Χρόνια Πολλά σε όλους!

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Χρόνια πολλά μαν!:clapup:
Να είσαι ευτυχισμένος και πάντα χαρούμενος.
Και που ξέρεις..μέσα από την τούρτα γενεθλίων σου μπορεί αντί για χορεύτρια να ξεπηδήσει ο Ρεμπεσκές (ντυμένος λαγουδάκι εννοείται).

:birthday::birthday:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.


Χρονια πολλα Γιαννη!!
Αλλα 7 χρονια και με εφτασες Ψαρακι! :P
Σου ευxoμαι τα καλυτερα απο καρδιας!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά στο Μποράτι και στην Invalid που έχει ...εξαφανιστεί! Ότι επιθυμείτε παιδιά, πάντα ευτυχισμένοι και με επιτυχίες παντού!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Χρόνια πολλά borat...
Να ζήσεις να ευτυχισεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
borat ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ και καλάααα!!! :cake::birthday::birthday::birthday:

ότι επιθυμείς ειλικρινά :)

[και να αλλάξεις avatar ε? :eek::P]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά borat...Να'σαι πάντα καλά και με υγεία...
Να τα εκατοστήσεις και ό,τι επιθυμείς να έχεις...
:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Χρονια πολλά στον Borat μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Και στη γυναικα του Γιάννη, βεβαίως-βεβαίως, αλλα και στις αλεξιες και αλεξιους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ borat!!!!!!! Να τα εκατοστήσεις και ότι επιθυμείς!!!! Να είσαι πάντα ευτυχισμένος,τυχερός και όλα σου τα όνειρα να γίνουν πραγματικότητα!!!!!! :D:D:D
1000 ευχαριστώ.:D
Χαρούμενα γενέθλια Γιάννη!


Πρώτα υγεία (δεν υπάρχει τίποτα πιο πολύτιμο) και μετά : ευτυχία, ηρεμία, αγάπη, ευημερία.

Τουρ-τα τουρ-τα τουρ-τα
Σουβλάκι στη συνάντηση!
(να με κεράσετε εννοώ!):redface:

Ευχαριστώ πολύ.

Χρόνια πολλά μαν!:clapup:
Να είσαι ευτυχισμένος και πάντα χαρούμενος.
Και που ξέρεις..μέσα από την τούρτα γενεθλίων σου μπορεί αντί για χορεύτρια να ξεπηδήσει ο Ρεμπεσκές (ντυμένος λαγουδάκι εννοείται).

:birthday::birthday:
Σε ευχαριστώ ρε Μπιλ, να ΄σαι καλά!:clapup:
Ο ρεμπεσκές σε τούρτα; Μπρρρ.
:P



Χρονια πολλα Γιαννη!!
Αλλα 7 χρονια και με εφτασες Ψαρακι! :P
Σου ευxoμαι τα καλυτερα απο καρδιας!!!!
Μούφα είναι, σε 7 χρόνια θα είμαι 27.
Δε θέλω κουβέντες.
Χρόνια Πολλά στο Μποράτι και στην Invalid που έχει ...εξαφανιστεί! Ότι επιθυμείτε παιδιά, πάντα ευτυχισμένοι και με επιτυχίες παντού!!! :D
Θενκ γιού.
Χρόνια πολλά borat...
Να ζήσεις να ευτυχισεις...
Θενκ γιού εγκέν.

borat ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ και καλάααα!!! :cake::birthday::birthday::birthday:

ότι επιθυμείς ειλικρινά :)

[και να αλλάξεις avatar ε? :eek::P]
Δεν αλλάζω αβατάρ, αλλά χρόνια πολλά θα τα έχω.:P
Χρόνια Πολλά borat...Να'σαι πάντα καλά και με υγεία...
Να τα εκατοστήσεις και ό,τι επιθυμείς να έχεις...
:D:D
Να είσαι καλά Βεντέτα! Ευχαριστώ.

Χρονια πολλά στον Borat μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Και στη γυναικα του Γιάννη, βεβαίως-βεβαίως, αλλα και στις αλεξιες και αλεξιους.
Η καλλίτερη φωτογραφία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Χρόνια πολλά μπορατ!!!! Να τα εκατοστήσεις, να αποκτήσεις ό,τι επιθυμείς και να μοιάσεις στο πρότυπό σου (τον ρεμπεσκέ :P:D)

Σοβαρά τώρα, να έχεις πάντα υγεία, αγάπη, πολλά λεφτά και πολλές επιτυχίες :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Χρόνια πολλά μπορατ!!!! Να τα εκατοστήσεις, να αποκτήσεις ό,τι επιθυμείς και να μοιάσεις στο πρότυπό σου (τον ρεμπεσκέ :P:D)

Σοβαρά τώρα, να έχεις πάντα υγεία, αγάπη, πολλά λεφτά και πολλές επιτυχίες :D
Να ΄σαι καλά ντάρλινγκ.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angekon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
χρονια πολλα στον Αλεξη ... τον κουκου..για:D:D:D
δικο μας εχουμε κανενα εδω;;:bye::bye::bye::bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Μπορ, δεν ξέρω τι προτιμάς; cream top ή cream bottom?
(στην κρούστα ή στο παντεσπάνι ρε βρώμικο μυαλο :P)


Και το τραγουδάκι αφιερωμένο: :drunk:

Να ζήσεις Μποράτι και χιόνια πολλά
Μεγάλος να γίνεις με ξανθιές αγκαλιά
Παντού να σαπίζεις μέχρι της αυγής το φως
Και όλοι να λένε "τι ρεμάλι αυτός"
:P


Υγ.:clapup: διάλεξες και το μήνα που είμαι ρέστος να γεννηθείς (...:mad:):clapup:

Υγ2. όπως και να έχει, χάππυ μπ-ντέη.






