Χρόνια Πολλά σε όλους!

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Γιδάκι χρόνια πολλά!!! Πολύχρωμη και εντοιχισμένη !!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Γιδάκι :jumpy:
Πολύχρονη και πάντα ευτυχισμένη!:D

:birthday:

Γίδι, πολύχρονη...:)

Γιδάκι Χρόνια πολλά, καλά και ευτυχισμένα!

Γιδάκι μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ
πολύχρονη!!!! να σε χαιρόμαστε!!!!
εύχομαι σύντομα να κατασταλάξεις μέσα σου στο τι πραγματικά θες!

Herzlichen Glückwunsch zum Geburtstag! :clapup:

αχούύύύ...το μπε μεγάλωσε:) πολύχρονη!!! μακάρι να σου πάνε όλα καλά, να κατασταλάξεις γρήγορα και να πραγματοποιήσεις όλα σου τα όνειρα :kissing:

Γιδάκι χρόνια πολλά και ό,τι επιθυμείς:jumpy:

Γιδάκι, ευτυχία, υγεία και αγάπη να γεμίζει η ζωή σου, χρόνια σου πολλά και ευτυχισμένη:)

Χρόνια Πολλά Γιδάκι. Σου εύχομαι όλα να γίνουν όπως τα ονειρεύεσαι και να γεμίζεις συνέχεια ωραίες εικόνες και στιγμές!:kissing:
:birthday:

Χρόνια Πολλά Γιδάκι!!
:cake::cake:

Γιδάάάάτσι....

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!
[χρόνια πολλά και στην αδελφούλα μου που έχει γενέθλια σήμερα :)]

Γιδάκιιιιιιιιιι!!!!!!! Χρόνια πολλά!!!!!!!! Να τα εκατοστήσεις και ότι επιθυμείς!!!!!! Εύχομαι να πραγματοποιηθούν όλοι σου οι στόχοι, προσωπικοί και επαγγελματικοί και να είσαι πάντα ευτυχισμένη!!!! :clapup::clapup::clapup:

Γιδάκι χρόνια πολλά!!! Πολύχρωμη και εντοιχισμένη !!! :P

Καλέ σας ευχαριστώ πάρα πολύ καλέ!!! :) :) :) :D
Να μας ζήσει και η αδερφούλα της Resident!!! Έκανα γιαουρτογλυκό, όποιος θέλει ας περάσει να τον φιλέψω!!!!!!!!!! :clapup:

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά Γιδάκι, πολύχρονη. Photo δε βρήκα στο google καμιά καλή, sorry.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Tώρα πετάγομαι, δίπλα είμαι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

androuts

Νεοφερμένος

Ο Andreas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά Γιδάκι...

Βασικά στα λέω ακόμα και αν δεν σε ξέρω..ακομα :D

Επειδή δεν παίζει να περάσω εγώ για το γλυκό..τράβα μια φώτο και στειλτην με μεϊλι ή με φαξ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Γιδάκι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Γιδάκι :D
Σενκ γιου, Μισελίνω μου! :)

Χρόνια Πολλά Γιδάκι...

Βασικά στα λέω ακόμα και αν δεν σε ξέρω..ακομα :D

Επειδή δεν παίζει να περάσω εγώ για το γλυκό..τράβα μια φώτο και στειλτην με μεϊλι ή με φαξ :P
Οκ, θα το φροντίσω... ;)

Tώρα πετάγομαι, δίπλα είμαι :P
Ακόμα;;;

