Χρόνια Πολλά σε όλους!

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
χρονια πολλα και απο εμενα!

καλα αυτα τα μυρμηγκακια σκιζουν:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.


...σε όλους!

Και χρόνια καλά και πολλά, Αναστασούλι!!

Και εννοείται στον Τάσο μας, Dark, πάντα γερός και δυνατός!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
K.E. , χρόνια πολλά και από μένα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Χρόνια καλά Κ.Ε. μου! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
ΚουΕ, χρόνια σου πολλά και καλά!!! Κάθε ευτυχία για σένα και την οικογένεια και να καμαρώσεις το γίο σου όπως επιθυμεί! :D :birthday:

Τάσο (Κρόνε), καυλάντη μου χρόνια πολλά και σε σένα!!! Ότι επιθυμείς! :birthday:

Και χρόνια πολλά σε όλους όσους γιορτάζουν!


Υ.Γ. Ένα κέρασμα κάποιος από σας, γιατί δεν έχω κάποιον φίλο Τάσο, μια Τασούλα μόνο που είμασταν φίλοι παλιά και έχουμε να μιλήσουμε 1,5 χρόνο έχω. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Χρονια πολλα σε οοολους, και λιγα παραπανω σε Κουε και κρονο.. ο,τι πεθυματε γκαιζ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Κρόνε και ΚουΕ χρόνια σας πολλά!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
ΚουΕ και Κρόνε χρόνια πολλά!
Με υγεία και ό,τι άλλο επιθυμείτε...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αναστασια μου, χρονια πολλα με ευχες για υγεια πρωτα απ' ολα και πολλη αγαπη!!!:)
Να 'σαι παντα καλα με πολλες ευτυχισμενες στιγμες για σενα και τα προσωπα που αγαπας!!!:)



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
ΚουΕ χρόνια πολλά και διαδικτυακώς...Να'σαι πάντα καλά με την οικογένειά σου και να έχεις υγεία και ό,τι επιθυμείς...Το αξίζεις... :D

Κρόνε χρόνια πολλά και σε σένα...Καλή επιτυχία στις εξετάσεις σου και ό,τι επιθυμείς να έχεις... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Γιώργο, ελπίζω να μετράνε οι ευχές αν και λιγο καθυστερημένες :redface: (ζούλεψα από τη Vkey :P). Ό,τι επιθυμείς !!!!!! :D

Xρόνια πολλά για τη γιορτή του και στον Krono μας!!!

[Αναστασία μην κλέβεις, αφού είπες γιορτάζεις με την άλλη γιορτή μην θες διπλές ευχές :P]
Χρονια πολλά και καλά σε όλους :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Γιώργο, ελπίζω να μετράνε οι ευχές αν και λιγο καθυστερημένες :redface: (ζούλεψα από τη Vkey :P).
Ό,τι επιθυμείς !!!!!! :D
Μετράνε, σε ευχαριστώ πολύ-πολύ-πολύ-πολύ!!! :D:D


Άντε και με το PhD στο χέρι κι εσύ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Kρόνε χρόνια πολλά και καλά! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αναστασία μου γλυκιά, Χρόνια Πολλά, να σε χαιρόμαστε…
ευχαριστώ πολύ γλυκουλίνα μου
το πρώτο τηλεφώνημα την Κυριακή για χρόνια πολλά ήταν το δικό σου! :D

:) Χρόνια σου πολλά και happy nameday Αναστασία!!
Εύχομαι γρήγορα ν' ακούσεις την ίδια ευχή από το στόμα του παλίκαρού σου! :D
Ζωρζ.. :redface: ξέχασα τα γεννεθλιάκια σου :redface:
Σχώρα με :redface: (Επίσης έσβησα πολλές φατσούλες σου, για να χωρέσουν οι δικές μου :P)
ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙΣ Γιώργο μου, να είσαι ΠΑΝΤΑ ΥΓΙΗΣ κι ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ! (Με ή χωρίς γυναίκα, δεν έχει και τόση σημασία το πως θα έρθει στη ζωή σου η ευτυχία)

...σε όλους!

