Χρόνια Πολλά σε όλους!

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jenny

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τζένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 960 μηνύματα.
Χρόνια καλά και πολλά στην Jenny, την moderator. Ό,τι ποθείς και με το καλό να τελιεώσεις το μεταπτυχιακό!

Eυχαριστώ πολύ να 'σαι καλά! Σου εύχομαι ό,τι καλύτερο :)

Χρόνια πολλά σε όσους γιόρταζαν και γιορτάζουν αυτές τις μέρες! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
ΚουΕδίνι μου να τα εκατοστήσεις!!!!! :D:D
Να σε χαιρόμαστε μωλεεεε- εύχομαι ό,τι επιθυμείς να το έχεις, αν και είμαι σίγουρη πως αυτά που έχεις ήδη είναι πραγματικά ό,τι μπορεί να επιθυμήσει κανείς... Να είσαι ευτυχισμένη, πάντα χαμογελαστή, να χαίρεσαι την οικογένειά σου και το κουκλάκι σου και να το καμαρώσεις όπως επιθυμείς!! Δεν ξέρω τι άλλο να σου ευχηθώ, καθότι το περασμένο της ώρας και κάτι αφόρητοι πόνοι στο στομάχι (:S) μου στερούν την έμπνευση, μα να ξέρεις ότι όλες μου οι ευχές είναι από καρδιάς... Χωρίς εσένα το στέκι δεν είναι το ίδιο και να ξέρεις ότι όλοι μας εδώ σε αγαπάαααμεεεεε πολύυυυυυυ :D:D:D

Φιλιά πολλά, ελπίζω να σε δω κι από κοντά κάποια στιγμή- ξέρεις εσύ :D:D
σμουτς! :-*:-*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Καλέεεε!!!! Το Κουεδίνι μας!!!!
Χρόνια πολλά, καλά, ανέμελα, υγιή, χαμογελαστά και γεμάτα επιτυχίες!!!



Να 'σαι πάντα γερή και δυνατή, να χαίρεσαι τον άντρα μου καθώς θα μεγαλώνει (και ποιος ξέρει, ίσως του χαρίσεις παρέα; ;) ) και να είσαι πάντα εδώ, δίπλα μας, η μεγάλη αδερφή μας και η μαμά μας!!!
:bigarmhug :birthday:

Χρόνια πολλά!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Φιλιά πολλά, ελπίζω να σε δω κι από κοντά κάποια στιγμή- ξέρεις εσύ :D:D
σμουτς! :-*:-*
Αμήν και πότε :P
Σε ευχαριστώ πολύ πολύ καρδιά μου! είσαι απ τα πιο γλυκά και συμπαθή άτομα
(οκ και το γίζι από κάτω :P)
Σου εύχομαι να αποκτήσεις όλα όσα έχω και ακόμα περισσότερα! :)




Καλέεεε!!!! Το Κουεδίνι μας!!!!
Χρόνια πολλά, καλά, ανέμελα, υγιή, χαμογελαστά και γεμάτα επιτυχίες!!!


Να 'σαι πάντα γερή και δυνατή, να χαίρεσαι τον άντρα μου καθώς θα μεγαλώνει (και ποιος ξέρει, ίσως του χαρίσεις παρέα; ;) ) και να είσαι πάντα εδώ, δίπλα μας, η μεγάλη αδερφή μας και η μαμά μας!!!
:bigarmhug :birthday:

Χρόνια πολλά!!!!

