Χρόνια Πολλά σε όλους!

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Χαπι μπιντει Τετρακι!!
Ο,τι επιθυμεις, να μεινεις παντα τρυφερουδι και ρομαντικο :p
Που θα το γιορτασουμε τελικα? :p
Smack
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.


:D Χρόνια πολλά IHWH! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
...α! κοίτα να μην πιεις πολύ σήμερα ε; :P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Χρονια πολλά και στην Marmaths!!! :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Tetra τρελέ χρόνια σου πολλά, με πολλά μεθύσια και καύλαντα! Κάθε επιτυχία σου εύχομαι. Isi βγάλε τη φώτο σε παρακαλώ, μόλις έφαγα :D.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Χρόνια σου Πολλά ναυπηγόπαιδο...Τέτρα σου εύχομαι να τα εκατοστήσεις, να είσαι πάντα καλά και υγιής και να μην τα κάνεις ποτέ ... θάλασσα στη ζωή σου :D !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά nickname γλωσσοδέτη! Να είσαι ευτυχισμένος, χαρούμενος και δημιουργικός.:beer:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Χρόοοοοοοοοοοονια Πολλά στον Τέεεεεετρα, Χρόοοοοοοονια Πολλά και ευτυχισμένα!!!!!!!:):D
Ότι επιθυμείς καλό μου...να έχεις πάντα υγεία, ευτυχία, χαρά και να είσαι πάντα περιτρυγιρισμένος από άτομα που αγαπάς και σε αγαπάνε!!
Και επειδή δεν τα πάω καλά με τις ευχές...

...τρίψε και ευχήσου μόνος σου στον εαυτό σου ότι θες!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Tetragrammaton!!!!!! Να τα εκατοστήσεις, να σε χαίρονται όσοι σε αγαπούν και να είσαι πάντα καλά!!!! Πάντα επιτυχίες εύχομαι και να έχεις όοοοο,τι επιθυμείς!!!

Έγινες 20 κι εσύ!!! Χα! Join the club!!! Χρόνια πολλάααααααααα!!!!

Σβήσε τώρα τα κεράκια και κάνε μία ευχή

Ωωωωωωωω, κάποιος έχει γενέθλια σήμερα! Πείτε του χρόνια πολλά, άντε! :pfff:























Χρόνια πολλά και καλά βρε!

Πολύχρονος κύριε Τέτρα!

Ότι επιθυμείς και σου εύχομαι να βρεις τη μεγαλύτερη συσκευασία μπύρας που υπάρχει στην πόρτα σου.

Πότε αρχινάει το κέρασμα;

Χρόνια πολλά Άποστοοοοολλλ
Θα σε δω βέβαια σε 7-8 ώρες αλλά δεν έχει σημασία- στα λέω κι εδώ
Να είσαι πάαααντα καλά, ευτυχισμένος, (χαζο)χαρούμενος, να περνάς τα μαθήματα και να μας κάνεις πράουντ με τις εύστοχες απαντήσεις σου στην Αντοχή (κι εμείς τα ξέρουμε, μα είμαστε μετριόφρονες λολ )!! Επίσης σου εύχομαι να βρεις πολύ γρήγορα το συγκρότημα που αναζητάς ώστε να αναγνωριστεί το ταλέντο σου ΚΑΙ στην "παραγωγή" μουσικής, πέρα από τους γνωστούς τρεις και ο κούκος που σε ξέρουμε
Επίσης σου εύχομαι τα πλοία σου να μη βουλιάξουν ποτέ, να μην πάθουν ποτέ εγκάρσια κλίση για άλλο λόγο πέραν των κυμάτων και να είναι αισθητικά ωραία- γιατί σε αυτό το κομμάτι πάσχεις λίγο

Τέλος, σου εύχομαι να βρεις μία καλή κοπέλα να νοικοκυρευτείς!!! (όχι τίποτα άλλο, να μη σε βλέπουμε τόσο συχνά )

Καρδούλες πολλές!! Και πολλές ευχές για χρόνια πολλά και καλά μυαλά




Iiiiiiiiiiiiiiiiiiii έχει γενέθλια ο Άποστολ!!!

Χρόνια σου πολλά καλό μου, ό,τι επιθυμείς να γίνει πραγματικότητα, καλή πρόοδο (σαν τη θεια σου ακούγομαι ξέρω) σε όλους τους τομείς και με μια καλή... Πρεβεζάνα!
(αν και το "καλή" και "Πρεβεζάνα" είναι πλεονασμός)

Μιικρό μας καφροναυπηγόπαιδο, χρόνια σου πολλά, με υγεία, ευτυχία, αισοδοξία, χαμόγελο και πολλές...μα πάρα πολλές Πρεβεζάνες! (μουαχαχα). Rock on!


