Χρόνια Πολλά σε όλους!

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Δεσμώτη, έγραψες!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Χρόνια σου πολλά Πιτ!Ότι επιθυμείς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Χρόνια πολλά pitg21!!!! Να τα εκατοστήσεις και πάντα επιτυχίες!!! :D:D:D


Χρόνια πολλά wagneriandandy!!!! Να τα εκατοστήσεις και ό,τι επιθυμείς!!! :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι
μαρή Νεράιδα???????????????????????????????





"The secret of staying young is to live honestly, eat slowly, and lie about your age"

Lucille Ball



:P

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIii. H νεράιδα έχει γενέθλια και κάνει την πάπια και δεν μας το λέει!!! :P

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!

Χαρούμενα γενέθλια Νεράιδα!


:birthday:

Νεράιδααααααααα :D

Πολύχρονη και ευτυχισμένη!!:D
:birthday::birthday:

Πάντα επιτυχίες και ειδικά για αύριο!!:D (μετά θα έχει 2 κεράσματα το μενού :lol:)

Πώς κοντέψαμε να την ξεχάσουμε; :P

Χρόνια πολλά (μαρή :P)! :D Το bowling το κερνάς, έτσι; :P

Αγαπητό Κριαράκι χρόνια σου πολλά!
Να σε χαιρόμαστε πρώτα εμείς και μετά όλοι οι άλλοι! :P
Και να μην ξεχνάς, ο χρόνος είναι σχετικός!
Δεν επηρεάζει τις γυναίκες...μόνο οι άντρες γερνάνε. Οι γυναίκες ωριμάζουν :pfff::P
Άλλωστε είμαι σίγουρη ότι όσα χρόνια κι αν περάσουν θα έχεις το ίδιο νάζι με τη ζουζούνα του avatar σου. ;)

Alles Gute uns Schöne und Liebe, liebe Feeeee!!!!!!!!!




Ax...:redface:
Με συγκινησατε σκατομωρα, ολα σας!:redface:
Το πηρατε χαμπαρι ε?!:P Αλλα κι εσεις περιμενατε να απομακρυνθω απο τον υπολογιστη για να μου χαρισετε τοσο ομορφες και τρυφερες ευχες!:):P
Γκαις εντ γκερλες, σας ευχαριστω πολυ μεσα απο την καρδια μου για ολα οσα μου ευχηθηκατε και σας ευχομαι με τη σειρα μου υγεια, δημιουργια και πολλη πολλη πολλη αγαπη!:redface: :)

Επππππ, εσεις.....ναι ναι....εσεις που με ξεχασατε :P.....οπως λεει και η Μαρια Αλιφερη... "ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ"!!!!;)


Pit καλο μου, σου ευχομαι χρονια πολλα και ευτυχισμενα !!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Καλέ το κορίτσι μας, Χρόνια πολλά Νεράιδα μου ότι επιθυμείς!!! Να είσαι πάντα όπως είσαι να έχεις υγεία κ δίπλα σου ανθρώπους που σε αγαπούν.!



Perfect Birthday
On your birthday I wish you much pleasure and joy,
I hope all of your wishes come true.
May each hour and minute be filled with delight,
And your birthday be perfect for you!



Χρονια πολλα
Neraida...:)
και...

I do believe in fairies! I do! I do!



Νεράιδα, σου εύχομαι χρόνια πολλά και παραμυθένια! :)


Χρόνια πολλά Νεράιδαααα!!!!!!! Να τα εκατοστήσεις, πάντα με υγεία και ό,τι επιθυμείς να το αποκτήσεις και να το έχεις πάντα δικό σου!!! Πολλές ευχές και πολλά φιλιά :D

:birthday:

Και τώρα κλείσε τα μάτια και κάνε μια ευχή :cake:

Νεραιδουλα σου ευχομαι χρονια πολλα, και ευτυχισμενη...


Ax...:redface:
Με συγκινησατε σκατομωρα, ολα σας!:redface:
Το πηρατε χαμπαρι ε?!:P Αλλα κι εσεις περιμενατε να απομακρυνθω απο τον υπολογιστη για να μου χαρισετε τοσο ομορφες και τρυφερες ευχες!:):P
Γκαις εντ γκερλες, σας ευχαριστω πολυ μεσα απο την καρδια μου για ολα οσα μου ευχηθηκατε και σας ευχομαι με τη σειρα μου υγεια, δημιουργια και πολλη πολλη πολλη αγαπη!:redface: :)

Επππππ, εσεις.....ναι ναι....εσεις που με ξεχασατε :P.....οπως λεει και η Μαρια Αλιφερη... "ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ"!!!!;)


Pit καλο μου, σου ευχομαι χρονια πολλα και ευτυχισμενα !!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.