Αχ τι συγκινητικές ευχές μωρέ! Θα με πάρουν τα κλάματα και θα πάει στράφι η καινούργια κρέμα ημέρας των 60 ευρώ (γιατί ναι... ήρθεν η ώρα που πρέπει να φοράω κρέμα ημέρας και νύχτας - από παραπροχτές - :P)
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ γλυκουλίνα μου κι εσένα
Να έχεις κι εσύ ό,τι ποθείς! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ωπ η ΚουΕ μας έχει γενέθλια!!:D


Αναστασία μου πολύχρονη και ότι επιθυμείς!!:D
Εύχομαι κάθε χρόνος που περνά το παστίτσιο σου να αγγίζει όλο και περισσότερο την τελειότητα!:P

Να σε χαίρονται οι δικοί σου και ο μικρός Ωρίωνας!
Να παραμείνεις ες αεί ο άνθρωπος που όλοι εκτιμούμε και θαυμάζουμε και να καμαρώνεις τον μπόμπιρα και να σε καμαρώνει κι αυτός.:D


Και πιστεύω πως πρέπει να καθιερωθεί η τούρτα-παστίτσιο.:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
αχ Μπιλούνι μου.....
σας έχω κρατήσει κρυφό το cheesecake μου γιαυτό μιλάς για τούρτα παστίτσιο...
πίστεψε με όμως, δεν χρειάζεται :P
Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου και εύχομαι να παραμείνεις κι εσύ πάντα έτσι...
Πιστός και θαρρετός
Χαίρομαι που σε γνωρίζω και που σε έχω στα φιλαράκια μου :bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Πως θα μπορούσε να μου ξεφύγει!!! :D
Αναστασία τις θερμότερες ευχές και από μένα...
Να τα εκατοστήσεις, να είσαι πάντα καλά με υγεία και ευτυχισμένη κοντά στην οικογένειά σου (που από ό,τι είδαμε αγαπάς υπερβολικά), να έχεις πάντα αυτήν τη μεγάλη καρδιά που έχεις και ό,τι ακόμα επιθυμείς να το αποκτήσεις σύντομα... :D:D:D

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Τόσες μέρες ήμουν μέσα στο άγχος μη δεν μπορέσω να μπω σήμερα...
Αναστασία να τα εκατοστήσεις να είσαι πάντα ευτυχισμένη με τους άντρες σου και αν το επιθυμείς σου εύχομαι και με μια κορούλα:) σύντομα.Ελπίζω να σε ξαναδώ και από κοντά σύντομα.

Φιλιά πολλά να περάσεις όσο καλύτερα γίνεται σήμερα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,850 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά στην Αναστασία μας!!! :clapup::clapup:
Πολύχρονη! Nα σε χαιρόμαστε τόσο εμείς όσο και η Οικογένειά σου. :)


-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Χρόνια πολλά και καλά Αναστασία!! Μακάρι να αποκτήσεις όσα θες και ακόμα περισσότερα. Εύχομαι εκτός από το παστίτσιο να αποκτήσεις και άλλη σπεσιαλιτέ, γιατί το παστίτσιο δεν το τρώω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Xρόνια πολλά και καλά Κ.Ε.!

Να είσαι πάντα καλά να χαίρεσαι το παιδαρά το γιό σου!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Κατάφερα να εξασφαλίσω το ένα και μοναδικό πακέτο που πραγματοποιεί κάθε επιθυμία :D Πριν το ανοίξεις, σκέψου τι θέλεις να έχει μέσα και η ευχή σου θα πραγματοποιηθεί. Είναι ειδική παραγγελία, made in china, από τα χέρια έμπειρων ξωτικών και νάνων. (Ο Αη Βασίλης δεν τους πλήρωνε καλά και άνοιξαν δική τους φάμπρικα :P)
Προσοχή! Λειτουργεί ΜΟΝΟ για όσους πιστεύουν στη χώρα των παραμυθιών!!! (Άρα εσύ δε θα έχεις πρόβλημα! ;))



