολογιστή...Τα βαριέμαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top