Χρόνια Πολλά Γιδάκι, πολύχρονη. Photo δε βρήκα στο google καμιά καλή, sorry.
:P Σενκ γιουυυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Χρονια πολλα γιδι!! Ο,τι επιθυμεις, καλες αποφασεις και γρηγορα ηρεμη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
χρόνια πολλά στο γιδάκι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Γιδούλα, γιδούλα ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!! Μεγάλη να γίνεις με άσπρη προβειά...:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Χρόνια σου πολλά Γίδι...:clapup:
Να τα εκατοστήσεις και ό,τι επιθυμείς...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Χρόνια πολλά γιδάκι μου!!!! Να τα εκατοστήσεις κοπέλα μου και να είσαι πάντα ευτυχισμένη!!!! Δεν ξέρω και τι να σου ευχηθώ... Να ηρεμήσεις γρήγορα και να βρεις αυτό που ψάχνεις (έστω κι αν δεν ξέρεις τι είναι :P) Χρόνια πολλά και πάλι!!!! Ματς μουτς!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Γίδι και σε όσους δεν έχω καταφέρει να ευχηθώ... Διακοπεύω ακόμα παιδάκια! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Χρονια πολλα γιδι!! Ο,τι επιθυμεις, καλες αποφασεις και γρηγορα ηρεμη :)

χρόνια πολλά στο γιδάκι :)

Γιδούλα, γιδούλα ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!! Μεγάλη να γίνεις με άσπρη προβειά...:P:P:P

Χρόνια σου πολλά Γίδι...:clapup:
Να τα εκατοστήσεις και ό,τι επιθυμείς...:D

Χρόνια πολλά γιδάκι μου!!!! Να τα εκατοστήσεις κοπέλα μου και να είσαι πάντα ευτυχισμένη!!!! Δεν ξέρω και τι να σου ευχηθώ... Να ηρεμήσεις γρήγορα και να βρεις αυτό που ψάχνεις (έστω κι αν δεν ξέρεις τι είναι :P) Χρόνια πολλά και πάλι!!!! Ματς μουτς!! :D
Χρόνια πολλά Γίδι και σε όσους δεν έχω καταφέρει να ευχηθώ... Διακοπεύω ακόμα παιδάκια! :P

Ευχαριστώ πολύ παιδάκια! :) :thumbsup::bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Herzlichen Glückwunsch zum Geburtstag!





















Δεν ξέρω τι θα πεί, αλλά για το λέει η Idril, κάτι θα ξέρει!:P


Χρόνια σου πολλά και να αποκτήσεις ότι επιθυμείς!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Xρόνια πολλά Γιδάκι ότι επιθυμεις:)
https://www.chefinlove.gr/imagebank/Image/chocolate_truffles.png
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Γίδι!!:D Να τα εκατοστήσεις!! Ελπίζω πραγματικά να βρείς ό,τι επιθυμείς!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Γιδάκι: :kissing:

Kαι η μαντινάδα (:P):

Xρόνια Πολλά σου εύχομαι
για τα γενέθλιά σου
κι όλου του κόσμου τσι χαρές
να τσ' έχεις συντροφιά σου...



έντιτ.

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ στην αδερφή σου Ρες!:D
Η δικιά μου έχει αύριο γενέθλια...:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Γιδάκι: :kissing:

Kαι η μαντινάδα (:P):

Xρόνια Πολλά σου εύχομαι
για τα γενέθλιά σου
κι όλου του κόσμου τσι χαρές
να τσ' έχεις συντροφιά σου...



έντιτ.

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ στην αδερφή σου Ρες!:D
Η δικιά μου έχει αύριο γενέθλια...:confused:
Καλά, τρελή μαντινάδα σύντεκνη!!! :clapup:

Herzlichen Glückwunsch zum Geburtstag!
Δεν ξέρω τι θα πεί, αλλά για το λέει η Idril, κάτι θα ξέρει!:P
Χρόνια σου πολλά και να αποκτήσεις ότι επιθυμείς!:)
Danke dir, Schatzilein! :P

Χρόνια πολλά Γίδι!!:D Να τα εκατοστήσεις!! Ελπίζω πραγματικά να βρείς ό,τι επιθυμείς!!:D

Xρόνια πολλά Γιδάκι ότι επιθυμεις:)
https://www.chefinlove.gr/imagebank/Image/chocolate_truffles.png
Φχαριστώ κορίτσιαααα! Κακερλίτσα μου, με σκοτώνεις... σοκολάτααααααααα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Γιδάκι μουουοουουου, χρόνια σου πολλά! Να τα εκατοστήσεις και ό,τι επιθυμείς!!

Fϋr dich... :D

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top