Χρόνια Πολλά σε όλους!

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Χρόνια πολλά και καλά επίσης στο Βικάκυ μας :D στον Ιφριτάκο μας :D στον Μπιλ Σλέιερ :D
και σε όποιον άλλον Βασίλη και Βασιλική ξεχνάω αυτή τη στιγμή

Χρόνια σας πολλά παίδες :D
Ευχαριστώ ΚουΕ να είσαι καλά!

Χρόνια πολλά και στον Bill όπως και τον Bill_Slayer και τον ifrit και όλους τους άλλους βασιληδες και βασιλικές που αυτή τη στιγμή δεν μου ρχονται :redface:

Άντε... και καλή μας χρονιά! :)
Ευχαριστώ και σένα,καλή χρονιά!

Biiiiilllll!!!! Γιάγκο μου!!!!
Χρόνια καλά και πολλά!!!
Δε θα σου πω χρόνια πολλά
γιατί στα λένε όλοι
μα θα σου πω μόνο χαρές
να 'ν' η ζωή σου όλη!

(αυτοαναιρούμαι, το ξέρω :P)

Πάντα γερός και δυνατός, και με πολλή υπομονή για να μας ανέχεσαι εδώ μέσα!!!




Και φυσικά all the best για το ιφριτίδιό μας, τον Bill_Slayer και όσους άλλους συνωνόματούς τους!
Τhanks!

Χρόνια πολλά Μπιλάκο μας, να χαίρεσαι το όνομα σου και ας σε αναγκάζει να δέχεσαι ένα δώρο για πρωτοχρονιά και γιορτή :P


Slayer σου εύχομαι να πετύχεις όσα θέλεις στη ζωή σου και να με εμπιστεύεσαι περισσότερο και εσύ στο Παλέρμο :P


Καλή χρονιά σε όλους και όλες! :D
Ευχαριστώ φαν,σου εύχομαι και σένα ό,τι επιθυμεις!
Χρόνια πολλά στους Βασίληδες και τις Βασιλικές! Περιμένουμε κέρασμα, μιας και δεν μας έφτασε το σαβούριασμα των γιορτών *μπερπ!*

μορ φουντ.
Thank you...:)



Χρονια πολλα Μπιλυ μου!!!:)
Παντα γερος, ευγενικος και με ζεστη καρδια οπως εισαι και τωρα!;)
Ζησε την καθε στιγμη με παθος ακριβως οπως σου αξιζει!:)



Βικυ και Σλειερ σας ευχομαι πολλες πολλες ευτυχισμενες στιγμες στη ζωη σας, παντα με υγεια!!!!!:D
Ευχαριστώ,καλή χρονιά να έχεις με υγεία και αγάπη!

Bill χρόνια πολλά τρελό ανιψιέ... να είσαι πάντα ευτυχισμένος να τελειώσεις με το βάσανο(βλ. σχολή) και να πετύχεις ότι επιθυμείς.

Βίκυ χρόνια πολλά να είσαι πάντα καλά για να μπορείς ν διδάσκεις στα παιδιά που σε έχουν τόσο ανάγκη...

Bill_Slayer χρόνια πολλά με το καλό να τελειώσεις το σχολείο για να σε δούμε και από κοντά .

Χρόνια πολλά και σε όσους άλλους γιορτάζουν.

Τέλος καλή χρονιά σε όλους σας παιδιά με περισσότερο παλέρμο το 2009 live ή ιντερνετικό....:D
Ευχαριστώ xanp και όταν με το καλό τελειώσω θα με δείτε!:D

Χρόνιαααααα πολλάαααααα σε όσους γιορτάζουν!!!! Να χαίρεστε το όνομα σας παιδιά!!! :D

Συνάδελφεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε χρόνια σου πολλά!!!!! Εύχομαι να είσαι πάντα καλότυχος και ευτυχισμένος!!!! :D:D
Ευχαριστώ και σένα.:)

Καλή χρονιά αγάπεζ!!! :D

Χρόνια πολλά σε όλους όσους γιορτάζουν- Μπιλλ, Βίκυ, Μπιλλ Σλέιερ και όποιον ξεχνάω
εύχομαι ό,τι επιθυμείτε να πραγματοποιηθεί
κάντε πολλές ευχές γιατί έχω ακούσει ότι πιάνουν αυτές τις μέρες!!! :D:D

