Χρόνια Πολλά σε όλους!

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
δε θυμάμαι πόσος καιρός πέρασε
μου φαίνεται σαν από πάντα να είχα αυτή τη φίλη
την κοπέλα απ τη Ρουμανία που ήρθε στο στέκι για να μας θυμίζει ότι το να είσαι από άλλη χώρα, το να έχεις άλλη κουλτούρα, το να έχεις άλλη εκπαίδευση, δε σημαίνει ότι δεν αγαπάς, δεν ζεις και δεν είσαι ευτυχισμένος με τα ίδια πράγματα που είναι και οι άλλοι
δε σημαίνει ότι δεν έχεις πάθος για τη ζωή
σημαίνει μόνο πως γεωγραφικά, έχεις άλλο ταχυδρομικό κώδικα

είμαι περήφανη που είμαι φίλη σου πραγματικά
σου εύχομαι μια ζωή γεμάτη ευτυχισμένες στιγμές, υγεία και αγάπη!
Ο έρωτας και το πάθος, θεωρούνται δεδομένα :P

Εμμα μου.... σου εύχομαι τα καλύτερα, όπως αξίζουν στους καλύτερους!
Σε αγαπώ πολύ!

ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ!!!!!!!!!!!!!

.....και πάντα ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΗ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Έμμα μου (σα να λέμε αίμα μου :P), να σου ευχηθώ και εγώ με τη σειρά μου χρόνια πολλά και ευτυχισμένα, να χαίρεσαι την οικογένεια σου το "νέο" σου σπίτι και να είσαι πάντα τόσο ευδιάθετο και ανοιχτό άτομο όσο είσαι τώρα!

Φιλιά πολλά!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Χρόνια πολλά και ευτυχισμένα Έμμα να χαίρεσαι την οικογένεια σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Έμμα χρόνια σου πολλά και καλά! Να είσαι πάντα ευτυχισμένη και χαρούμενη με την οικογένειά σου και όσους αγαπάς!

Αλλά να ξεχάσεις και 'συ τα γενέθλιά σου; Lol
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Έμμα να τα εκατοστήσεις, να σε χαίρεται η οικογένειά σου και να είσαι πάντα ευτυχισμένη!:D

:birthday:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Έμμα μου χιλιόχρονη!!:clapup: Ότι επιθυμείς και να είσαι πάντα ευτυχισμένη!

:birthday:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Roumana μου να τα εκατοστήσεις και όοοοοοοοτι επιθυμείς!!!! Να είσαι πάντα ευτυχισμένη, ερωτευμένη και να σε χαίρονται όσοι σε αγαπούν και αγαπάς!!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Έμμα!!! Να τα εκατοστήσεις και να είσαι πάντα ευτυχισμένη με την οικογένειά σου :D Υγεία πάνω από όλα και ό,τι επιθυμείς!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.


Ευχομαι πολλα πολλα χρονια δημιουργιας γεματα απο απειρες ευτυχισμες στιγμες για την ομορφη μαμα και τα αγαπημενα της προσωπα!:)
Υγεια, πολλη αγαπη για σενα και την οικογενεια σου...Να σε χαιρονται και εσυ φροντισε να τα εκατοστησεις!! Τουλαχιστον!:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Χρόνια πολλά και κυρίως ευτυχισμένα Έμμα μου.
Σου εύχομαι να είσαι πάντα ο αξιόλογος και καλλιεργημένος άνθρωπος που γνώρισα. :)
:bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Έμμα μου ότι επιθυμείς!!!

Άντε κανόνισε να βρεθούμε! Φιλιά!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
roumana...

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ! Να είσαι πάντα ευτυχισμένη εύχομαι και... πάντα εδώ μιας και είσαι από εκείνους τους ανθρώπους που ξέρουν να ομορφαίνουν το χώρο (κ όχι δεν αναφέρομαι στην εξωτερική σου εμφάνιση!) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Παιδιά, σας ευχαριστώ πολύ πολύ πολύ… συγκινήθηκα[FONT=&quot]…[/FONT] η αγάπη και η φιλοξενία που μου δώσατε στο στέκι με βοήθησε να προσπερνώ ευκολότερα την κακία+ρατσισμό που είχα να αντιμετωπίζω έξω και με βοήθησε να ξεχάσω πολλές φορές το γεγονός ότι δεν έχω την οικογένεια μου κοντά.



Michelle


Neraida


fielda


Phoebe

Kakerlak



fandago



Νωεύς



KE


isiliel


Bill


Ηρώ


Tsipouro


xanp


Resident Evil







Να είστε πάντα καλά.


:bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Έμμα μου έρχομαι λίγο καθυστερημένη, μα σου εύχομαι ολόψυχα να τα εκατοστήσεις και χρόνια σου πολλά! Ό,τι επιθυμείς σου εύχομαι να το αποκτήσεις, αν και από ό,τι έχω καταλάβει έχεις όλα όσα θα μπορούσε να επιθυμήσει κάποιος- πολλή ζεστασιά, ακόμα περισσότερη αγάπη και ανθρώπους να τη μοιράζεσαι. :)
Υγεία και ευτυχία σε εσένα και την οικογένειά σου και πολλές πολλές όμορφες στιγμές! :hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Τι έγινε, ξεκινήσατε το πάρτυ χωρίς εμένα; Ευτυχώς πρόλαβα να μπω στο στέκι, πριν κλείσει η μέρα.

Καλή μου Έμμα, να ζήσεις σαν τα ψηλά βουνά, να δεις όλους τους κόπους και τις προσδοκίες σου να δικαιώνονται και το κυριότερο, να δεις τα παιδάκια σου ολοκληρωμένα κι ευτυχισμένα.

Από βάθους ψυχής, να ζήσει και η Ρουμανία που βγάζει τέτοια κορίτσια βρε και μας τα στέλνει εδώ να τα χαιρόμαστε εμείς...:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Εμμα, ότι επιθυμείς και πάντα με υγεία :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Ευχαριστω!!!

kalypso

Great Chaos


το party δεν αρχισε ακομα...:P

... κερναω εγω!


edit: thanks expy
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Αν και λίγο καθυστερημένα, Ρουμάνα σου εύχομαι χρόνια πολλά, αγάπη κι ευτυχία για σένα, την οικογένειά σου και όσους αγαπάς. Φιλάκια! Και φαντάσου πως τις ευχές συνοδεύει ένα υπέροχο ζευγάρι γοβάκια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Πρόλαβα;; :worry: Πρόλαβα...:D
Έμμμμμμα μου, να τα εκατοστήσεις ομορφιά μου!!
Να 'σαι πάντα γερή, χαρούμενη και ευτυχισμένη με την οικογένεια σου...και όση ζεστασιά και γλύκα εκπέμπεις στους γύρω σου, να την πάρεις πίσω με επιτόκιο 10000000000%:P
Αμε....

Σόρυ για την κουλαμάρα με το επιτόκιο αλλά από το πρωί μου έχει φύγει ο πάτος να τα διαβάζω, οπότε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
underwater


μάρα_κουταμάρα


Ευχαριστώ για τις ευχές…:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top