Χρόνια Πολλά σε όλους!

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Τι θα γίνει ρε παιδιά, όλο χρόνια πολλά λέμε, όλο τούρτες βλέπουμε, ένα κομματάκι τόσο δα δεν έχουμε φάει...

Όλο παστίτσιο και παστίτσιο και παστίτσιο, καταταχτείτε μας λέγανε, ανακαταταχτείτε μας έλεγαν, νια, νια, νια, γκριν, γκριν....


Ωχ, είμαστε στον αέρα;

Γκχ, γκχ, γκχ...

Καλή μου Αναστασία, αφού έχεις γενέθλια μαζί με τον ξάδερφό μου, έχω κάθε καλή διάθεση να σε θυμηθώ και να σου πως η αγάπη που εισπράτεις μέσα στο στέκι είναι ανεπανάληπτη, όσο και πολύτιμη, αλλά και σπάνια.

Έχεις γίνει μαμά μας, μεγάλη αδερφή μας (με εμένα φυσικά στο ρόλο του Big Brother, απολωλότος μαύρου προβάτου και ασώτου υιού της οικογένειας) και οι απανωτές γιορτές σου μέσα στις γιορτές μας, ενισχύουν την οικογενειακή αίσθηση που μεταδίδεις.

Χρόνια πολλά από εμένα και την Κατερίνα (κοράκλα) μου, είθε να είσαι πάντα η γιορτή μέσ' στη γιορτή μας...

(η απουσία smileys είναι εντελώς συνειδητή, σκοπεύω να τα αποφεύγω στο μέλλον, όσο το δυνατόν περισσότερο)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Καλή μου Αναστασία, αφού έχεις γενέθλια μαζί με τον ξάδερφό μου, έχω κάθε καλή διάθεση να σε θυμηθώ και να σου πως η αγάπη που εισπράτεις μέσα στο στέκι είναι ανεπανάληπτη, όσο και πολύτιμη, αλλά και σπάνια.

Έχεις γίνει μαμά μας, μεγάλη αδερφή μας (με εμένα φυσικά στο ρόλο του Big Brother, απολωλότος μαύρου προβάτου και ασώτου υιού της οικογένειας) και οι απανωτές γιορτές σου μέσα στις γιορτές μας, ενισχύουν την οικογενειακή αίσθηση που μεταδίδεις.

Χρόνια πολλά από εμένα και την Κατερίνα (κοράκλα) μου, είθε να είσαι πάντα η γιορτή μέσ' στη γιορτή μας...

(η απουσία smileys είναι εντελώς συνειδητή, σκοπεύω να τα αποφεύγω στο μέλλον, όσο το δυνατόν περισσότερο)...

Πρέπει να έχεις πολύ σπουδαίο ξάδερφο όμως! χεχε

Σε ευχαριστώ θερμά και μέσα απ την καρδιά μου για τα καλά σου λόγια καθώς και για τις πολύτιμες ευχές σου
Αντεύχομαι τα καλύτερα, μια ζωή γεμάτη αγάπη, έρωτα, πάθος και Υγεία για να μπορείς να τα απολαύσεις όλα
Υγεία για σένα και όλους όσους αγαπάς και νοιάζεσαι
Ευχαριστώ δύο φορές περισσότερο την κοράκλα σου, που μακάρι να πάρει την εξυπνάδα σου

Απέφυγα κι εγώ συνειδητά τα smileys, σε ανταπόδοση της χειρονομίας σου
Ναι, αυξάνει η σπουδαιότητα
Να είσαι πάντα καλά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Κουε χρόνια πολλά και σου εύχομαι να είσαι πάντα ευτυχισμένη,εσύ και όλη η οικογένειά σου.:)
Σόρρι που άργησα να σου ευχηθώ αλλά ήμουν στο εξωτερικό και δεν είχα ιντερνετ!Σήμερα ήταν η πρώτη μέρα που μπήκα νετ μετά την κυριακή...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αν εννοείς για τη γιορτή μου δεν πειράζει γιατί σήμερα έχω γενέθλια και είσαι On time ;)
Σε ευχαριστώ πολύ Μπιλάκο μου, κι εσύ ό,τι επιθυμείς :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Α εχεις και γενέθλια??Να τα εκατοστήσεις.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά ΚΕ, καθυστέρησα λίγο, σου εύχομαι αγάπη, χαρά και ωραίες στιγμές για σένα, την οικογένειά σου και όσους αγαπάς. :birthday:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Δεν πειράζει καλή μου! Τα 38 ήρθαν και θρονιάστηκαν οπότε οι όποιες καθυστερήσεις πλέον δε με ενοχλούν... χαλλλλλλλλαρα από εδώ και πέρα γιατί μπήκα και σε κρίσιμη ηλικία :hehe:
Και σε σένα τα καλύτερα! Σε ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.....
Οκ...προλαβά δεν πρόλαβα; :redface:

Χρόνια πολλά Κουεδίνι...παλιοαιγωκεράκι!
Να ευχηθώ για κανένα αδερφάκι για τον Ωρίωνα;
Ο,τι επιθυμείς κουκλίτσα...γιατί απλά σου αξίζει!!!!
Ματς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
νι βρε! πρόκανες! :P
εσένα σε μισώ γιατί έχει χιόνια εκεί και δεν έχει εδώ :P
αλλά επειδή είμαι καλός άνθρωπος, χρονιάρες μέρες....
σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου και αντεύχομαι! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Δανάη!:birthday:

Σου ευχομαι ότι επιθυμείς!
Βιαζόσουν να βγεις από την κοιλιά της μαμάς πριν αλλάξει ο χρόνος τότε ε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Χρόνια πολλά και καλά Δανάη!
Είσαι ένα υπέροχο αιγοκεράκι κι εσύ :P Νοιώθω απόλυτα την πίκρα σου να έχεις γενέθλια μέσα στις γιορτές! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Years many Δανάη!! :D :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Κουεδίνα δε μπήκα το Σάββατο στο στέκι, οπότε μη μου κρατάς κακία που δεν ευχήθηκα. :P Χρόνια σου πολλά και πάνω απ' όλα καλά και να χαίρεσαι τον άντρα σου και το παιδαρά τον Ωρίωνα! Ε και να σε χαίρονται εννοείται! :D

Δανάη χρόνια σου πολλά και καλά, να χαίρεσαι τα γενέθλιά σου και να μπαίνεις και στο στέκι που και που,ε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Τα Χρονια μου πολλά σε κουεδίνα..... και λοιπους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Άχουου ξέχασα την Αναστασία μου!!!!:redface:


Χρόνια πολλά κούκλα μου, να είσαι πάντα ευτιχισμένη κ υγιείς.!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Βρε παιδόπουλα σας ευχαριστώ πολύ :D
και στα δικά σας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Δανάη!:birthday:

Σου ευχομαι ότι επιθυμείς!
Βιαζόσουν να βγεις από την κοιλιά της μαμάς πριν αλλάξει ο χρόνος τότε ε; :P
χαχα!:hehe: ανυπόμονη οπως πάντα τι να πεις...!:P
σ'ευχαριστω πολυ! και συ ό,τι επιθυμεις!:D

Χρόνια πολλά και καλά Δανάη!
Είσαι ένα υπέροχο αιγοκεράκι κι εσύ :P Νοιώθω απόλυτα την πίκρα σου να έχεις γενέθλια μέσα στις γιορτές! :D
Ευχαριστω πολύ ΚΕ μου χρονια πολλα και σε σενα!:) να σαι καλά!
ασε πίκρα δε λες τίποτα... πολλές φορές κιολας επειδή τυχαινε να ταξιδεύουμε σημερα τα ξεχναγα ακομα και γω!:P:hehe:
ασε που και η γιορτη μου πεφτει πολυ κοντα!:P

Years many Δανάη!! :D :D :D :D
Thanks a lot Ζορζ μου!:D

Κουεδίνα δε μπήκα το Σάββατο στο στέκι, οπότε μη μου κρατάς κακία που δεν ευχήθηκα. :P Χρόνια σου πολλά και πάνω απ' όλα καλά και να χαίρεσαι τον άντρα σου και το παιδαρά τον Ωρίωνα! Ε και να σε χαίρονται εννοείται! :D

Δανάη χρόνια σου πολλά και καλά, να χαίρεσαι τα γενέθλιά σου και να μπαίνεις και στο στέκι που και που,ε; :P
ευχαριστω πολύ τσιπουράκι!:P να σαι καλα!:) δε μπαινω και πολυ συχνα στο στεκι ε?:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Χρόνια σου Πολλά συμπατριώτισσα...Να τα εκατοστήσεις και να έχεις ό,τι επιθυμείς... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Να μας ζήσει η Δανάη μας!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Nα τα εκατοστήσεις ρε πατρίδα! :D
Ό,τι επιθυμείς κούκλα μου!

Αναστασία εσένα δε στα λέω για να μάθεις :P και με την ευκαιρία χρόνια πολλά σε όλους.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top