Χρόνιααααα πολλάααααα Tetra!!!! Να τα εκατοστήσεις και ότι επιθυμείς να γίνει πραγματικότητα!!!!

Να είσαι πάντα χαρούμενος, ευτυχισμένος και υγιείς! Εύχομαι η τρίτη δεκαετία της ζωής σου να είναι η καλύτερη, γεμάτη ξεγνοιασία, επιτυχίες και πολλές πολλές χαρές!!!

Να μας ζήσεις Αποστόλη!!! Χρόνια καλά και πολλά!!!


Αποστόλη χρόνια πολλά και καλά, με το καλό να τελειώσεις την σχολή σου....
Να κόψεις να τρως σουφλέ στις 11 το βράδυ με μπέικον κιόλας ...Βρες άλλο τρόπο να θρέψεις την αφάνα...!!!

δεν βρήκα cthullu με τούρτα οπότε φάε αυτό



να σε χαιρόμαστε :D

χρόνια πολλά Αποστολάκο, να γίνεις μεγάλος και τρανός, αλλά αν υποψιαστώ, ότι όλο αυτό το μαλλί, θα ασπρίσει, θα πεθάάάάνωωωω

Mεσιέ Τετρα χρονια πολλα και καλα...πολυ καλα...παρα πολυ καλα, σου ευχομαι!
Ναι περνας καθε μερα και καλυτερα απο την προηγουμενη και μην μασας πουθενα λεμε!
Ολα οπως τα θες σου ευχομαι να σου στην ζωη σου.
Και παλι πολυχρονος!!!!!!

Χρονια πολλα τετρααααααααα να χαμογελάς πάντα! και να μας κάνεις και εμάς να χαμογελάμε όπως πάντα


Χαπι μπιντει Τετρακι!!
Ο,τι επιθυμεις, να μεινεις παντα τρυφερουδι και ρομαντικο :p
Που θα το γιορτασουμε τελικα? :p
Smack



Χρόνια πολλά IHWH!

Tetra τρελέ χρόνια σου πολλά, με πολλά μεθύσια και καύλαντα! Κάθε επιτυχία σου εύχομαι. Isi βγάλε τη φώτο σε παρακαλώ, μόλις έφαγα .

Χρόνια σου Πολλά ναυπηγόπαιδο...Τέτρα σου εύχομαι να τα εκατοστήσεις, να είσαι πάντα καλά και υγιής και να μην τα κάνεις ποτέ ... θάλασσα στη ζωή σου !!!

Χρόνια Πολλά nickname γλωσσοδέτη! Να είσαι ευτυχισμένος, χαρούμενος και δημιουργικός.

Χρόοοοοοοοοοοονια Πολλά στον Τέεεεεετρα, Χρόοοοοοοονια Πολλά και ευτυχισμένα!!!!!!!
Ότι επιθυμείς καλό μου...να έχεις πάντα υγεία, ευτυχία, χαρά και να είσαι πάντα περιτρυγιρισμένος από άτομα που αγαπάς και σε αγαπάνε!!
Και επειδή δεν τα πάω καλά με τις ευχές...

...τρίψε και ευχήσου μόνος σου στον εαυτό σου ότι θες!!!

Παιδάκια σας ευχαριστώ όλους για τα καλά σας λόγια! Είστε όλοι υπέροχοι, θαυμάσιοι και ανεπανάληπτοι! Στο τέλος του ποστ θα βρείτε ένα αριθμό λογαριασμού όπου μπορείτε να καταθέσετε τα δώρα μου σε ρευστό! :P

Μερικά highlights:

Fielda σ'ευχαριστώ πολύ που ξεκίνησες εσύ το κύμα, είσαι θαυμάσια! :D

Bill δεν έχει κέρασμα αν δεν έχει δώρα, πληρωσε και το συζητάμε. :P

Kalypso τα είπαμε το πρωί, βαριέμαι πάλι.

