2 αλήθειες, 1 ψέμα

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Καθόλου γενναιόδωρη! Ακριβώς αυτό που αισθάνομαι λέω!
΄Αντε θα παίξω και μια τελευταία φορά για χάρη σου (στα πρότυπα της Αγάπης).

1)΄Εχω πάει στη Βενετία.
2) Κάνω το λιγότερο μια φορά μπάνιο την ημέρα.
3) Ζεσταίνομαι εύκολα και ακόμα και τον χειμώνα ντύνομαι ελαφρά.

Φακ όντως παίζω δύσκολα. Δεν έχω ιδέα τι ν' απαντήσω, αλλά για κάποιον άκρως περίεργο λόγο μου κάνεις για κρυουλιάρα, οπότε θα πω το 3!

Παρεμπιπτόντως, αλήθεια βγάζεις αυτά που λέει ο Goddamnright. He is right, God dammit!

Edit: Τώρα είδα ότι είχες ήδη αποκαλύψει ποιο είναι το ψέμα και πάλι το βρήκα χαχαχαχαχαχαχα

Άστο Λενω, σ ευχαριστούμε που επανέφερες τo thread παρόλα αυτά. :laugh:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Πες κανένα πιο ειδικό, όπως προηγούμενοι like βάζω πολύ αλάτι, Δεν έχω πάει ποτέ μου στο Καρπενήσι (αυτά όχι μην τα πεις χε) ή τι μικρά πράγματα κάνεις όταν είσαι χαρούμενη, νευριασμένη κ.λ.π. και θα δεις ότι θα δυσκολευτούμε όλοι.

Αλάτι >>> φετίχ με πατούσες

Change my mind
 

GoddamnRight

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GoddamnRight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Αλάτι >>> φετίχ με πατούσες

Change my mind


Το αλάτι προκαλεί υπέρταση και άλλα προβλήματα υγείας. Επίσης δημιουργεί το γνωστό bloating με αποτέλεσμα να μισείς τον εαυτό σου (τι? μόνο εγώ τον μισώ όταν το βλέπω?). Αναγνωρίζω ότι νοστιμεύει τα πάντα, αλλά οι πατούσες δεν το χρειάζονται, παραμένουν νόστιμες. (για αυτούς που το έχουν that is).

Cheap shot πάντως, εσύ το πρότεινες. Ποιος μίλησε πρώτος για βίτσια, χε? I just did what you proposed, but did not even do. Who is the boss here?


Change my mind!
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.

GoddamnRight

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GoddamnRight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Είσαι Ηλεκτρολόγος Μηχανικός;


χαχα αναρωτιέμαι πώς το συνδύασες και το ρωτάς. Δεν έχω τέτοιο φετίχ πάντως, το είπα και παραπάνω. Mine may easily be worse, who knows.

Σοβαρά όμως, ανάπτυξε τη σκέψη σου!
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
χαχα αναρωτιέμαι πώς το συνδύασες και το ρωτάς. Δεν έχω τέτοιο φετίχ πάντως, το είπα και παραπάνω. Mine may easily be worse, who knows.

Σοβαρά όμως, ανάπτυξε τη σκέψη σου!


Κατάλαβα, ή μέσα έπεσα, ή κοντά.
Μου θυμίζεις στο στυλάκι έναν φίλο που είχα όταν ήμουν ΗΜΜΥ πριν πολλά χρόνια.

Περιμέναμε μπροστά από ένα φαγάδικο ένα βράδυ, ήμασταν πλάτη με πλάτη και μου κάνει "ψιτ", γυρνάω προς το μέρος του και του λέω "ελα ρε τι θες;" και μου απαντάει "ο κώλος μου απλά ήθελε να σου πει κάτι".

Ε την είχα πιεί, ολόκληρη.

