Χρόνια Πολλά σε όλους!

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Ισχύει :D
ευχαριστώ :D

Μέχρι πρότεινως γιόρταζα μόνο το Πάσχα αλλά αποφάσισα να το γιορτάζω ΚΑΙ τώρα :P
Τελικά όμως, όλοι με ξεχνάνε με την δικαιολογία ότι γιορτάζω το Πάσχα, και το Πάσχα με ξεχνάνε με τη δικαιολογία του αρνιού :P
Τελικώς, όποτε κι αν πω ότι γιορτάζω... εχμ... δώρο γιοκ :P
Χρόνια Πολλά αγαπητή Κουεδίνα :P. Να χαίρεσαι τη γιορτή σου και την οικογένειά σου! Τάσο χρόνια σου πολλά και σε σένα καυλάντη μου, να χαίρεσαι τη γιορτή σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Έκανα σοβαρές προσπάθειες να ξεχάσω ότι σήμερα είναι της Αγίας Αναστασίας, μιας και υπάρχουν άτομα με αυτό το όνομα που θα προτιμούσα να μη θυμάμαι ότι υπήρξαν ποτέ.
Δυστυχώς το Μέγα Χάος μου παίζει παιχνίδια και βάζει την αγαπημένη μας Κουέ να αποφασίσει να γιορτάζει σήμερα, πράγμα που με υποχρεώνει να βγω από τη νιρβάνα της λήθης μου και να ευχηθώ:

Χρόνια πολλά καλή μου Αναστασία, να είσαι πάντα γερή και να χαίρεσαι τον όμορφο μπέμπη σου, ο οποίος θα γίνει ένας όμορφος παλίκαρος, την οικογένειά σου και τους φίλους σου. Όταν γιορτάζει η Κουέ, είναι μέρα γιορτής για το στέκι...:clapup:
μόλις τώρα εξηγήθηκαν πολλά! :hehe:
αστειεύομαι
Κοίτα, επειδή είμαι πολύ καλός άνθρωπος, σου επιτρέπω να με γιορτάζεις το Πάσχα εσύ και να το ξεχάσουμε το σημερινό
Πες ότι δεν έγινε βρε αδερφέ :P
Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου όμως, κι εύχομαι οι πίκρες που σε βρήκαν φέτος, του χρόνου να είναι πολλαπλάσιες αυτών οι χαρές σου :)

μπράβο βρε ναστάζια, είχα τη κουμπάρα μου και τη θεία μου να γιορτάζουν σήμερα και μόνο εσύ μου είχες μείνει για το πάσχα...οπότε, σε ευχαριστώ που μου διευκολύνεις τη ζωή:D:P

α και χρόνια σου πολλά
Σενκιου συμπεθέρα :D δε φαντάζομαι να νομίζεις ότι θα ξεμπερδέψεις το Πάσχα ε?
Είπα... θα γιορτάζω δύο φορές το χρόνο αφού έτσι κι αλλιώς δεν παίρνω δώρο ούτε τη μία φορά :pfff:

Οι Αναστασίες το πάσχα δεν γιορτάζουν; :hmm:
Τέσπα, κουε αν γιορτάζεις χρόνια πολλά :)
Και τότε και τώρα και κάποιες και στις 22 Ιανουαρίου (οκ όχι δε θα γιορτάζω ΚΑΙ τότε :P)
Σε ευχαριστώ όμως γιατί ξέρω ότι εσύ σε γιορτές και τέτοια χαζά δεν ασχολείσαι καν!

