Χρόνια Πολλά σε όλους!

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
Billako Χρόνια πολλά και ευτυχισμένα! Ότι το καλύτερο για σένα!
:birthday:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Βίλλιεεεεεεε!!!!!!!
Χρόνια πολλάααααααααα!!!!!!!!!!

Έλεγα για τα γενέθλιά σου να μη σε βασανίσω...





...αλλά πώς γινόταν να σε αφήσω χωρίς τούρτα...;;;
:jumpy: :bigarmhug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Billακος... Η ήρεμη δύναμη! :)
Πάντα επιτυχίες και ευτυχία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Κι επείδη το ρημάδι το όριο των smilies είναι 30 πάμε σε δόσεις τις απαντήσεις :P

Bill χρόνια πολλά:clapup:

σου εύχομαι να γίνεις έξυπνος σαν εμένα:crazy:

άντε καλά, σου εύχομαι να είσαι πάντα καλά και να πετυχαίνεις τους στόχους σου:D

Ευχαριστώ πολύ Palladin,να σαι καλά!:D

Χρόνια πολλά Λινουξά! Άντε και μ' ένα Vista Home Premium στο σπίτι σου. :P

Άμα μου τα πληρώσεις , εγώ δε λέω όχι.:P
Θενξ ρε Ζωρζ!

Καλέ μου Bill, σου εύχομαι χρόνια πολλά με υγεία, χαρά, επιτυχία, χαμόγελο, αισιοδοξία, αγάπη και πάνω απ'ολα Linux! :D



Α ρε idril μου!:DΕυχαριστώ πολύ!

Βill χρόνια πολλά και καλά. :)

Ευχαριστώ ρε Μποράτι !:)

Συνάδελφε έχεις γενέθλια;;; :yahoo::yahoo::yahoo:


Χρόνια πολλάααααααα!!!! Να τα εκατοστήσεις και ότι επιθυμείς να το αποκτήσεις!!! Να είσαι πάντα υγειής, χαρούμενος, ευτυχισμένος και πάνω από όλα ΧΑΖΟΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ όπως ακριβώς είσαι τώρα (:hehe:)! Να έχεις πάντα δίπλα σου όσους αγαπάς και σε αγαπούν!!!!:clapup::clapup::clapup:

Κάθε ευχή για εσένα ρεεεε!!!! :D:D:D



ψ. Χρόνια πολλά και στον ss198621!!! :D

Ναι ρε συνάδελφε έχω γενέθλια.Νομίζεις εμείς δε μεγαλώνουμε;:P
Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου.:)

Για το χαζοχαρούμενος θα το προσπαθώ όσο μπορώ.:P


Χρόνια πολλά και στον ss198621!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Χρονια σου πολλα πολλα Βασιλη!!!!!:birthday::birthday::cake::cake:
Να εισαι παντα ευτυχισμενος και να περιβαλεσαι απο ατομα που πραγματικα σε αγαπουν.:yahoo::yahoo::yahoo:
Οτι καλυτερο σου ευχομαι και πανω απ'ολα υγεια και χαρα.;)
Να τα χιλιασεις και καλο κουραγιο στους δικους σου...:whistle::tongue::tongue:

Θενξ Μάριε , ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου!:) Αγάπη,υγεία και χαρά κι όλα τ' άλλα έρχονται.:D

Εεεεεεεεεεεεεεεεπ.........Σούπερ μοδεράτορα έχουμε γενέθλια...;;;;Άντε ρε να τα εκατοστήσεις και ό,τι επιθυμείς...Να'σαι πάντα καλά...

Γερνάμε , άστα!:P Να σαι καλά κι εσύ ρε vendetta!:D

Billako Χρόνια πολλά και ευτυχισμένα! Ότι το καλύτερο για σένα!
:birthday:

Ευχαριστώ commie μου.:)

Βίλλιεεεεεεε!!!!!!!
Χρόνια πολλάααααααααα!!!!!!!!!!

Έλεγα για τα γενέθλιά σου να μη σε βασανίσω...





...αλλά πώς γινόταν να σε αφήσω χωρίς τούρτα...;;;
:jumpy: :bigarmhug:

Γίδι μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ :D
Να σαι καλά κι ευχαριστώ για την τούρτα!:bigarmhug

Billακος... Η ήρεμη δύναμη! :)
Πάντα επιτυχίες και ευτυχία!

Ευχαριστώ πολύ Isi μου.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Ααααα... Τι βλέπω;;; Κάποιος έχει γενέθλια σήμερα και γίνεται 22!!! Σε 5-6 μήνες ακολουθώ κι εγώ :D Χρόνια πολλά Billακο μου!!! Να τα εκατοστήσεις!!! Να είσαι πάντα χαρούμενος και ευτυχισμένος :) Πες μου τι άλλο θέλεις να σου ευχηθώ γιατί εγώ δεν ξέρω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Να ζήσεις Μπιλούκο
Και Χρόνια Πολλά
Μπισκότα να έχεις
Για πάντα πολλά!!!