Κάτι στο μακάβριο χιούμορ σου μου τον θύμισε. Αγαπημένος φίλος. Ωραίο χιούμορ.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
ΛΟΙΠΟΝ! έχω έμπνευση:

1. Με εκνευρίζουν οι άνθρωποι που σε μια διαφωνία ανεβάζουν τον τόνο της φωνής τους και βρίζουν.

2. Με εκνευρίζουν οι άνθρωποι που κάνουν ναζάκια και αγκαλίτσες αντί να ζητάνε ευθέως συγγνώμη για τα λάθη τους.

3. Με εκνευρίζουν οι άνθρωποι που όταν θυμώνουν για κάτι εφαρμόζουν το "silent treatment".
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
ΛΟΙΠΟΝ! έχω έμπνευση:

1. Με εκνευρίζουν οι άνθρωποι που σε μια διαφωνία ανεβάζουν τον τόνο της φωνής τους και βρίζουν.

2. Με εκνευρίζουν οι άνθρωποι που κάνουν ναζάκια και αγκαλίτσες αντί να ζητάνε ευθέως συγγνώμη για τα λάθη τους.

3. Με εκνευρίζουν οι άνθρωποι που όταν θυμώνουν για κάτι εφαρμόζουν το "silent treatment".


Κάτσε λίγο, θα δούμε μετά τα νεύρα σου. Τώρα έχουμε μια συζήτηση με τον Goddamnright και διακόπτεις.:bleh:
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Κάτσε λίγο, θα δούμε μετά τα νεύρα σου. Τώρα έχουμε μια συζήτηση με τον Goddamnright και διακόπτεις.:bleh:

Το θέμα εδώ είναι κοινόχρηστο, αν θέλετε privacy να πάτε στα πριβε ινμποξ, μαι λοβς
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
θα διακοψω τον ιστρο σας για δημιουργια ψυχολογικου προφιλ like a classic party pooper

1)Η αγαπημενη μου μπαντα στο γυμνασιο ηταν οι Veil of Maya
2)Εκανα γαλλικα 4 χρονια
3)Εχω κρατησει μια τραπουλα Yu-gi-oh!
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
θα διακοψω τον ιστρο σας για δημιουργια ψυχολογικου προφιλ like a classic party pooper

1)Η αγαπημενη μου μπαντα στο γυμνασιο ηταν οι Veil of Maya
2)Εκανα γαλλικα 4 χρονια
3)Εχω κρατησει μια τραπουλα Yu-gi-oh!


To 1 ειναι το ψέμμα
 

charmander

Δραστήριο μέλος

Ο charmander αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 637 μηνύματα.
ΛΟΙΠΟΝ! έχω έμπνευση:

1. Με εκνευρίζουν οι άνθρωποι που σε μια διαφωνία ανεβάζουν τον τόνο της φωνής τους και βρίζουν.

2. Με εκνευρίζουν οι άνθρωποι που κάνουν ναζάκια και αγκαλίτσες αντί να ζητάνε ευθέως συγγνώμη για τα λάθη τους.

3. Με εκνευρίζουν οι άνθρωποι που όταν θυμώνουν για κάτι εφαρμόζουν το "silent treatment".
Ψέμα το 2 γιατί τα άλλα δύο που έθεσες πιστεύω θα σε εκνευριζαν περισσότερο.
 

GoddamnRight

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GoddamnRight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Κατάλαβα, ή μέσα έπεσα, ή κοντά.
Μου θυμίζεις στο στυλάκι έναν φίλο που είχα όταν ήμουν ΗΜΜΥ πριν πολλά χρόνια.

Περιμέναμε μπροστά από ένα φαγάδικο ένα βράδυ, ήμασταν πλάτη με πλάτη και μου κάνει "ψιτ", γυρνάω προς το μέρος του και του λέω "ελα ρε τι θες;" και μου απαντάει "ο κώλος μου απλά ήθελε να σου πει κάτι".

Ε την είχα πιεί, ολόκληρη.