Χρόνια πολλά ΚΕ! Πάντα μπερδεύω αυτή την γιορτή και μόνο αν ξέρεις καλά τον άλλο γνωρίζεις ποιά ημερομηνία προτιμά να γιορτάζει. Ευτυχία, αγάπη και ότι επιθυμείς για τον κούκλο σου.
Σε ευχαριστώ πολύ under μου! Μακάρι η χρονιά που έρχεται να σου χαρίσει όλα όσα επιθυμείς :)

χρόνια πολλά για σήμερα στην αδερφούλα μου νατάσα για την ονομαστική της εορτή!!:clapup:
Να τη χαίρεσαι! :D

Χρόνια πολλά Αναστασίαααα μου!!!! Να είσαι πάντα καλά με το κουκλί σου (νι, τον Ωρίωνα εννοώ!!) και όσους αγαπάς!!!! Ό,τι επιθυμείς (πνευματικό) σου το εύχομαι ολόψυχα! Για το υλικό μέρος απευθύνσου στον Άη Βασίλη :D:P
Θες να πεις ότι εκείνο το κοννέ που έλεγες ότι έχεις με τον Αγιο ήταν μούφα? καλά σου :mad:
:P
Σε ευχαριστώ πολύ γλυκουλίνα μου! Τα καλύτερα και για σένα :D

ΚουΕ χρόνια πολλά!:D
πρόλαβα,πρόλαβα.:P (γμτ έχω αρχίσει και ξεχνάω επικίνδυνα:redface:)

Τάσο χρόνια σου πολλά κι εσένα κι ότι επιθυμείς!Να χαίρεσαι το όνομα σου.:D
Δυο φορές ευχές Μπιλούνι μου? wow με κακομαθαίνεις :P
Σε ευχαριστώ και πάλι καλό μου! Αντε Γειά τώρα ναι? :P

Χρόνια σου Πολλά Αναστασία...Να έχεις πάντα ό,τι επιθυμείς και ακόμα περισσότερα και να είσαι πάντα η Κουε ξέρουμε...Πάντα υγεία και ευτυχία με την οικογένειά σου... :)
Σε ευχαριστώ πολύ μαγουλίθρα μου :D
Και εσύ με ένα καλό κορίτσι και πτυχίο! :D

Χρόνια Πολλά αγαπητή Κουεδίνα :P.
Σε ευχαριστώ πολύ Τσιπ μου
και σε σένα μια απ τα ίδια που ευχήθηκα στον μαγουλίθρα από πάνω :D

εδιτ
έπρεπε να σβήσω μερικά χαμόγελα, ήταν πολλά λέει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου όμως, κι εύχομαι οι πίκρες που σε βρήκαν φέτος, του χρόνου να είναι πολλαπλάσιες

Στην αρχή διάβασα μέχρι εκεί, και λέω WTF :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Στην αρχή διάβασα μέχρι εκεί, και λέω WTF :lol:
:lol::lol: δεν την παλεύεις
κάνε ένα διάλειμμα :lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΛΑΡΑ7427

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ΛΑΡΑ7427 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Χρόνια πολλά και από μένα Αναστασία, Καλά Χριστούγγενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Χρόνια σου Πολλά Αναστασούδα μας! Ό,τι επιθυμείς...



...να στο φέρει ο Αη Βασίλης! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!! Αναστασουλίιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!! Χρόνια καλά και πολλά, βρε!!! Πάντα γερή και δυνατή, πάντα ψύχραιμη και "μαμά" μας!!! :) :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Αναστασία χρόνια πολλά να χαίρεσαι την οικογένεια σου ..καθυστερημένες ευχές αλλά δεν ήξερα καν ότι γιορτάζεις τώρα και όχι το Πάσχα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Χρόνια πολλά και από μένα Αναστασία, Καλά Χριστούγγενα.
Σε ευχαριστώ πολύ Λάρα, κι εσύ ό,τι επιθυμείς :)

Χρόνια σου Πολλά Αναστασούδα μας! Ό,τι επιθυμείς...



