Χρόνια Πολλά σε όλους!

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Πετράν και καλό γράψιμο στις Πανελλήνιες! :D :P :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Scandal, χρόνια πολλά και καλά. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Χρόνια πολλά και από εμένα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angel123456

Νεοφερμένος

Η Μαριέλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
Χρονια πολλα Πετρο!ο,τι επιθυμεις!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,689 μηνύματα.
Χρόνια πολλά στον Πέτρο που έχει γενεθλια!:birthday:
Η ευχή μου θα είναι, πέραν απο υγεια και ευτυχια , να πετύχεις το στόχο σου γι αυτο που προσπαθεις αυτον το καιρο.:)
Χρόνια πολλά Πέτροοοοοοοοοοοοοοο!!!!

Πάντα μα πάντα να είσαι υγιής και εύχομαι να σου έρχονται όλα θετικά. Έτσι να είσαι και εσύ και οι γύρω σου χαρούμενοι!

:birthday:

Επίσης αν τα λένε καλά οι πηγές μου σήμερα γιορτάζουν και οι Ελισάβετ(ς:P).
Ποιους άλλους έχουμε; Έλα τώρα που είναι ζεστό! :clapup:
Αυτό το υπέροχο παιδί έγινε 19… πώς περνάνε τα χρόνια:eek:...
….υγεία και αγάπη σου εύχομαι.:) ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ[FONT=&quot]![/FONT]
Ο,τι ποθεις να το παθεις Πετρο!!!!;)
Να τα εκατοστησειςςςςςςςςςς!!!!
Με τα μουσικης.....:D

Χρόνια πολλά κι από μένα στον Πέτρο! :birthday:


:D
Να ζήσεις Πετράαααααααακη και χρόνια πολλάαααααααααααααα
μεγάλος να γίνεις με πλούσια μαλλιάααααααααααα
παντού να σκορπίζεις της νιότης το φωωωωωωωςςςςςς
και όλοι να λένε "μα είναι θεόοοοοοοοοοοοοοοοοος"

χιχι το άλλαξα λιγουλάκι :D


Πατράκη μου σου εύχομαι να καταφέρεις φέτος να περάσεις εκεί που θες και να βρεις επιτέλους έναν άνθρωπο να γεμίσεις την καρδιά σου με αγάπη :)
Πολύχρονος :kissing:
Χρόνια πολλά Πέτρο. Σου εύχομαι να πραγματοποιήσεις ότι θες!:P
Χρόνια Πολλά Πέτρο! :D
Nα έχεις ότι επιθυμείς!
Ευτυχία, επιτυχία και υγεία. :D
Χρόνια Πολλά Πέτρο!!! Να τα εκατοστήσεις, ότι επιθυμείς και να πραγματοποιηθούν όλοι σου οι στόχοι! :D:D:D
Χρόνια πολλά Πετράν και καλό γράψιμο στις Πανελλήνιες! :P :D
Scandal, χρόνια πολλά και καλά. :)
Ευχαριστώ ολόψυχα για τις Ευχές και τα Δώρα!!! :clapup:

:bigarmhug

Δε χωράνε άλλα smilies ;-)


-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Επειδή δεν ξέρω αν αύριο θα είμαι μέσα (μέρα που είναι:P) λέω να πω δυο λόγια σήμερα. Στην αγαπημένη μου φίλη Αναστασία λοιπό, που ασκεί τόσο "Κακή Επιρροή" πάνω μας, εύχομαι υγεία και δύναμη να διατηρήσει την ευτυχία της οικογένειας της. Η γενναιοδωρία που την χαρακτηρίζει μου κέρδισε τον σεβασμό και τον θαυμασμό που νιώθω για εκείνη.
Σʼαγαπω πολύ φιλενάδα. Χρόνια σου πολλά.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά Πετρούλη και Καλό Πάσχα σε όλους!!!!!!!!!!! :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Χρόνια πολλά στην Αναστασία μας! :bigarmhug


Χρόνια Πολλά Πετρούλη και Καλό Πάσχα σε όλους!!!!!!!!!!! :D:D:D
Κάποιον ξέχασες. :mastigio
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Αναστασία μου sorryyyyyy!!!!!!!!
Mη βαράς ρε. ξέρεις τι αφηρημένη είμαι!
:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Αναστασία μου, χρόνια πολλά γεμάτα όμορφες στιγμές...γεμάτα υγεία κ αγάπη!

