Χρόνια Πολλά σε όλους!

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Βασιλη μου εισαι τρελλα ακομα και με την κορδελα!!:D:D


Αγορι μου να χαιρεσαι ο,τι αγαπας ..!!:)
Να ζεις την καθε στιγμη με παθος ετσιι ακριβως οπως σου αξιζει να τις γευεσαι.....:devil:
Καθε σου ονειρο, ευχη μου!:)
Να τα εκατοστησεις ζωακι!;)



:devil:
Ευχαριστώ καλή μου Νέρι!:D
Αυτή η ρημάδα η κορδέλα θα με κυνηγάει για πολλά χρόνια ακόμα.:P

χαχα τι του λες του αθρώπου? χαχα
Μπιλ πολύχρονος φιλε!
Ευχή με την μοναδική σφραγίδα της dooo.:P
Ευχαριστώ πολύ σταύρο!:DΝα σαι καλά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Χρόνια πολλά ρε φίλε!!!!!! Να τα χιλιάσεις και να ναι το καθένα καλύτερο από το κάθε προηγούμενο!:clapup:

Περιττό να πω ότι ένας αξιολογότατος άνθρωπος όπως εσύ, πρέπει να λάβει κάθε καλή ευχή που υπάρχει, οπότε δεν θα περιοριστώ σε μια, πάρτες όλες! Αρκεί να είσαι εσύ καλά και να γουστάρεις, αυτό έχει σημασία!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Χρόνια πολλά ρε φίλε!!!!!! Να τα χιλιάσεις και να ναι το καθένα καλύτερο από το κάθε προηγούμενο!:clapup:

Περιττό να πω ότι ένας αξιολογότατος άνθρωπος όπως εσύ, πρέπει να λάβει κάθε καλή ευχή που υπάρχει, οπότε δεν θα περιοριστώ σε μια, πάρτες όλες! Αρκεί να είσαι εσύ καλά και να γουστάρεις, αυτό έχει σημασία!:clapup:

Θενξ ρε Βαλ!:D
Ευχαριστώ πολύ!Κι εσύ ότι επιθυμείς αρχηγέ!Και με το πτυχίο σύντομα!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Μπιλούκο τα πολλά λόγια είναι φτώχεια. Χρόνια πολλά, τέλλλος! :D

Όχι βρε, νταξ, σου εύχομαι να βγεις σύντομα από τη σχολή σου, να είσαι περιτριγυρισμένος συνεχώς από ενδιαφέροντα άτομα και πολλές κοπέλες (με ιδανική περίπτωση να ταυτίζονται αυτά :P), να είσαι παντού και πάντα επιτυχημένος και με όλα αυτά να είσαι ευτυχισμένος! :D

Κατά τ' άλλα να είσαι ο εαυτός σου και τα υπόλοιπα είναι φυσικά επακόλουθα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Μπιλούκο τα πολλά λόγια είναι φτώχεια. Χρόνια πολλά, τέλλλος! :D

Όχι βρε, νταξ, σου εύχομαι να βγεις σύντομα από τη σχολή σου, να είσαι περιτριγυρισμένος συνεχώς από ενδιαφέροντα άτομα και πολλές κοπέλες (με ιδανική περίπτωση να ταυτίζονται αυτά :P), να είσαι παντού και πάντα επιτυχημένος και με όλα αυτά να είσαι ευτυχισμένος! :D

Κατά τ' άλλα να είσαι ο εαυτός σου και τα υπόλοιπα είναι φυσικά επακόλουθα ;)

Ευχαριστώ ωρέ Θόδωρε.:D
Να σαι καλά για τις ευχές σου.Από τη σχολή και να θέλω να βγω , αν δε φτάσω το 5ο έτος δε γίνεται.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Bill ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!:D

Να τα εκατοστήσεις.. και με μια καλή κοπέλα ;):whistle:

:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Bill ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!:D

Να τα εκατοστήσεις.. και με δυο καλές κοπέλες ;):whistle:

:devil::devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Όχι, αυτό πάρτο πίσω. Μόνο εμένα έχει :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Όχι, αυτό πάρτο πίσω. Μόνο εμένα έχει :pfff:

Πες μου ότι δεν είδες τα παραπάνω.Εγώ μόνο εσένα έχω.:angelnot:




















:P



Bill ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!:D

Να τα εκατοστήσεις.. και με μια καλή κοπέλα ;):whistle:

:P:P

Ευχαριστώ Ηρώ μου!:DΘα τα εκατοστήσω το πήρα απόφαση.:P

Bill ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!:D

Να τα εκατοστήσεις.. και με δυο καλές κοπέλες ;):whistle:

:devil::devil:
Σουτ μας διαβάζει το Γίδι.:P
Θενξ τέτρα!Κι εσύ ότι επιθυμείς ρε!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
...Κρίμας, κρίμας Billακο και σε προόριζα για την κόρη μου...πολύ κρίμας :pfff: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ξου, κικός 'μ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
...Κρίμας, κρίμας Billακο και σε προόριζα για την κόρη μου...πολύ κρίμας :pfff: :P

Ξέρει πολεμικές τέχνες οπότε δε μπορώ να κάνω κάτι άλλο.:P
Ξου, κικός 'μ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ρε άσε τα "ευχαριστώ πολύ" και βοήθα με το Modem router για να βάλω και εγώ ubuntu. :P



υγ: μαν, ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η neni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Χρόνια πολλά, λίγο αργά....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
αα, χρόνια πολλά και στην Αργυρώ και στον Αργύρη!!!!!!! για χθές!! Σήμερα δεν ξέρω ποιοί γιορτάζουν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Χρόνια πολλά και χρόνια καλα μαν :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Bill!Να τα εκατοστήσεις....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Χρόνια πολλά και χρόνια καλα μαν :)
Ευχαριστώ πολύ Ρεμπ!Να σαι καλά!:)

Χρόνια πολλά Bill!Να τα εκατοστήσεις....:)
Ευχαριστώ συνονόματε!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Xρονια πολλα σήμερα στους :
Ζουμπουλιά, Υάκινθος, Υακίνθη, Υάνθη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ως γνωστόν.... έλειπα :redface:


Πετράκη και Αποστόλη χρόνια πολλά για τη γιορτή σας :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top