2 αλήθειες, 1 ψέμα

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,799 μηνύματα.
Δεν θα μάθουμε ποτέ ποιο είναι το ψέμα του Βασίλη.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,799 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,799 μηνύματα.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
ffs ποσο συναρπαστικες ειναι οι ζωές σας...(note to my future self: you should go out more often)

1. Είμαι προϊόν εγκυμοσύνης από ατύχημα
2. Το πρώτο μου πεταχτό φιλί ήταν στα 7 μου με ξαδέλφη μου
3. Κατά τη διάρκεια λογομαχίας εχω αποκαλέσει καταλάθος καθηγητή "ρε μανα"
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
ffs ποσο συναρπαστικες ειναι οι ζωές σας...(note to my future self: you should go out more often)

1. Είμαι προϊόν εγκυμοσύνης από ατύχημα
2. Το πρώτο μου πεταχτό φιλί ήταν στα 7 μου με ξαδέλφη μου
3. Κατά τη διάρκεια λογομαχίας εχω αποκαλέσει καταλάθος καθηγητή "ρε μανα"
Το 1
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Κι εγώ είμαι ανάμεσα στο 1 και το 2... Θα πω το 2 όμως γιατί έχει πιο πολλές λεπτομέρειες μέσα και μπορεί να έχεις αλλάξει μια απ αυτές (πχ την ηλικία) αλλά το γεγονός να είναι σχετικά αληθές.



Ας πω και για μένα, καιρό είχα...

1. Έχω δει στον ύπνο μου την καθηγήτρια των θρησκευτικών μου να αυνανίζεται. :look:

2. Πρώτη φορά οδήγησα αυτοκίνητο όταν ήμουν 9.

3. Το πρώτο μου φιλί το έδωσα όταν ήμουν 15.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Κι εγώ είμαι ανάμεσα στο 1 και το 2... Θα πω το 2 όμως γιατί έχει πιο πολλές λεπτομέρειες μέσα και μπορεί να έχεις αλλάξει μια απ αυτές (πχ την ηλικία) αλλά το γεγονός να είναι σχετικά αληθές.



Ας πω και για μένα, καιρό είχα...

1. Έχω δει στον ύπνο μου την καθηγήτρια των θρησκευτικών μου να αυνανίζεται. :look:

2. Πρώτη φορά οδήγησα αυτοκίνητο όταν ήμουν 9.

3. Το πρώτο μου φιλί το έδωσα όταν ήμουν 15.

Το δυο ψεμα😂

Η πρώτη μου φορα ηταν στα 12.
Εχω παει Αργεντινή.
Εχω χωρίσει για κακο σεξ
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Χαχαχαχα το 2 ειναι 😂😊
EV8nctYWkAEP0Pl.jpg
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ναι εγραψα χθες γιαυτο😂δεν το ειδες φαίνεται 😂
Ειχα κερδισει ενα ταξιδι Αργεντινή και δεν πηγα thats all.
Ειχα προωρη αναπτυξη αστα να πανε😂και οπως καταλαβες. . .ο αλλος ηταν δυο χρονια πιο μεγαλος

Δε θα σχολιάσω κάτι άλλο γιατί είμαι πολύ αρνητικά προκατειλημμένη με το σεξ σε μικρή ηλικία και θα καταλήξει πολύ μεγάλη κουβέντα... ίσως σε κάποιο άλλο, αντίστοιχο θρεντ.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top