Χρόνια Πολλά σε όλους!

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Xρόνια πολλά Γιδάτσι!!!
Λογικίνη μου μακάρι να βρεις τις απαντήσεις που θες και ο δρόμος που θα ακολουθήσεις να είναι όπως τον ονειρεύεσαι!!!!

Ματς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Γιδάκι μουουοουουου, χρόνια σου πολλά! Να τα εκατοστήσεις και ό,τι επιθυμείς!!

Fϋr dich... :D


O Ryaaaan!!! Δικός μου!!!!! Αχ από τα καλύτερα δώρα!! :D

Xρόνια πολλά Γιδάτσι!!!
Λογικίνη μου μακάρι να βρεις τις απαντήσεις που θες και ο δρόμος που θα ακολουθήσεις να είναι όπως τον ονειρεύεσαι!!!!

Ματς

Απ' το στόμα σου και στου Μανιτού το αυτί, Βικάκι!! Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Χρόνια πολλά, μεγάλη να γίνεις με γιδίσια μαλλιά!! :clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.


Πολυχρονη σου ευχομαι Γιδατσι μας/τους/του!!!!:clapup:
Σου ευχομαι ολα να σε βρουν ετσι ακριβως οπως εσυ επιθυμεις! :D
Τα καλυτερα με υγεια και πολλη αγαπη!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Χρόνια σου πολλά Γίδι μου.. και του χρόνου να τα γιορτάσουμε μαζί Γιδούλα μου, σου ετοιμάζω το στάβλο των ονείρων σου!:P

Πολύχρονη με ότι σε κάνει ευτυχισμένη καλή μου!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Grabeel Lucas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eλένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 181 μηνύματα.
χρονια πολλα σ'οσους γιορταζουν.παιδια:να περνατε καλα.το παρον φευγει γρηγορα κ το μελλον ειναι απροβλεπτο......μν το ξεχνατε αυτο.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Χρόνια πολλά, μεγάλη να γίνεις με γιδίσια μαλλιά!! :clapup::clapup::clapup::clapup:
Εξαπανέκαθεν. ;) Ευχαριθτώωω!


Πολυχρονη σου ευχομαι Γιδατσι μας/τους/του!!!!:clapup:
Σου ευχομαι ολα να σε βρουν ετσι ακριβως οπως εσυ επιθυμεις! :D
Τα καλυτερα με υγεια και πολλη αγαπη!!:D
:) Danke Schatzilein! *Umarmung*! :) :)

Χρόνια σου πολλά Γίδι μου.. και του χρόνου να τα γιορτάσουμε μαζί Γιδούλα μου, σου ετοιμάζω το στάβλο των ονείρων σου!:P

Πολύχρονη με ότι σε κάνει ευτυχισμένη καλή μου!:D
Στάβλο, στάααα-α-α-α-αβλο ακούω! :) μαζί σου και στην κόλαση, μανάρα μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Είπαμε χρόνια πολλά στον Circa που γιόρταζε πριν κάτι μέρες ή όχι;


Χρόνια πολλά! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αααα..εγω ειπα...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Να μας ζήσουν οι T_Chameleon και truffinho!!! Πολύχρονοι guys!!!
:birthday::drunk:

Και φυσικά στους bizwriter, marra, stivos, nikospan. :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Χρόνια πολλά cosette!! :D

Να τα εκατοστήσεις (τουλάχιστον) και να είναι και καλά! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cosette

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η cosette αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 229 μηνύματα.
Ευχαριστώ πάρα πολύ fan! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Cosette, πολύχρονη! :)

Και φυσικά χρόνια πολλά σε όλους όσους γιορτάζουν σήμερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
πολύχρονη cosset :D



άσχετο, σήμερα ο γιος μου γίνεται 9 μηνών :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Χρόνια πολλά cosette!:D

Να χαιρόμαστε και τον 9 μηνών Ωρίωνα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Να το χαίρεσαι ΚουΕ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Χρόνια πολλάαααααααααα cosette!!!! Να τα εκατοστήσεις και ότι επιθυμείς!!!!! :D:D:D


Κακή Επιρροή να χαίρεσαι τον Ωριωνα σου!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cosette

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η cosette αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 229 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Cosette, πολύχρονη! :)

πολύχρονη cosset :D



άσχετο, σήμερα ο γιος μου γίνεται 9 μηνών :P

Χρόνια πολλά cosette!:D

Χρόνια πολλάαααααααααα cosette!!!! Να τα εκατοστήσεις και ότι επιθυμείς!!!!! :D:D:D

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλους σας! :kissing:

:bigarmhug

Υ.Γ : Κουε να χαίρεσαι τον μικρό:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Χρονια πολλα cosettaki με τα ιδια μουσικα γουστα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Cosette, χρόνια πολλά και καλά!!!!!!!!!!!


Και εννοείται να μας ζήσει ο 9μηνος Ωρίων!!!!!!!!!!! :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top