Χρόνια σου Πολλά Αναστασούδα, ό,τι επιθυμείς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Χρόνια πολλά κουεδίνο! :D
Ο,τι επιθυμείς να σου τύχει :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αναστασια μου καλη Χρονια σου πολλα, χρονια σου καλα και χρονια σου γεματα απο καθε λογης ομορφα συναισθηματα!:birthday::cake:
Σου ευχομαι....και τι δεν σου ευχομαι ρε συ τωρα...:kissing:
Οτι καλυτερο για εσενα, τον γιο σου τον παιδαρο και την οικογενεια σου.
Μακαρι να εισαι ευτυχισμενη και καλα εσυ και ολοι αγαπας καθε μερα απο εδω και περα στην ζωη σου.
Σ'αγαπω πολυ πολυ!!!!:hug::hug::hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Πως θα μπορούσε να μου ξεφύγει!!! :D
Αναστασία τις θερμότερες ευχές και από μένα...
Να τα εκατοστήσεις, να είσαι πάντα καλά με υγεία και ευτυχισμένη κοντά στην οικογένειά σου (που από ό,τι είδαμε αγαπάς υπερβολικά), να έχεις πάντα αυτήν τη μεγάλη καρδιά που έχεις και ό,τι ακόμα επιθυμείς να το αποκτήσεις σύντομα... :D

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!
αν σου ξέφευγε θα έπαυα να σε αγαπώ να το ξέρεις :P
σε ευχαριστώ πολύ πολύ πολύ! κι εσύ ό,τι επιθυμείς (και μια καλή γυναίκα να σε δούμε τακτοποιημένο :P)

Τόσες μέρες ήμουν μέσα στο άγχος μη δεν μπορέσω να μπω σήμερα...
Αναστασία να τα εκατοστήσεις να είσαι πάντα ευτυχισμένη με τους άντρες σου και αν το επιθυμείς σου εύχομαι και με μια κορούλα:) σύντομα.Ελπίζω να σε ξαναδώ και από κοντά σύντομα.

Φιλιά πολλά να περάσεις όσο καλύτερα γίνεται σήμερα!!!
:redface: έλα βρε... άγχος?!?
σε ευχαριστώ πάρα πολύ Ξανθή μου
Να είσαι πάντα καλά κι εσύ και οι άντρες σου και φυσικά όλοι όσοι αγαπάς και σε αγαπούν!
Τώρα για την κοράκλα... μάλλον δεν θα πω όχι :P απλά όχι ακόμα...
ακόμα πονάει η ρημάδα η τομή :/:

Χρόνια Πολλά στην Αναστασία μας!!! :clapup:
Πολύχρονη! Nα σε χαιρόμαστε τόσο εμείς όσο και η Οικογένειά σου. :)


-petros
Σε ευχαριστώ πολύ Πετράν μου
να είσαι πάντα χαμογελαστός και λιγότερο κλειστός :P

Χρόνια πολλά και καλά Αναστασία!! Μακάρι να αποκτήσεις όσα θες και ακόμα περισσότερα. Εύχομαι εκτός από το παστίτσιο να αποκτήσεις και άλλη σπεσιαλιτέ, γιατί το παστίτσιο δεν το τρώω :P
:hmm: λαχανοντολμάδες παίζουν?
:P
Σε ευχαριστώ πολύ Θοδωρή μου! Θα μαγειρέψω κάποια στιγμή το ρημαδοπαστίτσιο, θα το δοκιμάσεις και μετά πες μου αν το τρως :P
Σου εύχομαι τα καλύτερα και να είσαι πάντα τόσο ευτυχισμένος όσο τώρα ;)

Xρόνια πολλά και καλά Κ.Ε.!

Να είσαι πάντα καλά να χαίρεσαι το παιδαρά το γιό σου!:)
Σε ευχαριστώ πολύ Μποράτι μου!
Ευχομαι να είσαι πάντα καλά... κι εσύ κι ΟΛΟΙ όσοι αγαπάς να έχουν ΥΓΕΙΑ! :)