Και χρόνια καλά και πολλά, Αναστασούλι!!
Ευχαριστώ Γιδάτσι μου :hug:
Να είσαι κι εσύ πάντα καλά κι ευτυχισμένο! Εντός ή εκτός Ελλάδος :P

K.E. , χρόνια πολλά και από μένα
Σε ευχαριστώ πολύ Δημήτρη, να είσαι κι εσύ πάντα καλά!

Χρόνια καλά Κ.Ε. μου! :P
Σένκιου λοβ :redface:

ΚουΕ, χρόνια σου πολλά και καλά!!! Κάθε ευτυχία για σένα και την οικογένεια και να καμαρώσεις το γίο σου όπως επιθυμεί! :D :birthday:
Ευχαριστώ Τσίπ, να είσαι κι εσύ πάντα καλά :D

Χρονια πολλα σε οοολους, και λιγα παραπανω σε Κουε και κρονο.. ο,τι πεθυματε γκαιζ!
Να σαι καλά Κορψίδι μου, να είσαι κι εσύ ευτυχισμένη :D

Κρόνε και ΚουΕ χρόνια σας πολλά!:D
Μπιλούνι μου .... ευχαριστώ και διαδικτυακώς :D

ΚουΕ και Κρόνε χρόνια πολλά!
Με υγεία και ό,τι άλλο επιθυμείτε...:)
Να είσαι καλά Μπιλ κι εσύ και όλη σου η οικογένεια :)

Αναστασια μου, χρονια πολλα με ευχες για υγεια πρωτα απ' ολα και πολλη αγαπη!!!:)
Να 'σαι παντα καλα με πολλες ευτυχισμενες στιγμες για σενα και τα προσωπα που αγαπας!!!:)

Τι γλυκιάααααααααααααααααααα
Είσαι ζάχαρη, είσαι μέλι, είσαι κρύο νερό που πίνουν οι Αγγέλοι :D (:P)
Ευχαριστώ πολύ καρδιά μου :)

ΚουΕ χρόνια πολλά και διαδικτυακώς...Να'σαι πάντα καλά με την οικογένειά σου και να έχεις υγεία και ό,τι επιθυμείς...Το αξίζεις... :D
Σένκιου μπέιμπι κι εσένα, αν και τα είπαμε κι αλλιώς :P

[Αναστασία μην κλέβεις, αφού είπες γιορτάζεις με την άλλη γιορτή μην θες διπλές ευχές :P]
Χρονια πολλά και καλά σε όλους :)
Ασε ρε, αφού όλοι με ξεχνάνε, ας μαζέψω ότι μπορώ πότε το πάσχα και πότε τον Δεκέμβρη :P

Ελπίζω να περάσατε όλοι καλά κι ελπίζω να γυρίσετε όλοι σπίτια σας σώοι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ζωρζ.. :redface: ξέχασα τα γεννεθλιάκια σου :redface:
Σχώρα με :redface:
Σιγά μωρέ, ούτως ή άλλως τέτοια μέρα που έπεσε..!! :D

Επίσης έσβησα πολλές φατσούλες σου, για να χωρέσουν οι δικές μου :P
:P

ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙΣ Γιώργο μου, να είσαι ΠΑΝΤΑ ΥΓΙΗΣ κι ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ! (Με ή χωρίς γυναίκα, δεν έχει και τόση σημασία το πως θα έρθει στη ζωή σου η ευτυχία)
Σε ευχαριστώ πολύ!!!!! :clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
And in the end, ya're right.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Αναστασία χρόνια πολλά, χρόνια ευτυχισμένα και με λίγη ακόμα γλυκιά ταλαιπωρία (την κόρη εννοώ)!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αναστασία χρόνια πολλά, χρόνια ευτυχισμένα και με λίγη ακόμα γλυκιά ταλαιπωρία (την κόρη εννοώ)!!!!

χαχα σε ευχαριστώ Ξανθή μου!
Νομίζω όμως ότι έχεις προτεραιότητα για την κόρη ε? :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
λες ε; μπα ακόμα είναι μικρός ο Σωτήρης από του χρόνου και βλέπουμε :P εκτός αν το κανονίσουμε να είμαστε μαζί να έχουμε παρέα...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.


Χρονια πολλα και δημιουργικα ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΟΣ!! :)
Να τα εκατοστησεις!!!
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Κακή Επιρροή και Dark Kronos!!! Να χαίρεστε την γιορτή σας και ό,τι επιθυμείτε!!! :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top