Κάτι στο μακάβριο χιούμορ σου μου τον θύμισε. Αγαπημένος φίλος. Ωραίο χιούμορ.

You are goddamn right. Τελείωσα ηλεκτρολόγος :O

ΛΟΙΠΟΝ! έχω έμπνευση:

1. Με εκνευρίζουν οι άνθρωποι που σε μια διαφωνία ανεβάζουν τον τόνο της φωνής τους και βρίζουν.

2. Με εκνευρίζουν οι άνθρωποι που κάνουν ναζάκια και αγκαλίτσες αντί να ζητάνε ευθέως συγγνώμη για τα λάθη τους.

3. Με εκνευρίζουν οι άνθρωποι που όταν θυμώνουν για κάτι εφαρμόζουν το "silent treatment".

Πολύ εύκολα το 1.

θα διακοψω τον ιστρο σας για δημιουργια ψυχολογικου προφιλ like a classic party pooper

1)Η αγαπημενη μου μπαντα στο γυμνασιο ηταν οι Veil of Maya
2)Εκανα γαλλικα 4 χρονια
3)Εχω κρατησει μια τραπουλα Yu-gi-oh!


Το 2.
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Λοιπόν η κατάσταση είναι εξαιρετικά κωμική (και ως προς το ένα σκέλος της κωμικοτραγική).
Εμείς ολόκληροι άνθρωποι παίζουμε παιχνίδια και το διασκεδάζουμε και στο iSchool τα δεκαπεντάχρονα θέλουν να κάνουν σεξ!!! (το δεύτερο είναι το κωμικοτραγικό)
Για βάλτε ένα χεράκι στο θέμα "Τι κάνω λάθος;" επειδή βαρέθηκα πια να παίζω την αυστηρή δασκάλα!
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ΛΟΙΠΟΝ! έχω έμπνευση:

1. Με εκνευρίζουν οι άνθρωποι που σε μια διαφωνία ανεβάζουν τον τόνο της φωνής τους και βρίζουν.

2. Με εκνευρίζουν οι άνθρωποι που κάνουν ναζάκια και αγκαλίτσες αντί να ζητάνε ευθέως συγγνώμη για τα λάθη τους.

3. Με εκνευρίζουν οι άνθρωποι που όταν θυμώνουν για κάτι εφαρμόζουν το "silent treatment".


Το 3). το 2 το βρίσκεις cute kai to 1) καμιά φορά, αντέ να σε ενοχλεί αν γίνεται συνέχεια. Το 3) ξεκάθαρα δε μπορείς να το ανεχτείς και όταν στο κάνουν ανατακτοποιείς τη τεράστεια ντουλάπα σου 3 φορές απανωτά!!!

Για σένα:

 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Λοιπόν η κατάσταση είναι εξαιρετικά κωμική (και ως προς το ένα σκέλος της κωμικοτραγική).
Εμείς ολόκληροι άνθρωποι παίζουμε παιχνίδια και το διασκεδάζουμε και στο iSchool τα δεκαπεντάχρονα θέλουν να κάνουν σεξ!!! (το δεύτερο είναι το κωμικοτραγικό)
Για βάλτε ένα χεράκι στο θέμα "Τι κάνω λάθος;" επειδή βαρέθηκα πια να παίζω την αυστηρή δασκάλα!

Μπορώ να κάνω αυτό το σχόλιο να φαίνεται τόοοοσο λάθος... Με ένα απλό boldαρισμα.

 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Το 3). το 2 το βρίσκεις cute kai to 1) καμιά φορά, αντέ να σε ενοχλεί αν γίνεται συνέχεια. Το 3) ξεκάθαρα δε μπορείς να το ανεχτείς και όταν στο κάνουν ανατακτοποιείς τη τεράστεια ντουλάπα σου 3 φορές απανωτά!!!

Για σένα:


Το ψέμα πρέπει να βρεις πουλάκι μου
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top