Να ζήσεις να σε χαιρόμαστε...:P

Να μείνεις πάντα όπως είσαι για να μας προσέχεις....:)
σε έχουμε ανάγκη κ το ξέρεις!!!

hpim0440smalllo0.jpg

Μια μεγάλη αγκαλίτσα απο εμένα για σένα



Ντάρκ χρόνια πολλά ότι επιθυμείς...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Επειδή δεν ξέρω αν αύριο θα είμαι μέσα (μέρα που είναι:P) λέω να πω δυο λόγια σήμερα. Στην αγαπημένη μου φίλη Αναστασία λοιπό, που ασκεί τόσο "Κακή Επιρροή" πάνω μας, εύχομαι υγεία και δύναμη να διατηρήσει την ευτυχία της οικογένειας της. Η γενναιοδωρία που την χαρακτηρίζει μου κέρδισαν τον σεβασμό και τον θαυμασμό που νιώθω για εκείνη.
Σʼαγαπω πολύ φιλενάδα. Χρόνια σου πολλά.:)
:redface: τι να πω...

Χρόνια πολλά στην Αναστασία μας! :bigarmhug

Αναστασία μου sorryyyyyy!!!!!!!!
Mη βαράς ρε. ξέρεις τι αφηρημένη είμαι!
:redface:

Χρόνια πολλά Αναστασία μου, χρόνια πολλά γεμάτα όμορφες στιγμές...γεμάτα υγεία κ αγάπη!

Να ζήσεις να σε χαιρόμαστε...:P

Να μείνεις πάντα όπως είσαι για να μας προσέχεις....:)
σε έχουμε ανάγκη κ το ξέρεις!!!

View attachment 2939

Μια μεγάλη αγκαλίτσα απο εμένα για σένα


αχ......... σας ευχαριστώ....... :redface:
ούτε ο άντρας μου έχει θυμηθεί ακόμα να μου πει χρόνια πολλά :P
το αιώνιο "πρόβλημα"
όλοι με ξεχνάνε τέτοια μέρα :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Αναστασία :jumpy::jumpy:
Χρόνια σου πολλά με υγεία , ευτυχία και ότι επιθυμείς!:D:kissing:


Θα σε θυμηθούν κι οι υπολοιποι,ακομα πρωι ειναι.Και μιας και το θυμηθηκα, να στειλω και κανα μηνυμα σε αυτους που γιορταζουν:P


:flowers:


Επίσης χρονια πολλα και στον Dark_kronos!Ότι επιθυμείς Τάσο!Να χαιρεσαι τη γιορτή σου!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ναι, είναι κι ο Τασούλης, να τον χαιρόμαστε! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αναστασια μου, χρονια πολλα να χαιρεσαι την οικογενεια σου με υγεια και πολλη αγαπη!!!!!:)
Ο,τι επιθυμεις και ονειρευεσαι για τη ζωη σας, σας ευχομαι ολοψυχα να γινει πραγματικοτητα!:)

Νταρκ, χρονια πολλα αγορι μου!! Οι επιθυμιες σου, ευχες μου!!!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Αναστασία
Τάσο
(κ όσοι άλλοι γιορτάζουν σήμερα κ δεν τους ξέρω)


:) ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ :)


Ότι επιθυμείτε κ πάντα με υγεία.​
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
το αιώνιο "πρόβλημα"
όλοι με ξεχνάνε τέτοια μέρα :/:
Το ΥΠΕΠΘ προειδοποιεί:
Η πολύ εκκλησία σε απομακρύνει από τους φίλους!