:D Νεράιδα χρόνια γλυκά τρυφερά και ερωτικά σου εύχομαι
σπέσιαλ αφιέρωση από μένα .... γιατί κι εγώ πιστεύω στις ..
νεράιδες .... I do
:D







Xρόνια πολλά και χρόνια καλά Νέρ :)

Χρόνια σου πολλά Νεράιδα!!! Πολύχρονη και ευτυχισμένη!!! :D


Νεράιδα χρόνια πολλά και καλά.:)

Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά που με θυμηθήκατε αν και δεν το περίμενα καθ' ότι δε συμμετέχω και πολύ τακτικά στο forum! Οπότε η χαρά μου είναι διπλή! Να μην ξεχάσω βέβαια να πω και χρόνια πολλά στη Νεράιδα του forum την οποία αδίκησα λίγο στο Παλέρμο...:redface:

Καθυστερημένος πάντα, φτου αδιόρθωτος :beating:

Neraida χρόνια πολλά και καλά κι από μένα :birthday:

Χρόνια πολλά και καυτερά για Νεράϊδα, pit kai borat (οψίμως). :redface::redface:

Για νεραϊδούμπασι:



Πιστεύω να συγκινήθηκες Νεράϊδα.

Γιατί είμαι στριφνός και δεν εύχομαι ποτέ.
Σου'φτιαξα και τούρτα καταπληκτικιά.

Δική μου συνταγή που εκφράζει και το συναισθηματικό μου κόσμο.


Άντε πάω τώρα.
(τζους)

Ax...:redface:
Με συγκινησατε σκατομωρα, ολα σας!:redface:
Το πηρατε χαμπαρι ε?!:P Αλλα κι εσεις περιμενατε να απομακρυνθω απο τον υπολογιστη για να μου χαρισετε τοσο ομορφες και τρυφερες ευχες!:):P
Γκαις εντ γκερλες, σας ευχαριστω πολυ μεσα απο την καρδια μου για ολα οσα μου ευχηθηκατε και σας ευχομαι με τη σειρα μου υγεια, δημιουργια και πολλη πολλη πολλη αγαπη!:redface: :)

Επππππ, εσεις.....ναι ναι....εσεις που με ξεχασατε :P.....οπως λεει και η Μαρια Αλιφερη... "ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ"!!!!;)


Pit καλο μου, σου ευχομαι χρονια πολλα και ευτυχισμενα !!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Πιτάκο χρόνια πολλά και καλά! :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Ο πιο καθυστερημένος είναι και πάλι εδώ. Χρόνια πολλά Νεράιδα και να έχεις πάντα πολλούς και καλούς φίλους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Α ρε Ηλια δε σε προλαβα. :P Τωρα μου 'κοψε και ειδα το thread. Anyway, χρονια πολλα εστω και καθυστερημενα. :D

(μια μερα πριν την αδερφη μου ειχες γενεθλια :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Χρονια πολλα και ο,τι επιθυμεις Zed. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Χρόνια πολλά ρε Γιώργο!!! Ό,τι επιθυμείς ρε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Και ο bobiras εχει γενεθλια, αλλα στη λιστα δε φαινεται. :P Χρονια πολλα και συντομα να βγαλεις το CD σου με latin και rnb remixes της Βιολογιας κατευθυνσης. Το κοβω να γινεται πλατινενιο. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ο πιο καθυστερημένος είναι και πάλι εδώ. Χρόνια πολλά Νεράιδα και να έχεις πάντα πολλούς και καλούς φίλους...

Σ' ευχαριστω πολυ Κωστη!:)
Λιγους και καλους θελω... και τους εχω...:)
Τα ονειρα σου, ευχες μου!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliana13

Νεοφερμένος

Η Iliana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
χρονια πολλα σε οσους εχουν γενεθλια!!!!και ιδιαιτερα στον Γιωργο!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.



Νέρι μου .... δεν είχα πάρει πρέφα.... :redface:

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ γιατί η ποσότητα μετράει!!!!!!
ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΛΑ γιατί και η ποιότητα μετράει!!!!!!


Ότι επιθυμείς να το πάθεις....
:P:P:P:alljumpy::alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Νεράιδα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.



Νέρι μου .... δεν είχα πάρει πρέφα.... :redface:

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ γιατί η ποσότητα μετράει!!!!!!
ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΛΑ γιατί και η ποιότητα μετράει!!!!!!


Ότι επιθυμείς να το πάθεις....
:P:P:P:alljumpy::alljumpy:

Βρε ανεπροκοπη, δεν το ειχες παρει πρεφα ε?!!!!!!:mad:
Ε που να παθεις, ολα οσα λαχταρα η καρδουλα σου!!:P :D:D
Τενκιου κουκλα!!!!:D

Χρόνια πολλά Νεράιδα!:)

Να σαι καλα Μπορατ!!!:)
Τενκιου!!!!:redface:
Τα καλυτερα σου ευχομαι!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Μαρή Νέρι κριάρι είσαι;;; ..... επίσης δεν πήρα πρέφα, γιατί είχα άδεια (τώρα το ανακάλυψα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Χρόνια πολλά στον βλάκα τον zedblue :D :heart:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top