Τις καλύτερες ευχές μου!:clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ααααα... Τι βλέπω;;; Κάποιος έχει γενέθλια σήμερα και γίνεται 22!!! Σε 5-6 μήνες ακολουθώ κι εγώ :D Χρόνια πολλά Billακο μου!!! Να τα εκατοστήσεις!!! Να είσαι πάντα χαρούμενος και ευτυχισμένος :) Πες μου τι άλλο θέλεις να σου ευχηθώ γιατί εγώ δεν ξέρω :P
Να σαι καλά fielda μου.Ευχαριστώ.:)

Να ζήσεις Μπιλούκο
Και Χρόνια Πολλά
Μπισκότα να έχεις
Για πάντα πολλά!!!

Τις καλύτερες ευχές μου!:clapup::clapup::clapup::clapup:

Ευχαριστώ πολύ Σίμπυ μου.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Να ζησεις Μπιλακο και χρονια πολλα,
μεγαλος να γινεις με ασπρα μαλλια.
Παλερμο να παιζεις για παντα εδω,
και ολοι να λενε να ενας σοφος!

Χρονια σου πολλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Bill να τα εκατοστήσεις!!:D ευχομαι όλα τα όνειρά σου να γίνουν πραγματικότητα!:D να σαι καλα!


επίσης να πω καθυστερημένα χρόνια πολλά στον Πέτρο! Χρόνια πολλά λοιπόν!! Ό,τι επι8υμείς!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Χρονια πολλα μπιλ!! Ο,τι πεθυμας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Να ζησεις Μπιλακο και χρονια πολλα,
μεγαλος να γινεις με ασπρα μαλλια.
Παλερμο να παιζεις για παντα εδω,
και ολοι να λενε να ενας σοφος!

Χρονια σου πολλα!
Θενξ ρε papas!:DΝα σαι καλά!

Χρόνια πολλά Bill να τα εκατοστήσεις!!:D ευχομαι όλα τα όνειρά σου να γίνουν πραγματικότητα!:D να σαι καλα!


επίσης να πω καθυστερημένα χρόνια πολλά στον Πέτρο! Χρόνια πολλά λοιπόν!! Ό,τι επι8υμείς!:)
Ευχαριστώ πολύ Δανάη!Κι εσύ ότι επιθυμείς!:D

Χρονια πολλα μπιλ!! Ο,τι πεθυμας!
Θενξ κορπς!:D(να αλλάξεις κανά άβαταρ πεθυμαώ , αλλά δε το λέω.:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Billάκο!! Να τα εκατοστήσεις! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μπιλάκο μου χρόνια σου πολλά και ευτυχισμένα, άντε να έρθεις Ρόδο να σου δώσω ένα τεράστειο φιλάκι να ζουλέψουν οι εχθροί μας...

Αν και τώρα που γερνάς τι να σε κάνω, απλά σέβομαι τους γέρους:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Μπίλλ(ια) μου, να τα εκατοστήσεις, να περνάς καλά, να είσαι χάπι, όμορφος, χαμογελαστός, ωραίος, πλούσιος, με κοιλιακούς και ωραίες πλάτες (ξυρισμένες κατά προτίμηση) :kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Billάκο!! Να τα εκατοστήσεις! :D
Ευχαριστώ καλυψούδι!:D

Μπιλάκο μου χρόνια σου πολλά και ευτυχισμένα, άντε να έρθεις Ρόδο να σου δώσω ένα τεράστειο φιλάκι να ζουλέψουν οι εχθροί μας...

Αν και τώρα που γερνάς τι να σε κάνω, απλά σέβομαι τους γέρους:P
Και θα το βγάλω και φωτογραφία να το δείχνω στο Borat.:devil: :P
Ευχαριστώ πολύ Μανιάρι μου!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Μπίλλ(ια) μου, να τα εκατοστήσεις, να περνάς καλά, να είσαι χάπι, όμορφος, χαμογελαστός, ωραίος, πλούσιος, με κοιλιακούς και ωραίες πλάτες (ξυρισμένες κατά προτίμηση) :kissing:
Θα κάνω και σολάριουμ.:P
Ευχαριστώ ντουλίνι μου!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Και θα το βγάλω και φωτογραφία να το δείχνω στο Borat.:devil: :P
Ευχαριστώ πολύ Μανιάρι μου!:D

Οχι μην το κάνεις, λυπήσου τον:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Βασιλη μου εισαι τρελλα ακομα και με την κορδελα!!:D:D



Αγορι μου να χαιρεσαι ο,τι αγαπας ..!!:)
Να ζεις την καθε στιγμη με παθος ετσιι ακριβως οπως σου αξιζει να τις γευεσαι.....:devil:
Καθε σου ονειρο, ευχη μου!:)
Να τα εκατοστησεις ζωακι!;)





:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavros_

Δραστήριο μέλος

Ο mpampis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 646 μηνύματα.
Μπίλλ(ια) μου, να τα εκατοστήσεις, να περνάς καλά, να είσαι χάπι, όμορφος, χαμογελαστός, ωραίος, πλούσιος, με κοιλιακούς και ωραίες πλάτες (ξυρισμένες κατά προτίμηση) :kissing:
χαχα τι του λες του αθρώπου? χαχα
Μπιλ πολύχρονος φιλε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top