Χρόνια Πολλά σε όλους!

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Xρονια πολλα στην αδυναμια μου το corpesaki!:clapup::hug:
Να χαιρεσαι την εορτουλα σου και οτι καλυτερο κουκλι!!!!!!
Και χρονια πολλα σε ολες τις Κατερινες :Dκαι τους Μερκουριους!
Αν ζουσε ο Freddie Mercury ισως γιορταζε κι αυτος.ΖΝΤΟΥΠ!:worry:

Παρτε κι ενα κλασσικο οι Κατερινες!;)
(αυτο το ονομα ειδικα "κατι" εχει παντως...;) )

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Χρόνια πολλά σε όλες τις Κατερίνες!!!!! Να χαίρεστε την γιορτή σας κορίτσια!!!!! :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά στις Κατερίνες!

Corpse , Youki ό,τι ποθείτε!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά καθυστερημένα στην Μάρα και σε όσους γιόρταζαν στις 21!

Και χρόνια πολλά στην Corpse! Να είσαι πάντα το τρελό κορίτσι που είσαι τώρα.:P

Κι ευχές και σε όλους όσους γιορτάζουν από εδώ πέρα, κι ας μην ξέρω ποιοί είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά στις Κατερίνες μας!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Χρόνια πολλά στις Κατερίνες μας...να χαίρεστε την γιορτή σας κούκλες!!!
Ότι επιθυμείτε...:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Πέρυσι, τέτοια μέρα, η μάνα μου ετοίμαζε γιορτή. Καθάριζε, μαγείρευε, ετοίμαζε, στόλιζε...πονούσε φρικτά. Δεν ήξερε ακόμη από τι έπασχε. Ή μήπως το ήξερε;

-Γιατί ταλαιπωρείσαι μάνα μου, αφού πονάν τα κοκκαλάκια σου!
-Ίσως να είναι η τελευταία μου γιορτή, δεν θέλω να τη χάσω...
κι έτσι έγινε.:(

Έμεινε όμως η πολυαγαπημένη μου κοράκλα, για νά 'χω να πω χρόνια πολλά σε κάποιον που αγαπώ, να γλυκάνει λίγο το στόμα απ' τη μοναξιά και τη θλίψη. Μόνο μια ψυχή θυμήθηκε να μου ευχηθεί σήμερα.

Ένα τραγούδι για τις αγαπημένες μου Κατερίνες, αλλά και γι' αυτές του στεκιού...




Πόσο όμορφα το τραγουδούσες μάνα μου γλυκειά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Χρόνια πολλά στο Κατερινάκι σου Χαούλη μου.

Της χαρίζω ένα τραγουδάκι που άρεσε πολύ στο μουσουδάκι μου όταν ήταν μικρό:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Χρόνια πολλά στην κορούλα σου Χάος, αν σκοπεύεις να την κάνεις χριστιανή :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AnastaZia

Νεοφερμένος

Η Ναστάζια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Χρονια Πολλα στις Κατερινες αμα εχουμε καμια εδω μεσα..και σε οσες Κατερινες ξερετε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Κατερίνα, Κατερινάκι, Κάθι, Καθριν, Κατίνα, Κάτια!!!
Αντε πάντα χαρούμενες και υγεία......................

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
χρονια πολλα στις κατερινες και στους γενεθλεια-ζοντες :P :D :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgi@_17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Χρονια πολλα σ οσους γιορταζουν κ σ οσους εχουν γενεθλια..!
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
χρονια πολλα σε ολους!!!!!εχεουν δν εχουν....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά στις Κατερίνες (πρέπει να αρχίσω να παίρνω και τηλέφωνα όπου να 'ναι) και στους Μερκούριους. Και φυσικά χρόνια πολλά και καλά στη μικρή Μάρα και στη μαμά της Καλυψώς! Μάρα πάντα καλοσυνάτη (το αντίθετο απ' ότι εγώ αυτές τις 3-4 μέρες :P) και χαρούμενη. Μάκια!

Chaos να χαίρεσαι την κόρη σου. Χρόνια της Πολλά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.


Χρονια πολλα Μαρα μου!!!....Παντα ευτυχισμενη και χαρουμενη...υγεια και αγαπη στην καρδια!!!:) (τωρα ειδα οτι γιορταζες!!!!!:redface:)

Χρονια πολλα στις Κατερινες που γιορταζουν!!! Παντα υγεια και πολλες στιγμες ευτυχιας!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Πρώτα απ'όλα Μάρα χρόνια σου πολλά...Δε μου πήγε στο μυαλό ότι μπορεί να γιορτάζεις στις 21... :redface: Ό,τι επιθυμείς και να είσαι πάντα καλά με την τρέλα που έχεις...

Και για σήμερα χρόνια πολλά στις Κατερίνες...Corpse (αν και το κάνω με βαρειά καρδιά που σου εύχομαι :P ) και Youki να χαίρεστε τα ονόματά σας, να είστε πάντα ευτυχισμένες και με υγεία...Χάος να χαίρεσαι την κόρη σου και να τη δεις όπως επιθυμείς... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ευχαριστω γκαιζ, ναααα στε καλα :) :-*
Γιουκι χρονια πολλα :-*
Μαριονι ο Μπιγαλης τα σπασε, βεντετα--> :pfff:
Χαος να χαιρεσαι την κορη:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Κορψίδι! :D Για σένα εξαιρετικά αφιερωμένο το παρακάτω...






Happy nameday τρελοκόριτσο! :D
Και χρόνια πολλά και στην κόρη του Κωστή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olibos2008

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 285 μηνύματα.
Xρόνια Πολλά στις Κατερίνες και να είναι η ζωή τους γεμάτη χαρά και αισιοδοξία.:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 1091457902.jpg
    1091457902.jpg
    18.9 KB · Εμφανίσεις: 140
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top