Κατάφερα να εξασφαλίσω το ένα και μοναδικό πακέτο που πραγματοποιεί κάθε επιθυμία :D Πριν το ανοίξεις, σκέψου τι θέλεις να έχει μέσα και η ευχή σου θα πραγματοποιηθεί. Είναι ειδική παραγγελία, made in china, από τα χέρια έμπειρων ξωτικών και νάνων. (Ο Αη Βασίλης δεν τους πλήρωνε καλά και άνοιξαν δική τους φάμπρικα :P)
Προσοχή! Λειτουργεί ΜΟΝΟ για όσους πιστεύουν στη χώρα των παραμυθιών!!! (Άρα εσύ δε θα έχεις πρόβλημα! ;))



Χρόνια σου Πολλά Αναστασούδα, ό,τι επιθυμείς!
Τι απίστευτη ευχή :D γέλαγα σαν χαϊβάνι όταν το είδα
Τέλειο! Σε ευχαριστώ πολύ πολύ!!
Να είσαι κι εσύ πάντα καλά! Με υγεία κυρίως για σένα και όλους όσους αγαπάς :D

Χρόνια πολλά κουεδίνο!
Ο,τι επιθυμείς να σου τύχει :D
Ευχαριστώ Μισελίνα μου :D πάντα πρόοδο κι επιτυχίες να έχεις :D

Αναστασια μου καλη Χρονια σου πολλα, χρονια σου καλα και χρονια σου γεματα απο καθε λογης ομορφα συναισθηματα!:cake:
Σου ευχομαι....και τι δεν σου ευχομαι ρε συ τωρα...:kissing:
Οτι καλυτερο για εσενα, τον γιο σου τον παιδαρο και την οικογενεια σου.
Μακαρι να εισαι ευτυχισμενη και καλα εσυ και ολοι αγαπας καθε μερα απο εδω και περα στην ζωη σου.
Σ'αγαπω πολυ πολυ!!!!:hug:

Κι εγώ σ αγαπώ βρε Μαριούκο μου :'(
αχ τι συγκίνηση βρε παιδιά!
Σε ευχαριστώ πολύ μέσα απ την καρδιά μου! Με το καλό να έρθεις μόνιμα Ελλάδα κι όλα να σου πηγαίνουν πάντα όπως τα θες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.


Χρονια πολλα πολλα ακομα να σου χαριστουν με ολα τα καλουδια και παντα ευτυχισμενη με την οικογενεια σου!:)
Υγεια κουκλα μου πανω απο ολα και τα υπολοιπα με υπομονη και επιμονη γινονται!:)
Να σαι παντα καλα και δυνατη με ζεστη καρδια, οπως και τωρα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Αναστασία, σου εύχομαι όσο πιο σύντομα γίνεται ν' ακούσεις το "χρόνια πολλά μαμά". :baby: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Χρονια πολλα πολλα ακομα να σου χαριστουν με ολα τα καλουδια και παντα ευτυχισμενη με την οικογενεια σου!:)
Υγεια κουκλα μου πανω απο ολα και τα υπολοιπα με υπομονη και επιμονη γινονται!:)
Να σαι παντα καλα και δυνατη με ζεστη καρδια, οπως και τωρα!:)
Σε ευχαριστώ πολύ Νεράιδα μου! Να είσαι κι εσύ ΠΑΝΤΑ καλά! Υγεία όντως, πάνω απ όλα κι όλα τα άλλα... θα έρθουν που θα πάνε! :D


Αναστασία, σου εύχομαι όσο πιο σύντομα γίνεται ν' ακούσεις το "χρόνια πολλά μαμά". :baby: :D
:D λολζ
εγώ να είμαι ειλικρινής "Αγωνιώ" για την πρώτη χειροποίητη κάρτα που θα λέει "Μαμά σ αγαπώ" :redface::P
Σε ευχαριστώ Γιώργο μου, κι εσύ ό,τι ποθείς :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TAZ

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Αν και με καθυστερηση λογω απουσιας μου ευχαριστω πολυ...να στε καλα ολοι σας
Να ευχηθω και γω σε οσους γιορταζαν παραμονη και ανημερα Χριστουγεννων ....
...Υγεια...Αγαπη και πολλες επιτυχιες στη ζωη σας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top