Χρόνια Πολλά σε όλους!

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
Χρόνια πολλά και από μένα Πέτρο και Τέτρα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Χρόνια πολλά και από μένα στα παιδάκια που γιορτάζουν ή γίορταζαν!!! Εκατόχρονοι και ευτυχισμένοι εύχομαι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peace

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
tolisman γιορταζεις??..
Kristal και συ ε?..

Αν ναι..χρονια σας πολλα!! :)

και σε ολους τους υπολοιπους!..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά στους Αποστόλιδες!! :):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Χρόνια πολλά ΤετραΠέρατε! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αποστολη και Πετραν, καθε σας ονειρο και επιθυμια ειναι και μια δικη μου ευχη!!!
Τα καλυτερα και ομορφοτερα με υγεια και πολλη αγαπη σας ευχομαι!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • images.jpg
    images.jpg
    3 KB · Εμφανίσεις: 189

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Tetra χρόνια πολλά και πάλι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Χρονια πολλα πετρο και τετρα! Ο,τι πεθυματε!
Χρονια πολλα και στο μαριονι που το πηρα τωρα ειδηση οτι περασαν τα γενεθλια του!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Και από μένα,
χιόνια πολλά,
πολύχρωμοι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Πέτρο μου χρόνια σου πολλά, να χέρεσε το όνομα σου, καθηστερημένη όπως πάντα σου έυχομαι αλλα είναι μέσα απο την καρδιά μου γλυκέ μου:clapup:

Τετρα μου χρόνια σου πολλά και σένα, αγάπη και υγεία να είναι στην ζωή σου καμάρι μου, ότι επυθυμείς να έχεις:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Χρόνια πολλά τέτρα και Πέτρο.

Τέτρα χρόνια πολλά, .... και σου εύχομαι να βρεις σύντομα blue moon:D

Tetragrammaton φιλε μου, μου διεφυγε εντελως κοπλιτλι οτι σε λενε Αποστολη και γιορταζεις σημερα.:look:
Να χαιρεσαι την εορτη σου φιλε μου και οτι καλυτερο σου ευχομαι!:clapup:;)

Xρόνια Πολλά Πέτρο για χτες!:D

Και χρόνια πολλά Άποστολ για σήμερα!!!

Ό,τι επιθυμείτε!

Χρόνια πολλά για τις ονομαστικές σας εορτές αγαπητοί μου :D
:kissing: :kissing:

Χρόνια πολλά και από μένα Πέτρο και Τέτρα :)

Χρόνια πολλά και από μένα στα παιδάκια που γιορτάζουν ή γίορταζαν!!! Εκατόχρονοι και ευτυχισμένοι εύχομαι!!!

Χρόνια πολλά ΤετραΠέρατε! :P

Αποστολη και Πετραν, καθε σας ονειρο και επιθυμια ειναι και μια δικη μου ευχη!!!
Τα καλυτερα και ομορφοτερα με υγεια και πολλη αγαπη σας ευχομαι!!!!

Tetra χρόνια πολλά και πάλι:)

Χρονια πολλα πετρο και τετρα! Ο,τι πεθυματε!
Χρονια πολλα και στο μαριονι που το πηρα τωρα ειδηση οτι περασαν τα γενεθλια του!

Και από μένα,
χιόνια πολλά,
πολύχρωμοι :P


Λοιπόν παιδιά σας ευχαριστώ όλους! Να είστε πάντα καλά!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
tetra και πέτρο χρόνια σας πολλά και καλά!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Οι Αποστοληδες σ'ευχαριστουν ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Bill χρόνια πολλά:clapup:

σου εύχομαι να γίνεις έξυπνος σαν εμένα:crazy:

άντε καλά, σου εύχομαι να είσαι πάντα καλά και να πετυχαίνεις τους στόχους σου:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Λινουξά! Άντε και μ' ένα Vista Home Premium στο σπίτι σου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Καλέ μου Bill, σου εύχομαι χρόνια πολλά με υγεία, χαρά, επιτυχία, χαμόγελο, αισιοδοξία, αγάπη και πάνω απ'ολα Linux! :D

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Βill χρόνια πολλά και καλά. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Συνάδελφε έχεις γενέθλια;;; :yahoo::yahoo::yahoo:


Χρόνια πολλάααααααα!!!! Να τα εκατοστήσεις και ότι επιθυμείς να το αποκτήσεις!!! Να είσαι πάντα υγειής, χαρούμενος, ευτυχισμένος και πάνω από όλα ΧΑΖΟΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ όπως ακριβώς είσαι τώρα (:hehe:)! Να έχεις πάντα δίπλα σου όσους αγαπάς και σε αγαπούν!!!!:clapup::clapup::clapup:

Κάθε ευχή για εσένα ρεεεε!!!! :D:D:D



ψ. Χρόνια πολλά και στον ss198621!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Χρονια σου πολλα πολλα Βασιλη!!!!!:birthday::birthday::cake::cake:
Να εισαι παντα ευτυχισμενος και να περιβαλεσαι απο ατομα που πραγματικα σε αγαπουν.:yahoo::yahoo::yahoo:
Οτι καλυτερο σου ευχομαι και πανω απ'ολα υγεια και χαρα.;)
Να τα χιλιασεις και καλο κουραγιο στους δικους σου...:whistle::tongue::tongue:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Εεεεεεεεεεεεεεεεπ.........Σούπερ μοδεράτορα έχουμε γενέθλια...;;;;Άντε ρε να τα εκατοστήσεις και ό,τι επιθυμείς...Να'σαι πάντα καλά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top