Χρόνια Πολλά σε όλους!

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Χρονια πολλα κι ευτυχισμενα ρουμανα! Ο,τι επιθυμεις για σενα και τη φαμιλια :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Όπως πάντα αργοπορημένη :redface:

Χρόνια πολλά Ρουμάνα μου...
Να τα εκατοστήσεις...
Ο,τι όνειρό σου δεν έχει ακόμα πραγματοποιηθεί να πραγματοποιηθεί άμεσα...
Να σε χαίρονται αυτοί που σ' αγαπούν και αγαπάς...
Να είσαι πάντα μια ευτυχισμένη μαμά και σύζυγος ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AnastaZia

Νεοφερμένος

Η Ναστάζια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Απο οτι ειδα σημερα εχει γενεθλια ο michael92
Χρονια Πολλα οτι επι8υμεις Μιχαλη..

Υ.Γ παιδια αν εχω κανει λαθος ζητω συγνωμη και σβηστε το..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stogian

Νεοφερμένος

Ο stogian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
χρόνια πολλά και καλά! και χωρίσ μαθήματα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Χρόνια μου πολλά :D Ιδιαίτερα ευχαριστώ όσους μου στείλαν χρόνια πολλά στο Msn ή με pm στο ischool :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Χρόνια πολλά και από μένα. Άντε και με καινούριες δημιουργίες στο προσεχές μέλλον :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantina!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Constantina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Άντε κι απο μένα.. Χρόνια καλά.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
χρονια πολλαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αν και καθυστερημενος (περαν του πνευματικου, μιλαω χρονικα τωρα) θελω να δωσω τις πιο θερμες μου ευχες σε ενα ατομο που υπερσουπερ αγαπαω!
Εμμα μου να τα χιλιασεις και καθε ευτυχια για εσενα προσωπικα αλλα και για τα πανεμορφα παιδακια σου και την οικογενεια σου.
Οτι καλυτερο μεσα απο την καρδια μου και παντα υγεια και αγαπη να εχεις στην ζωη σου.
Eιναι πολυ δυσκολο να σου περιγραψω με λεξεις ποσο πολυ σου ευχομαι οτι καλυτερο και ειμαι εντελως αδεξιος στην ζωγραφικη για να στο ζωγραφισω...(εντελως αχρηστος παναθεμα με!)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
την έχασα και εγώ την προθεσμία υποβολής ευχών, αλλά κάλλιο αργά παρά ...ποτέ:D:D:D

έμμα μου, χρόνια σου πολλά, να είσαι ευτυχισμένη με την οικογένειά σου, να βιώνεις την αγάπη και την χαρά καθημερινά, μαζί τους! :bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Έμμα!!!! Καλέ γιατί δεν το 'δα εγώ αυτό, καλέ!!! Ντροπή μου...
Χρόνια πολλά, καλά και χαμογελαστά! Να χαίρεσαι κάθε στιγμή της ζωής σου δίπλα στην υπέροχη οικογένειά σου και να βλέπεις όλα σου τα όνειρα να πραγματοποιούνται!!! :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Χρόνια πολλά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Να ρωτήσω:
Σήμερα γιορτάζουν οι παρθένες ή οι ανύπαντρες Μαρίες;
Το ρωτάω γιατί είχα μια διαφωνία υποστηρίζοντας το πρώτο. Έχει καθιερωθεί να λέμε ανύπαντρες γιατί παλιότερα "ανύπαντρη" και "παρθένα" ήταν ένα και το αυτό, σωστά; :worry::P

Τεσπα χρόνια πολλά λοιπόν σε όσους και όσες γιορτάζουν.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Χρονια πολλά στις ανύπαντρες τότε.....
;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν! :)

πς. Οι ανύπαντρες γιορτάζουν- γι αυτό το άλλαξε και η μανούλα μου και από Δεκαπενταύγουστο που γιόρταζε, μόλις χώρισε, το έκανε πάλι Νοέμβρη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Μα φυσικά και οι ανύπαντρες! Δηλαδή όταν χάνει μια Mαρία την παρθενιά της κατ' εσέ, την επόμενη χρονιά θα γιορτάζει τον Αύγουστο. Μου θυμίζει το ανέκδοτο με την παρθένοΠόπη που στο τέλος παίρνει τηλέφωνο τον πατέρα της μετά από ένα πάρτυ και αντί να πει "έλα μπαμπά, παρθενοΠόπη εδώ" λέει "έλα μπαμπά, εδώ Πόπη" :P

Χρόνια πολλά στις ανύπαντρες Μαρίες λοιπόν! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Μα φυσικά και οι ανύπαντρες! Δηλαδή όταν χάνει μια Mαρία την παρθενιά της κατ' εσέ, την επόμενη χρονιά θα γιορτάζει τον Αύγουστο.
Δεν είναι κατ εμέ βρε άνθρωπε.:P
Είναι χαζό κάτι τέτοιο φυσικά. Απλά λέω πως κανονικά θα έπρεπε να γιορτάζουν οι παρθένες.

Να χαίρεσαι τη μανούλα σου Καλυψώωω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ευχαριστώωω :D:D

Να χαιρόμαστε τη Μάρα καλέ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Χρόνια πολλά στη Μάρα μας!!!!!!!
Και στην Καλυψωμαμά!!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top