Υ.γ.: Χρόνια σου πολλά :D Ότι επιθυμείς :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Xρόνια πολλά στον γλυκύτατο και κούκλο Πετρή για τα γενέθλιά σου (είμαι απαράδεκτη που ξεχάστηκα :redface:) Να περάσει στην σχολή που θέλει και να ζήσει τον έρωτα όπως ακριβώς τον φαντάζεται και λίαν συντόμως...ή μάλλον καλύτερα μετά τις πανελλήνιες :P

Κουεδίνι μου, Αναστασούλα μου, τι να σου ευχηθώ;
Χρόνια πολλά για την γιορτή σου... να χαίρεσαι την οικογένειά σου και το κούκλο σου...να είσαι πάντα ευτυχισμένη...α...και να χάσεις όλα τα κιλά που θες :P

Ο Νταρκούλης γιορτάζει; :redface:

Χρόνια πολλά κουμπάρεεεεεεεεεε.....ο,τι επιθυμείς!!! Ματς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Χρόνια σας πολλά Αναστασία και Τάσο! Να είστε πάντα υγιείς και ευτυχισμένοι... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αναστασία :jumpy::jumpy:
Χρόνια σου πολλά με υγεία , ευτυχία και ότι επιθυμείς!:D:kissing:


Θα σε θυμηθούν κι οι υπολοιποι,ακομα πρωι ειναι.Και μιας και το θυμηθηκα, να στειλω και κανα μηνυμα σε αυτους που γιορταζουν:P


:flowers:


Επίσης χρονια πολλα και στον Dark_kronos!Ότι επιθυμείς Τάσο!Να χαιρεσαι τη γιορτή σου!:D

Αναστασια μου, χρονια πολλα να χαιρεσαι την οικογενεια σου με υγεια και πολλη αγαπη!!!!!:)
Ο,τι επιθυμεις και ονειρευεσαι για τη ζωη σας, σας ευχομαι ολοψυχα να γινει πραγματικοτητα!:)

Νταρκ, χρονια πολλα αγορι μου!! Οι επιθυμιες σου, ευχες μου!!!!!;)

Αναστασία
Τάσο
(κ όσοι άλλοι γιορτάζουν σήμερα κ δεν τους ξέρω)


:) ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ :)


Ότι επιθυμείτε κ πάντα με υγεία.​

Το ΥΠΕΠΘ προειδοποιεί:
Η πολύ εκκλησία σε απομακρύνει από τους φίλους!

Υ.γ.: Χρόνια σου πολλά :D Ότι επιθυμείς :)

Xρόνια πολλά στον γλυκύτατο και κούκλο Πετρή για τα γενέθλιά σου (είμαι απαράδεκτη που ξεχάστηκα :redface:) Να περάσει στην σχολή που θέλει και να ζήσει τον έρωτα όπως ακριβώς τον φαντάζεται και λίαν συντόμως...ή μάλλον καλύτερα μετά τις πανελλήνιες :P

Κουεδίνι μου, Αναστασούλα μου, τι να σου ευχηθώ;
Χρόνια πολλά για την γιορτή σου... να χαίρεσαι την οικογένειά σου και το κούκλο σου...να είσαι πάντα ευτυχισμένη...α...και να χάσεις όλα τα κιλά που θες :P

Ο Νταρκούλης γιορτάζει; :redface:

Χρόνια πολλά κουμπάρεεεεεεεεεε.....ο,τι επιθυμείς!!! Ματς

Χρόνια σας πολλά Αναστασία και Τάσο! Να είστε πάντα υγιείς και ευτυχισμένοι... :D


αχ και μόνο που με θυμηθήκατε εν διαμέσω αρνιού και τζατζικιού με κάνετε ευτυχισμένη!!
σένκιου γκάιζ :redface::D




Τασούλη (κρόνε) να μας χαίρονται :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αν και δεν πιστεύω σε τέτοιες γιορτές, θα σου πω χρόνια πολλά κουε έτσι για το καλό :)

(στη δική μου μη μου πείτε τπτ please :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top