...να στο φέρει ο Αη Βασίλης! :D
επιμένω για ένα wii αλλά δεν το βλέπω :P κάνει 300 :mad:
Σε ευχαριστώ Δημητρουλάκι μου! Υγεία κι ευτυχία για σένα κι όλους όσους αγαπάς!
(πάλι σε μένα γυρίζει η ευχή μου :hehe: με αγαπάς έτσι δεν είναι? :P)

Ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!! Αναστασουλίιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!! Χρόνια καλά και πολλά, βρε!!! Πάντα γερή και δυνατή, πάντα ψύχραιμη και "μαμά" μας!!! :) :) :)
Σένκιου Ζίδι! :-* Εύχομαι σύντομα να αποκτήσεις αυτή την απάντηση που τόσο περιμένεις και να είναι και θετική ;)

Αναστασία χρόνια πολλά να χαίρεσαι την οικογένεια σου ..καθυστερημένες ευχές αλλά δεν ήξερα καν ότι γιορτάζεις τώρα και όχι το Πάσχα :redface:
Μη στεναχωριέσαι... το Πάσχα γιορτάζω
Απλά κάνω πρόβες τα χρόνια πολλά :P:P
Είπα να το κάνω δύο φορές το χρόνο γιατί έτσι κι αλλιώς... και το Πάσχα... πάλι με ξεχνάνε, οπότε, ότι αρπάξω :P
Σε ευχαριστώ πολύ Ξανθή μου! Να είσαι πάντα καλά κι ό,τι επιθυμείς για σένα και τους αγαπημένους σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
… αγαπημένη μου φίλη, θα ήθελα να σε έχω δίπλα μου. Στην διπλανή πόρτα, αν γινόταν…:P (Πρόσφατα ήμουν μαζί της και με έκανε να την αγαπώ πιο πολύ.)

Τι να πω για την ΚΕ? Είναι από τα άτομα που σε κάνουν να αισθάνεσαι τυχερός που τα γνωρίζεις…
Χρόνια σου πολλά, με υγεία και ευτυχία. Love you girl…:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
:present:ενα μεγααααααααλο χρονια πολλα στν sweety μας!!!!:D

να σαι καλα κ οτι επιθυμεις κουκλα μ!!!!να ξεπερασεις ολες τις δυσκολιες π θα βρεθουν μπροστα σου...:no1:

κ οτι θες εδω ειμαι εγω!!:P :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
χρονια πολλαααααααααααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweety

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sweety αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
:present:ενα μεγααααααααλο χρονια πολλα στν sweety μας!!!!:D

να σαι καλα κ οτι επιθυμεις κουκλα μ!!!!να ξεπερασεις ολες τις δυσκολιες π θα βρεθουν μπροστα σου...:no1:

κ οτι θες εδω ειμαι εγω!!:P :D

σ'ευχαριστω αρτεμακι μου...να σαι καλα...και μην ανησυχεις θυμαμαι οτι εισαι εδω..και σ'ευχαριστω για την βοηθεια σου(ξερεις εσυ);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Χρόνια πολλά sweety!!!Να τα εκατοστήσεις και ότι επιθυμείς!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Εμμάκι μου σε ευχαριστώ πάαααααααααααααρα πολύ!
Αντε να φάμε χταπόδια λέμε :P
Σου εύχομαι τα καλύτερα φυσικά :D





Για ετοιμαστείτε όλοι... σε 4 μέρες έχω γεννέθλια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
κε να σε χαιρόμαστε! και εσυ να χαιρεσαι την οικογενεια σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ Ζανινάκι :D και σε σένα όλα τα καλά :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
ΚουΕ γιόρταζες χθες;

Δεν είσαι το Πάσχα;;;;;
Χρόνια Πολλά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ότι επιθυμείς να το πάθεις... να είσαι καλά με τον Άντρα σου και το παιδάκι σου, πάντα ευτυχισμένη, υγιής και τυχερή!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.


Χρονια πολλα Αναστασια μου!:D
Ο,τι ποθεις κουκλα μου για σενα και την οικογενεια σου!:)
Να ζεις και να αγαπας την καθε στιγμη με την ενταση και το παθος που αξιζει!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά sweety! O,τι επιθυμείς.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top