Ηρώ try to understand it, Prevezans are evil, I cannot just join the dark side.:worry:

Idril το look true black fucking party metal τα σπάει, λέω να το καθιερώσω. :P

Φοιμπάκι, ότι και να πω είναι περιττό... Ας αφήσουμε την απέραντη εκτίμηση μου για σένα να μιλήσει μόνη της!:)

Γιδάκι η Taylorland έχει σχέση με τα πολυώνυμα Taylor; Δηλαδή η τούρτα μου προσεγγίζει κάθε φορά την τιμή της ηλικίας μου βάσει της τιμής της σε μια δεδομένη χρονολογία και βάσει του ρυθμού με τον οποίο μεταβάλλεται; Νομίζω ότι το πρόβλημα λύνεται και με μια αφαίρεση...:hmm: Όπως και να χει ευχαριστώ!:P

Xanp το σουφλέ όπως και η μπύρα είναι παντώς καιρού, δεν υπάρχουν περιορισμοί.Και η αφάνα χρειάζεται τροφή! :P

Κουέ μου έκανες ήδη απίστευτο δώρο (you know what I mean), λες να με πειράξει η τούρτα; Θα σε ευγνωμωνώ για πολύ καιρό!:)

Dooo σε ευχαριστώ πολυ! Όταν πρόκειται να ασπρίσει θα το κόψω, μην αγχώνεσαι!

Dzinn δυστυχώς δεν είχαμε ευκαιρίες για πολλές συναναστροφές, αλλα για αυτό το λόγο οι ευχές σου μετράνε πάρα πολύ για μένα! Να είσαι πάντα καλά!

Beyond ελπίζω να μπορώ πάντα να σας κάνω να χαμογελάτε, γιατί αυτό θα με κάνει και μένα να χαμογελάω!:)

Κοψίδι θα κάνω ότι μπορώ για να διατήρήσω την αγνότητά μου, αλλά ο κόσμος είναι σκληρός και πονηρός... [/xanthopoulos off] Τελικά εγώ θα οργανώσω κατάσταση at home, αν θες πέρνα να σε κεράσουμε μια σουμάδα! :P

Isi η τούρτα σου θεϊκή, μακάρι να έφτιαχνε η μάνα μου τέτοια, αλλά ούτε αγοραστή δεν θα ήθελε να τη δει. XD

Tsip σου έυχομαι τα ίδια! Να παραμείνεις έτσι για να μας θυμίζεις πάντα την αλκολοολούχα πλευρά του εαυτού μας!

Vendetta θάλασσα ας τα κάνω, ναυάγιο μην τα κάνω και μου φέρνετε μετά πασατέμπο στην φυλακή. (δεν καπνίζω γαρ):P

Υποβρυχιούλα σε ευχαριστώ πάρα πολύ! Αυτό το "δημιουργικός" θέλω να παλέψω αυτό τον καιρό, αν μου βγει...

Μαράκι δεν χρειάζομαι λυχνάρια για ευχές, αυτά που μου είπες μου αρκούν!







Α, και :beer:


:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Ελπίζω να μην ξέχασα κανένα, είσασταν πολλοί... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Birthday Blessings

Instead of counting candles,
Or tallying the years,
Contemplate your blessings,
As your birthday nears.
Consider special people
Who love you, and who care,
And others whoʼve enriched your life
Just by being there.
Think about the memories
Passing years can never mar,
Experiences great and small
That have made you who you are.
Another year is a happy gift,
So cut your cake, and say,
"Instead of counting birthdays,
I count blessings every day!"

:)




:devil:

Πολυχρονος Αποστολη με υγεια πανω απο ολα, ζεστη καρδια, ομορφες σκεψεις, τρελλα ονειρα και πολλη πολλη αγαπη....!!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Τίποτα σαν την ευχή της μάνας... :P Σε ευχαριστώ νεραϊδούλα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Χρόνια πολλά τέτρα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Να ζήσεις τέτραααααααααα!!! Και χρόνια πολλά!
Μην ακούς την λένε για τα μαλλιά σου!!!!
Σε ζηλεύουν :P

Εγώ θα σου ευχηθώ να σε θαυμάζουν για τις επιτυχίες σου σε όλους τους τομείς ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Πολυαγαπημένε μου Valderouko, σου εύχομαι μέσα απ' την καρδιά μου να έχεις πάντα τη δύναμη και το σθένος να αγωνίζεσαι γι' αυτά που αγαπάς και σε ενδιαφέρουν!

Χρόνια σου πολλά! :kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Βαλού!:D
Πολύχρονος.ότι επιθυμείς και να σαι ευτυχισμένος αρχηγέ! :birthday:



Επισης χρόνια πολλά και στην daliapan! Ότι επιθυμείς!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΓιώργοΣ ΤσαγκαράκηΣ

Νεοφερμένος

Ο ΓιώργοΣ ΤσαγκαράκηΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Εμένα πάλι η μητέρα μου λέει πως η γιορτη του πατέρα είναι κάθε μέρα... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Val! Σου εύχομαι πτυχίο το συντομότερο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Βάλντερ Χρόνια Πολλά και καλά μαν! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top