-------------------------------------------

και να μοιάσεις στο πρότυπό σου

με το σουξέ που έχει στις γυναίκες, εγώ τον έχω πρότυπο :redface:


να πεταχτεί ντυμένος λαγουδάκι

είμαι σίγουρος πως ο λαός και ο εορτάζοντας θα το προτιμούσαν
να βάζαμε μια στριπτιζεζ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Μπορ, δεν ξέρω τι προτιμάς; cream top ή cream bottom?
(στην κρούστα ή στο παντεσπάνι ρε βρώμικο μυαλο :P)


Και το τραγουδάκι αφιερωμένο: :drunk:

Να ζήσεις Μποράτι και χιόνια πολλά
Μεγάλος να γίνεις με ξανθιές αγκαλιά
Παντού να σαπίζεις μέχρι της αυγής το φως
Και όλοι να λένε "τι ρεμάλι αυτός"
:P


Υγ.:clapup: διάλεξες και το μήνα που είμαι ρέστος να γεννηθείς (...:mad:):clapup:

Υγ2. όπως και να έχει, χάππυ μπ-ντέη.






-------------------------------------------



με το σουξέ που έχει στις γυναίκες, εγώ τον έχω πρότυπο :redface:




είμαι σίγουρος πως ο λαός και ο εορτάζοντας θα το προτιμούσαν
να βάζαμε μια στριπτιζεζ :P
Θενκς δάσκαλε!:redface:


πς: μεταξύ μας λόρδε Ρεμπεσκέ, προτιμώ τη στριπτιζέζ.:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά μποράτιε και ότι επιθυμείς ....(η μάνια που είναι αλήθεια;;; :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.


Χρονια πολλά Borat! Σου εύχομαι να είσαι πάντα ένα ευτυχισμένο ρεμάλι, να πιείς πολλά cardu, να συνεχίσουν να σε κυνηγάνε οι γυναίκες μέχρι τα βαθιά σου γεράματα και να δεις πολλές φορες ακόμα live τη γενιά του χάους!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Μποράτι μουυυ!!! :D
Δεν ξέρω τι να σου πρωτοευχηθώ- υγεία, ευτυχία, να είσαι πάντα μες στην καλή χαρά :D:D και να παρασέρνεις και όλους τους γύρω σου σε ατελείωτα κύματα γέλιου, να έχεις πάντα αυτή την τόσο καλή καρδιά που τους χωράει όλους,
να μη χάνεις το κέφι,
την αισιοδοξία σου,
την αγάπη σου για τα μικρά πράγματα, για τα τραγούδια τα παλιά, για τις ταινίες τις μπλοκμπάστερ :p , να έχεις υπομονή να αντέχεις τα άσχημα και να χρωματίζεις τη ζωή σου όπως μόνο εσύ ξέρεις να κάνεις!
Για τα μαθηματικά δεν θα πω τίποτα- καλή τύχη με τα ολοκληρώματα και τις διαφορικές, ιχ. :S

:D

Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου, χρόνια καλά!!!
Φιλιά πολλά!

πς. κι εγώ σ αγαπάω! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Χρόνια σου Πολλά καλέ μου borat :D

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
happy20birthday20john.jpg

Χρόνια πολλά Μπoρατίνιο ότι επιθυμείς!!!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά μποράτιε και ότι επιθυμείς ....(η μάνια που είναι αλήθεια;;; :P)
Που είναι η Μάνια οέο;

:P
Ευχαριστώ.




Χρονια πολλά Borat! Σου εύχομαι να είσαι πάντα ένα ευτυχισμένο ρεμάλι, να πιείς πολλά cardu, να συνεχίσουν να σε κυνηγάνε οι γυναίκες μέχρι τα βαθιά σου γεράματα και να δεις πολλές φορες ακόμα live τη γενιά του χάους!:clapup:
Οι καλλίτερες ευχές.
πς: cardhu, έχει και h, αλλά τώρα είμαστε σε lagavulin φάση!

Μποράτι μουυυ!!! :D
Δεν ξέρω τι να σου πρωτοευχηθώ- υγεία, ευτυχία, να είσαι πάντα μες στην καλή χαρά :D:D και να παρασέρνεις και όλους τους γύρω σου σε ατελείωτα κύματα γέλιου, να έχεις πάντα αυτή την τόσο καλή καρδιά που τους χωράει όλους,
να μη χάνεις το κέφι,
την αισιοδοξία σου,
την αγάπη σου για τα μικρά πράγματα, για τα τραγούδια τα παλιά, για τις ταινίες τις μπλοκμπάστερ :p , να έχεις υπομονή να αντέχεις τα άσχημα και να χρωματίζεις τη ζωή σου όπως μόνο εσύ ξέρεις να κάνεις!
Για τα μαθηματικά δεν θα πω τίποτα- καλή τύχη με τα ολοκληρώματα και τις διαφορικές, ιχ. :S

:D

Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου, χρόνια καλά!!!
Φιλιά πολλά!

πς. κι εγώ σ αγαπάω! :D
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ.

πς: σε αγαπώ!:redface:

Χρόνια σου Πολλά καλέ μου borat :D

Ίσι μου, 1000 ευχαριστώ.

πς: και εσένα σε αγαπώ.
View attachment 4144

Χρόνια πολλά Μπoρατίνιο ότι επιθυμείς!!!


Να ΄σαι καλά, ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
boratie μαν :P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top