Χρόνια Πολλά σε όλους!

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
:'(

μονο ο Νικολας με κερασε..:(




:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jfire

Δραστήριο μέλος

Ο Jfire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 402 μηνύματα.
Λακτα 144 χρονια πολλα !
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Σοκολατένια, να τα χιλιάσεις!!! Να αποκτήσεις ή να επιτύχεις ό,τι επιθυμείς !!:kiss:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ παιδιά!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Χρόνια πολλά! Να μας κεράσεις σοκολατάκια...:P!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilint_ntara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 274 μηνύματα.
Χρόνια πολλά! Τα σοκολατάκια να είναι Λάκτα ;)

:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Οops!!Τώρα το είδα...!ευχαριστώ πολύ παιδιά αλλά είπαμε...Σοκολατάκια τέλος!!!!Τα φάγαμε όλα!!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Κάνω την αρχή!:D



Χρόνια πολλά Ρεζ!!Ότι επιθυμείς!:birthday:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Χρόνια καλά και πολλά Ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεζζζζζζζζζζ!!!!!!!!!!!!!!!!!
:D Πάντα γερή και δυνατή, και με ΤΟ χαρτί στα χέρια!



Αφιερωμένο εξαιρετικά, ντάρλινγκ... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Χρόνια σου πολλά Αθηνά! Εύχομαι χαρά και επιτυχίες με ό,τι καταπιάνεσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Κάνω την αρχή!:D
Χρόνια πολλά Ρεζ!!Ότι επιθυμείς!:birthday:
Σ'ευχαριστώ Billoυκο!!!!!
Το τριώροφο και τα 500.000? από που τα παραλαμβάνω? :P

Χρόνια καλά και πολλά Ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεζζζζζζζζζζ!!!!!!!!!!!!!!!!!
:D Πάντα γερή και δυνατή, και με ΤΟ χαρτί στα χέρια!

Αφιερωμένο εξαιρετικά, ντάρλινγκ... ;)
Σ'ευχαριστώ βρε Γιδάκι... Από το στόμα σου και στων... 7 εξεταστών το αυτί σε 7 εβδομάδες!!!

{το δε comic εξαιρετικά πετυχημένο αν σκεφτείς ότι σήμερα ήμουν στο lab 9 ώρες :redface:}


Χρόνια σου πολλά Αθηνά! Εύχομαι χαρά και επιτυχίες με ό,τι καταπιάνεσαι.
Σε ευχαριστώ πολύ Δήμητρα! Το αυτό και δι υμάς! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Χρόνια πολλά μικρή μου (χρησιμοποιώ την λέξη ''μικρή'' με δημιουργικό τρόπο:lol:). Να είσαι χαρούμενη, να πετύχεις όλους τους στόχους σου και καλή επιτυχία στην τελική ευθεία αυτού που σε ταλαιπωρεί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Taurus.gif
    Taurus.gif
    29.5 KB · Εμφανίσεις: 87

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Ρέζιντεντ!Ό,τι επιθυμείς...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Καλε, η Ζανίν!!! Ζανίνω, εδώ έχεις ακόμα γενέθλια!!!!!!!!!!!!!!!!

Χρόνια καλά και πολλά για -πλέον- χθες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Rez... Χρονια πολλα. :kissing:

Μαμα μου... Χρονια πολλα και σε σενα...:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών. Έχει γράψει 152 μηνύματα.
Χρόνια πολλά σε όλες τις μανούλες του κόσμου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Μαρή Ρέζι, στη γιορτή της μητέρας γεννήθηκες! Μα τέτοιο δώρο έκανες στη μάνα σου?!

Χρόνια πολλά σε όλες τις μανάδες και φυσικά...

Χρόνια πολλά Ρεζουλιν μου, να είσαι πάντα ευτυχισμένη, δημιουργική και να αποκτήσεις όλα όσα επιθυμείς! (αν παρ' ελπίδα αποκτήσεις το σημερινό τζόκερ των 5 εκατομμυρίων, θα με βόλευαν 120 χιλιάδες :P)
Εύχομαι επίσης να σταθεροποιηθείς στη δουλειά σου και να συνεχίσεις τον δρόμο που χάραξε η Παλλαντίν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Χρόνια σου Πολλά Ρέζι...
Να τα εκατοστήσεις...
Να είσαι πάντα καλά με υγεία και γρήγορα διδάκτορας (...χωρίς το υποψήφιος μπροστά...)...
Ό,τι επιθυμείς αφού το αξίζεις και με το παραπάνω...

:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Res! Ελπίζω να σου πάνε όλα καλά, να είσαι ευτυχισμένη και επιτυχημένη (καλά έτσι που πας σε λίγο το βιογραφικό σου θα το κουβαλάς μόνο σε στικάκι γιατί τυπωμένο θα βγαίνει πιο χοντρό από την τριλογία του Αρχοντα του Δαχτυλιδιών!:mad:), και κυρίως να έχεις σύντομα την ευκαιρία να πας μεγάαααααλες διακοπές γιατί τις χρειάζεσαι επειγόντως.:) Εννοείται ότι κατά τη διάρκεια τους θα περάσεις και από τη Σαλλλλλονίκη για να φας δύο κούτες τρίγωνα να στανιάρεις!!!:clapup:

Επίσης χρόνια πολλά σε όλες τις μαμάδες, κυρίως στην πιο καινούρια που έχουμε, την αγαπημένη Palladin!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Χρόνια πολλά μικρή μου (χρησιμοποιώ την λέξη ''μικρή'' με δημιουργικό τρόπο:lol:). Να είσαι χαρούμενη, να πετύχεις όλους τους στόχους σου και καλή επιτυχία στην τελική ευθεία αυτού που σε ταλαιπωρεί!

Σ'ευχαριστώ υποβρύχια!!!!! (Εννοείται είμαι μικρή... Είμαι μόλις 22 -δεδομένου ότι έχω εφαρμόσει το 13αδικό σύστημα μέτρησης εδώ και λίγα χρόνια :P)

Χρόνια πολλά Ρέζιντεντ!Ό,τι επιθυμείς...:)

Σ'ευχαριστώ πολύ Slayer! Ό,τι επιθυμείς και εσύ!

Rez... Χρονια πολλα. :kissing:
Σ'ευχαριστώ πολύ Έμμα μου και ανταποδίδω τις ευχές! Ελπίζω να σε καμαρώνουν τα παιδιά σου σήμερα που γιορτάζεις κι εσύ!
Μαρή Ρέζι, στη γιορτή της μητέρας γεννήθηκες! Μα τέτοιο δώρο έκανες στη μάνα σου?!
Χρόνια πολλά Ρεζουλιν μου, να είσαι πάντα ευτυχισμένη, δημιουργική και να αποκτήσεις όλα όσα επιθυμείς! (αν παρ' ελπίδα αποκτήσεις το σημερινό τζόκερ των 5 εκατομμυρίων, θα με βόλευαν 120 χιλιάδες :P)
Εύχομαι επίσης να σταθεροποιηθείς στη δουλειά σου και να συνεχίσεις τον δρόμο που χάραξε η Παλλαντίν :P

Η γιορτή της μαμάς είναι κάθε φορά τη 2η Κυριακή του Μαίου. Δεν φταίω εγώ που φέτος αποφάσισαν οι μαμάδες να μου κλέψουν τη δόξα! :mad: (Αν και βασικά κυριακή γεννήθηκα, οπότε... ναι αυτό το δώρο είχα κάνει στη μανούλα μου τότε! :P)

Σ'ευχαριστώ για τις ευχές ΚουΕΕΕΕΕΕ!!! Για το δρόμο της Palladin αργώ όμως ακόμα "φοβάμαι" :P (για τα λεφτά του τζόκερ θα τα κανονίσουμε No worries! :P:P)

Χρόνια σου Πολλά Ρέζι...
Να τα εκατοστήσεις...
Να είσαι πάντα καλά με υγεία και γρήγορα διδάκτορας (...χωρίς το υποψήφιος μπροστά...)...
Ό,τι επιθυμείς αφού το αξίζεις και με το παραπάνω...
Κώστα ευχαριστώωωωωωω! Κι εσύ... καλός πολίτής :P:P:P

Χρόνια πολλά Res! Ελπίζω να σου πάνε όλα καλά, να είσαι ευτυχισμένη και επιτυχημένη (καλά έτσι που πας σε λίγο το βιογραφικό σου θα το κουβαλάς μόνο σε στικάκι γιατί τυπωμένο θα βγαίνει πιο χοντρό από την τριλογία του Αρχοντα του Δαχτυλιδιών!:mad:), και κυρίως να έχεις σύντομα την ευκαιρία να πας μεγάαααααλες διακοπές γιατί τις χρειάζεσαι επειγόντως.:) Εννοείται ότι κατά τη διάρκεια τους θα περάσεις και από τη Σαλλλλλονίκη για να φας δύο κούτες τρίγωνα να στανιάρεις!!!:clapup:
Χαχαχαχαχαχαχαχα!!! Ευχαριστώωωωωω!!!! Εννοείται ότι ο επόμενος σταθμός είναι Θεσαλλονίκη! Μου έχεις τάξει και τη 2η "ατραξιόν" τα τσουρέκια δεν τα ξεχνώ εγώ αυτά τα πράγματα! :P


=============

Χρόνια πολλά και σε όλες τις μαμάδες του φόρουμ, και τις 2 μέλλουσες, και λίγο περισσότερο στην καινούρια μας :)

Επίσης χρόνια πολλά στη δικιά μου τη μανούλα :):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top