Σας φιλώ γλυκά- μουτς!
Και σας στέλνω πολλή αγάπη και χαγκζ :angel:
Last but not least(:P)καλυψώ σε ευχαριστώ για τις ευχές σου!Να είσαι πάντα υγιής και ευτυχισμένη.:)
Χρόνια πολλά Bill και Vkey Και όποιοι άλλοι γιορτάζουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Ευχομαι το 2009 για ολους σας παιδια να ιεναι δημιουργικο, ηρεμο και τοσο ομορφο και "γεματο" ωστε το 2010 να μην ξερετε και να μην εχετε να ευχηθειτε για κατι περισσοτερο.
Σε ολους οσους εορταζουν σημερα, Bill Slayer, Bill, Λιλιτσα μου, και σε ολα τα παιδια, τους ευχομαι μεσα απο την καρδια μου οτι καλυτερο και να ζουν ευτυχισμενοι αναμεσα σε ατομα που τους αγαπουν και τα αγαπουν!!!
Και παλι οτι καλυτερο παιδια και πανω απ' ολα υγεια.
Τοσο σωματικη οσο και ψυχοπνευματικη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Επειδή δε θέλω να γεμίσω quotes το ποστ:

Νεράιδα ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου!Καλή χρονιά και σε εσένα και ότι ποθείς!:D

Θεία xanp σε ευχαριστώ πολύ!Το βάσανο δυστυχώς έχει ακόμα ένα χρόνο περίπου αλλά κοντεύει κι αυτό.:P Εύχομαι ότι καλύτερο για το 2009 για σένα και την οικογένεια σου!

Συνάδελφε, μακάρι το 2009 να φέρει ότι επιθυμείς και να είσαι πάντα ευτυχισμένη και το στεκόμουτρο που έχουμε αδυναμία. Γειά! για να μην ξεχνιόμαστε :p

Καλυψούδι καλή χρονιά!Μακάρι να πιάσουν οι ευχές.:P

Underwater και Μάριε ευχαριστώ για τις ευχές!καλή χρονιά να έχετε και ότι ποθείτε!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Bill, εγώ σου ευχήθηκα στο μσν, αλλά μιας και δεν έχεις μπει ακόμα, να στα πω και από εδώ. :)
Χρόνια πολλά και σου εύχομαι ο,τι επιθυμείς να σου συμβεί. ;)
Είμαι σίγουρη ότι σου αξίζει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Bill, εγώ σου ευχήθηκα στο μσν, αλλά μιας και δεν έχεις μπει ακόμα, να στα πω και από εδώ. :)
Χρόνια πολλά και σου εύχομαι ο,τι επιθυμείς να σου συμβεί. ;)
Είμαι σίγουρη ότι σου αξίζει :)

Ευχαριστώ πολύ Λία μου.
Καλή χρονιά να έχεις και το 2009 να σου φέρει ακόμα μεγαλύτερες επιτυχίες!:D

Θα με κάνεις να ανοίξω και μσν να το δω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Χρόνια σου πολλά Bill ότι επιθυμείς. Να είσαι πάντα καλά !!!:)


Συγνώμη για την καθυστέρηση:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά κι από μένα (λίγο αργά γιατί δε μπήκα στο στέκι χθες) στον Bill, στη Vkey, στο Bill_slayer, στον Ifrit και σε όλους όσους γιόρταζαν χθες! Ότι επιθυμείτε παιδιά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Χρονια πολλά και καλή χρονια σε όλους.
Χρονια πολλά στους Βασιλη και Βασιλική.

Χρόνια πολλά............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Θενξ παίδες,καλή χρονιά να έχετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Με μικρή καθυστέρηση να πω τα Χρόνια Πολλά κι εγώ στον Bill_Slayer και τη Vkey...Ό,τι επιθυμείτε παιδιά να έχετε και να χαίρεστε τα ονόματά σας... :D

Bill σου ευχήθηκα δε σου τα λέω πάλι... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ και ξεχωριστά όσους με ευχήθηκαν και εύχομαι σε όλους καλή χρονιά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Xρόνια πολλά!!! Και καλά... με 2009 επιτυχίες στον καθένα σας!!!
Thanx σε όλα τα παιδάκια που μου ευχήθηκαν :redface:
Και χρόνια πολλά στους συνονόματους μου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Και από μένα, Χιόνια Πολλά και Καλοί Τοίχοι σε όσους γιορτάζουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Σήμερα έχει γενέθλια το maraki! Χρόνια πολλά και καλά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzenh

Νεοφερμένος

Η tzenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
χρονια πολλα maraki και ξαροπ
οτι επιθυμειτε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Χρόνια σας πολλά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Xρόνια Πολλά Μαράκι!! Ό,τι επιθυμείς. Να'σαι καλά:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
Χρόνια σας πολλλά!!!!! Να τα εκατοστήσετε και να χετε οτι επιθυμείτε:):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantina!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Constantina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Μαράκι χρόνια σου πολλά! Υγεία κι ευτυχία!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
χρονια πολλαααααααααααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top